Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-57

QUOTE(rokoko @ 2010 08 17, 11:44)
o is kur, manai, pas mane atsirado? smile.gif
Maniskis kainuoja 7Lt - atlaike pora sezonu.
uzsuk i Moletu pl. mirksiukas.gif

"Neužkliuvo už akių" doh.gif arba nežinojau kam skirtas blush2.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2010 08 17, 11:13)
Kitais metais bus man uzduotis rasti pilnaverti partneri  verbenoms  biggrin.gif

šiemt ekspromtu augalų prekybos aikštelėje besirinkdama gėles balkono loveliams suderinau pelargonijas su svyrančiomis verbenomis ir visai man tas derinukas "susiklijavo" biggrin.gif tik foto neturiu ir šįvakar neturėsiu galimybės nufotkinti, tai bent aprašysiu ką derinau: ėmiau svyrančias baltas verbenas ir kartu sodinau krūmines gal ten skaitosi našlaitines pelargonijas tokias rausvais su baltu pakraštėliu žiedais ir man visai gražiai tas derinukas sugulė - ne per didelis spalvų kontrastas ir gan neblogai žiūrisi ax.gif
Atsakyti
Pas mane pradėjo dygti armėninės žydrės - jau bus kokie 15 cm... Kaži, ar nesusigadins? Ar pavasarį irgi išdygs? Ką patartumėte daryti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2010 08 17, 15:39)
Pas mane pradėjo dygti armėninės žydrės - jau bus kokie 15 cm... Kaži, ar nesusigadins? Ar pavasarį irgi išdygs? Ką patartumėte daryti?  4u.gif

Peržiemos, galiukai apšals, bet žydės, jos mėgsta taip padaryti jei neiškasi poilsiui.
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2010 08 17, 12:35)
Na koki 105-aji karta: ZALIOJ STOTELEJ. Pavadinimas parduotuves.


blink.gif O ko taip piktai? Saugokit nervus, brangioji.

Juk jei zinociau ar anksciau skaityciau, tai ne klausciau.

Aciu.



Norejau dar paklausti patyrusiu gelininkiu - ar auginote kuri is jusu Lobelijas? Man jos labai patinka, siais metais auginau jas, bet va siuo metu beveik visos jos "plikos", atrodo kaip isdziuvusios, nors saziningai laisciau jas, tresiau laikas nuo laiko.
Pasidalinkit auginimo ypatumais, prasom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evansmum: 17 rugpjūčio 2010 - 18:20
QUOTE(evansmum @ 2010 08 17, 19:16)
blink.gif  O ko taip piktai? Saugokit nervus, brangioji.

Juk jei zinociau ar anksciau skaityciau, tai ne klausciau.

Aciu.
Norejau dar paklausti patyrusiu gelininkiu - ar auginote kuri is jusu Lobelijas? Man jos labai patinka, siais metais auginau jas, bet va siuo metu beveik visos jos "plikos", atrodo kaip isdziuvusios, nors saziningai laisciau jas, tresiau laikas nuo laiko.
Pasidalinkit auginimo ypatumais, prasom.

Na visos čia mes bjaurios susirinkusios. Skaityk praitas temas ir rasi tūkstančius atsakymų į visus tau rūpimus klausimus.
Atsakyti
evansmum, be reikalo tu taip. Fainas zmogiukas smth1. Nors kartais ji man atrodo laaabai rimta ir uzdara, bet siaip pataria tikrai geranoriskai, o ne piktai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2010 08 17, 10:13)
Na va, kiek tu visokiu paslapciu....  biggrin.gif  Pasirodo, as taupau ant grunto. Be to, kazkaip pagailejau tu granuliu pilt, nors buvau nusipirkus... Aisku, per visa vasara taip ir neatsirado tikrai ju "verto" augalo persodinimui , tai tos granules jau bus ir sugede...  gal... blush2.gif  ax.gif
O is mano patirties - verbenos man geriau atlaiko, nei svyrancios pelargonijos. Pastarasias siemet pirkau tik pirmasyk gyvenime - ir nusivyliau. Lyginant su verbena - zydejo skystai skystai - vienas kitas ziedelis ant krumelio, o verbenos, jei ir apgeibsta, tai patresus ir daugiau palaiscius regimai "paraudonuoja".
Kitais metais bus man uzduotis rasti pilnaverti partneri  verbenoms  biggrin.gif

Granules tikrai nesugenda, jei yra sandariai laikomos -liks tokios pat sausos druskos pavidalu.
o jei ir pritrauke dregmes, tai kitamet imaisyk jas pries tai isbrinkinusi, na kaip zelatina.

del vienmeciu. kaip sakiau, sekme arba patirtis.
TRECIA - koks pats augalas papuola. gal su vytulio uzuomazgom, gali buti pertrestas arba nenormaliai nuauges/istyses pvz ir tt. Jie siltnamio salygom juk, butinai visi durpese (bankrutuotu kitaip), o ten buna- ir drekinimo sistema gali sugesti [maciau pati] ir maza ka visko...
man irgi vienais metais verbenos buvo ciki, na bet siemet schmoll.gif
svyrancios pelargonijos - jau kaip kokios veisles. kai kurias tikrai geriau pirkt ne daigais.
dar: kai kuriu augalu verta pirkti daigus, ir suspeji uzsiauginti, o kai kuriuos geriau pirkt paaugusius, bet ne peraugusius.

QUOTE(evansmum @ 2010 08 17, 10:35)
Gal galetumet pasufleruoti - kur to gerio pirkt buna?
As pries pora metu, prisiziurejus uzsienietisku programu apie sodininkyste klausinejau  rolleyes.gif parduotuvese - visi i mane kaip i beprote ziurejo  doh.gif , ir niekur as tu granuliu neradau  cool.gif

Stockosorb - Klp turi buti Zaliuosiuose cetruose: vienas berods Silutes pl., kitas - naujas ir grazus, ir didziausias LT Zaliasis centras - Liepojos g, iskart uz paskutinio daugiaauksciu masyvo link Palangos, naujajame ''Rimi'' komplekse. Ten ir augalu aikstele visai padori.

Schetelig'e kitoks prekinis sio preparato pavadinimas, nepamenu, pirkau pernai.

QUOTE(dista @ 2010 08 17, 14:39)
Pas mane pradėjo dygti armėninės žydrės - jau bus kokie 15 cm... Kaži, ar nesusigadins? Ar pavasarį irgi išdygs? Ką patartumėte daryti?  4u.gif

Kiekvienais metais pilnavidure veisle arm.zydriu ''Blue spike'' islenda rugpjuti pas mane. ir viskas ok.

QUOTE(evansmum @ 2010 08 17, 18:16)
Norejau dar paklausti patyrusiu gelininkiu - ar auginote kuri is jusu Lobelijas? Man jos labai patinka, siais metais auginau jas, bet va siuo metu beveik visos jos "plikos", atrodo kaip isdziuvusios, nors saziningai laisciau jas, tresiau laikas nuo laiko.
Pasidalinkit auginimo ypatumais, prasom.

Gal pirkai jau stipriai paaugintas? tada gali buti jau ''issiseme'' - reiktu siek tiek pegenet, ir trest.
daug kalio [bent 20] ir fosforo [bent 30], azoto ne daugiau 10.
cia skaiciai koncentruotu fertigaciniu [tirpinamu vandeny] trasu skaiciai.
beje, ne su bet kokiom trasom sulauksi sekmes priziuredama vienmetes.
Atsakyti

QUOTE(ARasytee @ 2010 08 03, 00:39)
Imanoma. Pas mus kazkas panasaus, tik talpa uzkasta visai po zeme ir ji didesne. Pribaigeme ta fontaniuka siemet tik, nes vis idejos keitesi.Jis pas mene net isijungia nuo judesio, t,y einant link jo daviklis yra biggrin.gif

gal foto parodysi?

QUOTE(bitule @ 2010 08 04, 23:20)
Gėlynų krašto tvarkymas - mano didžiausias galvos skausmas (niekaip nesiseka tvarkingai apdoroti  blush2.gif ).

nu man tai atrodo labai lengva - aš kaskart su kastuvu gražiai pakrašius apeinu beravėdama ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2010 08 17, 23:43)
Granules tikrai nesugenda, jei yra sandariai laikomos -liks tokios pat sausos druskos pavidalu.
o jei ir pritrauke dregmes, tai kitamet imaisyk jas pries tai isbrinkinusi, na kaip zelatina.

Stockosorb - Klp turi buti Zaliuosiuose cetruose: vienas berods Silutes pl., kitas - naujas ir grazus, ir didziausias LT Zaliasis centras - Liepojos g, iskart uz paskutinio daugiaauksciu masyvo link Palangos, naujajame ''Rimi'' komplekse. Ten ir augalu aikstele visai padori.

Schetelig'e kitoks prekinis sio preparato pavadinimas, nepamenu, pirkau pernai.
Kiekvienais metais pilnavidure veisle arm.zydriu ''Blue spike'' islenda rugpjuti pas mane. ir viskas ok.
Gal pirkai jau stipriai paaugintas? tada gali buti jau ''issiseme'' - reiktu siek tiek pegenet, ir trest.
daug kalio [bent 20] ir fosforo [bent 30], azoto ne daugiau 10.
cia skaiciai koncentruotu fertigaciniu [tirpinamu vandeny] trasu skaiciai.
beje, ne su bet kokiom trasom sulauksi sekmes priziuredama vienmetes.


Dekui labai uz atsakymus. 4u.gif

Del lobeliju - taip, ta kuria pirkau jau didele, tai tai jau seniai amen, o va pirkau mazas - apie jas kalbejau, jos "isdziuvusios"; tas, kurias sejau pati (jos ir prazydo tik pries menesi) - kuo puikiausiai zydi.
Bandysiu genet perzydejusias.

Sorry uz klausima ir jei jau apie tai rasyta ( tikrai neturiu salygu skaityti 56 temas, nepykit) - pasisejau siemet jurginus, ir kai kurie is ju labai grazus, kai kurie zemi, kai kurie auksti. Kazin, ar ju gumbus galima butu issaugoti (jeigu jie yra, aisku cool.gif ), ar tik seklomis vel dauginti?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti