Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

editoska labai grazus jusu stalas,kadangi krykstysim berniuka.as sumasciau balta zydra.bus daug balionu baltu zydru.ant stalo zydru baltu serveteliu kartu sulankstytu.pametysiu toki rinkinuka(melynos spalvytes-grafkutes,arkliukai,tuciai)manau deres.dar nesusitariau ar turi jie ten zvakide tai jei turetu zvakiu irgi pamakaluociau baltu zydru.nu gal nebus per daug.ai dar pampersu tortuka darysiu.kampe pasistatyti -papuosimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikuza: 10 rugpjūčio 2011 - 07:44
Sveikutes mirksiukas.gif Ir mano mazoji jau po krikstynu.. Darem labai paprastas ir gan skubotai,nes buvo nemazai sveciu besiruosianciu isvykti i uzsieni.. Puosdama stala remiausi tik 2 taisyklem - pagal senoves paprocius mergaitei melyna spalva, ir pagal varda - Rugile - puosem stala rugiageliu puokstemis wub.gif Stalas buvo baltas, tortukas melynas ir prie kedziu risome helinius balionus baltus ir melynus.. Nieko mandro, bet atrode sventiskai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes ax.gif
Gal kuri turit ant stalo dedamos korteles sablona? blush2.gif
Atsakyti
stai sitaip papuosiau stala wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2011 08 19, 13:38)
stai sitaip papuosiau stala wub.gif

ir stalas gražiai papuoštas ir nuotraukos thumbup.gif
Atsakyti
Mes taip pat jau atšventėm krikštynas, pasirinkom boružėlių temą. Balta staltiesė, baltos storos žvakės (ant jų užklijavau po kelias boružėles, pirkau Timaris), pamerkėm baltų astrų, išlanksčiau servetėles - rožes, į vidurį įdėjau po šokoladinę boružėlę. Tikrai gražiai žiūrėjosi toks derinys.
Atsakyti
QUOTE(*pulcherija* @ 2011 08 21, 22:50)
Mes taip pat jau atšventėm krikštynas, pasirinkom boružėlių temą. Balta staltiesė, baltos storos žvakės (ant jų užklijavau po kelias boružėles, pirkau Timaris), pamerkėm baltų astrų, išlanksčiau servetėles - rožes, į vidurį  įdėjau po šokoladinę boružėlę. Tikrai gražiai žiūrėjosi toks derinys.




isivaizduoju kad labai grazu turejo buti:) nes kazkapanasaus buvau maciusi internete,tai man laaaabai patiko wub.gif bet masciau kad tokia tema labiau tinka krikstukei mergytei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2011 08 22, 11:20)
isivaizduoju kad labai grazu turejo buti:) nes kazkapanasaus buvau maciusi internete,tai man laaaabai patiko wub.gif  bet masciau  kad tokia tema labiau  tinka krikstukei mergytei wub.gif

o berniukam dabar sove tokia mintis tik galima su melynais drugeliais juk mirksiukas.gif ir kodel man neatejo galvon tokia mintis tada kada reikejo a doh.gif
Atsakyti
Visada geriausios mintys atkeliauja tada, kai nebereikia ax.gif Ant torto irgi paprašiau, kad kelias boružes uždėtų smile.gif Man labai gražu, o ir paprasčiau papuošti stalą, kai kokią temą sugalvoji.
Berniukui, manau, tiktu meškučiai, galima kokiu mėlynu kaspinu perrišt g.gif, dar lėktuvėliai gražu būtų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *pulcherija*: 22 rugpjūčio 2011 - 13:30
Sveikos, is kokio popieriaus gaminote dezutes g.gif stalo papuosimui, aciukas
Atsakyti
QUOTE(nnina @ 2011 08 26, 17:42)
Sveikos, is kokio popieriaus gaminote dezutes g.gif stalo papuosimui, aciukas


Sveika, aš gaminau iš storesnio spalvoto, bet ne kartono, svarbu, kad gerai ir gražiai išeitų išlankstyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nnina @ 2011 08 26, 15:42)
Sveikos, is kokio popieriaus gaminote dezutes g.gif stalo papuosimui, aciukas


as taip pat dariau isstoresnio nei paprasti lapai popieriaus, bet ne kartonas, bet gana tvirtas lapas
Atsakyti