Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

QUOTE(Raja28 @ 2010 06 01, 10:44)
tai kad ne biggrin.gif is maumedzio mirksiukas.gif , nuo pusies sakai varvetu biggrin.gif , mes tik impregnavom su pinotex, papildomai nedazem ant virsaus.
mes darem ant stulpu, dar pakol kas jokios zoles neauga biggrin.gif


nu pas mus tvora impregnuota dar lentpjūvėj, tai jokiu sakų aš ten nematau g.gif tiesa, tvorai dar tik antri metai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 01, 10:51)
nu pas mus tvora impregnuota dar lentpjūvėj, tai jokiu sakų aš ten nematau  g.gif tiesa, tvorai dar tik antri metai  biggrin.gif



o tai is kokio medzio pas jus tvora nebesupratau? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 01, 10:44)
Mes zadam deti ant stulpu. O kokio storio reiktu to betono, kazi kiek gautusi pinigais 45 kvadratus betonuot g.gif . Gal uztektu zvyro pripilt, kad neaugtu zole g.gif



QUOTE(Raja28 @ 2010 06 01, 10:50)
Turbut baisiuai daug gautusi pinigeliu ir be tikslo isleisti butu g.gif  doh.gif
tai kad ten pavesis amzinas, pas mus terasa 3 metai tai zoles nera is vis po apacia schmoll.gif


na betonuotų tik padą- darytų aplink visa terasą pamatą, tada grūzo ir ant viršaus padą- gal neaiškiai aš čia parašiau, bet tikrai ne vien is betono visa terasa,na gautusi terasos paruošimas kaip plytelėmis klijuoti- ir tada dėti lentas tas... g.gif na gi ir name grindis betonuoja ant suvibruoto grunto g.gif
Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2010 06 01, 10:54)
o tai is kokio medzio pas jus tvora nebesupratau? g.gif  blush2.gif

ar iš pušies, ar iš eglės g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 01 birželio 2010 - 10:23
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 01, 09:59)
na betonuotų tik padą- darytų aplink visa terasą pamatą, tada grūzo ir ant viršaus padą- gal neaiškiai aš čia parašiau, bet tikrai ne vien is betono visa terasa,na gautusi terasos paruošimas kaip plytelėmis klijuoti.

Bet ar verta g.gif ? Nemanau, kad ten is po terasos taip jau zoles bujotu ax.gif . Sonus ar taip ar taip reiks praeiti su ta zylka (ar kaip ji ten vadinas g.gif ). O is kur tu cia taip sugalvojei, Indruciuk?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 01, 12:59)
Bet ar verta g.gif ? Nemanau, kad ten is po terasos taip jau zoles bujotu ax.gif . Sonus ar taip ar taip reiks praeiti su ta zylka (ar kaip ji ten vadinas g.gif ). O is kur tu cia taip sugalvojei, Indruciuk?



dar kiti daro taip:deda agro plevele ir zvyriuko papila po terasa mirksiukas.gif
Atsakyti
Pilietinė pareiga verčia priminti nekantriausioms (-iems) ir neturinčioms (-tiems) problemų su rusų kalba: šiandien prasideda "Nusivylusios namų šeimininkės 6".
Atsakyti
QUOTE(EVOY© @ 2010 06 01, 14:13)
Pilietinė pareiga verčia priminti nekantriausioms (-iems) ir neturinčioms (-tiems) problemų su rusų kalba: šiandien prasideda "Nusivylusios namų šeimininkės 6".


aciu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 06 01, 12:39)
dar kiti daro taip:deda agro plevele ir zvyriuko papila po terasa mirksiukas.gif

Va cia jau geresnis variantas smile.gif

QUOTE(EVOY© @ 2010 06 01, 13:13)
Pilietinė pareiga verčia priminti nekantriausioms (-iems) ir neturinčioms (-tiems) problemų su rusų kalba: šiandien prasideda "Nusivylusios namų šeimininkės 6".

Nu EVOY, pavarai biggrin.gif . ACIU LABAI bigsmile.gif , reiks ziuret thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 01, 09:59)
na betonuotų tik padą- darytų aplink visa terasą pamatą, tada grūzo ir ant viršaus padą- gal neaiškiai aš čia parašiau, bet tikrai ne vien is betono visa terasa,na gautusi terasos paruošimas kaip plytelėmis klijuoti- ir tada dėti lentas tas... g.gif na gi ir name grindis betonuoja ant suvibruoto grunto  g.gif
Papildyta:

ar iš pušies, ar iš eglės  g.gif  blush2.gif

Tai jei taip supratau, jus ant betono tiesiai terasines lentas desit g.gif , o tai jos neprades puti nuo dregmes, siaip kiek as suprantu jos dedasi su tarpukais kad ventiliuotusi ir isbyret galetu kad ir pvz smeliukas ar sapelis, o cia viskas uzdara kur vanduo nubegs ? I albuma idejau keleta foto terasa kaip daro is googles buvau prisirinkus
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 01, 12:59)
Bet ar verta g.gif ? Nemanau, kad ten is po terasos taip jau zoles bujotu ax.gif . Sonus ar taip ar taip reiks praeiti su ta zylka (ar kaip ji ten vadinas g.gif ). O is kur tu cia taip sugalvojei, Indruciuk?


cia ne as sugalvojau, cia mes vienam name matem taip padaryta

QUOTE(simbarela @ 2010 06 01, 16:18)
Tai jei taip supratau, jus ant betono tiesiai terasines lentas desit  g.gif , o tai jos neprades puti nuo dregmes, siaip kiek as suprantu jos dedasi su tarpukais kad ventiliuotusi ir isbyret galetu kad ir pvz smeliukas ar sapelis, o cia viskas uzdara kur vanduo nubegs ? I albuma idejau keleta foto terasa kaip daro is googles buvau prisirinkus


darytu tas lentas kaip ant bruseliu tokiu, o pati terasa ta betonine su minimaliu nuolydziu ir grioveliais nubegti vandeniui...

Panasiai, kaip sitoj nuotraukoj, tik dar betonas ant virsaus
user posted image

Cia MB mano taip nori, o as meginu irodyti, kad nebutina betonuoti...
Papildyta:
jau kazkada klausiau, gal kazkas ir atsake, bet nepomniu blush2.gif
reik mums butinai kazkiektas statybas isiregistruoti, nesvarbu koks procentas baigtumo bus- reik persirasyti doh.gif Gal kas pasakys, kokia procedura? eiti i statybu inspekcija? ir kokius popierius nestis,ko reikia? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 01, 21:13)
cia ne as sugalvojau, cia mes vienam name matem taip padaryta
darytu tas lentas kaip ant bruseliu tokiu, o pati terasa ta betonine su minimaliu nuolydziu ir grioveliais nubegti vandeniui...

Panasiai, kaip sitoj nuotraukoj, tik dar betonas ant virsaus
user posted image

Cia MB mano taip nori, o as meginu irodyti, kad nebutina betonuoti...
Papildyta:
jau kazkada klausiau, gal kazkas ir atsake, bet nepomniu  blush2.gif
reik mums butinai kazkiektas statybas isiregistruoti, nesvarbu koks procentas baigtumo bus- reik persirasyti  doh.gif Gal kas pasakys, kokia procedura? eiti i statybu inspekcija? ir kokius popierius nestis,ko reikia? Aciu  4u.gif


tikrai nebutina
Atsakyti
dabar sėdžiu ir narplioju sąmatas doh.gif

gal kas žinos,kiek kainuoja plyteliu klijų kvadratas? ir parketo klijai? ir dar pakloto po laminatu kv/m kaina? turiu dabar vieną sąmatėlę- darbų kainos su medžiagom visam namui blink.gif (vien darbų kainą kažkaip užmiršo parašyti g.gif biggrin.gif ), tai iš vis nieko nebesuprantu doh.gif
Atsakyti