Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

QUOTE(indruciukas @ 2010 06 05, 22:03)
nu vat as irgi, ir noriu i ta nama, ir pagalvoju, kazin kaip bus.... unsure.gif
a plytkos pas tave su brangiausiu grista ? tai jau kai pajudes vidaus darbai  thumbup.gif
o pas mus kaip visada  doh.gif dabar visus darbus nuo pirmadienio reik pradeti- tai MB vel nebus namie  doh.gif siandien grizta, o antradieni vel isvaziuoja- gerai,kad uosviukas padeda  thumbup.gif
Papildyta:
aciu  4u.gif

vat kazkaip as galvoju, kad blizgias lengviau valyti  g.gif

Manau, kad blizgias lengviau priziuret. PAs mane chole grindu plyteles matines. Kai pirkom galvoju bus praktiskos... Jos pas mane rudos spalvos,(atrodo kaip trinta oda). Siuksles, trupiniai nesimato, bet va vandens lasai matosi, ir kai isplaunu jas su sluoste grindim matosi pries sviesa dryziai. Kai netingiu pereinu su medvilniniu skuduru i tada jau viskas ok, bet tai buna labai retai doh.gif
Taip, kad daba i kitus namus rinkciausi plyteles blizgiu pavirsiumi. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sania: 05 birželio 2010 - 20:15
QUOTE(leaona @ 2010 06 05, 08:37)
Sveikos mergaites. Jau jau, kita savaite prades musu darbeliai judeti.Kraustomes i Klaipeda ir statom. Gal pirkote neseniai statybine mediena,stogui.Kokios kainos ir gal kontaktus dar turite? Vieni uz 400 lt/m3,bet kaip supratau dar atvezimas plius kazkiek.Ar jie taip skaiciuoja? Ar kaina sako su atvezimu? Kiek Klaipedoje mokama pagalbininkui i diena? Na visokiem darbeliams atlikti.Dekoju

Su visam kraustotes i Klaipeda?
Mes pirkom "pajurio medienoj".
Pagalbininkui mokam 50 litu i diena. Tik jei nebusit vietoj, darbai gali vykti suletintu tempu biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikutes
Atnaujinau savo albumeli, nes jau labai seniai ta dariau:) Viduj dideliu pasikeitimu nera, ner ka fotkint. Laidai isvedzioti, santechnikai savo darba padare (radiatoriams viskas isvesta, grindys kur bus sildomos irgi viskas isvedziota)
Oras superinis, tik gamtoj ir norisi buti. Einu laukan
Papildyta:
O del medienos pernai vasara pirkom, kokios kainos nepasakysiu, pirkom link Agluonenu vaziuojant Grobstuose, tada vyrui pasiule gera kaina tai ir pirkom, o ir vezti salia visai
Atsakyti
QUOTE(leaona @ 2010 06 05, 09:37)
Sveikos mergaites. Jau jau, kita savaite prades musu darbeliai judeti.Kraustomes i Klaipeda ir statom. Gal pirkote neseniai statybine mediena,stogui.Kokios kainos ir gal kontaktus dar turite? Vieni uz 400 lt/m3,bet kaip supratau dar atvezimas plius kazkiek.Ar jie taip skaiciuoja? Ar kaina sako su atvezimu? Kiek Klaipedoje mokama pagalbininkui i diena? Na visokiem darbeliams atlikti.Dekoju


mums meistrai zadejo imt is Vudvos su giluminiu impregnavimu,tai kaina beveik 600lt uz kuba.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 06, 07:22)
Su visam kraustotes i Klaipeda?
Mes pirkom "pajurio medienoj".
Pagalbininkui mokam 50 litu i diena. Tik jei nebusit vietoj, darbai gali vykti suletintu tempu biggrin.gif .


I Klaipeda kraustomes laikinai.Statybas vykdyti ir darbininkus priziureti biggrin.gif .As "pajurio medienos" duomenis turiu uzsirasiusi.Dabar bandau kainas suziureti.Rytoj i VST ,reikia sutarti pasirasyti,tada jie perduos rangovui (su juo suderine),kad atvyke pajungtu itampa. Darbo 15 min,o popierizmas doh.gif .gal savaites begyje ir pajungs ,o antradieni murininkai atvyksta.
Papildyta:
QUOTE(Sevilija @ 2010 06 06, 16:45)
mums meistrai zadejo imt is Vudvos su giluminiu impregnavimu,tai kaina beveik 600lt uz kuba.


As ir galvoju ,ar neapsimoka patiems nusipirkus impregnantu nutepti. Esu skaiciusi,kad merginos pacios nuteplioja.Pora dieneliu pasisvaistai su teptuku ir baigta.
Atsakyti
Sveikutes,
Ziuriu per savaitgali ne daug prirasete, matyt visos intensyviai dirbote wink.gif O as ka tik is jubiliejaus parlekiau po ilgos pertraukos ir mano MB atsipalaidavo, taip smagu buvo isvykti, prasiblaskyti wink.gif wink.gif wink.gif
Bet is kitos puses kai pagalvoju, juk penktadieni jau savo buta isnuomavau tai iki liepos 1 turim issikraustyti, o juk dar grindys nesudetos salione, laiptai tik kita savaitgali, neisivaizduoju kaip viska speti issisveisti ir visus daiktus susivezti doh.gif doh.gif doh.gif o virtuvini turi ryt arba po ryt tik pradeti montuoti, na ir tempai dabar pas manes prasides, is dalies smagu, bet ir baisu, net pati nezinau kodel rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(leaona @ 2010 06 06, 21:59)
As ir galvoju ,ar neapsimoka patiems nusipirkus impregnantu nutepti. Esu skaiciusi,kad merginos pacios nuteplioja.Pora dieneliu pasisvaistai su teptuku ir baigta.

MB tai pats impregnavo visa mediena stogui, is pradziu su teptuku, bet po to sugalvojo su tokiu kur soduose hemikalams purksti bambaliukas kaip kuprine pumpuoji ir purskia. Tai susigulde mediena apipurske ir taip vartydamas visa nupurske tai darbas labai greitai vyko thumbup.gif , o u teptuku butu ilgai uztrukes.
Cia radau su kokiu MB purskė ( tik mes nepirkom pasiskoline buvom) O impregnanta naudojom ,,Arlitas,, jis is pigesniu ir ju skirtingu rusiu yra , bet sudetis pakankamai gera. O pirkti yra visose statybiniu prekiu pardese.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simbarela: 06 birželio 2010 - 22:21
LAbas visoms, pas mus viskas vėžlio žingsniu slenka, bet tikiuos, kad greitai " šventė ir į mano kiemą". ax.gif Dier, lyg tavo mūrininkai pas Angelux dirba? Gal gali kontaktus ? Man dar nedega, bet noriu turėti, kai prireiks. Ir mergaitės aplink Gargždus, gal kokio krano kontaktus turit? Nes blokeliamas man iškrauti reikės ir vėliau perdangoms užkelti. Leona, mes pradžiai medieną iš Kretingos pirkom, bet pilnais rąstais ir samdėm gaterį. Stogui irgi taip pat darysim. Gal ten ir jau supjauta prekiauja. Tel. 869879812 . Na dar Simbarelos mintis pačiam impregnuot ir susitaupo thumbup.gif .
QUOTE(simbarela @ 2010 06 06, 23:16)
MB tai pats impregnavo visa mediena stogui, is pradziu su teptuku, bet po to sugalvojo su tokiu kur soduose hemikalams purksti bambaliukas kaip kuprine pumpuoji ir purskia. Tai susigulde mediena apipurske ir taip vartydamas visa nupurske tai darbas labai greitai vyko  thumbup.gif , o u teptuku butu ilgai uztrukes.
Cia radau su kokiu MB purskė ( tik mes nepirkom pasiskoline buvom) O impregnanta naudojom ,,Arlitas,, jis is pigesniu ir ju skirtingu rusiu yra , bet sudetis pakankamai gera. O pirkti yra visose statybiniu prekiu pardese.

thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(liliux4 @ 2010 06 07, 18:23)
LAbas visoms, pas mus viskas vėžlio žingsniu slenka, bet tikiuos, kad greitai " šventė ir į mano kiemą".  ax.gif  Dier, lyg tavo mūrininkai pas Angelux dirba? Gal gali kontaktus ? Man dar nedega, bet noriu turėti, kai prireiks. Ir mergaitės aplink Gargždus, gal kokio krano kontaktus turit? Nes blokeliamas man iškrauti reikės ir vėliau perdangoms užkelti.  Leona, mes pradžiai medieną iš Kretingos pirkom, bet pilnais rąstais ir samdėm gaterį. Stogui irgi taip pat darysim. Gal ten ir jau supjauta prekiauja. Tel. 869879812 . Na dar Simbarelos mintis pačiam impregnuot ir susitaupo  thumbup.gif .           
thumbup.gif .


Atsiusiu i a.z. numeriuka murininku, o blokeliams iskrauti nebutinai krano reikia, man puikiai iskrove su bobcatu thumbup.gif nu arba fiskara gal kas turi...
Atsakyti
QUOTE(skubanti @ 2010 06 06, 17:31)
Sveikutes
Atnaujinau savo albumeli, nes jau labai seniai ta dariau. Viduj dideliu pasikeitimu nera, ner ka fotkint. Laidai isvedzioti, santechnikai savo darba padare (radiatoriams viskas isvesta, grindys kur bus sildomos irgi  viskas isvedziota)
Oras superinis, tik gamtoj ir norisi buti. Einu laukan

Grazus ir siltas namas wub.gif
O nuo prudo jums nebus daug uodu ?

QUOTE(leaona @ 2010 06 06, 21:59)
I Klaipeda kraustomes laikinai.Statybas vykdyti ir darbininkus priziureti biggrin.gif

Visa statybu etapa priziuresit rolleyes.gif ?

QUOTE(Taikute @ 2010 06 06, 22:03)
Sveikutes,
Ziuriu per savaitgali ne daug prirasete, matyt visos intensyviai dirbote wink.gif O as ka tik is jubiliejaus parlekiau po ilgos pertraukos ir mano MB atsipalaidavo, taip smagu buvo isvykti, prasiblaskyti
Bet is kitos puses kai pagalvoju, juk penktadieni jau savo buta isnuomavau tai iki liepos 1 turim issikraustyti, o juk dar grindys nesudetos salione, laiptai tik kita savaitgali, neisivaizduoju kaip viska speti issisveisti ir visus daiktus susivezti  doh.gif  doh.gif  doh.gif  o virtuvini turi ryt arba po ryt tik pradeti montuoti, na ir tempai dabar pas manes prasides, is dalies smagu, bet ir baisu, net pati nezinau kodel

Kur buvot bigsmile.gif ? Kada as su MB prasiblaskysiu doh.gif lotuliukas.gif ?
Tai kas cia tau beliko tongue.gif . Pamatytum pas mus stadija darbu unsure.gif , o su kraustymusi isvis klausimas blink.gif (siai dienai sutare, kad iki liepos 1d. issikraustom lotuliukas.gif ). Jauciu bus linksma doh.gif , bet kaip nors biggrin.gif
O virtuvinio mes dar neuzsake isvis cool.gif

QUOTE(liliux4 @ 2010 06 07, 17:23)
LAbas visoms, pas mus viskas vėžlio žingsniu slenka, bet tikiuos, kad greitai " šventė ir į mano kiemą".  ax.gif 

Ateis ateis, mergina ax.gif , o kai ieisit i namo vidu, tai ir suktis nebespesit biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta. Dekui mergaites uz ivairia naudinga info.I Klaipeda kraustausi pradziai,o paskui ziuresiu ,nes vaiku gaila,be tevu liks .O to dar nera buve visur ,kaip rankinukai.Tad pradziai padesiu isivaziuoti ,o paskui ziuresim.
Atsakyti
[quote=Rytine Kava,2010 06 07, 23:54]
Grazus ir siltas namas wub.gif
O nuo prudo jums nebus daug uodu ?


Aciu uz komplimenta musu namukui. Nuo uodu tai mes kentesim verysad.gif .Kaip mes vakarais terasoj sedesim. Pries savaite buvo ziauriai, stovi ir vaikai istisai. Sekmadieni kai buvom tai nepuole. Reiks deti tinklelius nuo uodu.
Virtuvinio ir mes dar neuzsake. Nusibraiziau viska, ai palauksiu kol virtuvej istinkuos tada susirupinsiu. As kazkokia atsipalaidavus nei plytelem rupinuosi,nei tapetais, nei spalvom, kai reiks viska staigiai rinktis bus blogai man blush2.gif
Atsakyti