Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuteriniai žaidimai

QUOTE(ceburashka @ 2011 03 18, 12:36)
:The application has crashed.The application will now terminate g.gif ka tai reiskia? blush2.gif

Kad nulūžo programa. Nežinau, kodėl taip nutinka blush2.gif Man nei iš šio, nei iš to Stronghold žaidimas lūžta. Bet kaip tą sutaisyt, neįsivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 03 18, 14:28)
Kad nulūžo programa. Nežinau, kodėl taip nutinka  blush2.gif Man nei iš šio, nei iš to Stronghold žaidimas lūžta. Bet kaip tą sutaisyt, neįsivaizduoju.

Tai man istrinti Sims2?

Siunciuos The Sims Complete smile.gif Ar man si zaidima irgi per deamon tools paleisti?Ar ji irgi panasiai reikes instalioti kaip pries tai zaidima? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ceburashka: 18 kovo 2011 - 13:37
O tą lentelę, kad Sims 2 lūžta, visą laiką meta? Jeigu ne, kaip man Strongholde, tai galit ir netrint. Žiūrėkit, pagal situaciją. Jeigu erzina toks lūžinėjimas, tai geriau negadinkit sau nervų smile.gif
Sims Complete reiks su Daemon tools smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 03 18, 14:44)
O tą lentelę, kad Sims 2 lūžta, visą laiką meta? Jeigu ne, kaip man Strongholde, tai galit ir netrint. Žiūrėkit, pagal situaciją. Jeigu erzina toks lūžinėjimas, tai geriau negadinkit sau nervų smile.gif
Sims Complete reiks su Daemon tools smile.gif

ne,nevisada.Bet,bent kur paspaudzius,pvz pirma pasirinkau,kad viena,poto,kad seima(nzn kaip teisingai paaiskinti blush2.gif )tai rodo,kad krauna,bet neuzkrauna,kiek belaukciau.gal as ka nors ne taip darau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2011 03 18, 13:50)
ne,nevisada.Bet,bent kur paspaudzius,pvz pirma pasirinkau,kad viena,poto,kad seima(nzn kaip teisingai paaiskinti blush2.gif )tai rodo,kad krauna,bet neuzkrauna,kiek belaukciau.gal as ka nors ne taip darau? blush2.gif

Gerai darot. Greičiausiai kompas per silpnas ir nepavelka g.gif Nes tas kompas, prie kurio dabar esu, antrus simsus normaliai užkraudavo. Nestabdydavo, nelūždavo. Tik su trečiais problemų turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 03 18, 15:00)
Gerai darot. Greičiausiai kompas per silpnas ir nepavelka  g.gif Nes tas kompas, prie kurio dabar esu, antrus simsus normaliai užkraudavo. Nestabdydavo, nelūždavo. Tik su trečiais problemų turiu smile.gif

Paziuresim kaip su pirmais Sims'ais bus g.gif smile.gif
Atsakyti
Pirmi turi normaliai veikti. Nes juos žaidėm ant dar senesnio kompo lotuliukas.gif
Atsakyti
baisu man pradėt kokį žaidimą žaistnes diplominis nerašytas ir šiaip darbų krūva, o taip knieti.
Buvau kadkada pradėjus Silkroad, toooks kabliuojantis, bet kažkaip teko ištrint iš kompo ir dabar labai norėčiau parsisiųst bet neleidžiu sau
Gal dar kas žaidė?
Atsakyti
QUOTE(feja* @ 2011 03 18, 14:47)
baisu man  pradėt kokį žaidimą žaistnes diplominis nerašytas ir šiaip darbų krūva, o taip knieti.
Buvau kadkada pradėjus Silkroad, toooks kabliuojantis, bet kažkaip teko ištrint iš kompo ir dabar labai norėčiau parsisiųst bet neleidžiu sau
Gal dar kas žaidė?

Man irgi ta pati problema su diplominiu lotuliukas.gif Bet vis tiek kasdien biški pažaidžiu Perfect World.

Silkroad žaidžiau, bet nedaug. Yra ir labiau „kabinančių“ MMORPG smile.gif Aion ir Perfect World ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 03 18, 15:36)
Pirmi turi normaliai veikti. Nes juos žaidėm ant dar senesnio kompo  lotuliukas.gif

nepavyksta man si zaidima nucreckint doh.gif blush2.gif Nezinau ka i "Ypatybes"iklijuoti reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2011 03 18, 16:54)
nepavyksta man si zaidima nucreckint doh.gif  blush2.gif Nezinau ka i "Ypatybes"iklijuoti reikia doh.gif

Nieko ten nereikia klijuoti unsure.gif Ypatybės reikalingos tik tam, kad pamatytumėt, kurioj vietoj guli paleidimo failas unsure.gif

Ar radot, kur guli crack failiukas?
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 03 18, 20:50)
Nieko ten nereikia klijuoti  unsure.gif Ypatybės reikalingos tik tam, kad pamatytumėt, kurioj vietoj guli paleidimo failas  unsure.gif

Ar radot, kur guli crack failiukas?

Na,gal ne taip isireiskiau biggrin.gif
Taip,radau.Jame buvo kodas,kuri as ivedziau.Dabar raso correct DVD -ROM
Atsakyti