Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-57

QUOTE(leliumai @ 2010 08 10, 11:55)
Pražydo pas mane pora šluotelinių - 'Grandiflora' ir 'Limelight'. Pirmoji tampa akinamai balta, o antroji bent jau kol kas išlaiko žalsvai gelsvą atspalvį.

leliumai, gal gali apibudinti ju abieju krumo forma? Kiek zinau, "Limelight" sakos auga vertikaliai, o kaip gyvai, ar jos ryskiai skiriasi? Tavo jauni, ar jau pagyvene krumeliai?
O man siemet barbiu metai doh.gif . Antroji roze prazydo kaip ir pirmoji - barbiskai, o dabar ir hortenzija "Pinky Winky" kad nuruzavejo, bet hortenzijoms viskas atleistina - as jas myliu beveik be isimties.

Gal dar man kas galetu pasakyti, kokio gylio buna suaugusiu hortenziju krumu saknys ir kokia ju sistema, pavirsine g.gif ?
Vienoj vietoj MB apribojo saknu gyli iki 60 cm, tai kazin ar uztektu hortenzijoms?

Vis pamirstu parodyti Knifofijos kazkada mineta derini:

user posted image
Atsakyti
Cia tavo karlinos ar is neto platybiu?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 12, 10:09)
Cia tavo karlinos ar is neto platybiu?

karlinos ne mano, bet foto mano gyvenamojoj vietoj daryta smile.gif .
Atsakyti
Labai grzaiai nuauge. As ju niekaip nepamatau pilnai isiskleidusiu pas save.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 08 11, 23:27)
leliumai, gal gali apibudinti ju abieju krumo forma? Kiek zinau, "Limelight" sakos auga vertikaliai, o kaip gyvai, ar jos ryskiai skiriasi? Tavo jauni, ar jau pagyvene krumeliai?

Krūmeliai jauni (pirmas-antras sezonas pas mane), tad sunku pasakyti kaip bus vėliau, tačiau dabar 'Limelight' tikrai šakos vertikalesnės, krūmelis toks kaip "bukietas", o 'Grandifloros' egzempliorius labiau pažeme išsidraikęs:
user posted image user posted image
Kad įsivaizduotum dydį, šalia patubdžiau kibirą.
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2010 08 12, 12:57)
Krūmeliai jauni (pirmas-antras sezonas pas mane), tad sunku pasakyti kaip bus vėliau, tačiau dabar 'Limelight' tikrai šakos vertikalesnės, krūmelis toks kaip "bukietas", o 'Grandifloros' egzempliorius labiau pažeme išsidraikęs:
user posted image  user posted image
Kad įsivaizduotum dydį, šalia patubdžiau kibirą.

aciu 4u.gif ,
labai tvarkingas Limelight krumelis, skaiciau, kad ir po stipraus lietaus sita veisle islieka staciomis sakomis, neisgula.
Atsakyti
Vida, hortenzijų šaknys paviršinės. Aprašomos kaip storos, šakotos plačiai išskleisos. Tik gylio nerašo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 12 rugpjūčio 2010 - 19:57
QUOTE(Ledum @ 2010 08 12, 19:56)
Vida, hortenzijų šaknys paviršinės. Aprašomos kaip storos, šakotos plačiai išskleisos. Tik gylio nerašo.

na, galvoju, kad neturetu buti labai gilios.
o rododendru saknys koki gyli pasiekia g.gif ?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , pasisejau sinavada pavasari, kada galima butu ji perkelti i pastovia augimo vieta g.gif Aciuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RožėGrožė @ 2010 08 13, 09:46)
Sveikos  4u.gif , pasisejau sinavada pavasari, kada galima butu ji perkelti i pastovia augimo vieta  g.gif Aciuks  smile.gif

Kuo greičiau tuo geriau.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 08 12, 23:12)
na, galvoju, kad neturetu buti labai gilios.
o rododendru saknys koki gyli pasiekia  g.gif ?

toje vietoje, kur kieme sodinau rododendrus, dirvozemis baigiasi apie 40cm gylyje, paskui pluktas molis.
ramiai manau ,kad uzteks.
Papildyta:
su karlinomis vaizdas labai labai, tiesiog idealus wub.gif
Atsakyti
Man ir labai graziai tos karlinos atrodo wub.gif
Atsakyti