Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

Man irgi pirmas Indručiuko variantas labiau prie širdies, bet rinkčiausi tik vienos rūšies raštuotų plytelių juostą. Čia pritariu Saniai, kad raštuotų plytelių įvairovė per didelė.
Atsakyti
Man Indruciuk irgi kliuva ir pirmas, ir antras variantas rolleyes.gif Pirmame variante as irgi rinkciausi vienos rusies rastuotas plyteles, man dabar tu rastu ivairove per didele, nebent kazkokia tk zona gal kur tik vonia yra ten deciau kitokia ar kazkas pan., o antrame man ta ruda juosta per visa siena irgi kliuna, kazkaip ja skaidyciau kitaip ir zinoma su grindu plytelem gal ne baltas daryciau, bet cia skonio reikalas wink.gif ziurek brangioji, kaip tau paciai priimtina, nes tik jus ten gyvensite ir kad jusu akiai butu patrauklu kiekviena diena ten izengti wink.gif wink.gif wink.gif

RK, tu matyt mane jau kitoj temoje galesi irasyti kraustosi arba gyvena, nes jau po truputuka veziojam daiktelius wink.gif wink.gif
Atsakyti
Stai ir dar viena tema baiginejam ax.gif , einu kurt naujos bigsmile.gif

Mazajai tas pats, vis tempa kyla cool.gif ...........
Papildyta:
Mazoji miegot praso, tai einu pirma ja uzmigdyt wub.gif
Atsakyti
aciu visoms uz pastabas 4u.gif

grindys turetu buti baltos doh.gif

pirmas variantas darytas is siu plyteliu:
user posted image

o tos siauros juostytes-dekoriukai- apacioje sendinto aukso, o virsuj tokia plona auksiniu karoliuku juostele , nu nera kaip parodyti,bet salone labai graziai atrode wub.gif
nelabai supratau, kuri ruda juosta jums kliuna,ta platesne ar siauresne g.gif
Ta varianta as nukopinau is aparici stendo "ermitazae"- tik pakeiciau viena juostele i tuos karoliukus ax.gif

o antras variantas sios kolekcijos:
user posted image
taip,kaip cia mazesne ta deze padaryta noreciau "apsiuti" wc ir bide remu deze- bet neiseina...
na dar tikrovej pacios plytkos man ne tokios grazios sitos kolekcijos....

einu toliau darbuotis- nes su vyro vonia esu prazuvus- cia pirmas bandymas, bet ir man paciai jis schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
sania,o kokio dydzio pas tave tos gaudres lempos,ir kokiu atstumu viena nuo kitos? ir kokio dydzio patalpai apviesti detos? nu neatsiliepia man niekas ju telefonu doh.gif galvoju ten kur turejo buti tamburas deti (3,5kv/m) deti ta dideli rata o kitur halogenus g.gif nu va taip kazkaip,kad ir holas apsviestas butu ir spinta sienine:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 16, 13:19)
sania,o kokio dydzio pas tave tos gaudres lempos,ir kokiu atstumu viena nuo kitos? ir kokio dydzio patalpai apviesti detos? nu neatsiliepia man niekas ju telefonu  doh.gif galvoju ten kur turejo buti tamburas deti (3,5kv/m) deti ta dideli rata o kitur halogenus  g.gif nu va taip kazkaip,kad ir holas apsviestas butu ir spinta sienine:
user posted image

atvaziuok ir pasimatuok-pasiziurek mirksiukas.gif ....
veleliau aprasysiu kokios ir kaip pas mane ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 16, 11:20)
Stai ir dar viena tema baiginejam ax.gif , einu kurt naujos  bigsmile.gif


itariu as ir vel pirma busiu doh.gif blush2.gif daznai as cia su savim pasisneku biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 16, 12:38)
aciu visoms uz pastabas  4u.gif
o antras variantas sios kolekcijos:
user posted image
taip,kaip cia mazesne ta deze padaryta noreciau "apsiuti" wc ir bide remu deze- bet neiseina...
na dar  tikrovej pacios plytkos man ne tokios grazios sitos kolekcijos....


Va cia labai grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2010 06 16, 12:33)
-atvaziuok ir pasimatuok-pasiziurek mirksiukas.gif ....
-veleliau aprasysiu kokios ir kaip pas mane ten smile.gif

-aciu 4u.gif

-taip nesakyk, as gi juoku nesuprantu- atvaziuosiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 16, 13:36)
-aciu  4u.gif

-taip nesakyk, as gi juoku nesuprantu- atvaziuosiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as ir nejuokauju biggrin.gif Sedziu namie antra savaite...tipo atostogos neplanuotos (turejom aukle isleist porai sav)....tai kvieciuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti