Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Traiškanojančios, pūliuojančios akytės
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas vaikų gydytojai
Pages: 1, 2, 3
bituke
Sveiki,
mano 7 men. dukryte suslogavo, o siuo metu puliuoja 1 akyte. Noreciau patarimo koki vaista geriausia butu palasinti. Ar Tobreksas nera per stipriai veikiantis vaistas tokiam kudikiui.
Aciu 4u.gif
Pediatrė Virginija
Neapžiūrėjusi vaiko, skirti gydymo negaliu. Galiu patarti tik plauti akytes ramunėlių arba juodų arbatžolių tirpalais, bei gerai siurbti nosį.
VIJOLE
MANO VAIKUI DAŽNAI AŠAROJA VIENA AKYTĖ, JAU NUO GIMIMO, KODĖL TAIP DAROSI.SU TA AKYTE LYGTAIS MATO GERAI.
Pediatrė Virginija
Gali būti neatsivėręs ašarų kanalėlis. Reikia konsultuotis su okulistu.
VJM
Sveiki,
Mano pusantrų metukų vaikas beveik nuo gimimo miega truputį pramerktomis akimis. Ar tai gali būti kokios nors ligos požymis?
Seni žmonės sako, jog tokie vaikai turi kirmėlių. Ar tai gali būti tiesa?
Pediatrė Virginija
Su kirmėlėmis tai nesusiję. Manau, kad normalu, jei nėra jokių kitų skundų.
mutte
Sveiki, mano jau beveik 4 men. dukryte kelia man nerima verysad.gif Ji niekada nefiksuoja zvilgsnio man i veida, i akis. Reaguoja i garsus, sypsosi, kai isgirsta barskuti, kai as ja glostau, taciau konkreciai i mano veida neziuri, o jei zvilgsnis uzkliuna tai jo visai nefiksuoja. I garsus reaguoja, barskuti sekioja akimis, pasuka ir galvyte pagal barskuti. Ar tai normalu, kad 4 men. vaikutis nesidomi mamos veidu unsure.gif ?
P.S. mergyte turi genetine liga - Ternerio sindroma.

Aciu uz atsakyma.
Pediatrė Virginija
Tai būdinga vaikams, turintiems šį sindromą.
MaxMara
Mano vaikiukui pradėjo pūliuoti akytės, pradžioj paraudo, paskui pradėjo traiškanoti, traiškanos tokios gelsvai žalsvos.Ryte išvis sulipusiom akytėm atsikelia. Pradėjau lašinti levomicetiną, dabar jau pagerėjo (lašinu jau 3 dienas), bet dar truputį paraudusios akytės. Kiek laiko galima taip gydyti? Ar būtina vesti pas gydytoją (ta prasme, jei matosi, kad būklė gerėja)?
Indrijana
Laba diena,

jau kelios dienos kamuoja sloga, šiandien pastebėjau, kad ir viena akytė ašaroja, matosi gelsvų išskyrų. Ar reikia ką nors lašinti į akį ? Į nosį nieko nelašinam, net jūros vandens neišeina įpurkšti, nes nesiduoda. Lašų į nosį taip pat nelašinam, nes vaikas prakvėpuoja, o gal reikėtų ?
Ivetaa
Laba diena,
Mano mergaitei 2 metukai, jau 2 dienos kaip puliuoja akytes. Atsikelia is ryto po nakties, taj viena akyte net sunkiai atsimerkia per traiškanas. Bandziau valyti su ramunelemis, taciau nieko negereja. Dienos metu atsiranda tokie pavieniai pulinukai, kurie dirgina akytes, akytes truputi paraudusios, ir truputi asaroja.
Kas taj galetu buti?Ar tai rimta?

labai aciu uz atsakyma.
Pediatrė Virginija
O kokio amžiaus Jūsų vaikas?
Pediatrė Virginija
Svarbiausia, kad nosis kvėpuotų- todėl ją reikia siurbti. Jei nekvėpuoja- lašinti lašus. O į akis, jei jos pūliuoja- lašai antibiotikų.O sergantį vaiką turi apžiūrėti gydytojas ir paskirti tinkamą gydymą.
Pediatrė Virginija
Akių pūliavimas susijęs su infekcija. Todėl reikia konsultuotis su gydytoja ir lašinti lašus. Praplovimai nepadės.
jurmic
Mums 10 d. Kai gime buvo akytes paraudusios ir asarojo. Bet lasino kazkokius lasiukus buvo nustoje. Dabar praejus 5 d. vel tas pats. Ka reikia daryti?
gintale
Sveiki,

mergytei 2 men 3 sav. Vale akiu kanalelius, ziurejo akyciu dugna ir akiu gydytoja pasake, kad sviesus akiu dugnas ir tikriausiai busim dazni jos pacientai... noreciau daugiau suzinoti apie tai ka galetu reiksti sviesus akiu dugnas...

Labai jums aciu!
Pediatrė Virginija
Tokio medicininio termino nėra. Gydytoja tikriausia populiariai paaiškino, kad yra šiek tiek spazmuotos kraujagyslės.
Pediatrė Virginija
Reikia konsultuotis su gydytoja. Tikriausia akytės pūliuoja ir jas reikia gydyti.
somebody else
mano dukrytei dabar beveik 4 mėnesiai, kai tik grįžom iš ligoninės prasidėjo vienos akytės uždegimas, kuris tęsėsi daugiau kaip mėnesį. dabar pastebiu, kas dažnai ta akytė būna šiek tiek mažiau atsimerkus už sveikąją. kaip manote, ar laikui bėgant akių raumenukai susivienodins ar reiktų kreiptis į okulistą? dėkoju
Pediatrė Virginija
Pasitarkite su okulistu.
Kolibriukė
Porą kartų esu pastebėjusi tokį dalyką - mano 4 savaičių sūnelis prieš užmigdamas lyg prisimerkia, akių obuoliai lyg "užvažiuoja aukštyn", toks prisimerkęs pabūna kurį laiką, po to palaipsniui užsimerkia visiškai ir įminga. Kūnelis tuo metu atsipalaidavęs, raumenų trūkčiojimų, traukulių tuo metu nėra. Jeigu paimu ir švelniai pajudinu, prabunda. Kitais atvejais užminga normaliai - akys merkiasi merkiasi ir užmiega.
Ar tai normalus užmigimas ir neberta pergyventi, ar susirūpinti? Gal reikia neurologo konsultacijos?
Pediatrė Virginija
Jeigu tai atsitinka tik prieš užmiegant, normalu, nieko daryti nereikia. Bet jei akytės užsiverčia ir nemiegant, tada reikia konsultuotis su neurologu.
Saulės gėlė
laba diena, mano 5 mėn. dukrytei po kelių dienų okulistė atliks dešiniosios akytės latakų valymą. iš kelių žmonių girdėjau, kad tai labai nemaloni procedūra. jau du kartus buvom atidėję, nes dukrytė stipriai slogavo, dabar vėl atsirado nedidelė sloga, nosis nevarva, bet kai valau su švirkštyne, truputį ištraukiu. nebežinau, ką daryti, ar galima atlikti zondavima su nedidele sloga, ar nebus infekcijos pavojaus?
dėkoju už atsakymą.
Pediatrė Virginija
Šiai procedūrai kūdikis turi būti sveikas.
BAGYRA85
musu dukrai nuo 9menesio kone vinas po kito (nedidelem pertraukelem)pradejo kilti mieziai! gydytoja ramino blink.gif ,kad praeis! kodel jie kyla,kokios to priezastys ar reikia rimtai sunerimti?kaip ir kuo gydyti? g.gif
Riti
Laba diena,noriu paklaust,kokiu saugiu atstumu turi vaikas ziureti televizoriu ir kiek laiko(dabar suneliui metukai).Aciu.
Lolitaeli
Dukrytei 2.5 metuku.Pastebejau,kad ji pradejo daznai mirkseti akytemis.Kartais tai nesimato,bet kai kuriais momentais,tai labai pastebima.Ir tas mirksejimas isryskeja daugiau,kai ji yra pavargus,ar kai nori miego.
Ar tai negali but susija su nervine sistema?Gal mums reikia kokio gydymo?

Aciu uz atsakyma 4u.gif
Pediatrė Virginija
Pirmiausia reikėtų pasikonsultuoti su okulistu- ar nėra kokio tai akių uždegimo. Jei viskas gerai, tuomet tai gali būti nervinis tikas- konsultuokitės su vaikų neurologu.
vikaPika
sweiki!
esam gime 04.30 nuo pat gimimo vienaakyte traiskanoja. ispradziu bandem valyt distiliuotu vandeniu, veliau mamytes pienuku, dar veliau ramuneliau arbata, poto juodaja arbata, bet niex nepadejo.dabar antra savaite naudojam TOBREX lasiukus.bet akyte vis dar traiskanoja, yra paraudes vokas, ka patartumet daryt?
isanksto dekojam
Pediatrė Virginija
Laiku nepradėjote gydyti. Valyti akytes mamos pienu, negalima.Jei akys pūliuoja, į jas būtina lašinti antibiotikų lašus ir dažnai plauti ramunėlių ar juodų arbatžolių tirpalu, neleidžiant, kad sekretas būtų susirinkęs akių kampučiuose.
O dabar, jei po lašinimo, akytės ir toliau pūliuos, panašu, kad užsikimšo ašarų kanalėliai, todėl reikės juos zonduoti. Konsultuokitės su okulistu.
esu-mama
Laba diena, mano vaikučiui 19 dienų. iš pradžių puliavo viena akutė, dabar jau abi. gydytoja per pirmą apžiūrą sakė plauti medetkom, ramunėlėm arba juoda arbata. taip ir darome tačiau jau antra savaitė kai jam negerėja. nenoriu kad reikėtų zonduoti. vaikučio daktarė atostogose taigi neturime kur kreiptis. Ačiū už patarimus
antiLOPAgnu
Jau kelias dienas keturmetis vaikas prabunda labai traiškanotom akytėm. Dienos metu nei ašarojimo, nei traiškanų nepastebėjau...Ar vertėtų sunerimt, ar vaikas tik prisitrynė, ar per dieną kapstantis smėlyje pridulkėjo? Vaistinėj nebegavau pirkti tų įprastų akių lašų mažytėse pipetėse (nepamenu pavadinimo blush2.gif ), pasiūlė homeopatinių Oculoheel ir daugiau nieko... Kiek dienu užsitęsus traiškanojimui jau vertėtų sunerimt ir kreiptis į gydytojus?
Pediatrė Virginija
Kūdikiui reikia lašinti antibiotikų lašiukus, o be gydytojos Jūs jų nenusipirksite. Gydytoją pavaduoja kolega, todėl ir kreipkitės į jį, arba į okulistą.Jei negydysite- tikrai reikės zonduoti.
rolka
Sveiki! Pastaruoju metu skauda akis, jauciasi sioks toks nuovargis ir sausumas. Gal galite patarti kokias priemones reiketu naudoti kad visa tai praeitu? Siaip vartoju vitaminus akim, gal zinote kokiu kompresu ar pan. kurie nuimtu bent kiek nuovargi ar akiu maudima? Aciu mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.