Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVII TEMA

QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 09, 05:10)
Oi, pas mane 21 lapas + visi "sertifikatai", pasai netikri  ir kitas spausdintinis gėris. Papkutė tikrai solidi. O pas piršlį - visai kūdai palyginti atrodo  :lotuliukas:  gal reik dalintis, bet ... nesinori  :lotuliukas:
Papildyta:
Va, pasakitinėjau, apsiraminau (jei tai galima pavadint nusiraminimu :oh ) ir - pirmyn. Jau be kitos savaitės čia neužsuksiu. Vyyyyyyskas. Atėjo mano paskutinioji :bijau  :bijau2: 
OI, LAIKYKIT MANE, MOTERYTĖS, LAIKYKIT, o tai nukrisiu.
Realiai suprantu, kad nėr ko trieskiot, bet kad mano pakrikusiems nervams kas nors tai išaiškintų  :oh
Žooodžiu, dyyyyydelis dėkui visoms, prikaupusioms čia lobių, kuriais gausiai pasinaudojau ir iki susimatymo, kai įspūdžiais jau galėsiu dalintis  :4u:



QUOTE(Eimutė @ 2010 07 09, 07:52)
Sveikos svočiutės  :4u:
Atėjau prisiduoti  :D Startas jau ryt  :oh Dar turiu sąrašiuką ko reikia susipirkt smulkmenų, bet iš esmės viskas jau dėžėse, galvoje.
Dar turiu papuošt pažadų tortą. Su minimaliom sąnaudom sakyčiau gavosi labai neblogas rezultatas. Gal kuri turiot išsisaugojusi rožės lankstymo schemą?
Ačiū šitai temukei. Daug įdėjų prisigaudžiau  :super


Ojojojoj sekmes didziausios.
As jau prat... :) ir dar man radikulitas, leidziuosi vaistus. neisivaizduoju kaip datemsiu iki vestuviu. Norejo siand mane guldyt i ligonine, bet as negaliu, nes dar nieko nepadarius esu. :oh

QUOTE(zwezda0702 @ 2010 07 09, 10:10)
as pazistu viena zmogu kuris uz 40lt nuomavo porele,jei uzsakai pries men ,jei paskutiniom sienom tai 70lt
PASNEKUTE,saunuole tu,matyt iki paryciu darbavaisi,kad dar cia 5 ryto uzsukai :D
sekmes tau ,lauksim pasakojimu :4u:  :4u:  :)
beja,kas daresi pirslio pinigus?as blogai draugauju su fotoshopu del nuotrauku redagavimo,dar vyras perinstaliavo programa tai dar rusiskai,tai isvis neorentuojos dabar kas kur :oh nelabai man iseina graziai ta 100tine,gal kuri galit imest pvz kaip pas jus atrodo ir kaip daret?jei nesunku,buciau labai dekinga :4u:
Papildyta:

maziau tu imk i galva,pasiruosk kaip gali ir viskas,tevai ,jaunoji stradalina..tai reikejo kitaip kazka tada mastyt pas viena puse atsokt poto pas  kita,o cia dabar reikalauja is taves nezinia ko,as tavo vietoj nepergyvenciau,ir manau neissigas tie vokieciai lietuviu,linksma mes tauta esam,viskas bus :super jiems bus kazko naujo,ir jau bus idomu :D



QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 09, 10:42)
dekui uz palaikyma :4u:
Tai vot,mane jau jie biesina..Manimi pasitiki ir tikisi kazko tipo..bet tuo paciu ir paskambine informuoja,kad pvz jie ten nepripazysta lb jau puosniu sukneliu,imantriu ir pan..Tipo ziuri kreivai kaip i rusus kokius :blink: Nu sakau as gal "stukos" kokios neuzsivilksiu,gal gedos nepridarysiu tipo! :oh  B) Ne ne sako..mes tik informuojam,kad gal nepatogiai jausies paskui,jei pati puosniausia busi.. :blink: Nu zodz.. :ax:
Man patiko is cia darbeliai
http://members.fotki...sudarbai/about/

Siauliete ji turbut..



pas mus situacija panasi. kviete i Liudininkus :) o ruostis reikia kaip pirsliam :) bet as kazkaip taip ir galvojau kad taip bus. Nu ka darysi, kai as kvieciau pirslius sakiau irgi kad nieko nereikia, o atvare pasiruose ir buvau labai patenkinta :)
As kaip tik pasipuosciau kaip noriu ir kaip man grazu, kad pati gerai jausciausi. tegu galvoja sau kaip nori. Tegu jie peryvena kaip jie atrodys :))))

Bukite geros, duokite prisijungimus prie pastuko. Sumesiu ir as viska ka turiu is draugiu prisirinkus. Aciu labai :))
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 09, 08:17)
Oj pamirsau paklaust-kiek kazi balandziukai db kainuoja???
aciuks.gif


Jeigu tu kalbi apie tikrus , baltus balandžius - tai pas mus "kaimely" galima gauti už porą 50 Lt. Kituose miestuose berods daugiau smile.gif
Atsakyti
Kadangi bus svente vienos dienos, tai kaip Jus manote kaip geriau ar pjauti torta po 24 val, ar kai balius eis i pabaiga ir tada torto pjovimas, puokstes metimas, keliaraiscio metimas?

O kazi as mastau apie puokste ant rankos, bet pranasauja 30 karscio, nuvys ar laikys man tos geles?

Sakes man su nugara, o rytoj mergvakaris, negaliu leist ryt vaistu, reiks baliavoti smile.gif negaliu gi as tik paziureti smile.gif)

Gal patartumet kur Kaune tu medaliu ir visokiu navarotu rasti? Gal zinot bazej koki sandeli kad nereiketu bludyt?

Nu va kiek prirasiau.
Atsakyti
Sveikos svociutes, man jau liko viena savaitele iki lemtingo momento;) Buvom pailseti prie juros, tai taip atsipalaidavau, visai pamirsau tuos rupescius. Bet va, pries pora val grizom ir as jau cia wink.gif
Scenariju praktiskai turiu, reikia dabar tik pasimokyti kas po ko ir ka sakyti. Viska susideti, tik galvoju kur ? Sakau gal koki senovini lagamina pasiimti, nes tiesiog nezinau kur visas smulkmenas det.
Dar neturiu papkiu. As taip ju nenoriu, jos is karto tokio oficialumo priduoda.
Nezinau kaip bus su pirsliu, jis zodzio kiseneje neiesko, bet mano scenerijaus tikrai netures kada mokytis, skaitovais irgi nenorim buti.
Dar turiu nemazai pasidaryti spaudos darbu, oj... kaip viska suspeti.
Jaunajai irgi vien stresai, nuvaziavo paziuret limuzino, kuri issinuomavo, sako dabar nera, bet veliau sako jo visai nera, ta tik ruosemes pirkti, tai va sitas bus gerai. Jaunajai sokas. Nuvaziavo prisimatuot suknele, zadejo pasiuti veliuma, sako ai, tai Jus tikrai noresite, tai tada pasiusyme. Nuvaziavo pasiimt ziedu, dar nepadaryti. Zodziu, tikras kosmaras. Nors viska jaunoji buvo uzsakius jau gruodzio men, dar geguze visiems perskambino. Taciau matot kokia situacija.
Tokios tokeles, ryt dar leksiu spausdinti pinigeliu.
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2010 07 09, 20:29)
Sveikos svociutes, man jau liko viena savaitele iki lemtingo momento;) Buvom pailseti prie juros, tai taip atsipalaidavau, visai pamirsau tuos rupescius. Bet va, pries pora val grizom ir as jau cia wink.gif
  Scenariju praktiskai turiu, reikia dabar tik pasimokyti kas po ko ir ka sakyti.  Viska susideti, tik galvoju kur ? Sakau gal koki senovini lagamina pasiimti, nes tiesiog nezinau kur visas smulkmenas det.
Dar neturiu papkiu. As taip ju nenoriu, jos is karto tokio oficialumo priduoda.
Nezinau kaip bus su pirsliu, jis zodzio kiseneje neiesko, bet mano scenerijaus tikrai netures kada mokytis,  skaitovais irgi nenorim buti.
  Dar turiu nemazai pasidaryti spaudos darbu, oj... kaip viska suspeti.
  Jaunajai irgi vien stresai, nuvaziavo paziuret limuzino, kuri issinuomavo, sako dabar nera, bet veliau sako jo visai nera, ta tik ruosemes pirkti, tai va sitas bus gerai. Jaunajai sokas. Nuvaziavo prisimatuot suknele, zadejo pasiuti veliuma, sako ai, tai Jus tikrai noresite, tai tada pasiusyme. Nuvaziavo pasiimt ziedu, dar nepadaryti. Zodziu, tikras kosmaras. Nors viska jaunoji buvo uzsakius jau gruodzio men, dar geguze visiems perskambino. Taciau matot kokia situacija.
    Tokios tokeles, ryt dar leksiu spausdinti pinigeliu.



O TU SAULE NU IR STRESAS JAUNAJAI.

VISAI GERA ZAIDIMA ZINAU, KIEK SKAICIAU NIEKUR TOKIO NEMACIAU:

atsistoja pulkas su jaunaisiais ratu. Ir tada pagal laikrodzio rodykle vienas atsisuka i kita ir sako viena dalyka kas patinka, kita kas nepatinka. tada tas kitas atsisuka i trecia ir vel pasako, o tada kai visi pasisako. svocialiepia kas patinka pabuciuoti, kas nepatinka ikasti smile.gif toks nekaltas va zaidimukas smile.gif

O su papkem ir as mastau,. kad turbut viska spausdinsiu ant korteliu kokiu graziu. arba turesiu segtuva maza toki kaip a4 per puse ir ji dar padekoruosiu, kad butu grazus smile.gif)
Papildyta:
ACIU DIDELIS, TURIU SLAPTAZODZIUS VISUS I STEBUKLINGAJI PASTA. VISKA SUKELSIU KAI BAIGSIU. DABA UZSIIMU KURYBA smile.gif))
Atsakyti
g.gif Kurios ten maketavo saldainiu popierelius? Kokie turi but matmenys, kad atitikt tikraji popiereli? doh.gif Padaryt pasidariau, o va su matmenimis ir pastrigau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 09, 21:16)
Kadangi bus svente vienos dienos, tai kaip Jus manote kaip geriau ar pjauti torta po 24 val, ar kai balius eis i pabaiga ir tada torto pjovimas, puokstes metimas, keliaraiscio metimas?
O kazi as mastau apie puokste ant rankos, bet pranasauja 30 karscio, nuvys ar laikys man tos geles?
Sakes man su nugara, o rytoj mergvakaris, negaliu leist ryt vaistu, reiks baliavoti smile.gif negaliu gi as tik paziureti smile.gif)

Mano nuomone tai po 12 daryk. Gele tai tikrai gali nuvysti, dar ziurint kokia ir kaip bus padaryta. O del nugarytes tai uzjauciu esu turejusi tokia beda, gal nusipirk pleistra, vis nuims skausma. Medaliu klaipedoi tai zinau kur, o kaune tai ne
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2010 07 09, 17:03)
Skambinau tai 100 lt o karaliskieji 120  verysad.gif

noriuuu uz 40 ))))))

Pasiemiau sian pedutes(nuotraukos) Tokios fajnooooos)))
Padariau  didesnio formato , labai liuks ziutesi!!
Manau patiks visiems, ryte antra diena parodysiu o po to suri atnesiu)

paieskosiu kontakto,ryt jei ka imesiu i a.z smile.gif

QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 09, 21:16)
Kadangi bus svente vienos dienos, tai kaip Jus manote kaip geriau ar pjauti torta po 24 val, ar kai balius eis i pabaiga ir tada torto pjovimas, puokstes metimas, keliaraiscio metimas?

manau i baliaus pabaiga nelabai,visi pavarge bus,ir kameristai dazniausiai iki 24h-1h tik buna,tai mano manymu geriau pries 24 daryt g.gif
O kazi as mastau apie puokste ant rankos, bet pranasauja 30 karscio, nuvys ar laikys man tos geles?
turetu laikyt,jei pas gera fluorista darysi mirksiukas.gif

Sakes man su nugara, o rytoj mergvakaris, negaliu leist ryt vaistu, reiks baliavoti smile.gif negaliu gi as tik paziureti smile.gif)
sveikatos  4u.gif !!ziurek po mergvakario, stebuklingu gerimu ir praeis nugara biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2010 07 09, 21:29)
Sveikos svociutes, man jau liko viena savaitele iki lemtingo momento;) Buvom pailseti prie juros, tai taip atsipalaidavau, visai pamirsau tuos rupescius. Bet va, pries pora val grizom ir as jau cia wink.gif

Labutis, labutis. Kaip malonu , kad aplankei, seip as ir tik gryzau ir prisedau, tai musu pleputes 6puslapiukus prirase. Uzjauciu jus, sitiek visur streso. Del to as ir galvoju ar apsimoka kelt vestuviu, sitiek rupesciu. Kai pati ejau svociaut tai taip nusiplakiau, o tai jauniems besakyti. Bet po keliu metu paziuret foto ar video tai smagu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 07 09, 21:51)
Mano nuomone tai po 12 daryk. Gele tai tikrai gali nuvysti, dar ziurint kokia ir kaip bus padaryta. O del nugarytes tai uzjauciu esu turejusi tokia beda, gal nusipirk pleistra, vis nuims skausma.  Medaliu klaipedoi tai zinau kur, o kaune tai ne


O apie pleistra nepagalvojau, rimtai labai gera mintis. Aciu labai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 09, 22:16)
Kadangi bus svente vienos dienos, tai kaip Jus manote kaip geriau ar pjauti torta po 24 val, ar kai balius eis i pabaiga ir tada torto pjovimas, puokstes metimas, keliaraiscio metimas?




mes darem pries dvylika, per antra uzsedima. komentaru buvo visokiu doh.gif bet kitaip nebutume visur suspeje ir istikruju dar geriau gavosi,, bent jau man taip atrodo blush2.gif gavosi karstas, saldus po to vel karstas patiekalas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Grikute @ 2010 07 09, 22:29)
Sveikos svociutes, man jau liko viena savaitele iki lemtingo momento;) Buvom pailseti prie juros, tai taip atsipalaidavau, visai pamirsau tuos rupescius. Bet va, pries pora val grizom ir as jau cia wink.gif
  Scenariju praktiskai turiu, reikia dabar tik pasimokyti kas po ko ir ka sakyti.  Viska susideti, tik galvoju kur ? Sakau gal koki senovini lagamina pasiimti, nes tiesiog nezinau kur visas smulkmenas det.



mes tai i paprastas dezutes susiskirstem visus uzsedimus, pries kiekviena isanksto atsinesdavom, pakisdavom po stalu ir is po jo viska traukem biggrin.gif buvo labai patogu, nereikejo rusiuotis vietoj ar dar ko ieskoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2010 07 09, 18:03)
Skambinau tai 100 lt o karaliskieji 120  verysad.gif

noriuuu uz 40 ))))))

as irgi noriiu..bent uz 50 unsure.gif
Turiu numeriuka viena,organizatore svenciu tokia dave..tipo nebrangiai "duotu",reiks pasukt.. O kaip jie duoda,is vakaro girdejau g.gif ir kas ten jauniesiems turetu juos paduot,as??? bigsmile.gif as bijau ju doh.gif lotuliukas.gif


QUOTE(Grikute @ 2010 07 09, 22:29)
Nors viska jaunoji buvo uzsakius jau gruodzio men, dar geguze visiems perskambino. Taciau matot kokia situacija.


siaubelis..Pas mus irgi yra tokiu firmeliu cool.gif

As ryt i pajuri ismaunu ax.gif
QUOTE(Jolkuce @ 2010 07 09, 23:18)
g.gif  Kurios ten maketavo saldainiu popierelius? Kokie turi but matmenys, kad atitikt tikraji popiereli? doh.gif  Padaryt pasidariau, o va su matmenimis ir pastrigau blush2.gif

man tai misios su kompo darbais.. Kantrybe truko-prasysiuos ,kad specas maketus padarytu cool.gif

Siand nupirkau baltu akmenuku receptui seimos tam ax.gif Krepsiuka jiems.. Metrika ireminau,gandriuka radau pirkt nediduka,dekoratyvini toki biggrin.gif Nu "labai" daug pasidariau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti