Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

sveikos smile.gif
mano planuotas,bet dar iki galo nesuplanuotas lotuliukas.gif maistas.

misraine balta
misraine su ryziais krabu lazdelem
misraine su pekino salotom paprika ir porais
keptos kulseles
kepti krutineles gabaliukai tesloje
kokia nors silke
sumustiniai su lasisa ir citrina
siaip kokie tradiciniai vieno kasnio sumustinukai,
visokie kumpeliai

verinukai; vytinta desrele,paprika,ir zalioji alyvuoge.
dar norejau pelesini suri su vynuogem( pelesini suri vynioti i vytinta bekona(skanumelis wub.gif )bet bijau kad per karsti issilydis tas suris sad.gif
darysiui vaiku stalka atskirai,padarysiu graziu su veidukais sumustiniu,saldumynu,sventinio sampano smile.gif
na ir dar reix kazka mastyti doh.gif rolleyes.gif
baisu kad netruktu,ir baisu kad nereiktu lauk paskui ismest sad.gif

QUOTE(estetė @ 2010 06 10, 14:37)
Pas mus buvo alkoholio, ėmėme visokio, ir silpnesnio, ir stipresnio, taip pat alaus, nes buvo vasara, karšta, labai mielai vyrai gėrė smile.gif


pas mus taip pat bus alkoholio smile.gif diena bus zaidimu visko,tai manau niekas labai neprisigers,nes bus ir taip ka veikti rolleyes.gif
n o jau atejus vakarui,kai vaikiukam jau laikas bus miegoti,tada prasides teveliu svente ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*pulcherija* @ 2011 06 21, 13:36)
Sveikos  smile.gif Aš plunksneles esu pirkusi TIMARIS parduotuvėje (Šiaulių Akropolyje), bet, manau, kad didesnuiose miestuose jų irgi yra. Esu mačiusi ir floristikos parduotuvėse.  4u.gif


Si parduotuve yra ir Vilniaus "Panoramoje", pati zadu ten ieskoti krikstynoms papuosimu;)
Atsakyti
Kadangi mes gyvename Juodkranteje salia mariu,tai viskas vyks kiemelyje savo. ruosiu misraine balta,misraine su juros eseriu, ungurys rukyta sviezias,ivairi rukyta karstai zuvis, mesos uzkandeliu,salotu,darzoviu assorti, saslykai kiaulienos su ryziais. Didelis 2 aukstu tortas,ivairus grybukai,riesuteliai is miltu kepti vaikams saldus. Gerimai- sampanas,alus,vynas smile.gif

manau kaip vasara nieko daugiau nereikia, na gal dar duonos prikepsiu su cesnaku prie alaus ir kiaules ausyciu pridesiu wink.gif
Atsakyti
mamytes, o mane va sudomino, kada jus pradedate viska ruosti? jei krikstynos sestadieni, tj viska penktadieni susiruosiate, ar keliates sestadieni anksti ir gaminate? as niekada nedariau baliaus namuose, tad ir maisto neteko gaminti daug, todel nerimauju, jei as diena pries krikstynas darysiu, ar nesuges, nesubliuks man viskas...
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2011 06 24, 15:05)
pas mus taip pat bus alkoholio smile.gif diena bus zaidimu visko,tai manau niekas labai neprisigers,nes bus ir taip ka veikti  rolleyes.gif
n o jau atejus vakarui,kai vaikiukam jau laikas bus miegoti,tada prasides teveliu svente ax.gif  smile.gif

tiesa sakant nesuprantu tokios sventes blush2.gif cia vaikuciu krykstynos ar jau suaugusiu zmoniu ar bendras dar koks balius blush2.gif g.gif
Atsakyti
na mums nieko daug nereiks ruostis, pietus bus kavinej, o namuose tik saldus stalas, siek tiek alkoholio (gerianciu beveik nebus) ir truputi uzkasti prie jo.is pradziu tai buvau jau prigalvojus, kad didziausia stala padaryti, bet paskui pergalvojau, kad ir taip bus visko padaryt ir diena pries, ir krikstynu diena, tai nereikia (bent jau man) dar papildomu rupesciu kad misraines, karstus ar dar kazka daryt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselija: 27 liepos 2011 - 08:22
QUOTE(Arejyte @ 2011 07 26, 19:06)
mamytes, o mane va sudomino, kada jus pradedate viska ruosti? jei krikstynos sestadieni, tj viska penktadieni susiruosiate, ar keliates sestadieni anksti ir gaminate? as niekada nedariau baliaus namuose, tad ir maisto neteko gaminti daug, todel nerimauju, jei as diena pries krikstynas darysiu, ar nesuges, nesubliuks man viskas...

nu tikiuosi man bus kas pades, nes kitaip nezinau, nes ta sestadieni dar galvoju iki kirpyklos palekt ir nagus pasitvarkyt doh.gif aisku kad bus kepama tai bus marinuojama pora dienu priesm o visi kiti tai ko gero teks anskti keltis ir daryt, tik bijau kad neapdziutu per daug viskas, nes baznycia tik 16 val, o po jos dar fotosesija siokia tokia vistiek bus smile.gif
tik va, mastau kad reikia grybuku iskepti bet diena pries nebe labai su jais noreciau krapstytis, tai gal pora dienu pries, nesuges manau ka jus galvojat blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 27, 10:13)
nu tikiuosi man bus kas pades, nes kitaip nezinau, nes ta sestadieni dar galvoju iki kirpyklos palekt ir nagus pasitvarkyt  doh.gif  aisku kad bus kepama tai bus marinuojama pora dienu priesm o visi kiti tai ko gero teks anskti keltis ir daryt, tik bijau kad neapdziutu per daug viskas, nes baznycia tik 16 val, o po jos dar fotosesija siokia tokia vistiek bus smile.gif


Aš dengsiu maistą plėvele, kad nesudžiutu ir laikysiu šaldytuve, kai jau grišime tada viską sukrausiu ant stalo, nes kitaip viskas suges
Atsakyti
na as ir masciau kai grisiu dadeliosiu stala, tik kad zinau pagal tradicijas kaip ir vestuvese yra daromas stalo uzgrobimas. tai kad tada ne kas ir gaunas. va teks prasyt kazka is sveciu kad dabaigtu ruost stala kol grisim. daug ka jau is vakaro busiu paruosus o kai ka ryte paruosiu tai liks tik dabaigt kai ka, pvz karsta, bulves isvirt ar pan. smile.gif aisku uzkandeles tai jei reiks vestos kad po baznycios duot tai reiks ir plevele apdegt kad vestis.
Atsakyti
Sveiki visi besiruosiantys ir jau atsvente 4u.gif . Mes irgi planuojame svesti namuose, nors jei ne namu sventinimas ta pacia diena ir savotiskos ikurtuves, svente tikrai daryciau kavineje ax.gif . Pirma dukryte pakrikstije atsventem kavineje, kur buvo graziai ispuostas stalas, sale ir niekuo nereikejo rupintis, o dabar be maisto dar ir visokie kitokie rupesciai prisideda, kaip stalo ir sventines vietos dekoravimas, indai, geles ir pan. Pradzioje galvojau gaminit uzkandeles pati, bet bijau, kad nebus tam laiko, taigi keleta vieno kasnio uzkandeliu padekliuku planuojame uzsisakyti is kavines, bus vienas karstas paciu gamintas patiekalas (galvoju apie kokius zrazus, kad butu galima pasigaminti is anksto, o veliau tik pasildyti ir issivirti kokias bulves rolleyes.gif ), didelis krikstynu tortas, kava/arbata ir keli buteliai sampano. Manau krikstynu graziai, jaukiai sventei to turetu sociai pakakti rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Edditocka @ 2010 11 16, 00:05)
Mūsų krikštynų stalo spalva buvo tokia pat, kaip ir Tesos. Tik šiek tiek paįvairinom.


wub.gif Kazin kaip reiktu taip servetele islankstyti, gal kokia schemute turetumet? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Prašom. biggrin.gif
user posted image
Tik apatinius servetėlių galiukus dar pakėliau į viršų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edditocka: 10 rugpjūčio 2011 - 00:03