Įkraunama...
Įkraunama...

Nudegimai

QUOTE(kristina mikalauskienė @ 2006 01 21, 22:36)
atsiminiau ,pasakojo vienas tėvelis ,kad dukrytė koją nusiplikė tai tepė medumi-neliko jokių randų

niu pabandysiu gal pades 4u.gif mes jau uzgijom liko tik randukas wub.gif bandysim ji panaikint wub.gif
Atsakyti
Galiu pasakyti, kad nei cukraus, nei medaus, nei riebalu, tauku, jokiu liaudisku priemoniu vaikui tik nusideginus netaikykit, pusliu nepradurkit. Laikykit nudeginta vieta po saltu vandeniu tol, kol skausmas aprims. Tai neleis nudegimui plisti i gilesnius odos sluoksnius. Po to spreskit del konsultacijos pas gydytoja.
O kai yra jau randas, nebe zaizda, galit tept kuo norit smile.gif Tinka contractubex ir liaudies medicina.
Atsakyti
Mums kaip tik dabar ta pati problema kaip ir pirmąjai mamytei. Aš irgi vos negavau šoko. Mes vis dar skaitomės kad gulime ligoninėje, nes žaizda ant kaklo gyja LABAI lėtai ir...bijau kokios infekcijos.
Randas jei ir liks, nieko tokio, svarbu sugytų kaip reikiant ir dar kam nors nepakenktų.
O dar manukas niekaip nenulaiko nesukinėjęs galvytės. Kartais atrodo kad jis tuoj nusisuks kakliuką.
Šiąnakt beveik nemiegojome, bet lyg ne nuo žaizdų skausmo, todėl nesuprantu nuo ko, nes dieną miega gerai jau va antras kartas.
Atsakyti
QUOTE(nerkasa @ 2006 02 09, 14:43)
Mums kaip tik dabar ta pati problema kaip ir pirmąjai mamytei. Aš irgi vos negavau šoko. Mes vis dar skaitomės kad gulime ligoninėje, nes žaizda ant kaklo gyja LABAI lėtai ir...bijau kokios infekcijos.
Randas jei ir liks, nieko tokio, svarbu sugytų kaip reikiant ir dar kam nors nepakenktų.
O dar manukas niekaip nenulaiko nesukinėjęs galvytės. Kartais atrodo kad jis tuoj nusisuks kakliuką.
Šiąnakt beveik nemiegojome, bet lyg ne nuo žaizdų skausmo, todėl nesuprantu nuo ko, nes dieną miega gerai jau va antras kartas.

Kaip aš tave suprantu ir užjaučiu. Bet žinok dar gali viskas pasikeist. Maniškiui dar gulint ligoninėj daktarai žadėjo odą ant kakliuko persodinti. Bet išleisdami pasakė, kad nereikės. Mano Liutauras apsiplikino Kūčių rytą, bet dabar tik įsižiūrėjus matosi, kad buvo tokia nelaimė. Po ligoninės, kai užgijo paskutinės žaizdos, tepu tik bepantenu. Tai tiesiog stebuklingai viskas gyja. Aš jau buvau sau prisiekusi, kad pirksiu tepalą nuo randų už 100 su viršum lt., bet randai ant kakliuko lyginasi. Ant veidelio visos gruoblės irgi beveik išsilyginę, raudonumo tokio kaip ir nėra. Pažeista odelė išryškėja - parausta - tik po maudynių arba kai įsibliauna. O kad naktį nemiega, tai turbūt kad odelė traukiasi, ją tempia. Liutauras ligoninėje miegojo tik su paracetamolio žvakute, nes kitaip niekaip. Grįžus namo, poliklinikos neurologė pasiūlė pagerti raminančios mikstūros su valerijonais. Mažius buvo ir labai jautrus viskam, piktas, todėl, kad įveikti stesą ir jis vėliau nepasireikštų, išrašė ir raminančių tablečių. Ir dar, viskas priklauso nuo vaiko imuniteto. Mums dar esant ligoninėj gydytojai stebėjosi, kad jam taip greit viskas gyja. Tik aišku apsideginusio vaiko vien vaizdas varo neviltin ir norisi kaukt. Ypač kai guli reanimacijoje visas sutinęs.
Jei gerai supratau, tai gydotės namie? Tik svarbiausia nerodyt vaikiukui savo nerimo, nes jam ir taip sunku. Ir prisimink, kad gydo LAIKAS.
Atsakyti
QUOTE(spyglele @ 2006 02 09, 23:03)
Ir prisimink, kad gydo LAIKAS.

Norėjau paantrinti spyglelei, kad tik laikas užgydys ir kūno ir prisiminimų žaizdas.
Perskaičiusi Jūsų išgyvenimus, prisiminiau ir savuosius, nors tikrai, praėjus tiek metų, retai kada tą nelaimingą įvykį beprisimenu.
Mano sūnus jau 12 metų, prieš 11 metų ir mes turėjome panašią nelaimę. Tik pradėjęs vaikščioti jis nutraukė nuo stalo arbatinuką su ką tik užplikyta arbata doh.gif Galvojau neištversiu, kaip sunku buvo žiūrėti į besikankinanti vaiką. Atsimenu kaip kankinausi pati, atrodo visi smerkia už tai kad neprižiūrėjau vaiko, o buvau nusisukusi tik akimirkai doh.gif Buvo nuplikytas veidukas, rankytė ir kojytė.
Parsivežiau vaiką iš ligoninės, tai veidas buvo vienas didelis šašas doh.gif
Bet dabar viskas praeity, ateis ir jums ta diena, vaikai greitai sveiksta, linkiu didelės stiprybės tai ištverti. O dabar mano paaugliui matosi tik vienas mažiukas randukas ant kaklo, bet kaip vyrui, manau, nėra labai didelė tragedija tas randelis.
Stiprybės sveikstantiems vaikučiams ir jų mamytėms !
Atsakyti
Tiesa, dar norėjau pridurti, šiaip sūnus labai jautrus, greit "užsiplieskiantis" kaip degtukas, labai jautriai reaguoja į bet kokią pastabą.
Manau, kad viena iš priežaščių tikrai yra įvykiai praeityje. Kai prisimenu tuos perrišimus ir vaiko klyksmus, tai net dabar šiurpas pereina per kūną.
Turbūt po tokių įvykių lieka randeliai ne tik kūne verysad.gif
Atsakyti
atsitiko tokia bedele,apsipyle karstu vandeniu ,atsirado kelios puslytes nors dejau saltus daiktus ant tos vietos,gal galit patarti ka toliau daryti,gal kam teko susidurti.
Atsakyti
mes ir pries kelias dienas susipylem kavos puodeli uz kaklo.bet aciu dievui ,kad dar laimingai baigesi.zinokit reikia tuojau kaip atsitinka saldyti bet kuo ledu ar ka turit po ranka.kai nurengem vaikiuka buvo gero vyrisko delno dydzio ziauriai raudona deme ,dejau viska turejau saldikli,desreles ir tt...labai verke ,bet nieko.tada po gero pusvalandzio saldymo purskiau pantenoliu tai liko tik vaikiuko delniuko dydzio raudonis su daug puslyciu,o siai dienai dar labiau sumazejo.aciu dievui.labai suprantu jusu skausma,nes ir as labai pasimeciau kas yra blogiausia .issisukom be ligonines clap.gif clap.gif clap.gif sveikit visi greiciau.
Atsakyti
aš jūsų vietoj skambinčiau į greitają konsultacijai
Atsakyti
Maniskis buvo dvieju metu kai pirstukus ikiso i sriuba, nors ji jau buvo leksteje, bet tiek ir uzteko, po keliu valandu issoko pusles, skambinausi i Klinikas sake tel. nekonsultuoju reikia vaziuot. Nuvaziavus chirurgai tas pusles apkarpe, patepe tepalu ir taip keleta dienu teko vazineti i perrisimus. Nors buvo nuplikyti triju pirstu galiukai, nesiryzciau vaiko gydyt namie, o jau skausmas ir klykimas per perrisimus baisus verysad.gif Dabar jokiu randeliu nelike.
Atsakyti
Mano sūnėnas buvo kava apsipylęs. Tai daktarai pasakė iš kart po bėgančiu šaltu vandeniu laikyti.

Viena moteriškė iš kažkokios bobutės išgirdo, kad reikia šaltus kiaušinius dėti ant nudegintos vietos. Tai ji taip ir darė vargšui vaikui. Po to medikai rėkė ant jos, kad būtų geriau vaiką sušaldžius po šaltu vandeniu ir tas plaučiu uždegimu prasirgęs, negu su kažkokiais kiaušiniais šaldžiusi ir vaikui tik pakenkusi.
Atsakyti
mums jau viskas praejo .reikia su saltu kuo nors butinai saldyti tada neiskyla pusles .nes kitaip tai turbut butu pasibaige tragiskai nes keliose vietose buvo iskile puslytes.bet as dejau viska is saldiklio kas buvo salta ir padejo ,ir vaikas jokio plauciu uzdegimo negavo ,o atsipirko tik keliom mazytem puslytem.kurios po kurio laiko visai svariai uzgijo.o esu girdejusi kad po tokio apsiplykimo ,net iki persodinimo odos daeinama.
Atsakyti