Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Namo aplinka-57
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Tina*
Pirmiausiai pavadinima tikslu reikia suzinot rolleyes.gif
jolaxus
QUOTE(ingole @ 2010 08 09, 10:41)
Mane irgi suzavejo sie agurkeliai  smile.gif
Kazin is kur butu galima isigyti seklu?  g.gif
*

Melotrijas kiek žinau augina ir jei turi sėklas platina šio forumo dalyvė Regila - esu kažkada gall "Sodo spalvose" skaičiusi straipsnį apie jos pomėgį egzotikai ir ten buvo konservuotų šių agurkėlių nuotrauka smile.gif
Regilos svetainė
AisteZ
QUOTE(Tina* @ 2010 08 09, 09:54)
Pirmiausiai pavadinima tikslu reikia suzinot  rolleyes.gif
*

Afrikiniai agurkeliai smile.gif Ju yra pirkti seklu parduotuvese mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(AisteZ @ 2010 08 09, 10:04)
Afrikiniai agurkeliai smile.gif Ju yra pirkti seklu parduotuvese mirksiukas.gif
*

Daugiau apie juos,bei nuotrauku galite pamatyti pokalbiuose apie Darzelius balkone 4u.gif
ingole
Na va, kaip greitai viskas issisprende biggrin.gif
Kitais metais galesim sekmingai auginti....
Rokoko, ar skanus sie agurkeliai? ax.gif g.gif
vida777
Bitule, idedu zadeta Fagus sylvatica "Purple Fountain" (sakykim, kad jis taip vadinasi g.gif ). Bet siemet jie visi kazko labai iskandzioti (daug mazu skyluciu lapuose), apdege lapu krasteliai :

user posted image
mamulka10
QUOTE(rokoko @ 2010 08 08, 22:43)

tose kolonose vaikai skanauja agurkelius:
user posted image
http://i262.photobucket.com/albums/ii84/kr...eofDSCF5272.jpg

*

bigsmile.gif bigsmile.gif wau fantastika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kas cia per rusis?
jolaxus
QUOTE(mamulka10 @ 2010 08 09, 12:14)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  wau fantastika  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif kas cia per rusis?
*

paskaityk kelis postus atgal mirksiukas.gif
rokoko
QUOTE(kkarile @ 2010 08 09, 08:25)
Kokia cia rusis agurku, ir spinatu pavadinimas domintu :
*

QUOTE(ingole @ 2010 08 09, 10:07)
Rokoko, ar skanus sie agurkeliai?
*

''agurkai'' http://www.seklos.lt/n/catalogs/id/78/Prieskoniu-seklos

mums labai skanus. thumbup.gif
(kai supuola kruva mazuju agurkinetoju, tai juda tie stulpai lotuliukas.gif ]
skonis primena agurku, mazesniuju vaisiu 1.5cm odele neutralaus skonio, o didesniuju 2-3cm odele su rugstele.

indiniai spinatai http://www.seklos.lt/n/catalogs/id/78/Prie...u-seklos/page:2

seklos parduodamos Zaliuosiuose Centruose ir Zaliose stotelese.
kkarile
QUOTE(rokoko @ 2010 08 09, 14:07)
''agurkai'' http://www.seklos.lt/n/catalogs/id/78/Prieskoniu-seklos

mums labai skanus. thumbup.gif
(kai supuola kruva mazuju agurkinetoju, tai juda tie stulpai  lotuliukas.gif ]
skonis primena agurku, mazesniuju vaisiu 1.5cm odele neutralaus skonio, o didesniuju 2-3cm odele su rugstele.

indiniai spinatai http://www.seklos.lt/n/catalogs/id/78/Prie...u-seklos/page:2

seklos parduodamos Zaliuosiuose Centruose ir Zaliose stotelese.
*

viskas labai paprasta mirksiukas.gif reikia tik seklu nusipirkti thumbup.gif aciu, kad pasidalinai savo groziomis fotografijomis notworthy.gif
0-0_lina
Man šie afrikietiški agurkai visai nepatinka schmoll.gif, skonis peraugusių agurkų, pas mane jų niekas nevalgo, bet gajus tai labai. Nei jokia miltligė puola, nei karščiai jiems kenkia.
Tina*
As ir pagalvojau, kad tokiu graziu skonis keistas turetu but.

O pas mane lauko salygomis melionai bujoja, gal koki viena kita sunokint pavyks smile.gif
diasaja
Sveiki 4u.gif Tikiuosi Jūsų patarimo. pernai pasodinau šį krūmą. Buvo gal kokio 30cm aukščio. Šiemet išaugo iki maždaug 1,50m. Ar jį reikia karpyti? Šakos linksta, gula ant žemės doh.gif

user posted image

user posted image
Knifofija
QUOTE(diasaja @ 2010 08 10, 11:32)
Sveiki 4u.gif Tikiuosi Jūsų patarimo. pernai pasodinau šį krūmą. Buvo gal kokio 30cm aukščio. Šiemet išaugo iki maždaug 1,50m. Ar jį reikia karpyti? Šakos linksta, gula ant žemės doh.gif

user posted image

user posted image
*

Genėk, trumpink šakas.
Tina*
Ar augtu po graikiniu riesutmedziu rodzersija ir gaures?
Oli_vija
augt tai augtų, šviesos pakaktų, bet drėgmės g.gif g.gif man pernai teko astilbes iškelt iš po riešutmedžio, nes stabiliai viskas perdžiūva blush2.gif blush2.gif net po smarkaus lietaus ten tekdavo liet papildomai doh.gif
Tina*
Pas mus molyne, tai amzinai dregna. Gal surizikuosiu g.gif tik kada geriau iskilnot siuos augalus?
rokoko
QUOTE(Tina* @ 2010 08 10, 15:35)
Pas mus molyne, tai amzinai dregna. Gal surizikuosiu  g.gif tik kada geriau iskilnot siuos augalus?
*

rudeni, kai nupjausi lapus. rugsejo antroj pusej mazdaug.
rodzersijos sakniagumbius gali pjaustyt gabalais - daugint.
Tina*
Aisku 4u.gif
Burka
QUOTE(Tina* @ 2010 08 10, 12:40)
Ar augtu po graikiniu riesutmedziu rodzersija ir gaures?
*

Labai jau gundaus graikiniu riesutmedziu ax.gif bet kiek skaitau,jam labai daug erdves reik? ar galit idet foto kaip jis realiai prie namu atrodo? buciau labai dekinga ax.gif
Tina*
Pas mane dar nera didelis, gal truputi virs 2 metru.
diasaja
QUOTE(Knifofija @ 2010 08 10, 13:39)
Genėk, trumpink šakas.
*

dėkui 4u.gif
O galima dabar ar rudens palaukti? g.gif
Oli_vija
QUOTE(Burka @ 2010 08 11, 09:11)
Labai jau gundaus graikiniu riesutmedziu ax.gif bet kiek skaitau,jam labai daug erdves reik? ar galit idet foto kaip jis realiai prie namu atrodo? buciau labai dekinga ax.gif
*

prieš 10 metų pasodinau 30cm "rykštelę" - dabar turim ~6m medį, kurio laja panašaus skersmens, gal kiek platesnė... doh.gif
Burka
QUOTE(Oli_vija @ 2010 08 11, 13:40)
prieš 10 metų pasodinau 30cm "rykštelę" - dabar turim ~6m medį, kurio laja panašaus skersmens, gal kiek platesnė... doh.gif
*

Pagooglinus radau,kad yra mazaugiu g.gif kazi ar pas mus tokiu yra? o pas jus vaisius veda? nuotraukytes neturit kaip atrodo tas jusu didckis? bigsmile.gif
smth1
QUOTE(Burka @ 2010 08 11, 14:53)
Pagooglinus radau,kad yra mazaugiu g.gif kazi ar pas mus tokiu yra? o pas jus vaisius veda? nuotraukytes neturit kaip atrodo tas jusu didckis? bigsmile.gif
*

Na 6m atrodo kaip 6m. Rulete turetu parodyti.smile.gif Bet daug priklauso nuo to, kokio dydzio sklype tas medis. Vienaip atrodys 20 aru sklype, kitaip - 6 aru sklype. I kokio dydzio sklypa noretum ji sodinti?
Mazaugiu Lt matyti neteko.

Tipiskas vaizdelis:

http://www.vasilakos.gr/site/components/co...85365d95291.jpg
Tina*
Oho, tikekimes mano toks nebus blink.gif siaip labai letai augo, bet dabar ziuriu gzauojasi jau.
Knifofija
QUOTE(diasaja @ 2010 08 11, 13:23)
dėkui 4u.gif
O galima dabar ar rudens palaukti? g.gif
*

Dabar, prieš žiemą negerai žaizdas daryti.
smth1
QUOTE(Tina* @ 2010 08 11, 15:51)
Oho, tikekimes mano toks nebus  blink.gif siaip labai letai augo, bet dabar ziuriu gzauojasi jau.
*

Tina, o ko tu baiminiesi dideliu medziu? Pas tave juk sklypas nera mazas.
Tina*
QUOTE(smth1 @ 2010 08 11, 16:26)
Tina, o ko tu baiminiesi dideliu medziu? Pas tave juk sklypas nera mazas.
*

Del to, kad nemoku ju suplanuot pas save blush2.gif iki dabar sodinimo i sklypo krastus liga. doh.gif Juk nezinau kas pas mane dar sklypo viduje bus schmoll.gif doh.gif o galgi vietos pritruks. Cia viena nare, kuri dabar jau neberaso, labai zadejo padet man ji suplanuot, bet liko viskas pas ja mintyse...
vida777
QUOTE(leliumai @ 2010 08 10, 11:55)
Pražydo pas mane pora šluotelinių - 'Grandiflora' ir 'Limelight'. Pirmoji tampa akinamai balta, o antroji bent jau kol kas išlaiko žalsvai gelsvą atspalvį.
*

leliumai, gal gali apibudinti ju abieju krumo forma? Kiek zinau, "Limelight" sakos auga vertikaliai, o kaip gyvai, ar jos ryskiai skiriasi? Tavo jauni, ar jau pagyvene krumeliai?
O man siemet barbiu metai doh.gif . Antroji roze prazydo kaip ir pirmoji - barbiskai, o dabar ir hortenzija "Pinky Winky" kad nuruzavejo, bet hortenzijoms viskas atleistina - as jas myliu beveik be isimties.

Gal dar man kas galetu pasakyti, kokio gylio buna suaugusiu hortenziju krumu saknys ir kokia ju sistema, pavirsine g.gif ?
Vienoj vietoj MB apribojo saknu gyli iki 60 cm, tai kazin ar uztektu hortenzijoms?

Vis pamirstu parodyti Knifofijos kazkada mineta derini:

user posted image
Tina*
Cia tavo karlinos ar is neto platybiu?
vida777
QUOTE(Tina* @ 2010 08 12, 10:09)
Cia tavo karlinos ar is neto platybiu?
*

karlinos ne mano, bet foto mano gyvenamojoj vietoj daryta smile.gif .
Tina*
Labai grzaiai nuauge. As ju niekaip nepamatau pilnai isiskleidusiu pas save.
leliumai
QUOTE(vida777 @ 2010 08 11, 23:27)
leliumai, gal gali apibudinti ju abieju krumo forma? Kiek zinau, "Limelight" sakos auga vertikaliai, o kaip gyvai, ar jos ryskiai skiriasi? Tavo jauni, ar jau pagyvene krumeliai?
*

Krūmeliai jauni (pirmas-antras sezonas pas mane), tad sunku pasakyti kaip bus vėliau, tačiau dabar 'Limelight' tikrai šakos vertikalesnės, krūmelis toks kaip "bukietas", o 'Grandifloros' egzempliorius labiau pažeme išsidraikęs:
user posted image user posted image
Kad įsivaizduotum dydį, šalia patubdžiau kibirą.
vida777
QUOTE(leliumai @ 2010 08 12, 12:57)
Krūmeliai jauni (pirmas-antras sezonas pas mane), tad sunku pasakyti kaip bus vėliau, tačiau dabar 'Limelight' tikrai šakos vertikalesnės, krūmelis toks kaip "bukietas", o 'Grandifloros' egzempliorius labiau pažeme išsidraikęs:
user posted image  user posted image
Kad įsivaizduotum dydį, šalia patubdžiau kibirą.
*

aciu 4u.gif ,
labai tvarkingas Limelight krumelis, skaiciau, kad ir po stipraus lietaus sita veisle islieka staciomis sakomis, neisgula.
Ledum
Vida, hortenzijų šaknys paviršinės. Aprašomos kaip storos, šakotos plačiai išskleisos. Tik gylio nerašo.
vida777
QUOTE(Ledum @ 2010 08 12, 19:56)
Vida, hortenzijų šaknys paviršinės. Aprašomos kaip storos, šakotos plačiai išskleisos. Tik gylio nerašo.
*

na, galvoju, kad neturetu buti labai gilios.
o rododendru saknys koki gyli pasiekia g.gif ?
BonaDona
Sveikos 4u.gif , pasisejau sinavada pavasari, kada galima butu ji perkelti i pastovia augimo vieta g.gif Aciuks smile.gif
Knifofija
QUOTE(RožėGrožė @ 2010 08 13, 09:46)
Sveikos  4u.gif , pasisejau sinavada pavasari, kada galima butu ji perkelti i pastovia augimo vieta  g.gif Aciuks  smile.gif
*

Kuo greičiau tuo geriau.
rokoko
QUOTE(vida777 @ 2010 08 12, 23:12)
na, galvoju, kad neturetu buti labai gilios.
o rododendru saknys koki gyli pasiekia  g.gif ?
*

toje vietoje, kur kieme sodinau rododendrus, dirvozemis baigiasi apie 40cm gylyje, paskui pluktas molis.
ramiai manau ,kad uzteks.
Papildyta:
su karlinomis vaizdas labai labai, tiesiog idealus wub.gif
Tina*
Man ir labai graziai tos karlinos atrodo wub.gif
Tina*
Ar pirkot pavasari jurginukus is Nojaus seklu? Mano eksperimentas:
[attachmentid=202406]
Tina*
Pataisiau dar paveiksliuka.
staselė
Tina, kaip nesmagu, kai pražysta ne tokie kokių lauki verysad.gif
Jurginukų sėklų aš nepirkau. Bet pirkau jurginų gumbukus ir kardelius. Jurginai pirkti gumbais dauguma jau pražydo, tai didžioji dalis, bet ne visi, buvo tokie, kokie ant pakelių piešinukuose, o kardeliai dar ne visi pražydo, bet kai kurie jau pražydo visai nepanašūs į tuos kur piešinukuose, kiti tokie kokie turėjo būti. Tiesiog nemažai yra sumaišytų. Iš pernai pirktų irgi buvo primaišytų ne tokių, kokių spalvų pirkau. Čia jau matyt, kiekvienais metais taip pas juos būna. unsure.gif
*MONAMI*
Knifofija,kažkada kažkur kažkam rašėt,kad kiškio kopųstėliai pasisės kaip piktžolės ir reiks naikinti doh.gif iš kažkur naujoj pievutįj prisisėjo tiek kad baisu doh.gif jei ne paslaptis su kuo anikinti,kad nepakenkti pievai g.gif bandžiau rauti lauk,bet knisalynė doh.gif
Knifofija
QUOTE(*MONAMI* @ 2010 08 14, 22:18)
Knifofija,kažkada kažkur kažkam rašėt,kad kiškio kopųstėliai pasisės kaip piktžolės ir reiks naikinti  doh.gif iš kažkur naujoj pievutįj prisisėjo tiek kad baisu  doh.gif jei ne paslaptis su kuo anikinti,kad nepakenkti pievai  g.gif bandžiau rauti lauk,bet knisalynė  doh.gif
*

Su bonvelu, ar kitu panašiu herbicidu, stipraus nereikia.
Tina*
QUOTE(Tina* @ 2010 08 14, 12:33)
*

Tiesiog akivaizdziai matosi kaip sufotoshopintos pakuotes doh.gif Turetu but ir sitoj srity kazkokia kontrole. Knifofija, jus ivairioms draugijoms priklausot, kaip reikalai sioje srityje? juk pirkejas irgi turi teise gaut tai kas ant pokelio. Bet LT itariu tai dar nepriziurima sritis, kas ka nori, tas ta daro. doh.gif
rokoko
QUOTE(Tina* @ 2010 08 14, 11:33)
*

as tik trecioj pozicijos matau akivaizdu neatitikima.
pakuociu fotografojose spalvos... na tai zinote... smile.gif bent jau silti ir salti atspalviai gali labai skirtis

ziedo spalvu intensyvumas bei dydis gali skirtis ir del augimo salygu.

pas mane jurginu ziedai paprastai grazesni ''gaunasi'' nei pakuociu, kardeliu - atvirksciai. tulpiu visaip buna, bet pakuociu dazniausiai grazesni.
Papildyta:

QUOTE(Tina* @ 2010 08 14, 21:55)
Tiesiog akivaizdziai matosi kaip sufotoshopintos pakuotes  doh.gif Turetu but ir sitoj srity kazkokia kontrole. Knifofija, jus ivairioms draugijoms priklausot, kaip reikalai sioje srityje? juk pirkejas irgi turi teise gaut tai kas ant pokelio. Bet LT itariu tai dar nepriziurima sritis, kas ka nori, tas ta daro.  doh.gif
*

LT jurginu nefotografuoja pakuotems smile.gif
ir pakuociu negamina.
gumbiniai jurginai pakuotese - importas.
net gyvi prisaknydinti daigeliai/auginukai - didzioji dalis irgi importas.

pasikartosiu, kad mano salygomis dar ne vienas jurginas, atitikes pakuotes foto is esmes, neatrode prasciau smile.gif
[vienintele isimtis - dahlia ''crazy love'' - tikejausi kazko ispudingesnio, matyt, suklaidino veisles pavadinimas lotuliukas.gif doh.gif ]

galeciau pasisiulyti pakuociu gamintojams savo foto lotuliukas.gif
Tina*
Esme lieka ta pati - tegul jie fotkina kaip nori, veza is kur nori, bet neapgaudineja pirkejo. Si sritis tikrai be prieziuros pas mus... noreciau zinot ar yra bent viena tarnyba kontroliuojanti tai, apie ka kalbame. Ne, nesiruosiu Nojaus skusti lotuliukas.gif mat ji galas tie jurginai. Tik siaip idomu ax.gif
rokoko
QUOTE(Tina* @ 2010 08 14, 22:09)
Esme lieka ta pati - tegul jie fotkina kaip nori, veza is kur nori, bet neapgaudineja pirkejo. Si sritis tikrai be prieziuros pas mus... noreciau zinot ar yra bent viena tarnyba kontroliuojanti tai, apie ka kalbame. Ne, nesiruosiu Nojaus skusti  lotuliukas.gif mat ji galas tie jurginai. Tik siaip idomu  ax.gif
*

Nepyk, bet tavo susirupinimas man atrodo naivus.
Na pedkelniu pakuotes - kodel mano kojos ne tokios grazios jas uzsidejus, kaip toje nuotraukoje? ir kodel neatitinka visokios siules, ir kiti subtilus dalykeliai, t.y. pedkelnes visai kitokios nei pakuotes mergaite devi..

is principo tik vienas tavo jurginas visiskai neatitinka to, ka pirkai.
bitule
Šioj srity esu susidūrusi su papildomai fotoshopu 'pažaliuotais' žiedais. Kiekvieną kartą puolu pirkt kaip išprotėjusi fool.gif , bet dar nei karto nepasisekė pamatyti tokio vaizdo, kaip ant pakuotės lotuliukas.gif Na, pikta kažkiek, bet pati kalta ax.gif (juk žinau, kad pagražina tuos paveiksliukus (kai kada tas net be akinių matosi)).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.