Įkraunama...
Įkraunama...

Kastlas


user posted image

"Kastlas" – naujas detektyvas TV3 serialų paletėje. Jis pakeis veiksmo serialą "Spec. būrys" ir bus rodomas ketvirtadieniais.

Ričardas Kastlas (aktorius Nathanas Fillionas) – šlove besimėgaujantis detektyvų rašytojas, kurio gyvenimas netikėtai pasikeičia, kai jo knygose aprašyti išgalvoti įvykiai virsta tikrove. Detektyvinių istorijų autorių Niujorko policijos departamentas pakviečia spręsti bylą, kurioje nusikaltimas įvykdomas tiksliai taip, kaip aprašoma jo populiarios knygos puslapiuose. Narplioti Kastlui jau pažįstamas bylas padeda žavi pareigūnė Keitė Beket, kuri iš pradžių į kolegą žiūri įtariai, bet vėliau tampa būsimų jo knygų heroje.

Gal kas ruošiasi žiūrėti?
Atsakyti
pažiūrėjau. gal visai ir nieko...
Atsakyti
Man labai patiko thumbup.gif Ir spėju, kad šitam seriale pirmam plane bus ne nusikaltimai, o Riko ir detektyvės santykiai biggrin.gif
Atsakyti
Norėjau pažiūrėti, bet dingo elektra visam rajone, tai pirmą seriją pražiopsojau doh.gif
Atsakyti
Gal žinot šio serialo anglišką pavadinimą? ax.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
man irgi visai patiko, tuo labiau, kad paskutiniu metu ant jokio serialo nebuvau uzsikabinus, tai nuobodu buvo vakarais biggrin.gif o sitas visai patrauke, tik man idomu, negi per visa sezona ta viena zudika gaudys? gal monotoniskas bus labai g.gif nu bet pamatysim ax.gif
Atsakyti
Man irgi patinka sis serialas, baigiu ziuret 2 sezona. Ir nenusibodo, visada smaikstus ir intriguojantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inspiratative @ 2010 06 04, 16:57)
man irgi visai patiko, tuo labiau, kad paskutiniu metu ant jokio serialo nebuvau uzsikabinus, tai nuobodu buvo vakarais biggrin.gif o sitas visai patrauke, tik man idomu, negi per visa sezona ta viena zudika gaudys? gal monotoniskas bus labai g.gif nu bet pamatysim  ax.gif

Taigi jį jau sugavo, užmigai kiba biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir jau peržiūrėjau pirmą seriją. Atrodo įdomus, žiūrėsiu toliau thumbup.gif .
Atsakyti
http://tvdb.lt/tv.ph...&...s&sezonas=1 čia galite rasti pirmo sezono, serijų anonsus mirksiukas.gif pasiskaitinėti, kad kitos serijos laukimas neprailgtu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutsi @ 2010 06 04, 18:09)
Taigi jį jau sugavo, užmigai kiba  biggrin.gif


kad ten ne tikras zudikas, tik pakištas, ar aš ne taip supratau? g.gif

aj, tikrai atsiminiau kad uzmigau per antra reklama, praziurejau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inspiratative: 05 birželio 2010 - 16:23