Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVII TEMA

panos,gal pamesit kokiu ideju del pizamos jaunavedziams,noriu tokios 2in1,gal kokiu foto turit,ar kur uzmatet kokiu pvz?:)buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 07 25, 23:36)
panos,gal pamesit kokiu ideju del pizamos jaunavedziams,noriu tokios 2in1,gal kokiu foto turit,ar kur uzmatet kokiu pvz?:)buciau dekinga 4u.gif


Pernai kai ieškojau idėjų vestuvėms - buvau radusi kažkur tai tokią nuotrauką ( tikiuosi autorė nesupyks , nes neprisimenu kas ji buvo ) ax.gif

user posted image

O man tai patinka idėja kai dovanoja tipo naktinius - tuščias dėžutes, nes jauniesiems pirmai nakčiai naktinių nereikia, ir prideda visokių gerybių, kad neišalgtų ir neištrokštų lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Inga:),2010 07 24, 09:53]

Kalendorius. Pasitvirtino reikalas, nes ten jauniesiems priminimas vestuvių metinių iki ąžuolinių vestuvių kurios bus 2090 metais biggrin.gif


Kaip tas kalendorius atrodo?
Ar tik dedat 2010, 2011 ir t.t. konkreciai tos dienos?
O kokius vaizdelius idedat?
ACIU uz info

O gal kuri uzsiimtu uzrasyti ant paklodes meiles simfonija? Sapnavau, sapnavau, o dabar jau stroks darosi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidux: 26 liepos 2010 - 07:40
sveikutės, aš jau po visko viskas parėjo labai šauniai, visi dėkojo, ašaras braukė atsisveikinant trumpai papasakosiu, kas kaip buvo. šiandien turėtume atsiimti nuotraukas, tai įkelsiu parodysiu savo darbus . išlydėjimas vyko daudmaž standartiškai. Jaunajam einant pas jaunąją padariau trumpą užduotį, kad taip lengvai nepraeitų . tada jau pristatčiau jaunuosius, poras. Išlydint perskaičiau savo parašytus žodžius, stengiausi negraudinti. paskui išvažiavom į CMB, po to bažnytinė santuoka. Gamtoje sužaidėm vos pora žaidimų, nes buvo labai karšta, nenorėjom iš pavėsio nei biškio trauktis, jaunieji tuo metu fotografavosi, paskui ejom ant tilto ir nors buvo labai karšta visi labai greitai perbėgo mūsų tiltelį. Tada jaunieji kūrė savo laimingo šeimyninio gyvenimo receptą, rinkosi jiems tinkančius akmenėlius su teigiamais jausmais o likusius metė į vandenį ir tai darė su entuziazmu. Tiesa prie bažnyčios atnešė pabroliai man dėžę su balionais, ją atidarę jaunieji išleido savo mergautines ir bernautines svajones ir po to sugalvoję savo pirmas bendras šeimos svajones leido du balionus, kuriuos buvau pritvirtinusi prie dugno, kad neišlėktų į orą su visais kitais mirksiukas.gif grįžus į sodybą pasitiko tėvai, buvo užsėstas stalas, čia bišk man pagadino reikalus tie kurie užsėdo, nes aš sodybos šeimininkei palikau jaunųjų foto ir papršiau prilipdyti jas pri jaunųjų lekščių dugno, bet ta šeimininkė sugalvojo paduotas jas tėveliui jaunosios, o tas tiems kurie užsėdo stalą, o jie aišku nuotraukų nepadėjo kur reikia doh.gif nu vien žo, bet paskui gavo traukti iš ten kur buvo paslėpę ir radę kompromisą stalą išsipirkom biggrin.gif tada pirmas užsėdimas. perskaičiau santuokos liudijimą, ir paraginau visus atidaryti gėrimus, ir paskanauti karštų valgių. Pvalgė visi, tada sužaidėm prisistatymo žaidimą, visi prisijuokė, nes kažkaip labai gerai pataikė pažadus išsitraukti, vyrai keis sauskelnės, merginos žadėjo jaunąjį į barą vesti ir pan. tada išsirinkom valdžią, kadangi jaunimas buvo laaaabai linskmas, tai buvo daug juoko, plojimų ir palaikymo, dirbti buvo tiesiog džiaugsmas. tada šiek tiek visi atsipūtė, dar užkando padainavo, muzikantai liuks buvo. tada aš atnečiau ir įteikiau kiekvienam svečiui prisiminimo dovanėles, buvo įrašytas CD su jaunųjų valso daina, ir visos kokių 30 metų laikotarpio populiariausios meilės dainos, ir kartu dar buvo įpakuotos saldainės su jaunųjų nuotraukytėm, pat ant pačio cd buvo uždėtos jaunųjų nuotraukos, ačiū vienam pažįstamui, kuris savo spaustuvėj man tai padarė nėmokamai. jaunųjų veido išraikška buvo verta milijono kai tai pamatė tada dar išdalinau laikraštį "jaunavedžių rytas", kad kol dar visi su veikiančiom galvom,kad pasidėtų ir namie grįžę pasiskaitinėtų, bet buvau nustėbus kai visi puolė skaityt, pradėjo girti už lakią vaizduotę, tai džiaugiausi už įvertintą darbą. jauniesiems tuo momentu padovanojau užkonservuotą "meilę", nes užkonservuota pavardė man nelabai , o jaunasis labai mėgsta mano agurkus marinuotus, tai vat aš jiem ir padariau, išpjausčiau iš morkų žodį "meilė" ir padovanojau (ačū už tai vienai forumietei, kuri davė tokią mintį) ir tada apdovanojau muzikantus ir šeimininkes. tada buvo paruošta vieta sveikinimams, visi ėjo sveikinti jaunųjų. po to buvo pirmasis jaunųjų šokis, čia susakiau linkėjimus su juostom, visi labai gražiai sustojo į ratelį, laikė tas juostas ir jaunieji šoko pagal savo pasirinktą dainą, visų nuostabai jie buvo paruošę neilgą bet gražų šokį thumbup.gif tada tevėlių valsas ir kadangi liudininkai vestuvių dieną atsisakė šokti polką, teko man vienai suktis (nes taip jau buvo kad liudininkai buvo uždėti parašams, o vakarą vedžiau aš), bet visai išsisukau ir muzikantai su savo polka nuvarė mus juodai nuo kojų. tada visi atsipūtė truputį. Kadangi jaunosios broliukas, vestuvių išvakarėse šventė savo 18 gimtadieni, sugalvojom ir jį pasveikinti, perrašėm su jaunaja dainą "mama man jau 18" ir aš su muzikantų pagalba dainavau tą dainą jaunosios broliui, jaudulio buvo baaaaasiai daug bet...... turbūt viskas buvo gerai, nes jaunosios tėvelis atbėgo ir sakė rankas kojas išbučiuot, galėtų tai labai paglostė širdį blush2.gif po to visi iki šeimos židinio šoko, baliavojo. kai grįžom prie stalo, buvo karti, kur muzikantai man skėlė dar vien bairiuką, bedainuodami karti, karti..... pasiūlė man pamokyt jaunuosius bučiuotis, o aš tai gi viena vakarą vedžiau doh.gif bet kadangi jie mane pažinojo gerai, tai aš kaip sakant po pirmo šoko atsigavau, ir išsisukau nuo tokių pamokų, perleisdama viską porom tada tėveliai nešė židinį, o aš stoviu jie neša židinį, kažką turiu skaityt, ieškau žodžių, neturiu pamiršau, tai ekspromtu pakalbėjau, kaip gauvosi turbut išaiškės kai pamatysiu juostą biggrin.gif po to muzikantų paprašiau užimti žmones, pati išbėgau, ruoštis 12 val, stačiau su vieno svečio pagalba širdį padegimui, ir bandėm leisti vandens žibintus. Čia buvo juodas pravalas, nes visi žibintai paleisti į vandenį geso, nežinau kodėl, bet tuo momentu nebesigilinau, parbėgau į salę pakviečiau visus leisti dangaus žibintų (jaunieji taip buvo sugalvojė 12 paminėti) ir čia biškį mum nepasisekė, nes buvo didokas vejas, dali žibintų pakilo, dalis iš vis nekilo, o pora dar į medį įstrigo, tai visus lukusius gesinom, ir nebeleidom, kad netektų gaisrinės kviesti. ir čia aš labai džiaugiausi, kad padariau tą širdį, nes po nesėkmės su žibintais, jaunieji buvo nusiminę, todėl pagalvojau kad bus geras atsarginis variantas. jaunieji ir visi svečiai laukė vienam krante prūdelio, o aš ėjau su fakelu aplink jį ir atėjus į kitą pusę uždegiau širdį, o tuo metu muzikantai pradėjo dainuoti ilgiausių metų, kai reikėjo eiti šauti šampano niekas nėjo , sako dar pažiūrim kaip dega tai dar pastovėjom visi, nes širdis labai gražiai degė ir tada jau šampaną šovėm. vėliau buvo metama puokštė, keliaraištis, dar šiek tiek vėliau išleidau jaunuosius miegoti. porom dovanojau mašinėles ir stringus su stop ženklu, o jauniesiems agurkėlių, šampano butelį, sex energijos ir "meilės simfoniją", kuri visiem labai patiko, o muzikantai dar sugebėjo greitai surasti 69 danguje tą dainą ir paleisti tai po to pabroliai dar ilgai dainavo tą dainą. čia mano oficiali dalis ir baigėsi ir galėjau atsipūti, nors tiesa pasakius vos kojas bepavilkau blush2.gif bet tada pradėjo eiti žmonės ir dėkoti už šventė, tai tarsi antram gyvenimui prikėlė thumbup.gif prašokau dar iki 4, bet ilgiau nebeišgalėjau ir nuėjau miegoti ax.gif antrą dieną programos nedaug buvo, medaliai geriausiems, sūris. labai aktyviai visi siūlė būsimiems vaikas vardus. buvau padarius korteles ant ampano butelio, ir paprašiau visų užrašyti. jaunieji tikrai turės iš ko rinktis biggrin.gif va prirašiau labai daug, jei bus įdomu kai turėsiu foto atmesiu nuorodą smile.gif norėjosi pasidalinti viskuo, kol dar viskas šviežia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikute62: 26 liepos 2010 - 10:46
Vikute62, buk gera pasakyk kaip darei ta sirdi? ar vien tik is vatos ir binto? as ketinau dar pridet i apacia sieno, kad didesne butu, bet bijau, kad pergreit nesudegtu. Ir ant ko tu ja pritaisei, kad stovetu? Gal dar nuortaukike butu a? 4u.gif As irgi noriu ja padaryt, nes ko gero 12 val tik tai ir teiseis... dangaus zibintu neleido paleist, del vandens as jau abejoju, nes vandens telkinys apauges labai,tai kas belieka, tik sirdele.
Atsakyti
QUOTE(TingiKace @ 2010 07 26, 11:57)
Vikute62, buk  gera pasakyk kaip darei ta sirdi? ar vien tik is vatos ir binto? as ketinau dar pridet i apacia sieno, kad didesne butu, bet bijau, kad pergreit nesudegtu. Ir ant ko tu ja pritaisei, kad stovetu? Gal dar nuortaukike butu a?  4u.gif  As irgi noriu ja padaryt, nes ko gero 12 val tik tai ir teiseis... dangaus zibintu neleido paleist, del vandens as jau abejoju, nes vandens telkinys apauges labai,tai kas belieka, tik sirdele.

man su ta sirdim labai pasiseke, nes ja padare vienas vyrukas, kuris dirba su metalu ar pan, tai jis man ja suvirino is stipraus metalo, padare kota jos toki, kur gali i zeme ikisti, tai buvo labai super, o apvynuojau as ja paprastai, prisipirkau gausoj paklodziu po lita, plesiau juostelem ir sukau aplink ta metala, teko pavargti, bet dege gan ilgai smile.gif sukau gan storai, bijodama kad greit uzges, tai vargas pasiteisino su kaupu, o sirdi parsiveziau namo, gal prireiks kitom vestuvem kada ax.gif salia sirdies dar buva pastacius po 2 fakelus is sonu, tai kai visis suirinko at lieptelio, speliojo kas cia bus, pacia sidi uzdegiau nuo apacios, taip ugnis po truputi kilo i virsu padarydama sidies forma smile.gif labai aciū vienai forumietei, kad nepagailėjo nepasidalinti tokia idėja 4u.gif o foto siandien turėčiau tureti, jeigu fotografas įamžino ją, būtinai įdėsiu pažiūrėjimui smile.gif
Atsakyti
Aciukas, lauksim foto clap_1.gif
Atsakyti
[quote=Vaidux,2010 07 26, 08:34]
[quote=Inga:),2010 07 24, 09:53]

Kalendorius. Pasitvirtino reikalas, nes ten jauniesiems priminimas vestuvių metinių iki ąžuolinių vestuvių kurios bus 2090 metais biggrin.gif
Kaip tas kalendorius atrodo?
Ar tik dedat 2010, 2011 ir t.t. konkreciai tos dienos?
O kokius vaizdelius idedat?
ACIU uz info

O gal kuri uzsiimtu uzrasyti ant paklodes meiles simfonija? Sapnavau, sapnavau, o dabar jau stroks darosi blush2.gif
[/quote]


Kalendorius ir buvo nuo 2010 liepos iki 2011 liepos. kiekvieną mėnesio 16 dieną apibraukiau (tą dieną vyko vestuvės). O 2011 liepos 16 dieną paryškinau raudonai ir šalia surašiau kokiais metais kokios vestuvės iki ąžuolinių.
įdėjau nuotraukytę iš interneto kur žmones švenčia savo deimantines vestuves ir parašiau:"o taip galėtumėte atrodyti per savo deimantines vestuves?!
O kalendoriaus fonui panaudojau jaunavedžių nuotrauką tokia blankią.


O užrašą pasigamink pati. Bent aš atsispausdinau printeriu lapus juos susiklijavau ir po paklode pakišau. taip ir solfedžio raktą. tada labai paprasta, tik vedžioji ir viskas.
Atsakyti
[quote=vikute62,2010 07 26, 11:37]

SUPER 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(genovaite @ 2010 07 26, 07:12)
Pernai kai ieškojau idėjų vestuvėms - buvau radusi kažkur tai tokią nuotrauką ( tikiuosi autorė nesupyks , nes neprisimenu kas ji buvo )  ax.gif

user posted image


aciu labai,bet butent viena toki pvz ir turiu,bet seip esu macius dar panasiu su kisenelem,kur vaiko vardus ar patarymus nakciai, kur sveciai gali imest i ta pizama,bet va kai reikia nerandu doh.gif
QUOTE(vikute62 @ 2010 07 26, 12:16)
tureti, jeigu fotografas įamžino ją, būtinai įdėsiu pažiūrėjimui smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif lauksim foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute62 @ 2010 07 26, 11:37)
sveikutės, aš jau po visko viskas parėjo labai šauniai, visi dėkojo, ašaras braukė atsisveikinant  trumpai papasakosiu, kas kaip buvo. šiandien turėtume atsiimti nuotraukas, tai įkelsiu parodysiu savo darbus .  išlydėjimas vyko daudmaž standartiškai. Jaunajam einant pas jaunąją padariau trumpą užduotį, kad taip lengvai nepraeitų .  tada jau pristatčiau jaunuosius, poras. Išlydint perskaičiau

Sveikos

bigsmile.gif šaunuolė ir dar viena tiek priruošei doh.gif
Atsakyti
Ką vertėtų ar tiktų padovanoti, įteikti meilės ministrui?
Atsakyti