Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

QUOTE(atigisa @ 2011 02 28, 19:26)
Aš šiais metais pirmą kartą pasėjau dichondrą, taip greit (12 dienų) sudygo, dabar nežinau, ką daryt? Sėjau 8 sėklas, išlindo kol kas 7.  thumbup.gif  Koks jos augimo greitis? Kada pikuot? Kokias sąlygas mėgsta. nerandu konkrečios info  Gal turit patirties?

auga tai jos santykinai lėtai. Sąlygos - pakenčia sausras, geriausiai jaučiasi saulėkaitoj, nepakenčia užmirkimo. Norint turėti gražiai suviešėjusius kupsetelius, reikia pradžioj paformuoti, tai yra, vis apskabyti. Tiesa, dar turi savybę kur reikia ir kur nereikia įsišaknydinti pačios, vos pajunta substratą/dirvą.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 28, 21:40)
auga tai jos santykinai lėtai. Sąlygos - pakenčia sausras, geriausiai jaučiasi saulėkaitoj, nepakenčia užmirkimo.

Todėl jas ir žadu sodinti kartu su pelargonijomis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 28, 11:13)
1. Svyrančios petunijos 'Wonder wave pearly' sudygusi sėkliukė. Jau buvau spėjus nurašyt  doh.gif
2. Lobelijos Red Cascade išpikuoti daigiukai.
3. Tunbergijos daigas  4u.gif

O kas tai per spec. briketai zemiu?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 02 28, 19:57)
O kas tai per spec. briketai zemiu?? g.gif

kokie spec briketai? 1 ir 3 nuotraukoj durpinės tabletės ( slapta norėjau Partizanei parodyt, kad auga neištįsdami ir nenulinkdami daigeliai biggrin.gif ), o 2 nuotraukoj vermikulitas gali matytis. Tik pastarasis tai ne briketais, o birus parduodamas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 28, 17:37)
jau kokius 4 kartus bandau surašyt apkrovimą ir kaskart juokas suima taip, kad užbaigti minties negaliu  lotuliukas.gif
Taigi, susikaupiu ir rašau ( tikiuos šį kartą pavyks) - išsikerpi 9-12 cm diametro apskritimus ir pasidėlioji tame lovelyje 4u.gif
uf  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nu bukvaliai išeina tik penki augaliukai? ne, aš kaip ta pomidoristė, noriu sukišt daaaug daugiau biggrin.gif
na, pamatavau įsivaizduojamais apskritimais, tai suskaičiuoju 7 vietas daugmaž thumbup.gif

QUOTE(_vetra_ @ 2011 02 28, 19:01)
O kaip jums atrodo ar tos dichondros užaugs pakankamai iki sodinimo lauke?

man niekad neatrodo, aš pirmakartė šiuo klausimu... bus kaip bus, žiūrėsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 28, 20:07)
slapta norėjau Partizanei parodyt, kad auga neištįsdami ir nenulinkdami daigeliai biggrin.gif

matau cool.gif nu aš persodinau dabar saviškius, pakasiau giliau tuos pomidorus ir padėjau tamsesniame bet mažiau šiltame kamary. dieną pernešinėsiu kur šviesu (ir šilta).
Atsakyti
Partizane, reikia konkrečius augalus žinot, vienos tagetės mažiau krūmijasi ir tuo pačiau mažesni šaknų kuokštai, kitos kiek daugiau, tai santykinai ir šaknims daugiau vietos reikia. Žodžiu, matysi, kai jau teks sodint į lovelius. Jei jau ir per daug tagečių bus prisėta, gi gražu jos ir stovinčiuose vazonėliuose, atskirai, atsikartojimai bus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 28, 21:52)


Aš irgi taip ruošiuosi daryti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 28, 20:36)
Partizane, reikia konkrečius augalus žinot, vienos tagetės mažiau krūmijasi ir tuo pačiau mažesni šaknų kuokštai, kitos kiek daugiau, tai santykinai ir šaknims daugiau vietos reikia. Žodžiu, matysi, kai jau teks sodint į lovelius. Jei jau ir per daug tagečių bus prisėta, gi gražu jos ir stovinčiuose vazonėliuose, atskirai, atsikartojimai bus wink.gif

taip taip, aš planuoju atsikartojimą. ir tų, ir anų, ir dar visokio bieso biggrin.gif ui, primišraininsiu.
bet man iš akių nedingsta praėjusiais metais vienos forumietės įdėtos nuotraukos, kur visų visokiauisų spalvų pelargojinos. ji tai pavadino mišraine, o man gražu gražu gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2011 02 28, 17:42)
Ar yra šiemet bandančių užsiauginti dichondros daigelių? Jaučiu per vėlai nusipirkau, nes pasėjau prieš pusantros savaitės tai pora daigelių yra, bet daugiau nesimato. Kaip manot ar spės bent jau tie du daigai užaugt man iki sezono?  g.gif

sejau 10 isdygo 10 tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,

merginos, o cimbžieda tik daigeliais dauginama ar būna ir sėklų pirkti? Jei tik daigeliais kur galėčiau rasti? Nes pas mus mieste nei sėklų nei daigelių nėra, sėklų parduotuvės pardavėja irgi nieko konkretaus nepasakė doh.gif O aš norėčiau kartu su svyrančiom petunijom sodinti į lovelius, radau knygelėj foto, labai gražiai kartu atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 01, 14:26)
sejau 10 isdygo 10  tongue.gif



Na aš irgi lauksiu kitų keturių, nors kai prakapsčius pažiūrėjau tai tokios ne kaip ten man jos atrodė g.gif
Atsakyti