Įkraunama...
Įkraunama...

Traiškanojančios, pūliuojančios akytės

labadiena 4u.gif
pries 2 dienas buvom pas akiu gydytoja, ilasino mum lasiuku, plecianciu vyzdzius, apziurejo, o jau antra diena kaip vienas akies vyzdys susitraukes, o kitas ne blink.gif per kiek laiko jie turi susinormalizuoti? ar jau reiktu nerimaut? g.gif
Atsakyti
Nerimauti nereikia. Po dienos vyzdys normalizuosis.
Atsakyti
Norėčiau paklausti:
Mano mergytei 2,5 men.Pastebėjau ,kad jai paraude patys akių vokai,taip pat ir temperatūra 37,4 .Kiek suprantu ,temperatūra normali,bet neaišku dėl akyčių vokų.Šiaip vaikas neirzlus,gal kiek netgi sakyčiau per daug ramus palyginti su kitomis dienomis.Taip pat pirmą kartą pastebėjau ašarą,gal tai del to???Dėkui
Atsakyti
Laba diena,
Gerb. gydytoja, o kada iki galo susiformuoja tikroji akyčių spalva?Ir kokie turi būti akių baltymai 3,5 mėn kūdikiui?
Su pagarba
Atsakyti
Reikėtų konsultuotis su gydytoja.
Atsakyti
Iki metų amžiaus akių spalva jau pasikeičia (kai kuriems jau ir pirmo mėnesio eigoje). O baltymas turi būti baltas, su neryškiu kraujagyslių tinklu.
Atsakyti
mano mažylei 2 savaitės, prieš savaitę pradėjo traiškanoti viena akytė, vieną dieną daugiau, kitą dieną mažiau, kartais po miegelio net akytės atmerkt pati negali....konsultavaus su gydytoja telefonu, išrašė gentamicino lašiukų, sakė, kad jei iki mėnesio nepraeis, tada siųs pas okulistą, ar šitiek laukti yra gerai? ar nereiktų pasirodyti okulistui anskčiau? ar niekas negresia pačiai akytei? dar plaunam ramunėlių arbata ir virintu vandenuku
Atsakyti
Lašinkite lašus ir dažnai plaukite akytes. Ir mėnesio amžiuje pasirodysite okulistui. Kol kas jis nieko kito nepatars.
Atsakyti
Gerb. gydytoja noreciau jusu paklausti: mano suneliu 2.3 metukai, paskutiniu metu keleta kartu per diena (gal 5-6 kartus) pradeda labai tankiai mirkseti, siaip visa laika mirksi normaliai. del kokiu priezasciu jis galetu tai daryti? ar tai jau negalavimas?
p.s - su zvairumu problemu nebuvo...
Dekui wub.gif
Atsakyti
Sūnui 2 mėnesiai. Kai buvo 1 mėnuo, buvome pas neuropatologę. Ji pasakė, kad baltoji akytės dalis "užlipa" ant vyzdžio. Siūlė vaikui mikstūrėlę raminančią arba maudant į vonią įpilti valerijono šaknų nuoviro. Sakė, kad jei nepraeis, 3 mėnesių reikės daryti galvytės echoskopiją. o dabar dar tas pats su akytėm.

prašau labai jūsų patarimo. Kiek tai yra rimta ir ką mums daryti?
Ačiū
Atsakyti
Tai gali būti tikas (nerviniu pagrindu), jei nėra jokio akių uždegimo požymių.
Atsakyti
QUOTE(Pediatrė Virginija @ 2005 09 23, 13:46)
Tai gali būti tikas (nerviniu pagrindu), jei nėra jokio akių  uždegimo požymių.


gerb gydytoja, klausiau jusu apie sunelio akytes, nes kartais pradeda tankiai mirkseti. jus parasete, kad gali buti tikas, nerviniu pagrindu. na tikrai jokiu nervu pas mus, jokiu pasikeitimu, viskas gerai.... g.gif as belaukdama jusu atsakymo uzsirasiau pas okulista, bet laukti vizito menesi, tai gal man nereikia net eiti, jeigu toks mirksejimas negali buti akiu silpimo priezastis? na, as pasimeciau doh.gif
Atsakyti