Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

mergaites, gal pamenate kada Jankunas atostogauja? Noreciau jau pasirodyti jam... 4u.gif
Atsakyti
o mums kada pasirodysi ? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 06 03, 20:59)
o mums kada pasirodysi ?  blush2.gif  ax.gif



as sedziu be fotoaparato doh.gif tai va rezgu plana,nes daktaras manau vel fotografuos, tai visas susikelsiu is jo pc biggrin.gif ir butinai pasirodysiu 4u.gif
Atsakyti
lauksim wink.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, neturėjau laiko dabar paskaityti forumo, seniai čia buvau ir užsukus. Tik norėjau paklausti, ar yra naujų mergaičių pasidariusių operaciją pas prof. Vitkų ir jei taip, ar esate patenkintos? Pati dariausi pas jį prieš 1.5 metų ir kuo toliau tuo labiau mano nosytė baisėja, deja... Vis klausdavau, kaip, kas, kodėl, bet vis atsakydavo, laukti... ruošiuosi dabar vėl jį aplankyti...
Atsakyti
Neringa25, o kas butent nepatinka?
Atsakyti
dolceVita, tu mane nugasdinai su ta sypsena.. verysad.gif
kazkaip negalvojau, kad ja itakos operacija... tikiuosi, kad atgausiu savaja, nes nezinau tuomet ar sutikciau paaukoti sypsena del mazesnes nosytes..
Atsakyti
nesijaudink,
as nemanau ir neteigiu, kad ja itakojo operacija, manau, kad ja itakoja naujas nosies ir pakitusiu bruozu vaizdas, prie kurio reikia priprasti wink.gif nes kokio salutinio pojucio dabar nejauciu sypsodamasi, viskas atitirpo ir viska valdau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 06 03, 20:54)
mergaites, gal pamenate kada Jankunas atostogauja? Noreciau jau pasirodyti jam... 4u.gif

Sveika, as vis su juo kalbejau apie jo atostogas, bet taip ir nesupratau tiksliai, kada jis atostogauja, kazkaip turetu iki birzelio vidurio artimiausiu laiku, ir dar lyg liepos pr g.gif .

Na o as pasigirsiu- birzelio 16 ir as galu gale sulauksiu savo dienos! smile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeisy @ 2010 06 04, 16:13)


Na o as pasigirsiu- birzelio 16 ir as galu gale sulauksiu savo dienos! smile.gif  cool.gif

Sveikinu! Nedaug liko laukti 4u.gif

p.s. ikeliau kelias nuotraukeles
Atsakyti
Kai kalbejausi su S.Viksraiciu el pastu jis man pasake, kad reikes per nauja tvarkyti pertvara (ji jau pas mane karta tvarkyta), todel vakar as buvau nuejusi pas LOR gydytoja pasikonsultuoti. LOR'as man pasake, kad mano pertvara puiki, ir man trukdo kvepuoti visia kas kita. Kai sian nuvykau pas S.V. jis vel tvirtina , kad pertvara mano bloga ir butent del to as neprakvepuoju. Visiskai esu pasimetusi ir nezinau kuo cia betiketi, nes kainos operuojant pertvara ir ne , skiriasi. Registruosiuos tikriausia pas Kaikari i konsultacija, idomu kokia bus trecia nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 06 03, 18:54)
mergaites, gal pamenate kada Jankunas atostogauja? Noreciau jau pasirodyti jam... 4u.gif

Sveikute mirksiukas.gif ,
kiek pamenu Jankunas atostogaus nuo birzelio vidurio, bet tikslios dienos nuo kada deje nezinau blush2.gif manau, jei pirmadieni jam pasiskambintum, dar suspetum pasirodyti. Sekmes! 4u.gif
Atsakyti