Įkraunama...
Įkraunama...

Kastlas

Ar buvo žiūrinčių antrą seriją? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nox @ 2010 06 11, 22:09)
Ar buvo žiūrinčių antrą seriją? 4u.gif

Buvo buvo. cool.gif
Neblogas serialas, gerai, dabar 4dienio vakarai malonia pramoga užpildyti bus thumbup.gif
Atsakyti
Gal kuri žinot, kodėl šiandien nerodė "Kastlo"? Kiba baigėsi pirmas sezonas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutsi @ 2010 08 19, 23:52)
Gal kuri žinot, kodėl šiandien nerodė "Kastlo"? Kiba baigėsi pirmas sezonas?  g.gif


nesupratau ir aš
Atsakyti
QUOTE(Tutsi @ 2010 08 19, 22:52)
Gal kuri žinot, kodėl šiandien nerodė "Kastlo"? Kiba baigėsi pirmas sezonas?  g.gif

Baigėsi. Pirmas sezonas turėjo tik 10 serijų. smile.gif
Atsakyti
kazin ar yra 4 sezonas?man lb patiko 3 sezonas.kas ziurejot?
Atsakyti
As pirma sezona per TV3 maciau pilnai, o 2 ir 3 per kitus kanalus ne visas serijas, laukiau, kol TV3 rodys kitus sezonus, bet kazkodel manau, jog neberodys unsure.gif Siaip man sis serialas labai labai labai, visi sezonai verti demesio thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Žiūrėjau irgi per TV3 ir tikrai patiko drinks_cheers.gif Jeigu rodys kitą sezoną ir bus laiko butinai žiūrėsiu 4u.gif
Atsakyti
As ziuriu 4 sezona per fox life penktadieniais. Gal yra daugiau ziurinciu? Man sis serialas nerealus ypac 3 sezonas buvo thumbup.gif
Atsakyti
Kastla gan neblogas serialinis filmas, man patiko , bet nelekdavau akis isdegus ziureti sio filmo , pakliudavo tai paziuredavau , ne tai ne smile.gif
Atsakyti
Kartais pažiūriu,neblogas toks serialas smile.gif
Atsakyti
Vakar maciau ta serija per TV3, kur suzeide Beket. Nezinau kelintas cia sezonas, bet greiciausiai buvo sezono paskutine serija g.gif
Atsakyti