Įkraunama...
Įkraunama...

Nudegimai

4u.gif Nudegus reikia kuo greičiau atvėsinti pažeistą vietą. Ir tada galima užpurkšti Panthenol putų. Tai būtina priemonė namuose. Labai gerai padeda esant odos nudegimams ir kitiems pažeidimams. Sugyja labai greitai ir be jokių komplikacijų.
Atsakyti
verysad.gif sveikos visos,jau kokia nelaime istiko mano mergyte apsiplikino koja,nu ziaurei kad man baisu,is karto kisau po dusu saltu pyliau vandeniu,taip verysad.gif isigandau,nusiplike tikrai smarkiai is karto nulekiaiu i ligonine vaizdas nekoks bet laime odos persodint nereikia,visa beda,kad musu gudymas tik vanduo,nesuprantu kaip gali vanduo padeti,daktarai neleidzia nieko tepti,nupirkau pantenolio purskalo tai kaip pasakiau tai sake kad niekam tike vaistai ir purkst neleido,liepe tik vandeniu drekint,ir viskas.jauciu kad jei labai skauda 3 paros beveik be miego duodu nuo skausmo,tik nelabai padeda,vis verkia .prasau patarkit ka daryt,turim vykti pas daktaru i usieni jei nepasveiksim bus prastai,galim ir neisvaziuot.aciu uz pagalba verysad.gif
Atsakyti
sveiki,
vaikas nusiplikino karsta kakava, vietom ant kunelio yra pusles , o vietom atsivere zaizdos, dabar jau yra didelis sasas. gydytojai diagnozave II laipsnio nudegima. noriu paklaust gal kam teko susidurt ar ilgai gyja, ar lieka randas, ar po sugijimo ta vieta elastinga
Atsakyti
Mano draugės berniukas, taip pat nusiplikino, bet silpniau, tai iki šiol liko randas. Ir ko gero liks. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuneb @ 2006 07 23, 19:09)
sveiki,
vaikas nusiplikino karsta kakava, vietom ant kunelio yra pusles , o vietom atsivere zaizdos, dabar jau yra didelis sasas. gydytojai diagnozave II laipsnio nudegima. noriu paklaust gal kam teko susidurt  ar ilgai gyja, ar lieka randas, ar po sugijimo ta vieta elastinga

Mes buvom apsiplikinę karštu vandeniu veiduką ir ranką, žaizdas tepėm šaltalankio aliejum mums labai padėjo ant veiduko randų neliko visiškai, o ant rankos liko toki negražūs ir nemaži plėmai, bandėm tepti contartubeks nieko nepadėjo randai tikrai nesumažėjo. Pabandyk nudegimus tepti šaltalankio aliejum tikrai padeda vaistinese jo buna pirkti.
Atsakyti
verysad.gif as pati budama metuku uzsipyliau karsto vandens puodeli ant veido ir rankos... randas liko baisus ant rankos doh.gif , tik gerai kad veidui mazai kliuvo...tad ant jo zymiu neliko.
dabar palaidiniu ant sleikuciu nesiot negaliu... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Mes buvom apsiplikę rankytę karštu verdančiu pienu,pūslė buvo didžiausia,teko gydytojai prakirpt,kad nebūtų puvimo.Gydėm ilgai šaltalankio tepalu.Bet laikui bėgant dingo randai ir neliko jokių plėmų,nors jau buvau įsitikinus,kad liks visam biggrin.gif
Atsakyti
sveiki,

mano vaikutis buvo pasičiupęs mano karštą arbatą, savaitę pragulėjom ligoninėj, buvo II laipsnio nudegimas. Paskui dar kelias savaites gydėmės sanatorijoj po bioptrono lempom. Nežinau kaip būtų buvę be visų tų gydymų, bet mano akimis, randukai nė kiek nepagražėjo nei po bioptrono, nei po kontraktubeksų, nei po kelių kitų tepaliukų, kurių pavadinimų dabar jau neatsimenu. O šaltalankio aliejaus nebandėm, eisiu pirkt šiandien. ax.gif
Nors daktarai sako, kad metams einant, turėtų mūsų randai išnykt...
tas nutikimas išliko kaip baisiausias man atsitikęs dalykas mano gyvenime (nors fiziškai ne man buvo skaudžiausia) verysad.gif

tik nudegus reikia kišt tą vietą į šaltą vandenį ir laikyt apie 15 min!!!

zaraza greitoji mums nesugebėjo to pasakyt, o ir atvažiavo tik po 20 min, per tuos 20 min galėjom GEROKAI padėt ir pagerint padėtį..
tik gerai, kad mūsų tėtis kažkaip instinktyviai dėjo šaltus šlapius rankšluosčius...
o aš laikau klykiantį iš skausmo vaiką.. fear.gif

cray.gif

čia visa "kertelė sielai" gavos
Atsakyti
Ir dar is skaudzios patirties pasakysiu, jei apsipylet ant rubeliu, kuo greiciau plesti viska nuo kunelio, ir po saltu vandeniu, mes kisom su kojinytem, tai ten ir liko randukas verysad.gif
Atsakyti
Labukas. Mano dukrytė buvo apsiplykius su mano karšta kava. Daugelis galvoja labai teisingai: pirmiausiai reikia nuplėšti kuo greičiau rūbus ir tada kyšti po šaltu vandeniu. O šiaip turiu gera patarima: nusipirkit vaistinėj vaistus PAN the NOL, jis yra purškiamas aerazolis, skausma nuima per 15min. Kaina apie 20Lt. Duok dieve kad neatsitiktu kuriam nors iš jūsų vaikų, bet jeigu atsitiks taip, drasiai naudokit šita vaista ir purškit ant nuplykitos vietos. Gal ir pačiom gyvenime prireiks kai kepsit blynus ir apsitaškysit taukais. Labai dėkinga Vilniaus greitajai pagalbai, kurie labai padėjo ir jų dėka turime tik 10cm dydžio randa, o ne visa krutine. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiva26: 05 rugsėjo 2006 - 07:58
vakar skaičiau tavo vaikas žurnale, kad kaip tik negalima plėšti rūbelių, nes nuplėšit su visa odele. ten rašo kišti su visais rūbeliais vėsinti po šaltu vandeniu, ir tik po to (kokį pusvalandį pavėsinus) nukirpti nuimti rūbelius. užjaučiu visus kam ta nelaimė nutiko 4u.gif šiaip labai išsamus straipsnis apie nudegimus naujame tavo vaike, pasižiūrėkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2006 09 05, 09:40)
vakar skaičiau tavo vaikas žurnale, kad kaip tik negalima plėšti rūbelių, nes nuplėšit su visa odele. ten rašo kišti su visais rūbeliais vėsinti po šaltu vandeniu, ir tik po to (kokį pusvalandį pavėsinus) nukirpti nuimti rūbelius. užjaučiu visus kam ta nelaimė nutiko  4u.gif šiaip labai išsamus straipsnis apie nudegimus naujame tavo vaike, pasižiūrėkit  4u.gif

Ištikruju nesuprasi kas teisingai kalba, nes kai atvažiavo pas mus greitoji, tai pasakė kad labai gerai kad pirmiausiai nuvilkom rubus nes kitaip butu prilipe ir tada butu teke plėšti su oda. Matyt kiek galvų tiek ir nuomonių.... mūsų atveju mes pasielgėm teisingai.
Atsakyti