Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

Sveikos mamytės.Esu sužavėta jūsų visų išradingumu,todėl drįstu prašyti jūsų pagalbos...Kaip įrengti 17kv.kambarį 4 vaikučiams,kuriame gyventu 15,10,3m, berniukai ir 12m. mergaitė wub.gif Labai lauksiu jūsų auksinių minčių...
Atsakyti
QUOTE(MAMA4 @ 2010 07 16, 21:15)
Sveikos mamytės.Esu sužavėta jūsų visų išradingumu,todėl drįstu prašyti jūsų pagalbos...Kaip įrengti 17kv.kambarį 4 vaikučiams,kuriame gyventu 15,10,3m, berniukai ir 12m. mergaitė wub.gif Labai lauksiu jūsų auksinių minčių...

Jei tik įmanoma, galvočiau apie kokią kambario pertvarą. g.gif Mergaitei gal visgi reiktų atskiresnio kampelio, kad ir nedidelio mastau.gif - jau dabar juk paaugliukė, o remontą gi ne vieneriems metams darot. Būtų idealu, jei tokį turėtų ir penkiolikmetis. 10 ir 3 metų broliukus turbūt guldyčiau į dviaukštę lovą. Aišku labai daug priklauso ir nuo kambario išplanavimo.
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2010 07 15, 08:44)



QUOTE(janna @ 2010 07 15, 13:17)


man sie labai patiko rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image Daugiau info i AŽ wink.gif
Atsakyti
Dar žinau ,kad yra 3-jų aukštų paaukštinta lovą,išvažiuoja į priekį...man tie baldeliai iš paveiksliukų tai juokingi...nu kiek ten telpa rūbelių,paskui nėra kur visko sudėti...
Atsakyti
QUOTE(MAMA4 @ 2010 07 19, 15:56)
Dar žinau ,kad yra 3-jų aukštų paaukštinta lovą,išvažiuoja į priekį...

Taip 4u.gif "Maja" gal ir visai tiktų jūsų visiems trims berniukams. g.gif
Atsakyti
help.gif kažkokiam lietuviškam puslapy buvo balta dviaukštė lova su lentynom iš šono, panašiai kaip Dariaus S įdėta.
help, niekaip neberandu doh.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
o kas gamina dviaukstes lovas, kuriu apatine butu platesne uz virsutine? niekur negaliu rasti. P.S. svartau tik apie medines....
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2010 07 20, 15:16)
o kas gamina dviaukstes lovas, kuriu apatine butu platesne uz virsutine? niekur negaliu rasti. P.S. svartau tik apie medines....

Gal ir niekinė ši nuoroda, bet tik tiek esu išsisaugojusi iš savo ankstesnių paieškų (komentaruose minimi keli panašių lovų gamintojai). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2010 07 20, 15:16)
o kas gamina dviaukstes lovas, kuriu apatine butu platesne uz virsutine? niekur negaliu rasti. P.S. svartau tik apie medines....


kas gamina nzn, tiesiog nesidomejau. bet tokias lovas maciau Migdole (Siauliai)

user posted image

user posted image

user posted image

cia paveiksliukai issididina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 20 liepos 2010 - 14:43
Sveikos mamytes, as vis ziuredavau analizuodavau, kaip irenginesiu savo sunaus kambari, kuriam dabar 6 metai. Prisirinkau cia ideju ir spalvotu baldu. O ka jus manot.... Atejo laikas irenginet jam kambari naujame bute, pasiemem ji i baldu parduotuve ir kad mes ramiai galetumem issirinkti sau baldus, jam davem uzduoti issirinkti paciam savo norimus baldus. Jo pasirinkimas mane giliai nustebino, va koks:
user posted image
Kaip jis pats pareiske, as nenoriu kaip leliukams spalvotu blink.gif
Todel is savo patirties galiu pasakyt, kad viska pries planuodama tarsiuos su juo.
O dabar klausimas, ka patartumet su sienomis daryt? Kokias spalvas?
Atsakyti