Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuteriniai žaidimai

QUOTE(Calaquendi @ 2012 03 04, 18:47)
Gali pabandyti iš čia siųstis  ax.gif

Iš čia tas pats,rodo virusą ir neleidžia siusti.Gera antivirusinę turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 03 05, 12:58)
Iš čia tas pats,rodo virusą ir neleidžia siusti.Gera antivirusinę turiu biggrin.gif


nejaugi? Įtariu, kad kaip tik š ...... antivirusinę turite rolleyes.gif ir ji reaguoja į bet kokį instaliacinį failą kaip virusą biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 03 05, 11:58)
Iš čia tas pats,rodo virusą ir neleidžia siusti.Gera antivirusinę turiu biggrin.gif

Manau, reaguoja į cracką. Aš tokius pranešimus ignoruoju smile.gif Ir jei dar reikia, tą failą ar katalogą įmetu į exceptions, kad „atsiknistų“ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maiklas @ 2012 03 05, 13:21)
nejaugi? Įtariu, kad kaip tik š ...... antivirusinę turite  rolleyes.gif  ir ji reaguoja į bet kokį instaliacinį failą kaip virusą  biggrin.gif

Laukiau jūsų komentaro.ESET NOD32-šita š....?
Papildyta:
QUOTE(Calaquendi @ 2012 03 05, 13:23)
Manau, reaguoja į cracką. Aš tokius pranešimus ignoruoju smile.gif Ir jei dar reikia, tą failą ar katalogą įmetu į exceptions, kad „atsiknistų“ biggrin.gif

Tai,kad aš ir norėdama negaliu atsiusti,paspaudžius Download,man iš kart metą psl Negalima įeiti.interneto psl su potencialiai pavojingo turinio svetainių sąrašą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 05 kovo 2012 - 12:37
QUOTE(Nanita @ 2012 03 05, 12:36)
Laukiau jūsų komentaro.ESET NOD32-šita š....?
Papildyta:

Tai,kad aš ir norėdama negaliu atsiusti,paspaudžius Download,man iš kart metą psl Negalima įeiti.interneto psl su potencialiai pavojingo turinio svetainių sąrašą.

NOD32 gera antivirusinė. Nevarykit smile.gif

O ant ko tu spaudi siųst? Ant to didelio žalio mygtuko? Reik spaust ant Get this torrent smile.gif Man Nod'as nieko neblokuoja.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2012 03 05, 14:47)
NOD32 gera antivirusinė. Nevarykit smile.gif

O ant ko tu spaudi siųst? Ant to didelio žalio mygtuko? Reik spaust ant Get this torrent smile.gif Man Nod'as nieko neblokuoja.

Taip ant žalio doh.gif .Viskas gerai,pasitaisiau.Dabar neblokuoja 4u.gif
Atsakyti
ne į temą, bet apie NOD32 galiu pasakyti tiek - tai nėra gera antivirusinė. Tai mažai PC resursų ryjanti antivirusinė, bet tuo pačiu apsauga irgi yra maža.
Atsakyti
Mergaiciukes, labai ieskau zaidimo, kur statomi namai, viesbuciai, arba statomi atrakcionai. Tai ilgalaikis zaidimas, kuo daugiau pinigeliu priperki, tuo daugiau atrakcijonu gali isigyti, ar patarnaujancio personalo isigyti. Ech, neberandu tokio zaidimelio. Jei kas zinot ir galit patarti, labai laukiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtra.l @ 2012 03 06, 21:38)
Mergaiciukes, labai ieskau zaidimo, kur statomi namai, viesbuciai, arba statomi atrakcionai. Tai ilgalaikis zaidimas, kuo daugiau pinigeliu priperki, tuo daugiau atrakcijonu gali isigyti, ar patarnaujancio personalo isigyti. Ech, neberandu tokio zaidimelio. Jei kas zinot ir galit patarti, labai laukiu drinks_cheers.gif

Tai kad daug tokių simuliatorių yra. Jei būtent su atrakcionais, tai porą minučių pagooglinusi radau tokius: Theme Park World, RollerCoaster Tycoon. Esant reikalui, ir daugiau jų galima rast smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2012 03 07, 10:35)
Tai kad daug tokių simuliatorių yra. Jei būtent su atrakcionais, tai porą minučių pagooglinusi radau tokius: Theme Park World, RollerCoaster Tycoon. Esant reikalui, ir daugiau jų galima rast smile.gif


Aciu labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inguliukas56 @ 2012 02 26, 15:27)
Sveiki,gal galit galit pasiulyt zaidimu,kur reikia ieskoti daiktu,bet kad butu parodyti paveiksliukai ka ieskot,o ne angliski zodziai  ax.gif  as siulau jums pazaisti Golden trails.


Prisidedu prie prašymo ax.gif Mane taip pat domina žaidimai, kur reikia ieškoti daiktų.
O gal galima būtų nuorodą, iš kur galima būtų parsisiųsti pilną versiją Golden trails ?
Atsakyti
QUOTE(ievuze1977 @ 2012 03 16, 23:58)
O gal galima būtų nuorodą, iš kur galima būtų parsisiųsti pilną versiją Golden trails ?

Jeigu tinka rusų kalba, tai čia pirma dalis, antra dalis.

Angliškai pirma dalis čia arba čia. Antra dalis čia.

Daugiau Hidden Objects yra čia (daugiausia rusų kalba), o angliškai - čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calaquendi: 17 kovo 2012 - 08:06