Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(ziit @ 2010 11 24, 15:52)
As sutinku su naca "nuodeme tokiu darbu nepaveiksluoti", dita, nauji metai ant nosies paprasyk Senio Salcio, kad po eglute "muiline" kamera su makro rezimu padetu biggrin.gif  tu gi gera mergaite visus metus buvai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai, kad aš šiandien jau pasidariau kalėdine dovana. Už dovanotus pinigėlius aš nusipirkau duonkepe ir kavos-kapučino aparatą smile.gif ,dabar tikriausiai reikės laukti kitų metų
Atsakyti
tai kad siandien dar ne kaledos- dar yra laiko ir kitai dovanai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 24 lapkričio 2010 - 22:04
QUOTE(naca @ 2010 11 22, 14:04)
Tai galetumet jam parasyti, kiek tai mazdaug kainuotu, jei kas apsiimtumet. Emaila idejau  mirksiukas.gif .  Jis cia nesilanko.
stai nuotrauka

user posted image

Man tai tiesiog per didelis daiktas sulituoti- mano degiklis tiek nenesa  doh.gif

Na nemaža apyrankikė, bet galima būtų padaryt, o kokiam mieste randatės???
Atsakyti
Cezi, neklausk cia mirksiukas.gif . As perdaviau jo zodzius, man parase per kita foruma. Jis cia nesilanko schmoll.gif . Parasyk jam marcus@inbox.lt Jam nereikia identiskos, tik kaip pavyzdi atsiunte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 26 lapkričio 2010 - 20:28
kas ismanot, kur gintaro nusipirkti g.gif Kiek kainuoja? Uzklausiau pagal skelbimus, bet nezinau, ar tai reali kaina, ar nepermokesiu doh.gif
Papildyta:
Luciano, prasom prisijungti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 11 28, 18:51)
kas ismanot, kur gintaro nusipirkti g.gif  Kiek kainuoja?  Uzklausiau pagal skelbimus, bet nezinau, ar tai reali kaina, ar nepermokesiu doh.gif
Papildyta:
Luciano, prasom prisijungti  mirksiukas.gif

paprastas gintaras 5lt. gr, baltas brangesnis
Atsakyti
nu nera jis toks brangus, jei neapdirbtas. man pasiule 210 g uz 300 lt, gabalai apie 17-10 g. nu bet gaunasi 14 gabaleliu uz 300 doh.gif . o as kai turejau, nezinojau realios kainos ir padariusi papuosalus pardaviau taip iseina uz savikaina doh.gif
Atsakyti
Sveikos, skaitau skaitau, youtubes žiūriu ir bandau kažko suprast... Bais kniedi išbandyt ir normalų pabaigtą darbą turėt.

Jei neišvarysit, tai biški blondiniškai pašnekėsiu blush2.gif
Pirmiausia, tai su kuo susidūriau - pajuodęs sidabras po litavimo. Neturiu rūgšties, tai jis net kažkoks pažaliavęs man gavos. Neišmanau kaip nušveist, nes nelabai prieisi prie kai kurių vietų doh.gif
Skaičiau kelias temas (dar poros neperskaičiau), tai nelabai supratau kokią rūgštį naudojat? Druskos, sieros, techninę? Kokios koncentracijos?
Užmačiau mūsų provincijoj cheminių prekių įmonę, tai bandysiu atakuot, tik reik žinot ko man reik.

Ir labai jau knieti sužinoti kaip jūs tuos apsodėlius akmenukams lituojat? Taškiukais? ar visur dedat lydmetalį(apie perimetrą) Ar iškart visą prilituojat? Ar po truputį.
Po turputį man sunkiai sekas, nes vis kur nors atkimba, o viso niekaip neišeina - byra tas lydmetalis.

Ir dar.. Kokio storio skardą naudojat kai žiedus darot? Nenusimanau storiuose visai blush2.gif

QUOTE(uzikas @ 2008 10 24, 15:46)
as tau kartais nesiunciau brepolio e-book ? ten viskas yra nuo A iki Z kaip kas daroma, tik rusu kalba...

Čia iš labai senos temos citatą radau.
Gal galėčiau gauti tą knygą 4u.gif niekotokio.tiekjauto@gmail.com

P.S. Naca, turiu gintarų, bet neapdirbtų, nešlifuotų, be skylučių. Nėr dideli, ir nėr 4mm .. Galiu kelis duot, nežnau verčių, tai nevertinu ką turiu. Bet už konsultacijas visai negaila 4u.gif
Atsakyti
tai kad man paciai dar reiia konsultuotis lotuliukas.gif

Rugstis paprasciausia sieros. Pasidarom apie 5 % tirpala su vandeniu (pirma vanduo, paskui rugstis ir atsargiau su ja, kad neapsitaskyti ir ko neaptaskyti). Po kiekvieno ar beveik kiekvieno litavimo kisam i ja.

Kazkaip atrodo, kad nenaudoji fliuso g.gif . Apsoda lituojam is karto. Nesvarbu , kur desi lydmetalio- jis pasiskirstys ten, kur yra fliusas mirksiukas.gif Jei fliusas bus per visa apsoda, tai ten ir pasiskirstys. Jei kazkur nepateko lydmetalis, tai tada jau taisome klaidas.

Skarda visokio storio galima naudot, pvz nuo 0.5 mm. Bet ji bus plonoka viena pati. Jei dar kazka ant jos lituosi, tai tiks.

Pabandysiu tos knygos paieskot pas save, bet ne siandien ax.gif



O as uzsidegusi daryti miniatiurine dezute pakabuka eteriniam aliejui kai tik laisvesne busiu ax.gif Manau, kad man tai bus isbandymas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 28 lapkričio 2010 - 22:37
O kam su siera zaisti g.gif pavojinga schmoll.gif as naudoju paprasta citrinos rugsti, nusipirkau "rusu"parduotuveje citrinos rugsties miltelius + siltas vanduo ir veikia puikiai lotuliukas.gif

naca o tu pabandyk paklausineti lietuviu, kurie ebay pardavineja gintara, kai kurie labai nebrangiai pardavineja, tai gal susideresi pigesne kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 11 28, 22:28)
Kazkaip atrodo, kad nenaudoji fliuso  g.gif . Apsoda lituojam is karto. Nesvarbu , kur desi lydmetalio- jis pasiskirstys ten, kur yra fliusas mirksiukas.gif Jei fliusas bus per visa apsoda, tai ten ir pasiskirstys. Jei kazkur nepateko lydmetalis, tai tada jau taisome klaidas.

Skarda visokio storio galima naudot, pvz nuo 0.5 mm. Bet ji bus plonoka viena pati. Jei dar kazka ant jos lituosi, tai tiks.

Tai, kad naudoju fliusą. Bet va be tos rūgšties. Ir jį man sunku patept. Su teptuku tepu (pas Gintarėlį taip tepėm), bet man ne kaip dažai pasitepa, o išsilieja fliusas per visą plokštelės plotą. Ir kai kaitinu visas plotas nuburbuliuoja, ir lydmetalis kur nori ten bėga.
Užskaičiau, kad su vielutėm prispaudžiat lituojamus daiktus. Reiks dar tos vielutės kur nors paiėškot. Kaži kokiose statybinėse prekėse rasiu? iki Vln man toloka...

O gal gali išduot iš kur skardeles perki? Reiktų užsisakyt, todėl ir klausinėju, nes neįsivaizduoju jų storių ir kietumų...

QUOTE(ziit @ 2010 11 29, 00:18)
O kam su siera zaisti g.gif  pavojinga schmoll.gif  as naudoju paprasta citrinos rugsti, nusipirkau "rusu"parduotuveje citrinos rugsties miltelius + siltas vanduo ir veikia puikiai lotuliukas.gif

citrinos rūgštis, tai gal ta pati maistinė citrinos rūgštelė?
Kokio stiprumo tirpalą reiktų daryti?
Bandžiau į 9% actą mesti ir į maistinės citrinos rūgštelės tirpalą, tik nieko nesigavo. Jokio poveikio. Gal igliau palaikyt reikia? Ar stipresnės koncentracijos?
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2010 11 29, 02:01)
citrinos rūgštis, tai gal ta pati maistinė citrinos rūgštelė?
Kokio stiprumo tirpalą reiktų daryti?
Bandžiau į 9% actą mesti ir į maistinės citrinos rūgštelės tirpalą, tik nieko nesigavo. Jokio poveikio. Gal igliau palaikyt reikia? Ar stipresnės koncentracijos?

nezinau koncentracijos, is akies dedu biggrin.gif pabandyk i karsta vandeni. dar va viena nuoroda
http://idreamicanfly...-to-pickle.html
uzeik i youtube, ten rasi daug vaizdines medziagos lotuliukas.gif
Atsakyti