Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Statome namą nuo A iki Z
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
rutulyte
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 01, 21:13)
cia ne as sugalvojau, cia mes vienam name matem taip padaryta
darytu tas lentas kaip ant bruseliu tokiu, o pati terasa ta betonine su minimaliu nuolydziu ir grioveliais nubegti vandeniui...
*

Mes irgi taip pat darysime smile.gif

Gal kas galit pasakyt kiek kainuoja stogo šiltinimas ir gipso dėjimas? g.gif
neinzy
QUOTE(rutulyte @ 2010 06 01, 21:56)
Mes irgi taip pat darysime  smile.gif
Gal kas galit pasakyt kiek kainuoja stogo šiltinimas ir gipso dėjimas?  g.gif
*

turiu tris samatas- ir nei vienos,kad butu normaliai surasyta doh.gif
lubu gipsas paprastas viengubas- 15lt/kv
lubu apsiuvimas su dvigubu karkasu- 20lt/kv...
lubu karkaso darymas, gipso sukimas, glaistymas, gruntavimas ir dazymas su medziagomis- 65lt/kv blink.gif
vatos dejimas su plevele tarp gegniu 20cm nuo 12lt/kv iki....
vatos dejimas 30 cm su karkasu ir gipsu ir gruntavimu,glaistymu dazymu ir medziagom- 98lt/kv

nu stogas man nuvaziuos,kol as ka isskaiciuosiu doh.gif doh.gif ryt skambinsiu, kad vien darbu kvadrato kaina pasakytu....
iewike
nugi as jau interneto deka paziurejau ir visa 6 namu seimininkiu sezona....
Raja28
QUOTE(rutulyte @ 2010 06 01, 21:56)
Mes irgi taip pat darysime  smile.gif
Gal kas galit pasakyt kiek kainuoja stogo šiltinimas ir gipso dėjimas?  g.gif
*

Labas rytas,

bet kokia is to nauda? g.gif Pilt ta betona ant virsaus?
dier
QUOTE(iewike @ 2010 06 02, 00:53)
*

as jau 7 sezono 3 serijas perziurejau mirksiukas.gif
neinzy
QUOTE(iewike @ 2010 06 02, 00:53)
*

QUOTE(dier @ 2010 06 02, 10:37)
as jau 7 sezono 3 serijas perziurejau  mirksiukas.gif
*

ir kada jūs spėjat doh.gif
iewike
QUOTE(dier @ 2010 06 02, 10:37)
as jau 7 sezono 3 serijas perziurejau  mirksiukas.gif
*

Negali buti... Tik siu metu rudeni pasaulyje pasirodys 7 sezono pradzia. O 6-to tik geguzes vidury paskutine serija pasaulyje pirma kart parode.
Namu Seimininkes

Aij, del spejimo... tai va, namo statybos dar neprasidejo, tai ir speju. Kadangi iki rudens nebus nauju seriju, tai galesim namo statybas pradet:)

O va, kaip dier speja viska, neiznau... pradzioj kalbejo, kad kokius 5 metus statys... o dabar ziuriu, greiciau ir uz RK isikels i nama:)
dier
QUOTE(iewike @ 2010 06 02, 13:45)
Negali buti... Tik siu metu rudeni pasaulyje pasirodys 7 sezono pradzia. O 6-to tik geguzes vidury paskutine serija pasaulyje pirma kart parode.
Namu Seimininkes

Aij, del spejimo... tai va, namo statybos dar neprasidejo, tai ir speju. Kadangi iki rudens nebus nauju seriju, tai galesim namo statybas pradet:)

O va, kaip dier speja viska, neiznau... pradzioj kalbejo, kad kokius 5 metus statys... o dabar ziuriu, greiciau ir uz RK isikels i nama:)
*

Oi ne, neisikelsiu, nors noreciau lotuliukas.gif siemet max dar issivedziosim elektra, vandentieki, sildomas grindis ir issitinkuojam vidu, lauko apdaila, pakalimai, lietvamzdziai, na dar perdanga apsitinsim ir stop verysad.gif litai baigsis verysad.gif taigi lubos, visa apdaila, visa santecnika, baldai, katilines irengimas bus ateityje .... o speju tai paprastai, ko gi cia nespet, juk tik vaika priziuriu, namie buitis, darbas ir , aisku, statybos, negi tai daug? lotuliukas.gif naktim kai nesimiega, daug darbu nuveikiu, prabundu, neina uzmigti ir galvoju, ryt i darba-per pietus nuleksiu i ermitaza, uzsakysiu prekes, nuvaziuosiu ryte pries darba ileisiu meistrus ir t.t. lotuliukas.gif lotuliukas.gif kad tik pinigu butu, oi daug nuveikciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o del septintojo sezono apgavau, pasirodo vyras pripupmavo 6 sezona dalimis, o as jau maniau, kad 7 ziuriu lotuliukas.gif blondine tikra esu lotuliukas.gif
neinzy
QUOTE(dier @ 2010 06 02, 14:49)
Oi ne, neisikelsiu, nors noreciau  lotuliukas.gif  siemet max dar issivedziosim elektra, vandentieki, sildomas grindis ir issitinkuojam vidu, lauko apdaila, pakalimai, lietvamzdziai, na dar perdanga apsitinsim ir stop  verysad.gif  litai baigsis  verysad.gif  taigi lubos, visa apdaila, visa santecnika, baldai, katilines irengimas bus ateityje .... o speju tai paprastai, ko gi cia nespet, juk tik vaika priziuriu, namie buitis, darbas ir , aisku, statybos, negi tai daug?  lotuliukas.gif  naktim kai nesimiega, daug darbu nuveikiu, prabundu, neina uzmigti ir galvoju, ryt i darba-per pietus nuleksiu i ermitaza, uzsakysiu prekes, nuvaziuosiu ryte pries darba ileisiu meistrus ir t.t.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kad tik pinigu butu, oi daug nuveikciau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o del septintojo sezono apgavau, pasirodo vyras pripupmavo 6 sezona dalimis, o as jau maniau, kad 7 ziuriu  lotuliukas.gif  blondine tikra esu  lotuliukas.gif
*

nieko sau paprastai.... blink.gif blink.gif
man bent puse tavo uolumo ax.gif blush2.gif
iewike
dier, tai tu statybom rupinies, o vyras tavo laisvalaikiu rupinasi?smile.gif
dier
QUOTE(iewike @ 2010 06 02, 15:03)
dier, tai tu statybom rupinies, o vyras tavo laisvalaikiu rupinasi?smile.gif
*

na cia buvo toks musu susitarimas, man labai norejosi namo, vyrui - ne, tai as apsiemiau pati ji pastatyti, aisku, su vyro finansavimu lotuliukas.gif , o laisvalaikiu rupinasi-palepina, vis parvaro su masazu kuponais, kad nuimti itampa lotuliukas.gif
bet ir pats dabar vis dazniau uzsuka i statybas , vis kokius tai darbus atlieka... manau, kad tas namas kuo toliau tuo labiau ir jam reikalingas mirksiukas.gif
leaona
Sveikos mergaites. As jau Lietuvoje biggrin.gif .Dabar gelbekit,kiek kainuoja blokeliu murijimo kubas.? Kas siuo metu murijate ar domejotes ? Dekui.
dier
QUOTE(leaona @ 2010 06 02, 15:41)
Sveikos mergaites. As jau Lietuvoje  biggrin.gif .Dabar gelbekit,kiek kainuoja blokeliu murijimo kubas.? Kas siuo metu murijate ar domejotes ? Dekui.
*

NUO 50 IKI 80 LT/UZ KUBA 4u.gif
Angelux
QUOTE(leaona @ 2010 06 02, 15:41)
Sveikos mergaites. As jau Lietuvoje  biggrin.gif .Dabar gelbekit,kiek kainuoja blokeliu murijimo kubas.? Kas siuo metu murijate ar domejotes ? Dekui.
*

Mums deda po 60 už kubą, labai kol kas patenkinti murininkais biggrin.gif( tfu-tfu-tfu)
leaona
QUOTE(Angelux @ 2010 06 02, 15:28)
Mums deda po 60 už kubą, labai kol kas patenkinti murininkais  biggrin.gif( tfu-tfu-tfu)
*

DEKUI mergaites.Dabar zinosiu.
Visai pasimeciau, buvau apziurejusi ir nutarusi stoga dengti betoninemis cerpemis.(Eternito akmenes)Na ,bet kai pamaciau siandien ,tai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . Ar cia as toki baisu stenda maciau? Kokias dangas rinkotes savo stogam? Gal keramika nedaug brangesne ? Kiek kvadratu Jusu stogai ir kiek kainavo vienos ar kitos cerpes?
Dier Jus dejote betonines. Kaip kokybe?Kokios firmos Jus dejote? Dekoju
rutulyte
QUOTE(leaona @ 2010 06 02, 19:03)
Visai pasimeciau, buvau apziurejusi ir nutarusi stoga dengti betoninemis cerpemis.(Eternito akmenes)Na ,bet kai pamaciau siandien ,tai schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif . Ar cia as toki baisu stenda maciau? Kokias dangas rinkotes savo stogam? Gal keramika nedaug brangesne ? Kiek kvadratu Jusu stogai ir kiek kainavo vienos ar kitos cerpes?
*

mes dėjome betonines Bender, esu patenkinta smile.gif
neinzy
Visai pasimeciau, buvau apziurejusi ir nutarusi stoga dengti betoninemis cerpemis.(Eternito akmenes)Na ,bet kai pamaciau siandien ,tai schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif . Ar cia as toki baisu stenda maciau? Kokias dangas rinkotes savo stogam? Gal keramika nedaug brangesne ? Kiek kvadratu Jusu stogai ir kiek kainavo vienos ar kitos cerpes?
*

pas mus monier betoninės- čerpės kaip čerpės, pažiūrėsim kaip paskui bus... kainos nežinau...bet nebrangios
'RK'

Kas galit, pasirasykit ax.gif
Ką tik, pirmą kart per 12 metų, Europos Komisija sutiko, jog Europos
Sąjungos šalyse būtų auginami genetiškai modifikuoti (GM) javai! Dėl
galimos naudos Europos Komisija nepaisė 60% europiečių pareikšto noro
prieš sutinkant auginti GM maistą pirma sužinoti apie jo poveikį
sveikatai bei aplinkai.
Ši iniciatyva siekia surinkti 1 mln., Europos Sąjungos piliečių balsų
ir pateikti oficialią paraišką Europos Komisijai dėl GM maisto
auginimo sustabdymo iki bus atlikti tyrimai apie jo poveikį. Paraiška
bus pateikta Europos Komisijos prezidentui, Chosé Manuel Barroso.
Pasirašykite šią peticiją:
http://www.avaaz.org/en/eu_health_and_biod...f_sign=6NikMxaR
*

[/quote]
'RK'
QUOTE(leaona @ 2010 06 02, 18:03)
Kokias dangas rinkotes savo stogam?
*

Mes dejom bitumines cerpeles, bet speju, kad jos taves nedomina biggrin.gif
Dabar kaip bitute lakstysi grizus i Lietuva, nes su namu, daug yra ka veikt doh.gif . MB tai sako, kai iejom i vidu, pinigai teka upeliu, o vaizdas nelabai keiciasi doh.gif

DIER, tu maladiec thumbup.gif , tiek speji nuveikt biggrin.gif

simbarela
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 02, 23:06)
Kas galit, pasirasykit ax.gif
[b]Ką tik, pirmą kart per 12 metų, Europos Komisija sutiko, jog Europos
Sąjungos šalyse būtų auginami genetiškai modifikuoti (GM) javai! Dėl
galimos naudos Europos Komisija nepaisė 60% europiečių pareikšto noro
prieš sutinkant auginti GM maistą pirma sužinoti apie jo poveikį
sveikatai bei aplinkai.
*

iskrisim visi kaip bandomieji triusiai blink.gif
simbarela
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 01, 20:13)
jau kazkada klausiau, gal kazkas ir atsake, bet nepomniu  blush2.gif
reik mums butinai kazkiektas statybas isiregistruoti, nesvarbu koks procentas baigtumo bus- reik persirasyti  doh.gif Gal kas pasakys, kokia procedura? eiti i statybu inspekcija? ir kokius popierius nestis,ko reikia? Aciu  4u.gif
*

Turi tureti uzpildyta iki tiek kiek nori priduoti darbu,, statybos darbu zurnala,,(su visais parasais atestatais, nes truks nors vieno paraso eisi is naujo i eile) tada ,,nekilnojamojo daikto kadastriniu matavimu byla,, pasidarai ja mums dare ,, Vakaru matininkai,, ( prie vetrunges kur po desine tas pastatas) tada registru centre pasiemi ,,Nekilnojamojo turto registro israsas-pazymejimas apie nekilnojamojo daikto ir daiktiniu teisiu i ji iregistravima nekilnojamojo turto registre,, ir keliauji i statybos inspekcija

Prie statyb darbu zurnalo butinai reikia tureti statybiniu medziagu sertifikatus pvz betono, gelzbetoniniu konstrukciju,blokeliu...
neinzy
QUOTE(simbarela @ 2010 06 03, 12:08)
Turi tureti uzpildyta iki tiek kiek nori priduoti darbu,, statybos darbu zurnala,,(su visais parasais atestatais, nes truks nors vieno paraso eisi is naujo i eile) tada ,,nekilnojamojo daikto kadastriniu matavimu byla,, pasidarai ja mums dare ,, Vakaru matininkai,, ( prie vetrunges kur po desine tas pastatas) tada  registru centre pasiemi ,,Nekilnojamojo turto registro israsas-pazymejimas apie nekilnojamojo daikto ir daiktiniu teisiu i ji iregistravima nekilnojamojo turto registre,, ir keliauji i statybos inspekcija

Prie statyb darbu zurnalo butinai reikia tureti statybiniu medziagu sertifikatus pvz betono, gelzbetoniniu konstrukciju,blokeliu...
*

AČIŪ 4u.gif 4u.gif
Kažkaip labai grėsmingai skamba....
mums butų užtekę ir pamatų įregistruotų, bet, kad jau visas žurnalas užpildytas ir pasirašytas- teks daugiau pridavinėti- o ten daugiau neatitikimų su projektu doh.gif
Galvojom,pasistatysim viską iki galo, įsikursim ir tada ieškotis "kažko"kas sutvarkys viską,nu bet sugalvojo uošviai kuo greičiau perrašyti , teks minti patiems kryžiaus kelius doh.gif
dier
*

mes dejom betonines Benders, tamsiai rudas, kai as pamaciau stova su cerpem senukuose noras irgi buvo praejes, bet pavazinejau po statybas ir apsiraminau... man jos labai graziai atrodo, o stenduose kelios cepeles, apdulkejusios ir nera vaizdo... neissigaskit, kai susideda visumoje tikrai graziai atrodo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 03, 11:26)
Mes dejom bitumines cerpeles, bet speju, kad jos taves nedomina biggrin.gif
Dabar kaip bitute lakstysi grizus i Lietuva, nes su namu, daug yra ka veikt doh.gif . MB tai sako, kai iejom i vidu, pinigai teka upeliu, o vaizdas nelabai keiciasi doh.gif

DIER, tu maladiec thumbup.gif , tiek speji nuveikt biggrin.gif
*

kai reikia tai ir speji, siand jau buvau pas meistru fasado paziureti ju darbu gargzduose, paskui buvau elektros tinkluose , po to dar uzsakaiu medziagas fasadui, dar paemiau pazyma is gydytojo vaikui, zodziu, darbai vyksta mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
dar noriu paklausti, kas tinkavot-koki dekota dejot-samanele ar lietuti? kas geriau gal patartumet? buvau isitikinusi kad desiu lietuti, bet siandien susibalamutinai, samanele taip "ikrito" i aki lotuliukas.gif
simbarela
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 11:23)
AČIŪ  4u.gif  4u.gif
Kažkaip labai grėsmingai skamba....
mums butų užtekę ir pamatų įregistruotų, bet, kad jau visas žurnalas užpildytas ir pasirašytas- teks daugiau pridavinėti- o ten daugiau neatitikimų su projektu  doh.gif
Galvojom,pasistatysim  viską iki galo, įsikursim ir tada ieškotis "kažko"kas sutvarkys viską,nu bet sugalvojo uošviai kuo greičiau perrašyti , teks minti patiems kryžiaus kelius doh.gif
*

Iki galo uzpildyt knygos nereikia, tik tiek kiek yra atlikta darbu, vidaus darbu galit nepildyt, juk i vidu niekas nelys. O pas mus buvo keletas neatitikimu su langais bet kai paklause kodel cia langas mazesnis pasakem kad projektas kai buvo vienaip atrode o kai jau pastate tai kitaip ir sumazinom langus, tai taip ir paliko.
virgutej
Sveikutės 4u.gif

Aš pas jus su klausimėliu tokiu g.gif Tos kurios jau gyvena. Sakykit kokios uzuolaidos pas jus puosia vitrininius langus? Man prekybos centre pasake kad ruletu mechanizmas neislaiko dideliu ruletu doh.gif pas mus gaunasi didokas, pagamintu, bet pergyvenu del to kiek ilgai mes ji naudosim? g.gif zodziu pasimetus. paprastos uzuolaidos man nelabai schmoll.gif tokiu kokiu as noriu negaliu leisti nes vaikai nutampys doh.gif po to romanetes tai man nelabai is tikro, nors jau nebezinau ka ir galvot g.gif Pasidalinkit savo patirtimi ax.gif

simbarela
QUOTE(dier @ 2010 06 03, 11:57)
dar noriu paklausti, kas tinkavot-koki dekota dejot-samanele ar lietuti? kas geriau gal patartumet? buvau isitikinusi kad desiu lietuti, bet siandien susibalamutinai, samanele taip "ikrito" i aki  lotuliukas.gif
*

Mes dejom samanele, nes pasak tinkuotoju ant lietucio purvas laikosi, o ant samaneles nea (ir is tiesu kai pasiziurejau seniau statytus namus su lietucio dekoru jie tokie murzini, o samanele svaresni). O ir patiko labiau samanele nei lietutis. Ir dar geriau kai i dekora is kart spalva butu imaisyta, o ne uzdeda dekora o tik po to su spalva nudazo. Seniau nezinojau to + ir- o dabar va uosvienei tinkuotojai pasake kad geriau dazyti dekora nei su dazais maisyta is kart deti, bet nepasake kodel g.gif ir ka gi islindo minusas nors truputi uzkliuvi koki kampa tuoj balta spalva islenda tai su dazais vaiksciot tures ir ibrezimus tepeliot doh.gif , o pas mane gali braizyti ir nieko, nes dekoras su dazais is kart.
dier
QUOTE(simbarela @ 2010 06 03, 13:45)
Mes dejom samanele, nes pasak tinkuotoju ant lietucio purvas laikosi, o ant samaneles nea (ir is tiesu kai pasiziurejau seniau statytus namus su lietucio dekoru jie tokie murzini, o samanele svaresni). O ir patiko labiau samanele nei lietutis. Ir dar geriau kai i dekora is kart spalva butu imaisyta, o ne uzdeda dekora o tik po to su spalva nudazo. Seniau nezinojau to + ir- o dabar va uosvienei tinkuotojai pasake kad geriau dazyti dekora nei su dazais maisyta is kart deti, bet nepasake kodel  g.gif  ir ka gi islindo minusas nors truputi uzkliuvi koki kampa tuoj balta spalva islenda tai su dazais vaiksciot tures ir ibrezimus tepeliot  doh.gif , o pas mane gali braizyti ir nieko, nes dekoras su dazais is kart.
*

lygiai ta pati ir man tinkuotojai sako, kad purvas laikosi.. butinai ziuresiu, kad jau butu su palva, aciu uz patarimus 4u.gif
rutulyte
QUOTE(dier @ 2010 06 03, 12:57)
po to dar uzsakaiu medziagas fasadui
*

kokias medžiagas ir iš kur sakei fasadui? smile.gif
'RK'
QUOTE(simbarela @ 2010 06 03, 11:08)
Turi tureti uzpildyta iki tiek kiek nori priduoti darbu,, statybos darbu zurnala,,(su visais parasais atestatais, nes truks nors vieno paraso eisi is naujo i eile) tada ,,nekilnojamojo daikto kadastriniu matavimu byla,, pasidarai ja mums dare ,, Vakaru matininkai,, ( prie vetrunges kur po desine tas pastatas) tada  registru centre pasiemi ,,Nekilnojamojo turto registro israsas-pazymejimas apie nekilnojamojo daikto ir daiktiniu teisiu i ji iregistravima nekilnojamojo turto registre,, ir keliauji i statybos inspekcija

*

O boze doh.gif . O yra kas uzpildo, sutvarko kas ne taip kaip turi but biggrin.gif . Galim ir i az ax.gif
Papildyta:
QUOTE(virgutej @ 2010 06 03, 11:58)
Sveikutės  4u.gif

Man prekybos centre pasake kad ruletu mechanizmas neislaiko dideliu ruletu  doh.gif  pas mus gaunasi didokas, pagamintu, bet pergyvenu del to kiek ilgai mes ji naudosim?
paprastos uzuolaidos man nelabai  schmoll.gif
po to romanetes tai man nelabai is tikro
*

Kazi kas dar yra be roletu, romaneciu ir uzuolaidu g.gif . Ai, austrijietes, va bigsmile.gif
neinzy
QUOTE(virgutej @ 2010 06 03, 12:58)
Sveikutės  4u.gif

Aš pas jus su klausimėliu tokiu  g.gif  Tos kurios jau gyvena. Sakykit kokios uzuolaidos pas jus puosia vitrininius langus? Man prekybos centre pasake kad ruletu mechanizmas neislaiko dideliu ruletu  doh.gif  pas mus gaunasi didokas, pagamintu, bet pergyvenu del to kiek ilgai mes ji naudosim?  g.gif  zodziu pasimetus. paprastos uzuolaidos man nelabai  schmoll.gif tokiu kokiu as noriu negaliu leisti nes vaikai nutampys  doh.gif  po to romanetes tai man nelabai is tikro, nors jau nebezinau ka ir galvot  g.gif  Pasidalinkit savo patirtimi   ax.gif
*

o širmų nenori vitrininiams langams g.gif ir prisigalvoti visko galima,ir medžiagos mažiau nei užuolaidoms,ir lengvesnės nei užuolaidos atrodo mirksiukas.gif o tau dieniniu ar naktiniu reikia g.gif

niekada nedrįsdavau įslinkti i užuolaidų salonus blush2.gif bet viena diena sutikau deco salone klasiokę savo, tai ji "valentino" užuolaidose dirba- nu tai aš drąsiai "prasigrožėjau" ten visa valandą wub.gif o jau grožių yra wub.gif nu bet ir kainos..... doh.gif blink.gif
'RK'
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 14:59)
o širmų nenori vitrininiams langams  g.gif ir prisigalvoti visko galima,ir medziagos maziau nei uzuolaidoms,ir lengvesnes nei uzuolaidos atrodo  mirksiukas.gif o tau dieniniu ar naktiniu reikia  g.gif

niekada nedrisdavau islinkti i uzuolaidu salonus  blush2.gif bet viena diena sutikai deco salone klasioke savo, tai ji "valentino" uzuolaidose dirba- nu tai aš drasiai "prasigrožėjau" ten visa valandą  wub.gif o jau grožių yra  wub.gif  nu bet ir kainos..... doh.gif  blink.gif
*

As tai tik uz uzuolaidas, bet kaip sakai, nedristu lysti i ju salonus biggrin.gif
Uzkabinsim langus pradzioj paklodem ir gyvensim lotuliukas.gif lotuliukas.gif
neinzy
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 15:59)
o širmų nenori vitrininiams langams  g.gif ir prisigalvoti visko galima,ir medžiagos mažiau nei užuolaidoms,ir lengvesnės nei užuolaidos atrodo  mirksiukas.gif o tau dieniniu ar naktiniu reikia  g.gif
*

dabar tik pamačiau,kad pas tave du maži padaužos biggrin.gif nu jo.... tada det gal reiktu tuos i langa roletus paprastus- o paskui kai praaugs vaikai butu galima ir kokius dekoratyvinius dieninius roletus ar širmas užsideti g.gif
Aš pas save planuoju ant vitrininiu langu svetainėj dėti tuos į langą roletus nuo saulės ir kokias lengvutes ar tai širmas, ar romanetes ar užuolaidas dėl grožio...
neinzy
ilonux, vis laukiau vaizdų iš tavo svetainės su naujais baldeliais ax.gif MB vis praeidamas "banginy" parodo,kad tie baldai jam labai patinka biggrin.gif Tai noriu paklausinėti (jau net, gėda, aš vis su savo klausimais prie tavės pristojus blush2.gif )- ar patenkinta baldais, kokia spalva rinkotės,kaip priežiūra, ar laiku padarė ir kiek sukainavo g.gif aciu 4u.gif
na jei baldus minkštus net 3mėn gamina,tai jau reiktų pradėti žiūrėtis ax.gif pradžia jau padaryta- sanios dėžės jau keliauja iš vieno kampo į kitą biggrin.gif biggrin.gif
Žuolė
Sveikutes,

senokai buvau uzsukusi, bet tikiuosi kita savaite jau pajudes darbai ir pas mane. Tik va del darbu kainos dar nelabai suderejom, MB draugas darys. Kiek dabar kainuoja mazdaug kavadratas paruosti grindis betonavimui, tai yra sutrombuoti zeme, iskloti polisterola, isvedzioti grindini sildyma?
'RK'
QUOTE(Jurgugute @ 2010 06 03, 18:22)
Sveikutes,

senokai buvau uzsukusi, bet tikiuosi kita savaite jau pajudes darbai ir pas mane. Tik va del darbu kainos dar nelabai suderejom, MB draugas darys. Kiek dabar kainuoja mazdaug kavadratas paruosti grindis betonavimui, tai yra sutrombuoti zeme, iskloti polisterola, isvedzioti grindini sildyma?
*

Sutrombuoji pats zeme per 1 diena, issinuomavus trombavimo masinka, kazkur 80 litu i diena lyg g.gif . Polistirola mums klojo zmogus, kuris dirba uz 50 litu i diena, tai 225 kvadratus isklojo per 10-12 dienu atrodo, gaunasi kvadratas 2-2.50 litu, o siaip eina kaina apie 4 litus uz polistirola kvadratas.
Grindinis skaiciavosi ne kvadratais, o uz bendra darba mokejom, grindinis, radiatoriai, vanduo i 3 vonias ir virtuve...... MB sake patenkintas kaip darbuodavos, jie po pietu atvaziuodavo iki 9-10 vakaro dirbt.
rutulyte
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 03, 19:55)
Grindinis skaiciavosi ne kvadratais, o uz bendra darba mokejom, grindinis, radiatoriai, vanduo i 3 vonias ir virtuve...... MB sake patenkintas kaip darbuodavos, jie po pietu atvaziuodavo iki 9-10 vakaro dirbt.
*

Kiek jums maždaug gavosi šildymas: kolektoriai, grindinis ir radiatorių davedimas? ax.gif
'RK'
QUOTE(rutulyte @ 2010 06 03, 19:36)
Kiek jums maždaug gavosi šildymas: kolektoriai, grindinis ir radiatorių davedimas?  ax.gif
*

Uz darba 3000lt.
Apie kolektorius buvau smulkiai surasius, lyg tau ir rasiau ax.gif , bet biski virs 1000lt. lyg, cia 3 dezes.
O grindinio velgi, kilometra pirkom po 1.25lt. kazkur (is bankr. firmos), o 400 metru po 3.70lt. atrodo (su 38% nuolaida, kaimynas suveike).
Dar plevele dejom, na ir to metalo grotos, tik kainos nezinau rolleyes.gif
'RK'
Ai, o vamzduka dejom 18-ini., o ne 16-ini.
neinzy
grįžom su mažuoju iš statybų ir esu visai pasimetus blink.gif blink.gif
valandą laiko laksčiau su sieninių dažų mini palete po visą pirmą aukštą- ir nieko nenusprendžiau doh.gif doh.gif kur šešėlis vienaip spalvos atrodo,kur saulė spigina visai kitaip g.gif blink.gif g.gif o dar kai iš tikro spalva pasidengs bus dar kitoks variantas... dar su laiptine nebežinau kaip daryti, nuo kur ten butu galima tapetus klijuoti,o gal dažyti kita spalva g.gif Kažko aš vėl pradedu mastyti apie dizainerio pagalbą ....
Papildyta:
dar šiandien buvau prie turgaus toj pardėj, tai apšvietimo projektukas apie 100lt, bet kadangi pas mus jau elektra suvedžiota pagal mano sugalvojimus, tai šviestuvų parinkimas butu nemokamas (na ten tu visu halogenų ir ledų komplektavimas, paskaičiavimas kiek ju reikia tam tikrai patalpai,tik reikia išplanavimą atsinešti)
Papildyta:
nu kaip atrodys, viena siena,dvejos durys- pagal vienas dazyta, kita tapetuota g.gif
user posted image
virgutej
labas vakarelis 4u.gif

buvau prisicitavusi, bet... tai vat merginos aciu uz pasiulymus, vis mastau... nzn ka pasirinkt... pergalvoju per dien kelis kart ir vel is pradziu...

situacija tokia, kad svetaineje noreciau tik uzuolaidu dieniniu ir ruletu, bet pripasakojo kad ruletu mechanizmas gali naetlaikyti pacio ruleto svorio (vitrininiam langui). naktines uzuolaidos man labai grazu bet as esu susigalvojusi kad jos dulkes kaupia smile.gif apie austrietes ir romanetes tai man jos brangokos doh.gif del sirmu jau geras pastebejimas du mazi vaikai.
Man reikia naktiniu, kad vakare nuo kaimynu uzsidengt. Kol vaikai praaugs, paskui tikrai bus dienines uzuolaidos.
Tai vat idomu kas yra jau uzsideje kokio didumo ju vitrininiai langai ir kaip laiko mechanizmai? ir kokios firmos gal parasytu?
Papildyta:

nu kaip atrodys, viena siena,dvejos durys- pagal vienas dazyta, kita tapetuota g.gif

gali labai graziai atrodyti... tik reikia sugalvoti perejima smile.gif
Žuolė
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 03, 20:51)
Uz darba 3000lt.
Apie kolektorius buvau smulkiai surasius, lyg tau ir rasiau ax.gif , bet biski virs 1000lt. lyg, cia 3 dezes.
O grindinio velgi, kilometra pirkom po 1.25lt. kazkur (is bankr. firmos), o 400 metru po 3.70lt. atrodo (su 38% nuolaida, kaimynas suveike).
Dar plevele dejom, na ir to metalo grotos, tik kainos nezinau rolleyes.gif
*

Tai jei tuos 3000 lt isdalini i 225kv tai mazdaug eina susigaudyti. Aciu, padejei 4u.gif
neinzy
QUOTE(virgutej @ 2010 06 03, 23:01)
Tai vat idomu kas yra jau uzsideje kokio didumo ju vitrininiai langai ir kaip laiko mechanizmai? ir kokios firmos gal parasytu?
Papildyta:

nu kaip atrodys, viena siena,dvejos durys- pagal vienas dazyta, kita tapetuota  g.gif
gali labai graziai atrodyti... tik reikia sugalvoti perejima  smile.gif
*

o kokio plocio pas tave tie vitrininiai langai?

pas mane bute visur roletai- viskas labai liuks jau beveik 10metu- isskyrus miegamajame- nes ten detas tas su guma labai sunkus audinys- tai vat tam jau greit sakes doh.gif bet ir metu nemazai.. tai jei deti paprastus roletus, tik labai tamsaus audinio, tai nemanau,kad bus bedos 4u.gif as tada nedejau, nes nebuvo labai tamsaus grazaus- kaip dabar prisimenu- su menuliais ir zvaigzdem blink.gif , dar tamsiai bordo ir bjauri tamsiai melyna- o pas mane miegamasis geltonas doh.gif roletus dejo dextera,o tada daugiau niekas daugiau ir nedejo..
Papildyta:
QUOTE(virgutej @ 2010 06 03, 23:01)
nu kaip atrodys, viena siena,dvejos durys- pagal vienas dazyta, kita tapetuota  g.gif
gali labai graziai atrodyti... tik reikia sugalvoti perejima  smile.gif
*

tai vat sedziu,galvoju g.gif bet ten toliau dar viena duru anga i virtuve ir viena anga is svetaines i a le valgomaji g.gif zodziu,bendra erdve ir nei vieno kampo, kuri butu galima panaudoti kaip tapetu ar kitos spalvos pradzia doh.gif
user posted image
Žuolė
As jau pradedu nebevirskinti tu statybininku, nors MB mano toks pat. biggrin.gif
Uz zemes sutrombavima, duobes iskasima, kad patikrintu ar viskas gerai su lauko kanalizacija ir vamzdziu pravedimu 700 lt uzsiprase nu ka as zinau, tai dar polisterolas lieka, plevele, grindinis g.gif O pas mane tai apacioje tik 80 kv, nieko nebesuprantu, Jei skaciuociau pagal tai kiek RK sumokejo tai man turetu iseiti dvigubai maziau. blink.gif
neinzy
QUOTE(Jurgugute @ 2010 06 03, 23:29)
As jau pradedu nebevirskinti tu statybininku, nors MB mano toks pat.  biggrin.gif
Uz zemes sutrombavima, duobes iskasima, kad patikrintu ar viskas gerai su lauko kanalizacija ir vamzdziu pravedimu 700 lt uzsiprase nu ka as zinau, tai dar polisterolas lieka, plevele, grindinis  g.gif O pas mane tai apacioje tik 80 kv, nieko nebesuprantu, Jei skaciuociau pagal tai kiek RK sumokejo tai man turetu iseiti dvigubai maziau.  blink.gif
*

nu mes uz sildyma ir vadentieki iki katilines buvom sutare 4.7t, apie 200kv/m grindinio,vienas kambarys ir garazas radiatoriai tai dar uz polistirolo sudejima damokejom 400, kiek vien uz sildyma nezinau...
'RK'
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 20:54)
grįžom su mažuoju iš statybų ir esu visai pasimetus  blink.gif  blink.gif
valandą laiko laksčiau su sieninių dažų mini palete po visą pirmą aukštą- ir nieko nenusprendžiau  doh.gif  doh.gif kur šešėlis vienaip spalvos atrodo,kur saulė spigina visai kitaip g.gif  blink.gif  g.gif o dar kai iš tikro spalva pasidengs bus dar kitoks variantas... dar su laiptine nebežinau kaip daryti, nuo kur ten butu galima tapetus klijuoti,o gal dažyti kita spalva  g.gif Kažko aš vėl pradedu mastyti apie dizainerio pagalbą ....
Papildyta:
dar šiandien buvau prie turgaus toj pardėj, tai apšvietimo projektukas apie 100lt, bet kadangi pas mus jau elektra suvedžiota pagal mano sugalvojimus, tai šviestuvų parinkimas butu nemokamas (na ten tu visu halogenų ir ledų komplektavimas, paskaičiavimas kiek ju reikia tam tikrai patalpai,tik reikia išplanavimą atsinešti)
Papildyta:
user posted image
*

As tai grieztai pries, neisbandzius dazu ant sienu smile.gif
A pades tau tie dizaineriai g.gif ?
Nesupratau, projektas apsvietimo visam namui 100 litu?
Ir kaip tau paskaiciuos kiek reikia patalpai tu ledu, halogenu, jei viskas isvedziota, nu nesupratau g.gif . Tai pas tave tik maitinimai atvesti, na tarkim i virtuve numestas laidas ant lubu, o nuo jo dar tik vedziosis, kiek ten tu lempikiu reik?
Man asmeniskai negrazu, kai ta pati siena bus dazyta ir tapetuota. As buvau taip isdazius pirmam bute, idedu foto, kazkas matosi po kaire, ta pati siena 2 spalvu:
user posted image

Papildyta:

QUOTE(Jurgugute @ 2010 06 03, 22:04)
Tai jei tuos 3000 lt isdalini i 225kv tai mazdaug eina susigaudyti. Aciu, padejei  4u.gif
*

Grindinio beveik 200 kvadratu ir nuvesti vamzdziai 7 radiatoriams, nuvestas vandentiekis i 3 vonias ir virtuve ir pastatyti 3 kolektoriai, ir dar lyg kazkas, ar tik ne kranus sujungs g.gif , tai uz VISA darba 3000lt., ne vien grindinis (nes tu lyg taip supratai ax.gif )
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 22:21)

tai vat sedziu,galvoju  g.gif bet ten toliau dar viena duru anga i virtuve ir viena anga is svetaines i a le valgomaji  g.gif zodziu,bendra erdve  ir nei vieno kampo, kuri butu galima panaudoti kaip tapetu ar kitos spalvos pradzia doh.gif
user posted image
*

Nieko nebesuprantu biggrin.gif
Gal plana idek, nes as galvojau, kad kai ieini pas tave tai laiptai po kaire g.gif

QUOTE(Jurgugute @ 2010 06 03, 22:29)
As jau pradedu nebevirskinti tu statybininku, nors MB mano toks pat.  biggrin.gif
Uz zemes sutrombavima, duobes iskasima, kad patikrintu ar viskas gerai su lauko kanalizacija ir vamzdziu pravedimu 700 lt uzsiprase nu ka as zinau, tai dar polisterolas lieka, plevele, grindinis  g.gif O pas mane tai apacioje tik 80 kv, nieko nebesuprantu, Jei skaciuociau pagal tai kiek RK sumokejo tai man turetu iseiti dvigubai maziau.  blink.gif
*

Tai pas jus isvedziotas tas nulinis kanalizacijos ir dabar viska atkasit??
Polisterola mums veze is kauno, bet Rutulyte gera kaina is moki-vezi buvo gavus, tik reikia ne paskutine minute ten kreiptis, nes vietoj gal neturi g.gif
Papildyta:

QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 22:36)
nu mes uz sildyma ir vadentieki iki katilines buvom sutare 4.7t, apie 200kv/m grindinio,vienas kambarys ir garazas radiatoriai tai dar uz polistirolo sudejima damokejom 400, kiek vien uz sildyma nezinau...
*

O kiek kvadratu polistirolo isdejo?
Garaza betonavot? MB lyg zada su armatura betonuot, del tvirtumo ir lyg 2 sluoksnius, kaip name (jei ko nemaisau). Dabar nieko negalejo daryt, nes vatos ten prikrauta.
neinzy
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 04, 00:01)
-As tai grieztai pries, neisbandzius dazu ant sienu smile.gif
--A pades tau tie dizaineriai g.gif ?
Nesupratau, projektas apsvietimo visam namui 100 litu?
Ir kaip tau paskaiciuos kiek reikia patalpai tu ledu, halogenu, jei viskas isvedziota, nu nesupratau g.gif . Tai pas tave tik maitinimai atvesti, na tarkim i virtuve numestas laidas ant lubu, o nuo jo dar tik  vedziosis, kiek ten tu lempikiu reik?
Man asmeniskai negrazu, kai ta pati siena bus dazyta ir tapetuota. As buvau taip isdazius pirmam bute, idedu foto, kazkas matosi po kaire, ta pati siena 2 spalvu:
*

-nu tai kad isbandyti juos ant sienu reikia pradziai is popieriuko isirinkti ko noretum g.gif
-- nu turi padeti biggrin.gif toks ju darbas, ar ne biggrin.gif
--- as klausiau pirmo auksto erdvei,apie 100kv, tai sake iki 100lt..net pati nustebau
nezinau, ar cia tik maitinimas g.gif pvz pas mane i virtuve atvesti du laidai- vienas jungtukas su dviem knopkem- ir jau ant tu laidu as galiu ir po viena lempike daryti ir 2 ir jei noriu 10.. taip man meistrai aiskino...
nu cia nuotrukikej tai ziaurus vaizdelis... bet as noreciau, kad butu tos pacios spalvu paletes, arba kad tos spalvos deretu viena su kita...
va cia kaip pvz...
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 04, 00:15)
O kiek kvadratu polistirolo isdejo?
Garaza betonavot? MB lyg zada su armatura betonuot, del tvirtumo ir lyg 2 sluoksnius, kaip name (jei ko nemaisau). Dabar nieko negalejo daryt, nes vatos ten prikrauta.
*

MB tik palepej pats dejo 26kvadratus, tai kazkur 220kv turejo gautis...
taip,garaza betonavo, tik betono lyg 9cm ten pyle, nezinau tiksliai kiek, bet zinau kad daugiau nei visame name..
'RK'
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 23:20)
-nu tai kad isbandyti juos ant sienu reikia pradziai is popieriuko isirinkti ko noretum  g.gif
-- nu turi padeti  biggrin.gif  toks ju darbas, ar ne  biggrin.gif
--- as klausiau pirmo auksto erdvei,apie 100kv, tai sake iki 100lt..net pati nustebau
nezinau, ar cia tik maitinimas  g.gif pvz pas mane i virtuve atvesti du laidai- vienas jungtukas su dviem knopkem- ir jau ant tu laidu as galiu ir po viena lempike daryti ir 2 ir jei noriu 10.. taip man meistrai aiskino...
nu cia nuotrukikej tai ziaurus vaizdelis... bet as noreciau, kad butu tos pacios spalvu paletes, arba kad tos spalvos deretu viena su kita...
va cia kaip pvz...
user posted image
Papildyta:
MB tik palepej pats dejo 26kvadratus, tai kazkur 220kv turejo gautis...
taip,garaza betonavo, tik betono lyg 9cm ten pyle, nezinau tiksliai kiek, bet zinau kad daugiau nei visame name..
*

Tai kad sakei viska dazysi viena spalva, klijuosi tapetus, o tada derinsi vel spalvas prie tapetu ir vel dazysi biggrin.gif
Mes tau padesim biggrin.gif
Tai pala, pas tave tik maitinimai ir atvesti, o tai jie atvaziuos davesti tuos laidus, kiek ten tu lempikiu tau reik nuo maitinimo jau ?? Ar vel mokesi uz tai?
Man ir sitoj foto nepatinka, bet jei tau patinka, tai ir daryk mirksiukas.gif
neinzy
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 04, 00:15)
Nieko nebesuprantu biggrin.gif
Gal plana idek, nes as galvojau, kad kai ieini pas tave tai laiptai po kaire g.gif
*

taip, laiptai pas mane po kaire, tik uz sienos biggrin.gif
vat cia vaizdelis is holo i lauko duris, tai sioje nuotraukoje vos vos ir laiptai matosi
user posted image
'RK'
Tai labai normaliai sumokejot uz polistirolo dejima. O kiek sluoksniu? Pas mus 3 sluoksniai buvo.
O garazo grindu nesildet??? Polistirolo nedejot?
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 23:26)
taip, laiptai pas mane po kaire, tik uz sienos  biggrin.gif
*

Tai ko tos sienos nenori tapetuot? Ir kampas lyg butu, nea g.gif ?
neinzy
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 04, 00:28)
Tai labai normaliai sumokejot uz polistirolo dejima. O kiek sluoksniu? Pas mus 3 sluoksniai buvo.
O garazo grindu nesildet??? Polistirolo nedejot?
Papildyta:

Tai ko tos sienos nenori tapetuot? Ir kampas lyg butu, nea g.gif ?
*

sildem garazo grindis, MB pats buvo galvojes deti,bet reikejo prieki tas ispjovas grotelems daryti, tai meistriukas klojo.. nepamenu, ar du ar trys sluoksniai,kai ta nesamone su grindim islindo,tai ir susimakalavau,ar 13cm klojo polistirola ar 10...

katros sienos g.gif siaip noreciau tapetuoti visas tris laiptines sienas vien tik del praktiskumo,kad ne taip tepliotusi...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.