Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVII TEMA

QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 09, 10:17)
Oj pamirsau paklaust-kiek kazi balandziukai db kainuoja???
aciuks.gif


Na asgavau toki atsakyma :
I siaulius galime pasiulyti balandzius tik pasiimant is Kauno, Alytaus.
Galima balandzius pasiimti sventes isvakarese. Poreles kaina + paleidimo
zodziai = 90 Lt

O del vandens zibintu, tai taip leido, salia sodybos yra tvenkinukas, tai leido ten, tik gaila, kad fejerverku ne
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 07 09, 11:33)
Tai va va tipo ka cia jauniesiems stresas, jie nieko nenori, o tipo padarysi ir bus gerai ir dar padekos doh.gif  nu zodziu vargo vakariene laukia lotuliukas.gif
"Tarp Kitko"  kazkadu buvo 50 lt  biggrin.gif  maz sezono metu gal but bisk pabrange, o gal i ne  biggrin.gif

ai man tai parkes jau juodos..Jaunoji su tevais stradalina del jaunikio giminiu..tipo vokieciai,kaip ka reaguos i mus lietuvaicius,kaip cia renktis del ju tt ir pan dry.gif Tai man irgi db strioko tipo,kaip jie i mano uzimtuma reaguos..Tai po visko ir pasakysiu,kad daug norejau pasiruost,bet,kad jus taip pergyvenates del ju,tai ir as susipergyvenau cool.gif lotuliukas.gif

Maz bulandziai gal nebe tokie populiarus,nebe taip ant bangos-gal papige bus g.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(TingiKace @ 2010 07 09, 11:59)
Na asgavau toki atsakyma :
I siaulius galime pasiulyti balandzius tik pasiimant is Kauno, Alytaus.
Galima balandzius pasiimti sventes isvakarese. Poreles kaina + paleidimo
zodziai = 90 Lt

mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 09, 09:17)
Oj pamirsau paklaust-kiek kazi balandziukai db kainuoja???
aciuks.gif

as pazistu viena zmogu kuris uz 40lt nuomavo porele,jei uzsakai pries men ,jei paskutiniom sienom tai 70lt
PASNEKUTE,saunuole tu,matyt iki paryciu darbavaisi,kad dar cia 5 ryto uzsukai biggrin.gif
sekmes tau ,lauksim pasakojimu 4u.gif 4u.gif smile.gif
beja,kas daresi pirslio pinigus?as blogai draugauju su fotoshopu del nuotrauku redagavimo,dar vyras perinstaliavo programa tai dar rusiskai,tai isvis neorentuojos dabar kas kur doh.gif nelabai man iseina graziai ta 100tine,gal kuri galit imest pvz kaip pas jus atrodo ir kaip daret?jei nesunku,buciau labai dekinga 4u.gif
Papildyta:
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 09, 11:05)
ai man tai parkes jau juodos..Jaunoji su tevais stradalina del jaunikio giminiu..tipo vokieciai,kaip ka reaguos i mus lietuvaicius,kaip cia renktis del ju tt ir pan dry.gif  Tai man irgi db strioko tipo,kaip jie i mano uzimtuma reaguos..Tai po visko ir pasakysiu,kad daug norejau pasiruost,bet,kad jus taip pergyvenates del ju,tai ir as susipergyvenau cool.gif  lotuliukas.gif

mega_shok.gif

maziau tu imk i galva,pasiruosk kaip gali ir viskas,tevai ,jaunoji stradalina..tai reikejo kitaip kazka tada mastyt pas viena puse atsokt poto pas kita,o cia dabar reikalauja is taves nezinia ko,as tavo vietoj nepergyvenciau,ir manau neissigas tie vokieciai lietuviu,linksma mes tauta esam,viskas bus thumbup.gif jiems bus kazko naujo,ir jau bus idomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 07 09, 12:10)
maziau tu imk i galva,pasiruosk kaip gali ir viskas,tevai ,jaunoji stradalina..tai reikejo kitaip kazka tada mastyt pas viena puse atsokt poto pas  kita,o cia dabar reikalauja is taves nezinia ko,as tavo vietoj nepergyvenciau,ir manau neissigas tie vokieciai lietuviu,linksma mes tauta esam,viskas bus thumbup.gif jiems bus kazko naujo,ir jau bus idomu biggrin.gif

dekui uz palaikyma 4u.gif
Tai vot,mane jau jie biesina..Manimi pasitiki ir tikisi kazko tipo..bet tuo paciu ir paskambine informuoja,kad pvz jie ten nepripazysta lb jau puosniu sukneliu,imantriu ir pan..Tipo ziuri kreivai kaip i rusus kokius blink.gif Nu sakau as gal "stukos" kokios neuzsivilksiu,gal gedos nepridarysiu tipo! doh.gif cool.gif Ne ne sako..mes tik informuojam,kad gal nepatogiai jausies paskui,jei pati puosniausia busi.. blink.gif Nu zodz.. ax.gif


Man patiko is cia darbeliai
http://members.fotki...sudarbai/about/

Siauliete ji turbut..
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 09, 11:42)
dekui uz palaikyma 4u.gif
Tai vot,mane jau jie biesina..Manimi pasitiki ir tikisi kazko tipo..bet tuo paciu ir paskambine informuoja,kad pvz jie ten nepripazysta lb jau puosniu sukneliu,imantriu ir pan..Tipo ziuri kreivai kaip i rusus kokius blink.gif Nu sakau as gal "stukos" kokios neuzsivilksiu,gal gedos nepridarysiu tipo! doh.gif  cool.gif Ne ne sako..mes tik informuojam,kad gal nepatogiai jausies paskui,jei pati puosniausia busi.. blink.gif Nu zodz.. ax.gif
Man patiko is cia darbeliai
http://members.fotki...sudarbai/about/

Siauliete ji turbut..

nu siaubaaas doh.gif matyt pergyvena ,kad graziau uz nuotaka atrodysi biggrin.gif mano jaunoji nors isskirtinio skonio,daznai skoniai nesutampa,bet ir tai sako as pasitikiu tavim ir daryk ka nori,jau del rubu tai tikrai net zodzio nepasake smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 09, 06:10)
Oi, pas mane 21 lapas + visi "sertifikatai", pasai netikri  ir kitas spausdintinis gėris. Papkutė tikrai solidi. O pas piršlį - visai kūdai palyginti atrodo  lotuliukas.gif  gal reik Žooodžiu, dyyyyydelis dėkui visoms, prikaupusioms čia lobių, kuriais gausiai pasinaudojau ir iki susimatymo, kai įspūdžiais jau galėsiu dalintis  4u.gif

na saunuole tu thumbup.gif matyt visa nakty darbavaisi kad paryciais dar cia uzsukai smile.gif
sekmes startuojant 4u.gif lauksim poto pasakojimu biggrin.gif

QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 09, 09:17)
Oj pamirsau paklaust-kiek kazi balandziukai db kainuoja???
aciuks.gif

kiek as viena pazistu,tai jei pries koki men uzsakai tai 40lt,jei paskutine diena tai 70lt.
beja,kas dare tuos pirslio litus?as blogai draugauju su fotoshopu,nelabai man gaunasi ta foto patalpint i ta 100tine,gal kuri galit imest pvz kaip pas jus atrodo ir kaip jus butent darot?jei nesunku,buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2010 07 09, 07:52)
Gal kuri turiot išsisaugojusi rožės lankstymo schemą?

http://www.alfa.lt/straipsnis/10257898

Papildyta:
QUOTE(vildar @ 2010 07 09, 08:22)
hm Pamatavau su savo sant. liud.-maniškis 1 cm. platesnis ir aukštesnis. Gal nekreipt į tai dėmesio g.gif

Padidinau 1 cm ir išsiunčiau iš naujo.
Atsakyti
QUOTE(makse* @ 2010 07 08, 23:20)
sveikos svociutes wink.gif
ir as jungiuos i jusu rata. tik su tokiu keblumu... vestuves rusiskos ar bent rusu kalba..  doh.gif Gal kuri uzmate kurnors koki mini scenariju rusu kalba?  ax.gif as pati lietuve, tai verst pazodziui teksto nesinori, nesigaus graziai..
padekit please..  4u.gif


Jau turiu. norejau padekot visoms padejusiom !!!!! 4u.gif
ir sekmes svociaujant! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Spygliusss @ 2010 07 07, 13:20)
Labas visoms,
1. kiek svociuciu maciau, visos (5ios is 6iu) buvo violetinemis sukniomis. Tikrai grazu, tik keistas sutapimas  4u.gif

Sveikutes visos, atsiprasau ,kad negalejau laiku atsiust adresiuka, bet manau kazkas mane pavadavo, ilsejausi:). O sutapimas gal delto ,kad siemet violetine spalva laime nesa, bent man taip salone sake, o pas jas buvo kazkokia zinione atejusi, ir atnese zvake violetine ir liepe turet . g.gif kazin kaip cia istikruju
Papildyta:
QUOTE(liwana @ 2010 07 07, 15:17)
Sakykit svociutes ar tinka šimtalapis svocios karvojui?

Cia turi omenyje skruzdelina, tai as toki ir turejau, nes tu tortu ir kitko yra ant stalo, dar prie jo turejau sirsiu medu
Atsakyti
Kazkurioj temoj, o gal ir ne temjh.. gal vajau nebedirba doh.gif maciau diplomus su juokingomis gyvuneliu nuotraukomis, gal kuri turit? arba bent jau kur pasiziuret galima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TingiKace: 09 liepos 2010 - 15:08


Cia turi omenyje skruzdelina, tai as toki ir turejau, nes tu tortu ir kitko yra ant stalo, dar prie jo turejau sirsiu medu
[/quote]


O prie ko cia tas sirsiu medus, kelis kartus buvo minetas. Maniau jis labiau krikstynu simbolis ar kaip? g.gif
Atsakyti
[quote=Spygliusss,2010 07 09, 16:31]
Cia turi omenyje skruzdelina, tai as toki ir turejau, nes tu tortu ir kitko yra ant stalo, dar prie jo turejau sirsiu medu
[/quote]
O prie ko cia tas sirsiu medus, kelis kartus buvo minetas. Maniau jis labiau krikstynu simbolis ar kaip? g.gif
[/quote]
Na seip vietoj butelio, ir gerai ,kad turejau, nes buvo tokiu kas nera jo ragaves, paprase i namus parvezt, kad ideciau. Bet cia nebutinai turet smile.gif
Papildyta:
QUOTE(makse* @ 2010 07 09, 09:43)
pastuke tai cia kur? apsveiskit, amtau kad visai zalia situose reikaluose..  ax.gif
aaciu!

g.gif tavo pastas pilnas neina atsiust
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 07 09, 08:17)
Oj pamirsau paklaust-kiek kazi balandziukai db kainuoja???
aciuks.gif

Skambinau tai 100 lt o karaliskieji 120 verysad.gif

noriuuu uz 40 ))))))

Pasiemiau sian pedutes(nuotraukos) Tokios fajnooooos)))
Padariau didesnio formato , labai liuks ziutesi!!
Manau patiks visiems, ryte antra diena parodysiu o po to suri atnesiu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 09 liepos 2010 - 16:10