Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Kvaki @ 2010 12 02, 12:39)
Meistriukai ir meistrytės prašau pagelbėkit man su storiais plokštelių.

Sumąsčiau, kad pirmiau reik pagadinti pigesnį metalą. Važiuosiu klp pirkt vario ar žalvario(tikiuos lytagroj rasiu). Ir siaurapjūkio. Tik vat nežinau visai kaip su storiais yra. Nusiteikus dviejų storių pirkti - plonesnio auskariukam ar šiaip detalėm ir storesnio apyrankei, žiedui ar pan...
Kokio jūs storio plokšteles naudojat žiedui ar apyrankei? 1mm? 1,5? 2? Nesinori, kad gaminys lengvai lankstytųsi ir nesinori, kad sunkus velnioniškai būtų...

Tikiuosi siaurapjūkis iš kokių senukų ar pan.. tiks.
Ar skirtingo storio plokštelėms reikia skirtingo storio ar kitokių parametrų pjūkliuko ar su tuo pačiu galima pjauti. Aš apie pačiu pjūkliukus kalbu.

Ziit, ačiū aciuks.gif grįšiu namo sėsiu prie yotubės. och ta youtubė tuoj kalbą išmokins.. smile.gif

jeigu tu gyveni Vilniuje tai metalo gali nusipirkti "varinei karūnoje",ten pjausto gabaliukais .Pjūkliuką siūlyčiau nusipirkti juvelyrinių įrankių parduotuvėje.Jei Vilniuje tai yra trys parduotuvės kur galima nusipirkti.Ir sekmės gaminant darbelius
Atsakyti
vėl skaitinėju šitą temą, džiaugiuosi jūsų darbais... gal pagaliau vėl kils įkvėpimas ką nors daryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 12 01, 21:09)
ok ... back to business....cia labai neblogas youtube linkas apie lydyma, idomu jis cia naudoja boro rugsti su paprastu vandeniu, kaip kosele.
http://www.youtube.c...h?v=J95soMXxhNc

Jo ,su paprastu vandeniu maisoma .Bet as jums patarciau nusipirkti auflux -ta geltona skysti ,kuri jis rode .Man paciai su juo daug lengviau dirbti ,nei su kosele.O rodomas degiklis ,tas didysis -tikrai labai geras ,as su juo dirbau ,jis brangus ,bet nepamainomas.
Papildyta:
QUOTE(Kvaki @ 2010 12 02, 12:39)
Kokio jūs storio plokšteles naudojat žiedui ar apyrankei? 1mm? 1,5? 2? Nesinori, kad gaminys lengvai lankstytųsi ir nesinori, kad sunkus velnioniškai būtų...



Nezinau kaip tau ,bet as likau nepatenkinta 1.3 mm . sidabro plokste apyrankei .Ji isejo labai sunki .Man taip rodos ,kad apyrankeio uztektu ir 1.0mm. storio .Ziedo akies pagrindui naudoju iki0.8 mm .storio -uztenka ,o paciam ziedui 1.0 mm .Bet cia kaip kam .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 03 gruodžio 2010 - 22:52
aš taip pat pritariu, kad 1mm užtenka storio apyrankiai,dar priklauso kokią darai gali būti ir plonesnė. Tas geltonas skystis vadinasi "liutovka",bet aš juo esu nepatenkinta.Nors labai daug kas su juo dirba
Atsakyti
As sita naudoju. Man Santime liutovkos nerekomendavo schmoll.gif

http://www.santimas.lt/1/item/4166/


Papildyta:
kas kursit nauja tema, idekit i pirma zinute senu temu nuorodas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 06 gruodžio 2010 - 13:36
QUOTE(naca @ 2010 12 06, 14:35)
As sita naudoju. Man Santime liutovkos nerekomendavo schmoll.gif

http://www.santimas.lt/1/item/4166/
Papildyta:
kas kursit nauja tema, idekit i pirma zinute senu temu nuorodas  mirksiukas.gif

As kai pasiziuriui tas lietuviskas kainas ,tai man verkt noris biggrin.gif
Naca ,nu tu vel sukurk ,tau gerai gaunas biggrin.gif
Atsakyti
o as kai pasiziuriu anglisku parduotuviu sidabro pusgaminiu ivairove ir kokybe, tai... cry.gif

Burbanti, tai parodos nebeplanuoji? Jei dar nepasakojau, tai pasakysiu apie musu mokesti. Mums kainuos salike dailes parduotuveje 100 lt 2 savaitem.. Planuojam keturiese. Visokius stendus ir kt turim atsinest pacios. Stendo neturiu is kur gauti, tai nezinau kaip man sumastyti ta juvelyrika parodyti g.gif . Arba apsiribosiu tik silko tapyba doh.gif . Kazkaip nesigalvoja, niekas nesidaro, o paroda jau vasari.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 06 gruodžio 2010 - 18:02
QUOTE(naca @ 2010 12 06, 18:51)

Burbanti, tai parodos nebeplanuoji? Jei dar nepasakojau, tai pasakysiu apie musu mokesti. Mums kainuos salike dailes parduotuveje 100 lt 2 savaitem.. Planuojam keturiese. Visokius stendus ir kt turim atsinest pacios. Stendo neturiu is kur gauti, tai nezinau kaip man sumastyti ta juvelyrika parodyti  g.gif . Arba apsiribosiu tik silko tapyba  doh.gif . Kazkaip nesigalvoja, niekas nesidaro, o paroda jau vasari.

Oi ,su ta paroda tai visai nulis sveiku gaunasi .Niekaip tos menedzerkos nepagaunu ,o susiradau menininku kavineje patalpas ,tik kad 2men. i prieki viskas ten uzsakyta ,jei ne daugiau ,nes ziurejau pagal parodu kieki ,tai viskas 2 men . i prieki jau surasyta .Kainos ten normalesnes -150 svaru uz dvi savaites .Tik kad ta sale labai didele ir pagrinde tapyti paveikslai ir stambus tokie ala meniniai biggrin.gif projektai .Vis uzeinu ,pasiziuriu ar stendu nera -nu nera nors tu ka ,bet teks susikaupti ir eiti pas administratoriu klausti ar ju neturi .Jei netures ,tai net nezinau ka reiks daryti .Bet ,rupuzes sunervino jie mane biggrin.gif ,is principo padarysiu vistiek paroda biggrin.gif
O tu paprasyk ,kad kas sukaltu deze medine ant koju ir stiklo issipjauk ,isklok medziaga -va tau ir stendas .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti princiesa: 06 gruodžio 2010 - 20:12
QUOTE(naca @ 2010 12 06, 14:35)
As sita naudoju. Man Santime liutovkos nerekomendavo schmoll.gif

http://www.santimas.lt/1/item/4166/
Papildyta:
kas kursit nauja tema, idekit i pirma zinute senu temu nuorodas  mirksiukas.gif

naca, o čia milteliai?
Na Vilniuje dar liūdnesnė situacija,norint surengti parodą reikia laukti vietos apie metus
Sekmės jums darant parodas
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti