Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje (6 tema)

Prisiskaičiau apie atostogas Šventojoje ir gero ir blogo. Aš irgi ką tik grįžau iš ten. Atostogavom nameliuose Pylimo gatvės gale. Labai gera šeimininkė Regina. Mes jau ne pirmi metai ten. Bet pažįstami atostogavo Pylimo g. 20 , tai dar tokios nemandagios šeimininkės ir bjaurios moteriškės nesutikau. schmoll.gif Prisikabino dėl visokių dalykų. Tai nuotaika jau sugedo iškart. Reikia tam namelį sėdėt ir 21val. eiti miegoti.O dar naktį apvogė ir namelį, tai visai nuotaika sugedo. Dar tokių atostogų neturėjom. verysad.gif
Atsakyti
As Sventaja irgi nusivylusi, nes taip viskas apleista, kad graudu. Vesiu paaugle dukra ir parodysiu, kaip as vaikysteje atostogaudavau nameliuose, tik dar tuomet jie buvo ne tokie apsiure. idomu, kiek kainuotu 3 suaugusiems ir 2 mazyliams Kursiu kaime.
Atsakyti
QUOTE(Daiva 100 @ 2010 07 31, 00:16)
As Sventaja irgi nusivylusi, nes taip viskas apleista, kad graudu. Vesiu paaugle dukra ir parodysiu, kaip as vaikysteje atostogaudavau nameliuose, tik dar tuomet jie buvo ne tokie apsiure. idomu, kiek kainuotu 3 suaugusiems ir 2 mazyliams Kursiu kaime.

nu graudžiai juokinga skaityti jūsų pasisakymą... vešit durkrą parodyti kaip viskas apleista??? Žmonės mielieji, jei ten taip nepatinka, ko važiuojat??? Juk Lietuvoje yra daug kitų vietų, kur ne taip graudu atostogauti doh.gif sorry už off topic
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal zinot kur galima butu issinuomoti vieta palapinei?

si karta norime vaziuoti nebe i namelius, bet kempingas, net trys km nuo juros.. noretusi kad butu netoli juros, zmones gal nuomoja, kiemuose leidzia statyti.

jei kas ka zinot konkretaus, parasykite, aciu 4u.gif
Atsakyti
Tai graudziai ir pasijuokite. As noriu, kad mano vaikai zinotu, kaip mes pries 15-20m. augom, kokiom salygom poilsiavom. O atostogaujam tikrai su seima puikiai ir Lietuvoje, ir uzsienyje. Nereikia cia juoktis is zmoniu ir diskutuoti ta tema. O jei taip norisi tai sukurkite apie tai(mus) nauja tema. O kad Sventoji netvarkyta daugeli metu, tai ne mano vienos nuomone. Ner cia ko girti tvarkos. Juru maciau ne viena, Baltija man patinka, ypac siemet kai silta. Tad girkim jura, o ne miesteli. wub.gif
Atsakyti
Man asmeniskai tai Sventoji tai malonus vaikystes ir jaunystes prisiminimai,todel nors savaitei su visa seima butinai apsilankau.gyvenam visada Topolio.g ten gale gatves poilsio namai,virtuve bendra,dusas mokomas ,toletas dviem seimoms bendras,lovos aplauzytos,pastatas irgi nepirmos jaunystes,bet kaina prieinama...per tiek metu tai kaip namo atvaziuojam biggrin.gif svarbiausia tai yra jura ir oras.Nors kaip buvom tai oras buvo bjaurus,pasitaise kaip reikejo isvaziuoti.Bet vistiek pailsejom be kompu be teleku visi budami kartu, vaiksiuodami po miesteli, buvom daug gamtoje,vel suartejom dvasiskai...man nesudaro problemu minimalus buities patogumai,nors vaikui turedavau pastoviai virti koses ,nes pirktiniu nevalgo.....skaniausia buvo Po klevu,Vikingas,Titanikas(kinieciu virtuve visai nieko) 4u.gif o jau juros vandens siltumas nerealus biggrin.gif butinai vaziuosiu ir kitais metais....nes zinau kur vaziuoju ir ka pamatysiu....
Atsakyti
Gal turite atsiliepimu apie situos apartamentus http://www.bip.lt/lt...rtamentu-nuoma/?
Atsakyti
Gal kas buvote ir turit ka papasakoti apie situos sveciu namus ax.gif

http://osupyne.lt/nk.html
Atsakyti
parvykom siandien is Sventosios 4u.gif pirma kart ten atostogavom su seimyna smile.gif su oru labai pasiseke 4u.gif 4u.gif
gyvenom Viloj Inga 4u.gif

Atsakyti
O kur yra vila Inga? Kokios kainos ir salygos?
Atsakyti
[quote=Daiva 100,2010 08 03, 18:34]
O kur yra vila Inga? Kokios kainos ir salygos?

prasau 4u.gif

http://www.vila-inga...?page=kontaktai

Atsakyti
Netiketai vyras gavo 5dieni laisvadieni ir nutarem dumti savaitgaliui i pajuri- labiau patinka Sventoji negu Palaga bet kad ziuriu su apgyvendinimu bus bedu verysad.gif . Apskambinau per kelias vietas ir viskas uzimta doh.gif (na to galima buvo ir tiketis). Gal galit parasyti ar nuvykus i Sventaja galetume rasti ka nors- ar yra siulanciu kambarius ar nameliusi? Poreikiai- iki juros max 600m, svarbu kad butu bent dusas, virtuvele (sie galetu buti bendri bet ne lauke) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rence25: 03 rugpjūčio 2010 - 19:35