Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVII TEMA

mergaites, o kaip su tortu, kada juo vaisinama? pas mus vestuves dvi dienas, as galvociau , kad gal reiktu pirma diena po 24 val? o jei ne , tai kada antra diena?

Atsakyti
Apie kok tortą kalbi? Jaunieji paprastai tortą prapjauna po 24 val. Bet kiti daro kaip nori. Galit ir anksčiau pjauti, jei labai norit saldžiai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, norečiau prie jūsų didelio ir smagaus būrio prisijungti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bandau jau antrą savaitę skaitydama įveikti jūsų visas prarašytas temeles doh.gif tai jau naktimis nebemiegu nuo skaitymo. Man svočiautyi po dviejų savaičių, bet iki visiško jūsų temelių perskaitymo man dar mažiausiai reikės mėnesio, nes tiek daug gerų patarimų, kad super. Ir kiekvieną kartą randu vis daugiau naujų idėjų. Ačiū jums 4u.gif Jūs nuostabios. Turiu vieną prašymą, gal galėčiau ir aš gauti į AŽ prisijungimo duomenis smile.gif smile.gif gal dar rasiu tokiu idejų, kurias galėsiu papildyti savo vestuviu scenarijų, kurį sukūriau SM forume rastais patarimais.
Man labai reiktu santuokos liudijimo kopijos. Aciū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larutyte: 25 liepos 2010 - 12:24
Dar turiu klausima, ziurejau skanuotus santuokos liudijimus, tai kokios dabar jie buna spalvos?? Nes ten kur skanuota tai kazkokie raudoni blush2.gif o pas mane visai kitokie... tai gal kas nors galite patarti dabar man?? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larutyte: 25 liepos 2010 - 14:35
Nauji tokie dabar ir būna smile.gif
Atsakyti
Svociutes gal kuri daret ar darot torta is malkos,kaip ir kada jis naudojamas?
Atsakyti
QUOTE(liwana @ 2010 07 25, 18:49)
Svociutes gal kuri daret ar darot torta is malkos,kaip ir kada jis naudojamas?


Čia forume kažkuri svočiutė yra paminėjusi, kad darė, o jis naudojamas stalo išsipirkimui smile.gif
Atsakyti
ar dar daromas sarasiukas kada kas svociauja?
Kur reikia "pasigirti" siuo klausimu ax.gif
Mes su vyru liudininkais kviesti rugpjucio 07, bet gaunasi, kad cia viska organizuosim nuo...iki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2010 07 25, 20:25)
ar dar daromas sarasiukas kada kas svociauja?
Kur reikia "pasigirti" siuo klausimu ax.gif
Mes su vyru liudininkais kviesti rugpjucio 07, bet gaunasi, kad cia viska organizuosim nuo...iki ax.gif

Seniau jis buvo daromas, o dabar kazkaip apleidom si reikaliuka g.gif
Atsakyti
Sveikutes. Jauciuos kaip is medzio iskritusi...niekur nerandu to bendro SM pasto su slaptazodziu, padekit... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***** @ 2010 07 25, 22:45)
Sveikutes. Jauciuos kaip is medzio iskritusi...niekur nerandu to bendro SM pasto su slaptazodziu, padekit... 4u.gif

biggrin.gif blogai ieskai

Atsakyti
Merginos o kaip su padazu tortu(pazadu) biggrin.gif , kada ji naudoti ir kokia sistema?
Nu gauna seima viena gabala atsidaro ten tas pasizadejimas ir toliau kas??? Kazkaip neatsirenku. doh.gif
Atsakyti