Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti.

nu jau galva susisuko sian. ziuriu i auto ir nebezinau kokios ir benoriu. ta kuri butu jau nieko - kaina siaubingai neikandama doh.gif
einu miegot. bo jau masinos akyse stovi triniti.gif
Atsakyti
Sveikos.Vaje del auto issirinkymo tai vargas. doh.gif .Kai jus sitiek privyse tai akys raibsta.As tai irgi seip pasimetusi.Bet seip noreciau dzipuko ar tokios masynytes kad galima butu ir i gamta isvaziuoti i miska per dobetus kelius.Kad butu 4 duru,iki 2litru.Talpi su aukstesne pakaba.Del metu tai ziuriu sau nuo 1990 iki 2000. wub.gif
Atsakyti
Sveikos.Kazkodel nieko nerasote.Neklausiate.Turbut jau visko ismokote biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JurSan @ 2006 06 07, 10:58)
Sveikos.Kazkodel nieko nerasote.Neklausiate.Turbut jau visko ismokote biggrin.gif


Klausimu yra ir bus, tik darbai dabar uzgriuvo blink.gif ner laiko. Ziurejau ant bakelio - na yra kazkokie zenklai, bet kad konkreciai kiek ratuose reikia oro tai nemaciau g.gif
Atsakyti
JurSan norejau paklausti kiek daznai reikia keisti tepala ir kaladeles? Aciu
Atsakyti
JurSan, jau keleta kartu per ziopluma pradedu vaziuot 3 begiu, tada tik sukrioksi greiciu deze ir issijungia variklis. Ar as taip suvarysiu greiciu deze?
Atsakyti
Sveikos.
DEL PADANDU:
http://www.padangos.lt/
Cia gali pasiziureti bet kokiai masynai koks turi buti slegis.
DEL TEPALU KEITIMO:
Tepalo filtro keitimas
Jūs niekada negalėsite nustatyti tepalo filtro užterštumo, apžiūrint jį. Todėl mes siūlome keisti tepalo filtrą kas 15 000 km.
Reikia keisti tepalo filtrą
Tepalo filtrą reikia keisti kartu su tepalu.
Nedelsiant keisti tepalo filtrą, kai tepalas nešvarus arba jis pro kažkur bėga.
STABDZIU KALADELES:
http://www.citrina.l...as/XM/gstb.html
Seip jai kalbi apie stabdziu kaladeles tai jas reikia keisti tada kai pajauti kad stabdymas pasikeite.Pasiziurek uz rato ant disko stabdziu kaladeliu bukle.Seip jos buna naujos nuo 1cm storio iki +/- 2,5cm jai ne klystu.Tai jai tavo stabdziu plokste labai plona kazkur PVZ:3mm tai reiks kad tavo kaladeles nusidevejo 96% o tai reiks kad reikia kuo skubiau keisti.Bet matai as tai parasiau nes seip nezinau kokia marke tavo auto.Nes masynos skyrtingos. mirksiukas.gif .Seip as tai kazkada padedinejau keisti stabdziu kaladeles.Kai jas keiti butina tuo paciu keisti ir stabdziu skysti. smile.gif
PRINCESE seip yra labai negerai jai praredi vaziuoti is 3 begio.Naturalu kad masyna gesta.Nes 3begiui reikia dideliu varyklio apsuku biggrin.gif .Nors kai kurios masynos gali ir is 3 belio krioksedamos prafdeti vaziuti. mirksiukas.gif .Seip jai tai darai ne pastoviai tai nieko cia tokio.Stenkys daugiau taip nedaryti.Buk atidi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JurSan @ 2006 06 11, 15:06)

DEL TEPALU KEITIMO:
Tepalo filtro keitimas
Jūs niekada negalėsite nustatyti tepalo filtro užterštumo, apžiūrint jį. Todėl mes siūlome keisti tepalo filtrą kas 15 000 km.
Reikia keisti tepalo filtrą
Tepalo filtrą reikia keisti kartu su tepalu.
Nedelsiant keisti tepalo filtrą, kai tepalas nešvarus arba jis pro kažkur bėga.



As ir noriu konsultacijos ax.gif
Zinau, kad reikia tepalus keisti ir zinau, kad jie buna keliu rusiu: sintetiniai, pusiau sintetiniai...Ir lyg girdejau kazkur, kad reikia keiciant pilti butent tokius kokie buvo, o ka daryti jeigu as nzn kokie pas mane dabar blush2.gif Kaip man suzinoti? Ir pvz jei mano masinyte benzinu eina tai tepalu keitimas kazkuo skiriasi nuo dyzeliuku varomu ar ne?
O kodel ta tepalo filtra reikia kartu keisti? Man atrodo nelabai senai keistas pas mane blush2.gif
Ar man pavyks paciai viska padaryti, ten tereikia nusipirkti tepaliuku ir dapilti tik...Taip? blush2.gif
unsure.gif oi mane tiek klausimu kamuoja, o antra puse uz juru mariu, tai viska pati turiu dayti doh.gif nelabai norisi pas kitus prasineti Kaip gerai, kad atradau si skyreli dabar zinosiu kur galiu pasikonsultuoti rolleyes.gif
Aciu uz pagalba!
Atsakyti
Sveikos.Adore deja siuo klausimu tai ne labai kuo galiu padeti.As seip tai keiciau tepala.Ir nezinojau koks pas mane buvo ipyltas.Bet pas mane buvo dizeline auto.Ir as kai nusipirkau tai paprasiau brolio ir jis pakeite.Reikia seip ispylti sena tepala ir ipylti praploveja.O po to ipilti sviezio.Deja as ne labai zinau kaip ten viskas darosi.Geriausiai keisti autoservise.O filtra butina keisti pries kiek viena tepalo keitima.Net filtras filtruoja visokius nesvarumus kokius isskyria varyklis.Tai ir metalo drozles ir kitokie nesvarumai.Jai jo ne keisti tai atsilieps varyklio ilgaamziskumui.Bet koki tepala pylti irgi geriausiai patartu kvalifikuoti autoserviso darbuotojai.Koki tepala pilti priklauso nuo auto markes.Tai va.Kreipkis tik i kvalifikuotus ziniuonius. 4u.gif
Atsakyti
JurSan, ne veltui as taip bijojau padangas bandyt pusti. Ir pasirodo jau laikas buvo, nes dvi padangos jau tebuvo 1,6. tai dabar dapuciau iki 2bar
taigi nebuvo taip lengva, procesas uztruko 1,5val, teko apsilankyti 2 degalinese, vienoj2kartus, kad gedos nebutu. Tai pasirodo reikia gerai uzmauti ta slanga ant ventiliaus, nes kol gerai neuzmauni tai nerodo teisingai prietaisas, ir uzmauti ne taip paprasta lotuliukas.gif

o jeigu tas oro bakelis tuscias, tai tada ora is padangos issiurbia. Nes cia tokie prietaisai idomus, degalinese nesiojami bakeliai oro, kai oras baigiasi tai reikia ji vel padeti i vieta tada jis prisipucia oro. Na man su tuo priputimu buvo baisiau nei egzaminuose blink.gif labai bijojau, kad padangos galiausiai bus tuscios...o tada ka daryt blink.gif

reiks dabar sugryzt prie saugikliu ir to oro filtro blink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kuri žinote kokį puslapį internete,kur galėčiau susižiūrėti visas lemputės mašinos prietaisų skydelyje,kur kas ką reiškia? Šiandien einu į praktikos egzaminą,o knygutę paskolinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu``tave @ 2006 06 14, 09:18)
Sveikos  4u.gif Gal kuri žinote kokį puslapį internete,kur galėčiau susižiūrėti visas lemputės mašinos prietaisų skydelyje,kur kas ką reiškia? Šiandien einu į praktikos egzaminą,o knygutę paskolinau  doh.gif


Sveika.Kaip gaila bet as ir negalejau surasti lietuviskam Google apie lemutes.Galeciau surasti Rusiskam.Bet turbut tau jau per velu.Tikiusi kad islaikysi puikiai egza. thumbup.gif
Atsakyti