Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: SVOČIŲ NAMAI XXVII TEMA
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Planuojančių pašnekesiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
mazmona
QUOTE(Jolkuce @ 2010 07 09, 21:18)
g.gif  Kurios ten maketavo saldainiu popierelius? Kokie turi but matmenys, kad atitikt tikraji popiereli? doh.gif  Padaryt pasidariau, o va su matmenimis ir pastrigau blush2.gif
*

Man ir įdomu būtų matmenys. Neprisiruošiu nusipirkt saldainių ir pamatuot doh.gif

O dėl netikro santuokos liudijmo per abi puses, tai reiktų centruoti abu paveikslėlius. pabandysiu pažiūrėt tuoj.
Papildyta:
QUOTE(Ulitka @ 2010 07 10, 09:41)
Man tai jau stogas vaziuoja ....TU-TUUUUUU....niekaip negaliu netikra liudijima atspausdint..kad sutaptu dvi puses  gun_bandana.gif
*

Na patikrink dabar, pakoregavau mano manymu taip, kad abi pusės turėtų sutapt. Aš dar nespausdinau, tai nežinau.
zwezda0702
QUOTE(skgreta @ 2010 07 10, 09:02)
Na bandysiu paaiskinti jei iseis, 100tine isidedi i viena sluoksni o nuotrauka kuria nori ideti dedi i antra sluoksni, 100tineje toje vietoje kurioje turi buti nuotrauka padarai skyle, kad butu iskirpta, ab sluoksniai turi buti atrakinti, ir kai istrinsi ta skyle 100tineje tada patysis nuotrauka, ja susimazink iki reikiamo dydzio, nezinau ar as aiskiai cia surasiau  biggrin.gif
*

suprantamai,turiu ta sablona jau iskirpta is musu pastuko,viska iseina padaryt ,tik va nemoku tinkamai sumazint,negraziai man gaunas visai smile.gif
QUOTE(VAMI @ 2010 07 10, 09:31)
as cia gal visai ne i tema, bet noriu pasidalint ispudziais is vokisku vestuviu.(jaunoji lietuve, vyras vokietis) mane tai labiausiai nustebino tai, kad vokieciai per vestuves visiskai nesoko. ju buvo dauguma, o lietuvaiciu tik 12. tai mes bandem juos ir i ratelius pakviest, ir gyvatele aplink stalus sokom, jie tik ziurejo su keistom sypsenom ir neprisijunge. tai pasilinksminom lietuviai tarpusavy thumbup.gif dauguma vokieciu atejo i vestuves su dzinsais, vos ne taip kaip vaiksto kasdien. verysad.gif
*

tai joo vokieciai tokie zmones,bet kaip visada ivairiu ju yra,vieni su dzinsais gali ateit kiti su kostiumu..tai pogi ir del linksmumo,tarp musu irgi tokiu zmoniu buna,pvz buni vestuvese viena gimine susideda i viena stalo puse,kita gimine i kita puse,vieni linksmi soka,dainuoja ir tt,o kiti ziuri link i cirka pateke,na cia priklauso nuo zmoniu ,nesvarbu kokios jie tautybes manau smile.gif musu kompanijoje vokieciai uzsoktu ,biski pagirdit daugiau reikejo,tada sokt tempt biggrin.gif

QUOTE(Ulitka @ 2010 07 10, 10:41)
Man tai jau stogas vaziuoja ....TU-TUUUUUU....niekaip negaliu netikra liudijima atspausdint..kad sutaptu dvi puses  gun_bandana.gif
*

vo blin,as pasidariau ji o spausdint ,dar nespauzdinau,gal irgi vargsiu,reiks pabandyt atspausdint g.gif
QUOTE(TingiKace @ 2010 07 10, 10:58)
Svociukes, o kiek jus zadat uzsipirkt paprastu saldainiu?  Pas mus vestuves nedideles, tai neisivaizduoju kiek pakaktu?
*

oo ULITKA neblogai uzsitavarino biggrin.gif as galvoju man 6kg uzteks tikrai,o seip irgi priklauso ne nuo sveciu skaiciaus kiek ju bus vestuvese,o nuo islidejimo,kiek bus zmoniu ateje pasveikint prie zagso ir baznycios,nes vaisinsi gi,gamtoj dazniausiai saldainiu patis ir neragaujam,arba atvirksciai tik saldainiai ir gerimai biggrin.gif nai ir griztant ziurint kas kiek bromu padarys,zinai kaimuose buna ir po 5 padaro,as skaiciuoju ,kad pas mus 2 bus,prie sales,ir vaziuojant draugai ten nori kazkur padaryt,na ir gal stalo ispirkimui reiks,gal jus kam dar naudojat?? g.gif biggrin.gif
genovaite
QUOTE(mazmona @ 2010 07 10, 12:06)
Man ir įdomu būtų matmenys. Neprisiruošiu nusipirkt saldainių ir pamatuot  doh.gif
*

Jei neklystu ir gerai pamenu - tai 10x8,5 ( čia sukiau meška šiaurėje) smile.gif
Kasandra
QUOTE(ramune82 @ 2010 07 06, 09:59)
Bliamba gera ideja cia klaipedoje gavau vienoj parduotuvelej tai sakiau kopinsiu:kiekvienam sveciu kambariuke butu gerai padeti lapukus ,,geros jum dienos,,ir pridedi asperino tablete ir mineralini maziuka!cia 2 dienos ryta labai aktualu?tai mastau kai eisim zadinti tai padaryti?isdalinti?butu grazu jau palikti sventes metu ,bet gi nelandziosi po visu ka,briukus?kaip jum tai?
poto geras jok plunsnas ir ziedlapius mesti ant jaunuju po baznycios,ar po zakso?na plunksnos kazkas naujo,bet labiau man norisi to balto konfeti,tik biski brangoka 45lt bet vaizdelis grazus?vis mastau kaip pigiau issisukti?
na palinkejimus irgi darysiu ant cukraus,ten dar siule pasidaryt kaip atvirukus su jaunuju foto vienoje puseje o kitoje sveciai palinketu?tada juos su skilamusiu pradurti ir kaspinuka perverti ir suristi...atiduot juos jauniesiems...
dar laaaaaaaaaaabai gera ideja ir zadu ja pasidalinti su jumis,jei jaunieji kvietimuose ir aplamai gauna dovanu pinigelius vokeliuose ,kad jaunikis nesidetu i svarko kisenes(kaip manajam taip buvo nepatogu)tai padaryti dekupazuota ar kokia kita dezute ir kai sveikins prie ju padeti???labai geras manau dalykas po vestuviu galetu i ja ir daugiau ka susideti is sitos sventes gautu dovaneliu ar palinkejimu???nu cia tokios mintys kuriu dazniausiai mes nesumastome???man siule dar ir tokia cd diska kuriame yrasytas vaiko balsas ir kalba ,,ten panasiai skamba va mano teveliai laukiu atejimo pas jus...ir taip toliau cia gandro laisko atdsakymas,bet kai paklausiau kiek  ji kainuoja,tai isiziojau!30lt tikrai manau ir beto galima apsieit arba savo vaikucio mazo paprasyti irasyti zodelius kokius???
As jau irgi pradedu nerimauti reikes kibti pagalve nusipiesti su natom ,tortuka sake sese pades sulankstyti bent jau sitas dalykas nukris man...
12val reik nusipirkt vandens leliju,laivukus isilankstyti,taip atrodo daug dar laiko kur skubet?bet susimastau jok netiek jau daug to laiko!po biskuti scenarji delioju,bet pritruksta kantrybes kazkaip ir laiko atrodo daug neskubu!bet manau reik jau pirkinetis va maximoje nuolaidos reik smulkmeneliu prisipirkti sveteliams?
*

uzsukit svociutes, tai dar ne tokiu ideju pametysiu smile.gif o del konfeti tai dedu visas pastangas, kad gauti Ju pigesniu ir taip pat kokybisku smile.gif
As pilnai suprantu Jusu pergyvenimus, nes taip pat esu ejusi svociaut ir viska dariau savo galva, savo rankom ir zinoma sito forumo pagalba smile.gif
Gaila, kad del dideles laiko stokos nebelabai cia beilendu... sad.gif
red_sun
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 07 10, 16:18)
suprantamai,turiu ta sablona jau iskirpta is musu pastuko,viska iseina padaryt ,tik va nemoku tinkamai sumazint,negraziai man gaunas visai smile.gif

*

Kad prporcingai mazintusi nuotrauka, laikyk nuspaudus shift, tada is visu pusiu proporcingai mazinasi, ar kazkas kita tau nesigauna?
zwezda0702
QUOTE(skgreta @ 2010 07 10, 20:29)
Kad prporcingai mazintusi nuotrauka, laikyk nuspaudus shift, tada is visu pusiu proporcingai mazinasi, ar kazkas kita tau nesigauna?
*

joo mazinimasis nesigauna,pabandysiu kaip tu pasakei ,aciu 4u.gif
TingiKace
Gal kuri zinote siauliuose kas groja fleita arba smuiku, ceremonija butu Kurtuvenu baznycioj ?Grazu kad kazkas fona palaikytu per ceremonija, ir kol sveikins draugai.
ERA
QUOTE(mazmona @ 2010 07 08, 15:01)
Į paštą įmečiau santuokos liudijimą su ištaisytais 2010 m.
*

Gal galima butu ir man ta santuokos liudijima i emeila: vasaroja@gmail.com
Aciu is anksto.
Papildyta:
QUOTE(mazmona @ 2010 07 08, 13:24)
Parašyk, kur siųst, permesiu keletą pvz. O aš apsiribojau 4 psl. ten ta beletristika visur panaši ir žinoma, kas ten labai skaitys, o man pinigai...
O kodėl neliks atsiminimo ant paklodes? Aš piešiu tais markeriais, kurie neišsilieja ant drabužio net plaunant...
*

As labai prasyciau ir man laikrastuko keleta pvz. emeilu: vasaroja@gmail.com
aciukas
ERA
Svociutes bukit gerutesimeskit irman slaptazodi i ta stebuklinga puslapiuka ir kur jis yra.
Mes su vyru liudininkais busim liepos 31d.dievuliau rotusej turim buti 9.00baznycioj 11.00 o paskuilaisve papugom.Reikes kazkuo jaunima uzimineti.i trakus leksim.O vakare laukia 70 sveciu tuntas.Siaip muzikantai sakolb geri beveik viska jieorganizuoja, bet reikia ir man kazka pasiruosti.be to ta pacia diena ir jaunuju pirmagimes krikstynos.O mano vyras kriksto tevs bus.Reikia irtam pasiruosti.Zodziu bijau net pagalvoti.
TingiKace
Eina sau... jeigu toks karstis ir per musu baliuka bus, tai nezinau... jau po 10 min bus galima tuosmano sifonus grezt.... Nezinau, itariu nuogai ir tai per karsta butu ... lotuliukas.gif Kaip zadat gintis nuo karscio, nuvarvejusio makiazo, ir upeliais begancio prakaito per nugara? g.gif
vildar
QUOTE(TingiKace @ 2010 07 11, 15:46)
Eina sau... jeigu toks karstis ir per musu baliuka bus, tai nezinau... jau po 10 min bus galima tuosmano sifonus grezt.... Nezinau,  itariu nuogai ir tai per karsta  butu ...  lotuliukas.gif  Kaip zadat gintis nuo karscio, nuvarvejusio makiazo, ir upeliais begancio prakaito per nugara?  g.gif
*

Nu ir karšta doh.gif
kitą savaitgalį startuojam, vis dar kalba, kad taip pat karšta bus...aš labai rimtai galvoju, o kaip bus su makijažu. Manes laukia maršrutas Mažeikiai-Klaipėda-Mažeikiai. Suprakaituosiu, suknia permirks nuo prakaito, o visi makijažai nuvarvės. Ot graži piršlienė būsiu...ir dar "kvepianti" doh.gif
Ulitka
QUOTE(TingiKace @ 2010 07 11, 14:46)
Eina sau... jeigu toks karstis ir per musu baliuka bus, tai nezinau... jau po 10 min bus galima tuosmano sifonus grezt.... Nezinau,  itariu nuogai ir tai per karsta  butu ...  lotuliukas.gif   Kaip zadat gintis nuo karscio, nuvarvejusio makiazo, ir upeliais begancio prakaito per nugara?  g.gif
*

Oj nezinau(((((((((...pripirkau serveteliu BODY SHOPE kurie riebalus surenka))) ir kitus su pudra(niu ant greito susitvarkyti , kad neblizgeti )..tai veida taip tvarkysiu...gal galvoju to vandenuku nupirkti purskiamo veidui???a?? g.gif Bet makiazui galas tada((

O kaip del PEDKELNIU??pagal etiketa reikia???...toks karstis g.gif doh.gif
kiskis
QUOTE(Ulitka @ 2010 07 11, 21:44)
Oj nezinau(((((((((...pripirkau serveteliu BODY SHOPE  kurie riebalus surenka))) ir kitus su pudra(niu ant greito susitvarkyti , kad neblizgeti )..tai veida taip tvarkysiu...gal galvoju to vandenuku nupirkti purskiamo veidui???a?? g.gif Bet makiazui galas tada((

O kaip del PEDKELNIU??pagal etiketa reikia???...toks karstis  g.gif  doh.gif
*

Sveikos svociutes. Zada jau lietu link savaitgalio. Gali lyti iki sestadienio ryto. smile.gif Na bent jau man. Nes kitaip po tuo atlasu sukepsiu.
Papildyta:
QUOTE(Ulitka @ 2010 07 11, 21:44)
Oj nezinau(((((((((...pripirkau serveteliu BODY SHOPE  kurie riebalus surenka))) ir kitus su pudra(niu ant greito susitvarkyti , kad neblizgeti )..tai veida taip tvarkysiu...gal galvoju to vandenuku nupirkti purskiamo veidui???a?? g.gif Bet makiazui galas tada((

*

Na pedkelniu tikrai nesidesiu. Sukneleir taip iki zemes. ax.gif
Spygliusss
QUOTE(Ulitka @ 2010 07 11, 20:44)

O kaip del PEDKELNIU??
*

Su purskiamom pedkelnem netaip karsta 4u.gif
JasVita
Sveikos nuostabiausiosios 4u.gif 4u.gif 4u.gif

mes jau po visko... Šventė buvo thumbup.gif nepaisant to, kad buvo beprotiškai karšta.

Bandysiu trumpai papasakoti:
Jaunikį piršlys pasiėmė, be didelių ceremonijų, atvažiavę pas jaunąją, rašė ant šaligatvio plytelių prisipažinimą meilėjė, kai atėjo į namus, jaunikis atliko keletą užduočių, užmovė batelį savo išrinktajai, o tada palaiminimas, šampanas, užkandžiai, poros papuošė autobusą... ir išvažiavom į bažnyčią... po ceremonijos rožių žiedlapiai, tada balionai, prie kurių prikabivom širdelę, ant kurios svečiai surašė linkėjimus...Po to tiltas, ant tilto surakinom širdeles, išmetėm akmenėlius nereikalingus ir važiavom į gamtą... Gamtoj žaidimai, užkandžiai, gėrimai smile.gif Tiesa, operatorius, labai liuks žaidimą parodė, bet jį nupasakoti sunku, kai turėsiu foto įkelsiu į paštą, tada suprasit kas ir kaip smile.gif
Grįžus į sodybą jaunieji daužė lėkštę, jaunoji lupo agurką, jaunikis malkas skaldė, tada duona, druska, vanduo...ir... stalo išpirkimas lotuliukas.gif uoj buvo sudėtinga, bet išsipirkom biggrin.gif Kai jau susėdom, pavalgėm, susipažinom, tada išsirinkom stalo valdžią, visi buvo apdovanoti mirksiukas.gif po to šeimos židinys, apdovanojimai tėveliams, jauniesiems smile.gif ir galiausiai... karti karti... ją organizavom mes... turėjom jaunųjų bučinio foto... tai mum patiem mokinti neteko lotuliukas.gif lotuliukas.gif apie 1 val nakties, jaunuosius išlydėjom, bet jie paskui sėkmingai grįžo ir ošė iki 4 val ryto biggrin.gif
tiesa, po pirmo pakilimo nuo stalo buvo jaunųjų šokis, svečiai pūtė burbulus, tai atrodė thumbup.gif o 12 val, po ilgiausių metų ir šampano, leidom dangaus žibintus smile.gif

Antrą dieną, sūris, rūtų vainikėlio ir nuometo nusegimas, medaliai svečiams ir savaime aišku piršlio korimas-skandinimas smile.gif
Būvo thumbup.gif svečiai visi laimingi, jaunieji nesiliovė dėkoti mums... O jų giminės mus priėmė į giminę smile.gif žodžiu jaučiaumės įvertinti, nes tikrai atidavėm visą širdį.
Aš nelabai gal moku viską papasakoti... bet esmę supratot mirksiukas.gif

p.s nors ir pirmas blynas buvo, bet tikrai neprisvilo thumbup.gif
vikute62
QUOTE(JasVita @ 2010 07 12, 10:52)
Sveikos nuostabiausiosios  4u.gif  4u.gif  4u.gif

mes jau po visko... Šventė buvo  thumbup.gif  nepaisant to, kad buvo beprotiškai karšta.

Bandysiu trumpai papasakoti:

p.s nors ir pirmas blynas buvo, bet tikrai neprisvilo  thumbup.gif
*

labai džiugu, kad viskas pavyko, šaunuoliai 4u.gif lauksim foto smile.gif
loretita2
QUOTE(JasVita @ 2010 07 12, 10:52)
Sveikos nuostabiausiosios  4u.gif  4u.gif  4u.gif

mes jau po visko... Šventė buvo  thumbup.gif  nepaisant to, kad buvo beprotiškai karšta.
p.s nors ir pirmas blynas buvo, bet tikrai neprisvilo  thumbup.gif
*

drinks_cheers.gif saunuole, kad atlaikei ir karsti ir vestuves. 4u.gif
PACELUIKA
Sveikos,
Sugalvojau toki bairi. Skaiciau delfyje ar l ryte straipsni apie senovines vestuves. Ir ten yra tokios apeigos. Kad uzdega lauza ir tada jaunieji ir ju tevai praso zemes, vandens, oro ir ugnies laimes, uztarimo ir t.t

Tai kai bus 24 val bus zibintu leidimas i ezera, galvoju ten suorganizuoti lauziuka ir padaryt ta navarota. O jis daromas taip, labai paprastai: sustoja visi aplink lauza ir pradeda po viena nuo jaunosios. zemei meta i ugni kruopu sauja, vandeniui sliuksteli sauja vandens, orui- papucia i ugni, o ugnei meta sauja gintaro dulkiu. Nu man cia atrodo super mintis. O jeigu jaunuju priesaika grazia padaryti prie tos ugnies ir tada ta rituala? Kaip jums atrodo?
Drugė
Sveikos, gal kuri galetumet atsiusti i el.pasta aina.lubaina@gmail.com netikra santuokos liudijima.Buciau labai dekinga 4u.gif
Vanillla
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 12, 10:56)
Sveikos,
Sugalvojau toki bairi. S
*

Tikrai gan originalu ir netiketa smile.gif thumbup.gif As tai tiesiog leisiu dangaus zibintus ir vyras bandys daryt ta degancia sirdi, tikesimes irgi grazu bus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JasVita @ 2010 07 12, 09:52)

mes jau po visko... Šventė buvo  thumbup.gif 

tiesa, po pirmo pakilimo nuo stalo buvo jaunųjų šokis, svečiai pūtė burbulus, tai atrodė  thumbup.gif o 12 val, po ilgiausių metų ir šampano, leidom dangaus žibintus  smile.gif

*

Sveikinu, kad viskas taip puikiai praejo wub.gif drinks_cheers.gif Matosi, kad labai stengetes ir visi tai ivertino thumbup.gif

As irgi norejau, kad sveciai pustu burbulus, bet jaunieji sugalvojo kazkoki ypatinga soki pirmaji, tai nesinores jiem trukdyt ir t.t. Gal tada galima bus pusti burbulus, kai kita karta soks unsure.gif , ar jau bus ne i tema, ir muzika ne ta ir sveciai soks g.gif bet siaip man sita ideja lb super ir nuotraukos ispudingos gaunasi thumbup.gif
TingiKace
mes irgi mastom apie ta sirdi.. tik galvoju kaip ja sukt, ar tik is vatos ir binto, ar dar i apacia idet sieno... hm.. reiks gal issibandyt, kad nesudegtu viskas labai greit,arba gabalais kristkad nepradetu g.gif
pašnekutė
Sveikutės, štai ir aš jau po visko karsta.gif Turiu laaaaaaaabai padėkoti visoms čia tiek lobių prikrovusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ateinu atraportuoti apie įvykius pioneer.gif ir pasidalint idėjomis, ką dariau, bet nenorėjau prieš vestuves išsiduoti. Viskas buvo thumbup.gif , vestuvės - tikrai karštos karsta.gif tiesiogine to žodžio prasme. Bet tai turėjo ir savo pliusų - niekas nepersivalgė ir nepersigėrė, nes nuo to karščio nesinorėjo. Todėl nei galvų, nei skrandžių ryte neskaudėjo. Didžiausia laimė ir džiaugsmas - kondicionierius salėje. Antraip būtume žuvę tragiškai. Minusai - jaunieji sumąstė pataupyti, todėl fotografą, muzikantus užsisakė tik 1 dienai. Kitą dieną - tipo magą pasileisi, atsipūsim. Kur gi ne... Jei nebūčiau prisiruošus visko dar dviems vestuvėms, o poilsiavus - visi iš nuobodulio butų mirę ar su fotografu pykęsi visą dieną. Taigi, sekantis minusas - fotografas. Kai tik išsiaiškinsiu iš kokios firmos ir kas - paskelbsiu, kad kitos neužsirautumėt. Dabar gi galiu pasakyti tiek, kad iš Kauno ir tipo pats krūčiausias (manau, visi ten jie - patys krūčiausi lotuliukas.gif ) O čia vestuvės nedideliame miestelyje, tai, tipo, jis iš miesto, o mes nieko neišmanom... (tiesiai to nepasakė, bet davė suprast). O buvo taip: atvažiavo 12val (bažnyčia - 14val.), pradėjo fotografuoti jaunuosius visuose kampuose, su visais ir visaip. Mes su piršliu norėjom nuo 12.30 pradėt išlydėtuves, nes 13.30 jau reikėjo pradėt važiuot. Bet... Fotografas nesuprato, kada liautis. Jau ir 13.20, o jis dar tempia kažkur, mūsų mandagių raginimų liautis ir leisti jau daryt išlydėtuves visiškai nepaisė. Taigi, laiko reikalaujanyts, bet gražūs išlydėtuvių dalykai liko nepadaryti. Padarėm tik su raktais, spynos kodu, greitai - su pėdelėmis. Liko neperkirptos juostelės, nepasirinktas rūgštus, saldus ar kartus bus gyvenimas, jaunosios atpažinimas iš rankos, sutrumpinom iki minimumo žodžius prieš ir po palaiminimo, likom neužkandę. Ir kai dar vis fotografas tempė mus kažkur, pagaliau užriaumojau, kad niekur mes su juo jau neisim, nes ir taip vėluojam. Tada išklausiau, kad prastai organizuota ir t.t. blink.gif doh.gif Tai negi aš dabar turėjau nuo 9val. daryti palaiminimą g.gif O tai gal jis galėjo nuo 9 pradėt savo fotosesiją? Gerai, kad stengiasi, bet ir saiko reikia turėt. O kai jau vestuvėms ima fotografas vadovaut - jau visiškas pravalas. Į bažnyčią pavėlavom pusvalandžiu, į CMB - irgi doh.gif Įsivaizduojat, su kokiu džiaugsmu mūsų ten "laukė". Gerai, kad dar laukė... O fotografas - čia Lietuva, palauks blink.gif doh.gif Na, aš matyt ne iš tos parapijos - pati nevėluoju ir nekenčiu vėluojančių.
Taigi taip ir brūžinomės šonais per visą dieną. Dar jei ką originalesnio sugalvotų - atsistojam prie to krūmelio, piršlys prie jaunosios, piršlienė - prie jaunojo. Sakau, noriu ir iš kitos pusės, bet ... nebuvau išgirsta. Ir taip prie kiekvieno krūmelio, kupstelio. Jau einam ir juokiamės - va, dar prie šito stulpo nesifotkinom, dar va ten akmenėlis doh.gif ir visur - taip pat. Originalumas buvo tame, kad man (su nuomuota ilga suknele liepė gultis ant žemės (ne žolės, o tiesiog į dulkes), kai jau nesutikau, tai piršlelį išprievartavo. Tai vos spėjau vienkartinių rankšluostukų patiesti. Bet liko labai nepatenkintas - kaip čia man daug su photoshopu teks dirbti doh.gif Tai bent jau iš po rankos ištraukė doh.gif Žooooodžiu...
Čia buvo minusai. Daugiau apie juos negalvosiu, nes visa kita - vieni pliusai. Visi buvo sužavėti mūsų darbu. Viena pora, kuri neužilgo irgi tuoksis, juokais sakė, kad reikia skubiai keist piršlius. Tipo - į mus tongue.gif . Visi buvo patenkiti ir dėkojo net susiriesdami. O jaunosios brolis kad pasakė padėkos kalbą po mūsų paskutinio tosto, tai net apsižliumbėm abu su piršliu kaip kokie... doh.gif Na ir prirašiau doh.gif Bet čia dar tik pradžia. Toliau dalinsiuos tuo, ką buvau pasiruošus, pasigaminus, kad ir jums būtų naudos.
pašnekutė
QUOTE(Ulitka @ 2010 07 10, 11:54)
PAS MUS 70 SVECIU...TAI AS 8 KG JAU TURIU... g.gif

Man savaitele... doh.gif
Su tuo liudijimo , tai as noriu atsistojus pasakyti kad vyras tipo paeme zmonos pavarde ir paleisti liudijima..niekas apie bajeri nezinos(tik jauniklis) ..tai turetu nustebti(ypac tevai) tongue.gif ...o po to po pauzes pasakysiu kad cia puokstas. g.gif Kaip jums toks variantas???Jezau)kad negauti i kaili blink.gif  tongue.gif

*

Iš patirties galiu pasakyt, kad tikrai per daug 8 kg saldainių, nebent su jais kokius žaidimus darysit ir saujom dalinsit, arba žinot, kad daug stabdys. Daugiau svečiai tai jų nenori. Aš turėjau krepšiuką nemažą, bet tikrai ne 8kg. Tai davėm tik 3 vietose ir laaaabai daug liko. Žinoma, kai ruošiesi, galvoji, kad tik nepritrūkų. O po to - gailiesi, nes nebežinia, kur tiek bambonkių kišti (tokiam karšty bijojom kitokius saldainius vežiotis)

Su netikru liudijimu pokštas išdegė, tik ne visai taip, kaip tikėjomės, mat visur sudalyvavo ir tėveliai su seneliais. Pirmiausia prie stalo ištraukėm bažnytinį - tikrą. Skaito piršlys ir užsikerta ties data. Na, kas čia dabar, galvoju. Ogi ten vietoj 2010-07-10 parašyta 2010-10-07 doh.gif Visi pasistebi, bet ką dabar... Tada ištraukiam netikrą iš CMB. Ir piršlys nesvietiškai nustebęs - pasirodo, jaunasis pasirinko žmonos pavardę. Visi kad pasipiktino: na ir išsižioję tie darbuotojai doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(ramune82 @ 2010 07 09, 08:58)
,o del aprengimo?pati turi rubelius?ar pirkai?kaip pamergelem kankano sijonukus?
*

Kankano sijonukų tai nereikia, manau (bent jau aš tai to nedariau). Gi pamergės ir taip su puošniom suknelėm. O pabroliukams tai pati siuvau.
Papildyta:
QUOTE(vildar @ 2010 07 09, 09:22)
Pašnekutei Eimutei- sekmės 4u.gif

Aš dar tokį blondinišką klausimą- paštuke yra netikras santuokos liudijimas, bet kai spausdinu jis man mažokas gaunasi. Bandau kaiytalioti paraštes, dydžio procentus keisti- visada gaunasi toks pats g.gif Pamatavau su savo sant. liud.-maniškis 1 cm. platesnis ir aukštesnis. Gal nekreipt į tai dėmesio g.gif
*

Ačiū už palaikymą 4u.gif
Aš irgi per mažą atsispausdinau betaikydama. Tas, kur su 09 metais, tai atsispausdina ir sutampa idealiai. O va su 10ais... Bet niekas ten to nepastebėjo biggrin.gif
zwezda0702
QUOTE(vildar @ 2010 07 11, 19:42)
Nu ir karšta doh.gif
kitą savaitgalį startuojam, vis dar kalba, kad taip pat karšta bus...aš labai rimtai galvoju, o kaip bus su makijažu. Manes laukia maršrutas Mažeikiai-Klaipėda-Mažeikiai. Suprakaituosiu, suknia permirks nuo prakaito, o visi makijažai nuvarvės. Ot graži piršlienė būsiu...ir dar "kvepianti" doh.gif
*

na jei bus masynos su kondicioneriais ,tai manau nesuprakaitosit,nesinores net i karsty list biggrin.gif

QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 14:04)
*

siaubelis koks fotografas doh.gif kad veluot i baznycia ir cmb tai isvis schmoll.gif
pašnekutė
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 07 09, 11:10)
PASNEKUTE,saunuole tu,matyt iki paryciu darbavaisi,kad dar cia 5 ryto uzsukai biggrin.gif
sekmes tau ,lauksim pasakojimu 4u.gif  4u.gif  smile.gif
beja,kas daresi pirslio pinigus?as blogai draugauju su fotoshopu del nuotrauku redagavimo,dar vyras perinstaliavo programa tai dar rusiskai,tai isvis neorentuojos dabar kas kur doh.gif nelabai man iseina graziai ta 100tine,gal kuri galit imest pvz kaip pas jus atrodo ir kaip daret?jei nesunku,buciau labai dekinga 4u.gif
Papildyta:

*

Ne, atsibudau tik iš tų nervų anksti. Ir taip jau mėnuo - vos prašvinta, ir jau akys stačios. Tai 4, tai 4.30 blink.gif . Kai jau paryčiais prabudus ėmiau mintinai scenarijų repetuotis kartu su visais eilėraščiais (kurių specialai nė nesimokiau), supratau, kad viskas bus gerai sokiai.gif

O pinigus pasidariau beveik vien su Wordu. Na, iki tobulybės toli, bet labai visiems patiko ir už žaidimus neiko daugiau nenorėjo, kaip tik tų pinigų. Buvo doleriai, kur užrašyta UNITED STATES OF ....CHINIA Pradžią sukūriau iš jaunųjų pavardės. Pvz.: Petrinia. Nuotraukos kraštus tik su Photoshopu užapvalinau, nes irgi nelabai moku su juo elgtis. Ir užnešiau ant dolerio vaizdelio.
Papildyta:
[quote=Spygliusss,2010 07 09, 16:31]
*

[/quote]
O prie ko cia tas sirsiu medus, kelis kartus buvo minetas. Maniau jis labiau krikstynu simbolis ar kaip? g.gif
*

[/quote]

Aš tą vadinamą širšių medų iškišau kaip pirmos nakties "meilės eliksyrą" Tipo, kai jaunieji sūrį spaudė, tai dar prilašėjo... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ulitka @ 2010 07 09, 17:03)
Pasiemiau sian pedutes(nuotraukos) Tokios fajnooooos)))
Padariau  didesnio formato , labai liuks ziutesi!!
Manau patiks visiems, ryte antra diena parodysiu o po to suri atnesiu)
*

Aš jas atspausdinau ant puskartonio namuose. Tai irgi gerai gavosi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 09, 17:35)
As kaip tik pasipuosciau kaip noriu ir kaip man grazu, kad pati gerai jausciausi. tegu galvoja sau kaip nori. Tegu jie peryvena kaip jie atrodys smile.gif)))
*

Būtent apie vokiečius negaliu komentuoti, bet yra kraštų, kur nemandagu per vestuves labai puoštis. Yra nuostata, kad tą vakarą pati gražiausia turi būti jaunoji. Todėl ir eina visi su džinsais ar belekaip.
saldainia
esu liudininke irig pakviesta u- 2 svaičių, gal galit prisijungimo puslapiuką atsiųsti?
MagnolijaB
Kilo klausimas, esu buvusi vestuvėse, ir po pirmojo piršlio tosto, paprašomi jaunųjų tėvai pradėti vakarą ir sušokti šokį. Ar kuri girdėjot tokį dalyką? Ar kas darys?
pašnekutė
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 09, 21:16)
O kazi as mastau apie puokste ant rankos, bet pranasauja 30 karscio, nuvys ar laikys man tos geles?

Sakes man su nugara, o rytoj mergvakaris, negaliu leist ryt vaistu, reiks baliavoti smile.gif negaliu gi as tik paziureti smile.gif)

Gal patartumet kur Kaune tu medaliu ir visokiu navarotu rasti? Gal zinot bazej koki sandeli kad nereiketu bludyt?

Nu va kiek prirasiau.
*

Mes turėjom tokias puokštes šeštadienį prie +33 blink.gif . Jei gėlės vysta - prasta gėlininkė ir daugiau pas ją neičiau. Ypač darant puokštes ant rankos yra paprasta sudėti į kolbutes kotelius, tai gėlytės patenkintos ir nė nesiruošė vyst. Minusas tokių puokščių - jautiesi laisvai ir pamiršti, kad ant rankos vistik gyvos gėlės, tai apdraskėm truputį tas puokštes. Bet čia jau ne floristės kaltė blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(MagnolijaB @ 2010 07 12, 15:23)
Kilo klausimas, esu buvusi vestuvėse, ir po pirmojo piršlio tosto, paprašomi jaunųjų tėvai pradėti vakarą ir sušokti šokį. Ar  kuri girdėjot tokį dalyką? Ar kas darys?
*

schmoll.gif Ne, dar to negirdėjau
Papildyta:
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 09, 21:16)
1. O kazi as mastau apie puokste ant rankos, bet pranasauja 30 karscio, nuvys ar laikys man tos geles?

2. Sakes man su nugara, o rytoj mergvakaris, negaliu leist ryt vaistu, reiks baliavoti smile.gif negaliu gi as tik paziureti smile.gif)

3. Gal patartumet kur Kaune tu medaliu ir visokiu navarotu rasti? Gal zinot bazej koki sandeli kad nereiketu bludyt?

Nu va kiek prirasiau.
*

1. Mes turėjom tokias puokštes šeštadienį prie +33 blink.gif . Jei gėlės vysta - prasta gėlininkė ir daugiau pas ją neičiau. Ypač darant puokštes ant rankos yra paprasta sudėti į kolbutes kotelius, tai gėlytės patenkintos ir nė nesiruošė vyst. Minusas tokių puokščių - jautiesi laisvai ir pamiršti, kad ant rankos vistik gyvos gėlės, tai apdraskėm truputį tas puokštes. Bet čia jau ne floristės kaltė blush2.gif

2. Laikykitės 4u.gif Sveikatytės jums siunčiu su šiuo balionėliu 4u.gif

3. Bazėse jų yra keli. Norėjau sakyt iš traukinuko pusės, bet mačiau, kad ir iš kitos pusės jį jau stato g.gif . Na, iš senojo traukinuko pusės. Ot aiškiai pasakiau doh.gif lotuliukas.gif
PACELUIKA
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 14:32)
Mes turėjom tokias puokštes šeštadienį prie +33 blink.gif . Jei gėlės vysta - prasta gėlininkė ir daugiau pas ją neičiau. Ypač darant puokštes ant rankos yra paprasta sudėti į kolbutes kotelius, tai gėlytės patenkintos ir nė nesiruošė vyst. Minusas tokių puokščių - jautiesi laisvai ir pamiršti, kad ant rankos vistik gyvos gėlės, tai apdraskėm truputį tas puokštes. Bet čia jau ne floristės kaltė  blush2.gif
Papildyta:
schmoll.gif Ne, dar to negirdėjau
Papildyta:
1. Mes turėjom tokias puokštes šeštadienį prie +33 blink.gif . Jei gėlės vysta - prasta gėlininkė ir daugiau pas ją neičiau. Ypač darant puokštes ant rankos yra paprasta sudėti į kolbutes kotelius, tai gėlytės patenkintos ir nė nesiruošė vyst. Minusas tokių puokščių - jautiesi laisvai ir pamiršti, kad ant rankos vistik gyvos gėlės, tai apdraskėm truputį tas puokštes. Bet čia jau ne floristės kaltė  blush2.gif

2. Laikykitės 4u.gif  Sveikatytės jums siunčiu su šiuo balionėliu 4u.gif

3. Bazėse jų yra keli. Norėjau sakyt iš traukinuko pusės, bet mačiau, kad ir iš kitos pusės jį jau stato g.gif . Na, iš senojo traukinuko pusės. Ot aiškiai pasakiau  doh.gif  lotuliukas.gif
*

ACIU UZ BALIONELI IR PATARIMUS 4u.gif

Buvau siandien uzsakyti puoksteles, tai man sake kad tas geles ismirko ir laiko taip paciai kaip kolbuteje. Kolbuteje nedes nes guzas ant rankos. Nu krc floroj simfonijoj uzsakiau, nu gal ten ne sudgelininkai smile.gif)) Tikiuosi labai.
O mano suknele ryskiai oranzine ir darys is oranziniu herberu. Nu turetu buti grazu, bet kaip laikys pasakysiu kita pirmadieni. Tik pamasciau, kad jei matysiu kad vysta pamerksiu i vandeni kurnors ar apipurksiu, o jei nepades, nusiimsiu ir viskas. Pradziai nuotraukoms bus gerai smile.gif
svelni
Mes jau po visko thumbup.gif
labiausiai visiems patiko netikras santuokos liudijimas biggrin.gif aš buvau padariusi 2009 07 10, tai vienas svečias net atbėgo jaunajam rodyti, kad suklydo bespausdindami matyt darbuotojai lotuliukas.gif dėl pavardės (kad jaunosios ima) tai kiti pagalvojo,kad ten jaunosios tėvo įrašyta lotuliukas.gif (matyt nematę tikro liudijimo ar kaip)....... patiko ir pasižadėjimų tortas, liuks tas, kad svečiai beveik visi pataikė išsitraukti sau tinkančius pasižadėjimus thumbup.gif dar vykusi atrakcija darbų pasidalijimas su gėle, tai ir gavosi, akd jaunoji vis isitraukdavo tokius moteriškus:kaip vaikus auginti, valgyti gaminti, indus plauti,o jaunasis : į barą eiti, ir panašiai biggrin.gif
Nelabai pavyko išlydėjimas iš namų verysad.gif nes jaunoji susigraudino, aš iš paskos...ir visi žodžiai užsimiršo doh.gif tai piršlys man tik staigiai papkę po nosim pakišo cool.gif beje antrą dieną žaidimų išvis nežaidėm, nes ir nelabai kas norėjo,o ir laiko trūko...vos spėjau su visais dalykais,kuriuos buau sumaniusi.
Fotografai ir muzikantai buvo superiniai.Fotografai tokie saviakai, net nepastebėjom,kad jie buv.Su juzikantais tai viską susiderinom, lb jie mums padėjo, tai užvesdavo jis ant kelio, įžangą padarydavo, kad man belikdavo tik esmę pasakyti ir viskas drinks_cheers.gif
Nežinau ar patiko visiems ar ne, bet, kad atsiras tokių kuriems nepatiko tai čia visada manau tai būna rolleyes.gif
pašnekutė
QUOTE(Jolkuce @ 2010 07 09, 22:18)
g.gif  Kurios ten maketavo saldainiu popierelius? Kokie turi but matmenys, kad atitikt tikraji popiereli? doh.gif  Padaryt pasidariau, o va su matmenimis ir pastrigau blush2.gif
*

Aš dariau taip (tik labai nesijuokit): worde nusistačiau kažkur 73proc lapo dydį. Tada ekrane matosi toks dydis, kaip realiai A4. Tada paėmiau tikro saldainio, kurį vyniosiu, popiriuką ir pridėdama prie ekrano taip sustumdžiau. Na, nenukriskit nuo kėdžių, kompiuteristės iš juoko, bet kai nemoki - nieko geriau, tai nors taip blush2.gif
PACELUIKA
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 14:39)
Aš dariau taip (tik labai nesijuokit): worde nusistačiau kažkur 73proc lapo dydį. Tada ekrane matosi toks dydis, kaip realiai A4. Tada paėmiau tikro saldainio, kurį vyniosiu, popiriuką ir pridėdama prie ekrano taip sustumdžiau. Na, nenukriskit nuo kėdžių, kompiuteristės iš juoko, bet kai nemoki - nieko geriau, tai nors taip blush2.gif
*

Pilnai suprantu ir as taip daryciau 4u.gif O jus tuos popierelius spausdinat ant paprasto lapo, ar ant kazkokio spec? Nes paprastas susuktas gal plysta?
linoze
sveikos svociutes,sveikinu gerai atidirbusias praejusi savaitgali 4u.gif
turiu super extra kvaila klausima:kas darote skareles ir varpelio dovanojima,ar ta skarele su atributais yra kur pikrti ar pacios darote? blush2.gif
pašnekutė
QUOTE(Ulitka @ 2010 07 11, 20:44)

*

Man makiažą padarė su vandeniui atspariomis medžiagomis, tai dvi dienas atplovinėjom (nesumąsčiau pasiimt to spec valiklio, o kai jau padarė makiažą - buvo per vėlu to valiklio pult ieškot). Tai niekas nė nemanė nubėgt. O dėl blizgėjimo g.gif Nebuvo man kada apie tai ir pamąstyt, nors turėjau ir pudros, ir visko pasitvarkymui. Tiek reikalų buvo, kad į savo "grožį" jau dėmesio nebekreipiau.

Pėdkelnes moviaus, nors suknelė ilga buvo. Kai nesu manekenės figūros (na, bet ir ne120kg blush2.gif ), tai vasarą kai karšta ir kūnas drėksta, o reikia daug eiti, šokti, kumpiai vienas į kitą trinasi ir net iki kraujo. O su pėdkelnėmis to nebūna. Tai buvau su jomis. Bet kai pagaliau atėjo laikas iš jų išlipt - didelio pasikeitimo tarp temperatūrų nepajutau. Žodžiu, ar taip, ar taip - žiauriai karšta. Bet su pėdkelnėm man asmeniškai buvo privalumas.
Papildyta:
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 12, 15:41)
Pilnai suprantu ir as taip daryciau  4u.gif  O jus tuos popierelius spausdinat ant paprasto lapo, ar ant kazkokio spec? Nes paprastas susuktas gal plysta?
*

Dariau ant pačio paprasčiausio. Tik nesukau galiukų, o lanksčiau trikampiai. Na, būna tokių.
Papildyta:
QUOTE(linoze @ 2010 07 12, 15:42)
turiu super extra kvaila klausima:kas darote skareles ir varpelio dovanojima,ar ta skarele su atributais yra kur pikrti ar pacios darote? blush2.gif
*

Žinoma, kad pačios, tik skarelę, žinoma perkam. O ar sunku mazgelį užmegzt? Tame mazgelyje visas gėris ir būna. Beje, aš ruošiausi, bet jau nedariau šito dalyko. Ir gerai, nes per fotografą ir taip visko nespėjau.
Ulitka
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 12, 10:56)
Sveikos,
O jeigu jaunuju priesaika grazia padaryti prie tos ugnies ir tada ta rituala? Kaip jums atrodo?
*

Labai bus grazu 4u.gif

Del 8 kg saldainiu...zinau kad daug bus kaimynu prie namu....prie baznycios ir zagso irgi...dar rekia gi draugus jau po vestuviu pavaisinti, atsidekoti tiems kurie skolina(krepselius, lagaminus ir tt) dar noriu ir i kirpykla nunesti ir kad sau lio lotuliukas.gif blush2.gif ..tai va..

Tai nezinau gal ir man nesakyti prie stalo kad jauniklis paeme pavarde zmonos..o paslapciai?? g.gif g.gif ..o kaip tada jus skaitet???Koki dokumenta..tikra ar netikra..Susipainiojau((((((

Del pedkelniu pagalvojau kad reikia butent kad kojos (kumpiai)))) trinasi..jo jo..tikrai ..na leksiu pirkti))
pašnekutė
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 07 12, 14:50)
na jei bus masynos su kondicioneriais ,tai manau nesuprakaitosit,nesinores net i karsty list biggrin.gif
*

Pas mus - be kondicionieriaus buvo blink.gif Juoda su juodom odinėm sėdynėm karsta.gif Tai kai reikėjo į jas lyst - visi tik dairosi, ar tikrai jau. Kol jaunoji neįsipakuoja su savo padurkais, tai visi laukia, laukia iki paskutinės sekundės, o tada įkvepia, užsimerkia ir neria kaip į krosnį doh.gif lotuliukas.gif Gerai dar, kad atstumai nedideli buvo.
Papildyta:
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 12, 15:38)
ACIU UZ BALIONELI IR PATARIMUS  4u.gif

Kolbuteje nedes nes guzas ant rankos. Nu krc floroj simfonijoj uzsakiau, nu gal ten ne sudgelininkai smile.gif)) Tikiuosi labai.
O mano suknele ryskiai oranzine ir darys is oranziniu herberu. Nu turetu buti grazu, bet kaip laikys pasakysiu kita pirmadieni. Tik pamasciau, kad jei matysiu kad vysta pamerksiu i vandeni kurnors ar apipurksiu, o jei nepades, nusiimsiu ir viskas. Pradziai nuotraukoms bus gerai smile.gif
*

Na, guzas ant rankos betkokiu atveju gaunasi - didesnis ar mažesnis. Tas kolbutes gražiai užslepia žaluma ir jų nesimato. O kad padarytų lygiai su ranka be jokio guzo, tai gal tik tatuiruotė būtų g.gif lotuliukas.gif
PACELUIKA
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 15:29)
Pas mus - be kondicionieriaus buvo blink.gif  Juoda su juodom odinėm sėdynėm karsta.gif  Tai kai reikėjo į jas lyst - visi tik dairosi, ar tikrai jau. Kol jaunoji neįsipakuoja su savo padurkais, tai visi laukia, laukia iki paskutinės sekundės, o tada įkvepia, užsimerkia ir neria kaip į krosnį  doh.gif  lotuliukas.gif  Gerai dar, kad atstumai nedideli buvo.
Papildyta:
Na, guzas ant rankos betkokiu atveju gaunasi - didesnis ar mažesnis. Tas kolbutes gražiai užslepia žaluma ir jų nesimato. O kad padarytų lygiai su ranka be jokio guzo, tai gal tik tatuiruotė būtų  g.gif  lotuliukas.gif
*

eina sau, as ten jom irgi taip sakiau, o man vel aiskino kad negrazu. Vajezau, tai jei nelaikys gaus i galva doh.gif
JasVita
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 17:08)
Pėdkelnes moviaus, nors suknelė ilga buvo. Kai nesu manekenės figūros (na, bet ir ne120kg  blush2.gif ), tai vasarą kai karšta ir kūnas drėksta, o reikia daug eiti, šokti, kumpiai vienas į kitą trinasi ir net iki kraujo. O su pėdkelnėmis to nebūna. Tai buvau su jomis. Bet kai pagaliau atėjo laikas iš jų išlipt - didelio pasikeitimo tarp temperatūrų nepajutau. Žodžiu, ar taip, ar taip - žiauriai karšta. Bet su pėdkelnėm man asmeniškai buvo privalumas.
*

šimtu procentų pritariu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
pašnekutė
QUOTE(PACELUIKA @ 2010 07 12, 16:40)
eina sau, as ten jom irgi taip sakiau, o man vel aiskino kad negrazu. Vajezau, tai jei nelaikys gaus i galva  doh.gif
*

Na, nežinau, gal jos labai jau kokių supr-duper konservantų turi, ar dar ko naujo, ko dar kitos gėlininkės negirdėjo. Tai gal išmirkys ir laikys. Tikėkimės...
PACELUIKA
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 15:08)

Pėdkelnes moviaus, nors suknelė ilga buvo. Kai nesu manekenės figūros (na, bet ir ne120kg  blush2.gif ), tai vasarą kai karšta ir kūnas drėksta, o reikia daug eiti, šokti, kumpiai vienas į kitą trinasi ir net iki kraujo. O su pėdkelnėmis to nebūna. Tai buvau su jomis. Bet kai pagaliau atėjo laikas iš jų išlipt - didelio pasikeitimo tarp temperatūrų nepajutau. Žodžiu, ar taip, ar taip - žiauriai karšta. Bet su pėdkelnėm man asmeniškai buvo privalumas.
Papildyta:
Dariau ant pačio paprasčiausio. Tik nesukau galiukų, o lanksčiau trikampiai. Na, būna tokių.
Papildyta:
Žinoma, kad pačios, tik skarelę, žinoma perkam. O ar sunku mazgelį užmegzt? Tame mazgelyje visas gėris ir būna. Beje, aš ruošiausi, bet jau nedariau šito dalyko. Ir gerai, nes per fotografą ir taip visko nespėjau.
*

Mano mama turi beda tokia, tai ji maunasi aptemtus nailoninius sortus iki keliu. Bazej yra tokiu. Tada nesitrina slaunys ir pedos nuogos.
pašnekutė
Rodaus, ką turėjau. Visko nenufotografavau, bet nors kiek. Išlankstytą tortą stalo išsipirkimui jau anksčiau rodžiau, tai nekartosiu. Jei kam įdomu - temos pradžią pavartykit.

tortukas - pažadukas. Gerai suėjo mirksiukas.gif
user posted image

Akmenukai "šeimos pamatams". Buvo smagu stebėti, su kokiu entuziazmu jaunasis rinko ir mėtė akmenėlius į vandenį.
user posted image
beje, prieš tai surakino širdeles, išmetė raktus, išsiunėtė užsakymą gandrui, sulankstę į lėktuvėlį, nešė nuotaką per tiltą, o piršlys, kad ir nulaužta koją biški apsygydęs, piršlienę truputį panešėjo (dėl foto tongue.gif )

3 tokios taurelės buvo pasirinkt saldžiam, rūgščiam ar karčiam gyvenimui (JYSK). Deja, per fotografą jų nespėjom panaudoti verysad.gif
user posted image

Komendantų antpečiai. Mano rankų darbas.
user posted image

Išlydėjimui nakčiai: šalikėlis jaunajai, jaunikiui - rankšluostėlis, abiems - pagalvėlė-špargalkėlė su meilės melodija mirksiukas.gif
user posted image

Medaliai. Pagrindas - blynelis iš molio, kurį pati dariau ir įšdegiau, o piešinėlius SM gavau, atsispausdinau ir priklijavau.
user posted image

Popierinės gulbės jauniesiems. Su įdaru mirksiukas.gif
user posted image

Darbų pasirinkimas. Nebetalpinau į dėžes visokio gėrio, tai nusprendžiau daryt tokį paplokščią, kur tik galiukus po viduriuku priklijavau, o visi jie laisvi ir nesunkai plėšiasi. Irgi liko nepanaudotas per tą fotografą... Žadu per sugrąžtus aš jiems jį nuvežt, kaip ir dar kelis neblogus dalykiukus, kurių nespėjom.
user posted image

Bus daugiau mirksiukas.gif

*Gina
pasnekute-nu tu ir saunuole! bigsmile.gif thumbup.gif Taip viska skrupilingai padarei.. ax.gif Toki zmogu turet giminej-tai visi prasytu svociaut doh.gif thumbup.gif

Tortuka darei is kokio cia poroeriaus,kartono,sidabrinio? g.gif Lb grazu didis.gif as is paprasto pasilaksciau jua biski..ir nzn ka daryt,kaip dazyt reiks blink.gif ot dura,nepagalvojau su spalvotu lankstyt blush2.gif

Isvis esu atsiputus paskutiniu metu doh.gif sukneles dar neturiu,darbu ti puse padaryta,po Palanga lakstau doh.gif doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
ir kai[p ramunes ziedo ta skrituliuka lipdei,kad butu gali atplest po ziedlapi? g.gif
pašnekutė
Toliau:

"Medaus korys" stalo išsipirkimui. Buvau radus širšių lizdą tuščią ir galvojqu, gql kur prie kūrybos pravers, bet taip ir stovėjo, kol pravertė vestuvėms biggrin.gif
user posted image

"Sparneliai" pabroliukų gulbių šokiui. Yra ir sijonėliai, bet nuotrauka prasta. O iš "įvykio vietos" nuotraukų dar nėra. Va šitas dalykas tai labai suėjo. Neįvyko, kada planavom dėl laiko stokos (vis per tą nelemtą fotografą). Bet ryte du "įšilę" pabroliukai ėmė dveise šokti-stripinėti. Tai mes greitai juos tik šmurkšt ir aprengėm. Tada ir kiti prisidėjo. Žodžiu, visi juokais leipo iki isterijos.
user posted image

O čia mano pasididžiavimas - iPuodas vietoj tardicinių įrankių dovanojimo visus juos paverčiau "moderniomis technologijomis. Į iPuodą instaliavau daug naudingų programų, su visomis supažindinau, pamokiau kaip naudotis, žodžiu, buvo geeeeeras. O ir nematytas-negirdėtas dalykas. Pačią iPuodo idėją tai kažkur internete susižvejojau, turiu prisipažint, bet "programinę įrangą" į vidų dėjau ir tekstus tai jau pati kūriau didis.gif
user posted image

Meilės receptų knygelė. Viršelis mano patobulintas taip pat SM pagalba 4u.gif Labai gerai irgi gavosi. Daug ir smagiai prirašė.
user posted image

šniūrelis-kelrodis irgi stalo išsipirkimui
user posted image

Pavardės konservai. Tai mamytė susigraudino. O ir kitiems svečiams padarė įspūdį.
user posted image

Kojinytės su saldainiukais vaikelio lyties spėjimui. Jas sukabinau, sutvirtinau tarpusavy su 2 raktų pakabukais kur su pėdutėm
user posted image

Buvo, žinoma, ir laikraštis, ir saldainiai su jaunųjų foto, ir medaus mėnesio poilsinis kelialapis į vieną tokią giminių sodybą. Jie ukininkauja, bet nei ten aplinka sutvarkyta įpatingai, nei kas. Bet jau kad prikūriau visokių mandrybių, kaip pvz.: pasivažinėjimas keturračiais ir šalia traktoriaus nuotrauka; egzotinių gyvūnų zoologijos sodas, o šaliai - visi auginami gyvuliai, paukščiai, net musę pritraukiau ir nufotkinau lotuliukas.gif Na ir t.t. ir pan. Žodžiu, dar vienas dalykas, kuriuo didžiuojuos padarius, bet nežinau, ar galiu svetimus kiemus demonstruot, kad kas nesupyktų ar neįsižeistų g.gif
Na, kuomi čia dar nepasigyriau? Jau nežinau, nes turėjom visko ir prisidarę ir prisipirkę kaip bepročiai. Su tokiu fotografu ir jo noru vien tik fotkint, tai galėjom visai be žaidimų ir be nieko būt. O to, ką turėjom, dar 2 vestuvėm užtektų nesikartojant.

Ai, dar galiu pasakyt, kad laaaabai jau sužavėti pabroliukai buvo futbolu su agurkais mirksiukas.gif lotuliukas.gif Tuo pačiu ir pasaulio futbolo čempionatą pagerbėm lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 12, 18:06)
pasnekute-nu tu ir saunuole! bigsmile.gif  thumbup.gif Taip viska skrupilingai padarei.. ax.gif Toki zmogu turet giminej-tai visi prasytu svociaut doh.gif  thumbup.gif

Tortuka darei is kokio cia poroeriaus,kartono,sidabrinio? g.gif Lb grazu didis.gif as is paprasto pasilaksciau jua biski..ir nzn ka daryt,kaip dazyt reiks blink.gif  ot dura,nepagalvojau su spalvotu lankstyt blush2.gif

Isvis esu atsiputus paskutiniu metu doh.gif sukneles dar neturiu,darbu ti puse padaryta,po Palanga lakstau doh.gif  doh.gif  biggrin.gif
Papildyta:
ir kai[p ramunes ziedo ta skrituliuka lipdei,kad butu gali atplest po ziedlapi? g.gif
*

bis.gif Ačiū už komplimentus, bet daugiau nenoriu (bent jau šiandien schmoll.gif )
Tortukas - iš paprasčiausio kartono. Beje balto. Jį apipurškiau auksiniais dažais, likusiais nuo Kalėdų papuošimų darymo. Bet... Bepurškiant auksiniai baigėsi ir teko suktis su nuo vyro nugvelbtais automobiliniais sidabriniais. Kaip tokia chimička, skaitau, visai neblogai gavosi lotuliukas.gif

Ten 2 skrituliukai - pašte bendarm radau tokį šabloną. Tai su vienu, ant kurio gražūs žodžiai, priklijavau lapelių galus, o kito tik kraštelį patepiau ir uždengiau tuos žodžius. Realiai jis biški atvėpęs, bet visai nedaug.
user posted image

Papildyta:
Dar, (nors, atrodo, šiandien jau visą temą užpildysiu savo įspūdžiais blush2.gif )
Likau labai sužavėta suknelės nuomotojos žodžiais. Kai pridaviau, tikėjaus, kad ji tuoj puls žiūrėt ar kas nesugadinta, ar koks raištelis nepamestas, o ji net maišo neprasegė. O aš tą suknią buvau žiauriai priprakaitavus, o skalbt uždraudė. Tai jau laukiau bent pabambėjimo, o ji sako: klientas ne už tai tokius pinigus moka, kad pats tvarkytų rūbelį. Va. Aš irgi tą patį galvojau, bet kažkaip laukiau pabambėjimo. Ir nesulaukiau bigsmile.gif
leliuga
thumbup.gif merginos aš tiesiog pritrenkta tokio pasiruošimo swoon.gif thumbup.gif
zwezda0702
QUOTE(MagnolijaB @ 2010 07 12, 15:23)
Kilo klausimas, esu buvusi vestuvėse, ir po pirmojo piršlio tosto, paprašomi jaunųjų tėvai pradėti vakarą ir sušokti šokį. Ar  kuri girdėjot tokį dalyką? Ar kas darys?
*

girdejaau ir maciau,tevai susoka,poto ir porom apsikeicia,tai reiskai kad tevai atidaro vestuves,kazkas panasaus,na cia pas lenkus vestuvese buvo,nezinau kaip pas lietuvius smile.gif

QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 18:28)
*

na tu saunuole,labai viskas grazu ir idomu kai rasai ir pasakoji thumbup.gif o kaip darei agurku zaidima?koki kamuoli pirkai?kokius agurkus trumpus ilgus?ant ko kabinai?kokios prizines vietos buvo?as ir mastau si zaidimuka daryt smile.gif
ir kaip ta ipuoda pristatei kaip dovana antrai dienai tipo vietoj kocelo ir tt?tai kas viduje nelabai ir supratau g.gif
mazmona
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 12, 14:39)
*

Viršuj yra liniuotė su cm biggrin.gif o šiaip tai gerbiu žmones, kurie patys randa sprendimą ir nesibėdavoja kitiems. Nieks po to nemato kaip padaryta - svarbu rezultatas.

pašnekutės pasiruošimas nerealus thumbup.gif
kiskis
Sveikos merginos, o kaip pazadu torta padaryti 2 aukstu? Pirma auksta su tarpeliais?
pašnekutė
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 07 12, 18:41)
na tu saunuole,labai viskas grazu ir idomu kai rasai ir pasakoji thumbup.gif o kaip darei agurku zaidima?koki kamuoli pirkai?kokius agurkus trumpus ilgus?ant ko kabinai?kokios prizines vietos buvo?as ir mastau si zaidimuka daryt smile.gif
ir kaip ta ipuoda pristatei kaip dovana antrai dienai tipo vietoj kocelo ir tt?tai kas viduje nelabai ir supratau g.gif
*

Aš pirkau ilgavaisius agurkus (taigi vyrams taip svarbu ilgis lotuliukas.gif ) Perrišau juostele, kur dovanas riša, palikau pakankamai ilgio, kad aplink liemenį užtektų ir agurkas kabėtų ties blauzdos viduriu (maždaug, nes nepažinojau nė vieno pabrolio ir ūgių nežinojau, tai taikiau ant dvimetrinių smile.gif ). Prieš žaidimą pamerges paskyriau už sirgales/šokėjas ir liepiau išrinkt kiekvienam po agurką (specialiai rinkau kad būtų nevienodi - ilgesni, trumpesni, storesni. Koks kokia pamergei labiau patinka mirksiukas.gif ). Na, pririšo ties liemeniu. Iš išgertų šampano butelių padarėm dvejus vartus ir davėm pripūstą paprastą didelį vaikišką kamuolį. Piršlys teisėjavo, o komandos rungtyniavo. Visi leipo juokais, net ir kiti, netolies įsikūrę 2 vestvių pulkeliai žiopsojo išsižioję. Mačas baigėsi rezultatu 1:1. Gal dar nebūtų pasibaigęs, bet vienas pabrolys gavo traumą - agurkas lūžo. Tai kitus ištiko priepuolis nuo isteriško juoko. Taip mačas ir baigėsi.

Prizai buvo vestuviniai pinigai. O kadangi mačas baigėsi lygiosiomis, tai kiekvienas gavo po lygiai.

Tą iPuodą pristačiau kaip moderniausią buiteis įrangą, tiesiog būtiną kiekvienuose namuose. Na, panašiai, kaip kad per teliką kokį šlamštą reklamuoja ir giria be proto, lyg jis pats namuose visus darbus nudirba be niekieno įsikišimo. O kas vidui - nelabai dar ir pasakojau, todėl ir nesupratot. O viduje - kaip ir priklauso - kočėlas, tarka, samtis, kaiurasamtis, mėsai muštukas, pleistras, bintas, spąstai. Kaip manot, kokias programas su jais galima "instaliuoti" į iPuodą?

Papildyta:
QUOTE(kiskis @ 2010 07 12, 18:41)
Sveikos merginos, o kaip pazadu torta padaryti 2 aukstu? Pirma auksta su tarpeliais?
*

Kai kas tiesiog pasidaro didesnį trafaretą. O aš tai dėjau papildomai į pirmo aukšto vidurį dėžučių. Gavosi truputį su tarpais, bet niekam tai neužkliuvo.
PACELUIKA
AS NERANDU ZODZIU ISLYDEJIMUI. vISI EILIUOTI. NENORIU EILIUOTU verysad.gif
loretita2
QUOTE(linoze @ 2010 07 12, 15:42)
*

As ir visas sveikinu su atliktu darbeliu, o nesklandumai pasimirs.
As tai pirkau, nes pati siut nemoku
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.