Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVII TEMA

QUOTE(vildar @ 2010 07 19, 16:36)

Mes ėjom pirmi(piršliai), po to poros. Kai suėjom į salę, tada prasiskyrėm ir tik tada įėjo jaunieji. Čia Klaipėdos CMB





telsiuose ir ukmergej eina pirma jaunieji, tada pirsliai, is paskos poros. rolleyes.gif kaip kitur nezinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(TingiKace @ 2010 07 17, 21:25)
KOkias papkes emete? suprantu, kad jas reik papuost, bet  kad kanceliarinese neradau  padoriu papkiu..arba paprasti segtuvai su gumelem, arba papke kurvirsui prisispaudzia lapai, nu arba jau po koki 40lt.... nesamone...  schmoll.gif

Dar klausimelis, kam duoda tuos papuostus butelius, ar tikriesiems jauniesiems, tuomet kada? ar stala uzsedusiems?

4u.gif
o as vietoj papkes nupirkau dideli vestuvini atviruka, jis yra A4 formato, ten priklijavau segtuveli, ir sudejau visus savo lapus paruostus, atviruko virselis labai grazus su rozemis ir ziedai, labai graziai gavosi, o pamaciau toki dalyka pas pazistama, kai ziurejai vestuvini CD wub.gif
Atsakyti
Kažin kada kitos atidirbusios šeštadienį prisistatys. Man rodos buvo daug šį savaitgalį startavusių g.gif Visai įdomu būtų pasiskaityt.
Atsakyti
QUOTE(mazmona @ 2010 07 19, 22:57)
Kažin kada kitos atidirbusios šeštadienį prisistatys. Man rodos buvo daug šį savaitgalį startavusių  g.gif Visai įdomu būtų pasiskaityt.


tai dar tik pirma diena po visko rolleyes.gif po tokio karscio reikia laiko joms atsigauti, o dar ispudziai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vildar @ 2010 07 19, 16:36)
Aš leidau tik 1, bet toks didelis buvo ir viduj baliono dar 1 balionas ir dar šleifas baltas pririštas buvo. Atrodė tikrai neprastai, jis visas toks vestuvinis... Kai turėsiu foto-parodysiu.


Ai vieną incidentą apturėjom. Bažnyčios kiemelyje paleidom savo gražųjį balioną, svečius vaišinom jaunųjų saldainiais, iššovėm šampaną svečių garbei, ir kad išpuls tokia davatka iš už bažnyčios kampo, kad pradėjo šaukti, kad mes jaunuosius alkoholikais norim padaryti, kaip mums negėda ir t.t. Visi pasimetė, taip nefainiai prieš jaunuosius ir svečius...

Siand buvau "Balionu salyje"tai maciau toki balioncika grazu kaip ,kad jusu buvo wub.gif Kazi kokia kaina tokio..nes tokio su balandziais vestuviniais-vienetas 8lt g.gif Nuvariau kitur,pas konkurentus ju,tai irgi grazus su rozem baltom-5litukai ax.gif

Nu ten siaubas kokia islindo blink.gif Gadina svente tokios personos cool.gif

QUOTE(mazmona @ 2010 07 19, 17:29)
lotuliukas.gif ot koks atsakingas dievo tarnas

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif


Kas su manis si sestadieni pirsliaus,liudininkaus? bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 07 19, 18:14)
g.gif kas cia per nesekminga diena. Zibintu tai yra , Rasoti ziedai<< parduotuve netoli senojo turgaus, o tauriu nemazai ir maciau senajam turgui, tikioi krautuvelei, ten dar labdara, rusiska kosmetika ir toks skyrius yra indu ir plastmases gaminiu.  O pajurio mugei geras graveris, ten ir dar skyrius audiniu yra, bet jame galima ir vestuvems daikciuku pasipirkti, bent as ten apsiperku smile.gif

as vandens zibintus sakysiuos is piro.lt atveza i namus aisku uz papildoma mokesty!klaipedoj vandens zibintai mazesni 6.lt o didesni 10lt atrodo?
Papildyta:
QUOTE(TingiKace @ 2010 07 19, 21:12)
loretita2, dekoju  ten kaip tik ir nebuvau...
tik va tos parduotuves rasoti ziedai tai kazkaip neatgaminu, tai kokia nors geliu parduotuve?  blush2.gif

rasoti ziedai yra filialas ir silutes plenete maximoje netoli vingio!mazyte tokia irgi vestuvine atributika!heliniai balionai 1 dienai ar 2lt o keturias kad laikytu 4lt tikrai verta imti ir as imsiu tom mergiskom ir berniskom svajonem paleisti prie baznycios ar zakso?vis mastau gavau saksofonista prie baznycios tai gal tuos balionus paleisti prie zakso?bet ten manau daug bus sveikintoju?tai gal palikt prie baznycios? g.gif
Papildyta:
o del perengimo i seimininkus gal rimtai abiem prijuostes padaryti?kokias tai pvz.AS gaminsiu pusrycius ir vakariene,o ant kito ,,as gaminsiu pietus,,?kaip manot?ka jus rasytumet,kad atsiminimuj liktu?ar paprastai va skrybelaite ir pypke vyruj o moteriskei vieduokle,bet ka ant galvos kokia skrybele g.gif
Atsakyti
O aš šiandien pabaigiau taures kelionines jauniesiems. Ant stalo turės kitas - jaunojo mama, tas ruošia.

user posted image
Atsakyti
labai gražios.

man irgi vargas, mus pakvietė tik kaip liudininkais, svečių daug nebus, tik simboliškai, o jų skaičius kiekvieną dieną aud ir auga, tai net nežinau ką daryti, o vestuvės jau 31 d.
Atsakyti
as jau bijau atsiversti svociu namu tema biggrin.gif atrodo jau viska sudeliojau, o cia ir vel nauju minciu, net galva sukasi. kokios jus visos saunuoles. zinote, mano pacios vestuves buvo pries 18-ka metu ir tik dabar, kai jau paciai teks svocia buti as supratau, kiek darbo ir laiko tai atima. teks vaziuoti pas pirsliu su sampanu ir dar karteli jiems padekoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rudis1 @ 2010 07 20, 11:42)
as jau bijau atsiversti svociu namu tema biggrin.gif atrodo jau viska sudeliojau, o cia ir vel nauju minciu, net galva sukasi. kokios jus visos saunuoles. zinote, mano pacios vestuves buvo pries 18-ka metu ir tik dabar, kai jau paciai teks svocia buti as supratau, kiek darbo ir laiko tai atima. teks vaziuoti pas pirsliu su sampanu ir dar karteli jiems padekoti  biggrin.gif

Man gerai is tos puses,kad liudininkausiu savo buvusiu pirsliuku dukters vestuvese.. ax.gif Tai vat ir bus kaip padeka,graza biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos svociutes, mes jau sestadieni siaip ne taip atalaikeme nezmoniska karsti ir atsventem vestuves. Dabar vyksta reabilitacija prie ezeru,atlekiau tik trumpam i biblioteka, kad Jums brukstelti.
Kai tik tik galesiu, viska placiau aprasysiu, kas kaip vyko ir pavyko.
Visi sveciai dekojo, sulaukem tikrai daug padeku. Jaunieji, atsidekodami uz nelengva darbeli padovanojo bilietus i Airija ( i svecius pas jaunuosius), kada tik galesime.
Labai patiko zaidimas Jauniesiems, kaip gerai jie pazista vienas kita ( jaunieji susodinami nugara i nugara, duodama po viena jaunosios ir jaunikio bata, uzdavus klausima keliamas vienas batas , arba jaunosios arba jaunikio).
Dar labai patiko "Kaip jaunikis augo".
Ziauriai prisijuokem per vyru futbola. KAdangi agurociu dabar nera, tai nupirkau tokius geltonus moliugus. Atrode zymiai geriau , nei butu tie agurkai. Tiesiog ta geltona spalva sviete is tolo. Pririsau juos skirtingame aukstyje, o merginos burtu keliu istrauke savo partneriams po moliuga. Tikrai buvo geras vaizdelis smile.gif
Dar labai pasiseke "isdurti" su mediniu tortu.
Jauniesiems patiko akmeneliu metimas i vandeni, jaunuju medus, pagalve su meiles preliudu, jaunosios pavarde konservavimas.
Vakare i sodyba pavelavome visa valanda. Teko keisti scenariju. Nespejom keletos zaidimu pazaisti, betsiaip viska praktiskai igyvendinome. Svente pavyko, taciau tikrai labai pavargome.
Kai turesiu foto, galesiu pasirodyti.

Aciu VISOMS SVOCIUTEMS,
kurios cia dalinosi savo mintimis ir idejomis,ir sekmes busimoms svociutems.

Atsakyti
Grikute-wau kokia dovana jums uz vargeli,noreciau ir as tokios bigsmile.gif biggrin.gif
kaip tuos moliugus aprist sekes,apviniot ,kad laikytus g.gif Ir kokiam aukstyje juos kabint? g.gif
Kaip koncervavot,su vandeniu darzoves,ar pavarde popieriuke? 4u.gif Jei sausai-tai ka i stiklaini dar dejot? 4u.gif

Karsta tai alina..ale man si savaitgali tai lietu su zaibais pranasauja unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tarp Kitko": 20 liepos 2010 - 11:11