Įkraunama...
Įkraunama...

Čekija. Praha

Sveiki 4u.gif

Nesu keliavusi,tai žalia truputėlį, su klausimais atslenku.~

Kiek maždaug kelionė autobusu trunka laiko?Ir ar autobusai važiuoja šiuo maršrutu kasdien?

Nes vasarą turėsiu konkrečią dieną ten būti ir konkrečią dieną išvykti,tai reiktų tiksliai žinoti. AS svetainėje neatrandu informacijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmogeliukas: 27 vasario 2011 - 17:20
zhmogeliukas, į kur konkrečiai autobusai> Į Prahą ar kitą miestą? Koks autobusas- turistinis ar tarptautinio maršruto? Jeigu tarptautinis paprastas, tai žiūrėk TOKS http://www.toks.lt/index.php?id=510
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 27 vasario 2011 - 17:32
QUOTE(Aruna @ 2011 02 27, 18:29)
zhmogeliukas, į kur konkrečiai autobusai> Į Prahą ar kitą miestą? Koks autobusas- turistinis ar tarptautinio maršruto? Jeigu tarptautinis paprastas, tai žiūrėk TOKS  http://www.toks.lt/index.php?id=510


Į Prahą, paprastas.(tarptautinio maršruto)

Ten pažiūrėjau,tai kaip supratau,jog tik 1dieniais ir 4dieniais jie išvažiuoja?
Jei man reikia būti rugpjūčio 3 ten jau, tai pirmadienį reiktų išvažiuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmogeliukas: 27 vasario 2011 - 17:44
Jeigu išvažiuoji pirmadienį, tai antradienį per pietus ten jau būsi
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 02 28, 09:16)
Jeigu išvažiuoji pirmadienį, tai antradienį per pietus ten jau būsi

och, greičiau nei tikėjausi smile.gif

Bet maršrutai tik tokie?ta prasme retokai..
Atsakyti
Kaunas-Praha siuo metu vaziuoja tik ketvirtadieniais.
Vasara bus daugiau marsrutu.
www.autobusubilietai.lt arba www.toks.lt
Atsakyti
Planuoju maršrutą ir noriu paklausti jau buvusių ar per 1d. įmanoma aplankyti Adršpašské Skály kalnų rezervatą ir Sniežkos kalno . Kitą dieną planuoju Hrad Trosky pilies griuvėsius ir pasilikti Liberece .ten apžiūrėti miestelį ir gal pabūti akvaparką Babylon. Gal žinote kokios ten kainos ir gal žinote kokią nakvynės vietą kempinge. Laukiu patarimų 4u.gif
Atsakyti
Gal galite patarti važiuojant link Karlovy Varų kokį kempingą kur pačios buvot apsigyvenusios, ir gal esate buvusios terminiuose baseinuose šiame regione.
Atsakyti
Laba diena,
gal galėtumėte rekomenduoti Prahoje gerą šokių klubą? Darau vyrui staigmeną, praleistume naktį Prahoje, norėčiau nueit naktį pašokt - tai gal kas nors, kur nors buvote, gal galit ką rekomenduot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 04 19, 15:25)
Laba diena,
gal galėtumėte rekomenduoti Prahoje gerą šokių klubą? Darau vyrui staigmeną, praleistume naktį Prahoje, norėčiau nueit naktį pašokt - tai gal kas nors, kur nors buvote, gal galit ką rekomenduot?  4u.gif


Cross Club - toliau nuo centro, bet ĮSPŪDINGAS, unikalus, rekomenduoju tikrai. Ten turistų nelabai sutiksi, bet klubas savo interjeru ir exterjeru vertas pasaulinio dėmesio wink.gif Tiesa, labai berniukiškas smile.gif
Jei norit centre - man patinka Chapeu Rouge. Man jis mielas, daug fainų detalių (man) jame (nors taip paprastai gal jų ir nepastebėsi) - tą pastebėjau dažnai jame lankydamasi. Bet čia tik mano asmeninė nuomonė, kažin ar Chapeu Rouge visiems patiks, nors žmonių tai ten minios dėl įvairių priežasčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _saule: 20 balandžio 2011 - 16:14
Domina Čekijos Šveicarija. Sausos informacijos yra internete, bet būtų įdomu asmeniniai pastebėjimai, patarimai, gal rastas koks gražus nelabai lankomas kampelis, gal gerų prisiminimų paliko kuri nakvynės vieta. Visiems ačiū, kas parašys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_saule @ 2011 04 20, 17:11)
Cross Club - toliau nuo centro, bet ĮSPŪDINGAS, unikalus, rekomenduoju tikrai. Ten turistų nelabai sutiksi, bet klubas savo interjeru ir exterjeru vertas pasaulinio dėmesio wink.gif Tiesa, labai berniukiškas smile.gif
Jei norit centre - man patinka Chapeu Rouge. Man jis mielas, daug fainų detalių (man) jame (nors taip paprastai gal jų ir nepastebėsi) - tą pastebėjau dažnai jame lankydamasi. Bet čia tik mano asmeninė nuomonė, kažin ar Chapeu Rouge visiems patiks, nors žmonių tai ten minios dėl įvairių priežasčių.




ačiū 4u.gif paguglinsiu, bus aiškiau. youtube mačiau klubą Mecce, gal apie ką nors esate girdėjusi?

p.s. pažiūrėjau, kad patys klubai ir cross ir mecce yra 7 rajone, per kelias gatveles, šaunu - gal sugebėsim abu aplankyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 23 balandžio 2011 - 12:19