Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

QUOTE(sega01 @ 2011 02 28, 13:36)
Tai merginos kurios jau seja petunijas senai pasejo,ir jau isdygo 4u.gif
taigi manau galit seti tikrai mirksiukas.gif


kaip tik tą ir atlikau smile.gif Petunijas ir diascijas, kai sudygs normaliai tai išpikuosiu smile.gif

Atsakyti
Ar yra šiemet bandančių užsiauginti dichondros daigelių? Jaučiu per vėlai nusipirkau, nes pasėjau prieš pusantros savaitės tai pora daigelių yra, bet daugiau nesimato. Kaip manot ar spės bent jau tie du daigai užaugt man iki sezono? g.gif
Atsakyti
Sveikutės, ar kas yra bandžiusios augint chrizantemas? Nusipirkau pakutį sėkliukių "silver princess", grynos ramunės. Taip gražu pasirodė, galvoju ar ne per vėlai susiruošiau sodininkyste užsiiminėt? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 28, 11:39)
o jau sejat petnijas? Gal ir man reik, tik bija kad išstybs kol reiks i lauka keliaut...

Paprastos petunijos nebijo minusines temperaturos. Darzeli pacios pasiseja,pacios ir uzauga ax.gif Man patiko anksti issodinti i tikruosius indus ir laikyti saltai,kad tik nereiktu varginti persodinimais ju....
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2011 02 28, 18:42)
Ar yra šiemet bandančių užsiauginti dichondros daigelių? Jaučiu per vėlai nusipirkau, nes pasėjau prieš pusantros savaitės tai pora daigelių yra, bet daugiau nesimato. Kaip manot ar spės bent jau tie du daigai užaugt man iki sezono?  g.gif

Aš taip pat nespėjau - pirksiu daigelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2011 02 28, 16:42)
Ar yra šiemet bandančių užsiauginti dichondros daigelių? Jaučiu per vėlai nusipirkau, nes pasėjau prieš pusantros savaitės tai pora daigelių yra, bet daugiau nesimato. Kaip manot ar spės bent jau tie du daigai užaugt man iki sezono?  g.gif

sėta prieš porą savaičių, vienas stiebelis išdygęs, kiti turbūt pakeliui smile.gif




NEPAMIRŠKIT MAN KAS NORS ATSAKYT, KOKS MAKSIMALUS APROVIMAS 60 CM LOVELIO: SVYRANČIOM, KOMPAKTINĖM PELARGONIJOM IR TAGETĖM wink.gif
Atsakyti
jau kokius 4 kartus bandau surašyt apkrovimą ir kaskart juokas suima taip, kad užbaigti minties negaliu lotuliukas.gif
Taigi, susikaupiu ir rašau ( tikiuos šį kartą pavyks) - išsikerpi 9-12 cm diametro apskritimus ir pasidėlioji tame lovelyje 4u.gif
uf doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 28, 19:37)
jau kokius 4 kartus bandau surašyt apkrovimą ir kaskart juokas suima taip, kad užbaigti minties negaliu  lotuliukas.gif
Taigi, susikaupiu ir rašau ( tikiuos šį kartą pavyks) - išsikerpi 9-12 cm diametro apskritimus ir pasidėlioji tame lovelyje 4u.gif
uf  doh.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif (Nors man tokių klausimų nebūna biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 02 28, 19:20)
sėta prieš porą savaičių, vienas stiebelis išdygęs, kiti turbūt pakeliui smile.gif




O kaip jums atrodo ar tos dichondros užaugs pakankamai iki sodinimo lauke?

Jediara, kiek skaičiau, tai parduotuvėj kokiuos senukuos nelabai jų nusipirksi, gal kokioj mugėj, pav. kaune? O kokia jų kaina, jei sėklos tokios sakyčiau nepigios...
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2011 02 28, 21:01)

Jediara, kiek skaičiau, tai parduotuvėj kokiuos senukuos nelabai jų nusipirksi, gal kokioj mugėj, pav. kaune? O kokia jų kaina, jei sėklos tokios sakyčiau nepigios...

Visada važiuoju į parodą LŽŪU, ten būna įvairių daigelių ir šiaip visokių grožybių ax.gif O jei ten nevažiuoji, galima rasti ir turguje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2011 02 28, 19:01)
O kokia jų kaina, jei sėklos tokios sakyčiau nepigios...

kas užsiima prekyba daigais, nesėja jų kaskart žiemą/pavasarį, o daugina auginiais. 4u.gif
Atsakyti
Aš šiais metais pirmą kartą pasėjau dichondrą, taip greit (12 dienų) sudygo, dabar nežinau, ką daryt? Sėjau 8 sėklas, išlindo kol kas 7. thumbup.gif Koks jos augimo greitis? Kada pikuot? Kokias sąlygas mėgsta. nerandu konkrečios info Gal turit patirties?
Atsakyti