Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-57

QUOTE(Feniksas45 @ 2010 06 26, 13:20)
jei neklystu atrodo ,jog panašių melsvių pas Knifofiją yra  smile.gif

na va, viskas ko prisireikia būna kituose LT kraštuose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2010 06 25, 20:01)
tik dabar įžiūrėjau ir noriu paklausti ar dešinėje foto šalia česnako matomas pagaliukas turi kažkokią prasmę? gal taip buvo pažymėta svogūnėlio pasodinimo veta gėlyne? bigsmile.gif jei tik taip gavosi netyčia, tačiau mintis man patiko, nes dažnai prikaišioju svogūninių ir pamirštu, o štai toks pagaliukas ir vaizdo negadina ir vietą pažymi thumbup.gif

smile.gif Pagaliukais pasizymiu kur svoguneli pasodinau, bet sis pagaliukas laiko cesnaka, nes jis labai jau pasvires buvo, tai paremiau, kad tiesiai nuotraukoj butu biggrin.gif
Atsakyti
Mano sidabrakrūmis kažko nežydi. Arba supyko, kad persodinau, arba čia vėl ta žiema.. Kaip jūsiškiai?
Atsakyti
turiu du krūmelius ,,red ace,, žaliuoja vešliai , žiedų nėr, tiksliau pasakius, vieną žiedelį pasislėpusį aptikau biggrin.gif ,taigi matomai žiema paveikė verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2010 06 26, 14:51)
na va, viskas ko prisireikia būna kituose LT kraštuose doh.gif


biggrin.gif turbūt mes visos taip galvojam.... aš maniau ,jog tik pajūris užmirštas mirksiukas.gif ,bet pasirodo ir ...sostinė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 26 birželio 2010 - 18:35
QUOTE(Feniksas45 @ 2010 06 26, 19:35)
turiu du krūmelius ,,red ace,,  žaliuoja vešliai , žiedų nėr, tiksliau pasakius, vieną žiedelį pasislėpusį aptikau  biggrin.gif ,taigi matomai žiema paveikė  verysad.gif

jooo, mano pernai rudenį pasodinti "Red ace" irgi kol kas tik žalioja. Gal reikėtų ir tuo džiaugtis po tokios žiemos, betgi taip žiedų norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2010 06 26, 16:42)
Mano sidabrakrūmis kažko nežydi. Arba supyko, kad persodinau, arba čia vėl ta žiema.. Kaip jūsiškiai?


Be panikos. Maniskis toku metu syksciai ziedeliu parodo, bet rudeniop atsigriebs. Turetu.
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2010 06 25, 18:52)
sveikutes, jei priimsit, jungiuosi prie jusu ir rodau savo  pirmuosius bandymus
user posted image

Pasikartosiu ką rašė jolaxus ir smith1 - grerai žiūrisi akmenukai, bet vaizdas per margas, reikėtų augaliukus spalviškai pagrupuoti.


QUOTE(Feniksas45 @ 2010 06 26, 13:20)
jei neklystu atrodo ,jog panašių melsvių pas Knifofiją yra  smile.gif

Neturiu tokių. Melsvių išvis labai mažai beturiu, nes visas sklypas saulėje, o joms reikia pavėsiu.
Atsakyti
O aš šiemet pirkau melsvę baltais lapais už mažą šaknelę mokėjau 13.00 lt doh.gif, o ji leidžia žalius lapus g.gif , nu dar palauksiu kol išbals o jei ne tai jai taip bus bash.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2010 06 26, 21:39)
O aš šiemet pirkau melsvę baltais lapais už  mažą šaknelę mokėjau 13.00 lt doh.gif, o ji leidžia žalius lapus  g.gif , nu dar palauksiu kol išbals o jei ne tai jai  taip bus bash.gif

Ji pirmiausiai turi išleisti baltus lapus, paskui jie pažaliuoja.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 06 26, 21:28)
Neturiu tokių. Melsvių išvis labai mažai beturiu, nes visas sklypas saulėje, o joms reikia pavėsiu.

Nu grazu, o as kaip tik melsviu nusipirkau pietiniam sklypui doh.gif
Dar noreciau del sparaxis gelyciu paklausti, kodel jos nezydi, nieko panasaus, kad zydeti ruostusi, gal salta joms g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RožėGrožė: 26 birželio 2010 - 21:22
QUOTE(saulelė @ 2010 06 26, 21:39)
O aš šiemet pirkau melsvę baltais lapais už  mažą šaknelę mokėjau 13.00 lt doh.gif, o ji leidžia žalius lapus  g.gif , nu dar palauksiu kol išbals o jei ne tai jai  taip bus bash.gif


Pas mane irgi tas pats,ir lenda iskart zali blink.gif
Atsakyti
QUOTE(RožėGrožė @ 2010 06 26, 22:21)
Nu grazu, o as kaip tik melsviu nusipirkau pietiniam  sklypui  doh.gif
Dar noreciau del sparaxis gelyciu paklausti, kodel jos nezydi, nieko panasaus, kad zydeti ruostusi, gal salta joms  g.gif


Salta. Is Afrikos juk kilusios. Galima ir nuo mazesnes egzotikos pradeti.. ax.gif
Atsakyti