Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu.8-oji tema

QUOTE(*Barakuda* @ 2010 09 28, 08:08)
tik nenusimink  mirksiukas.gif  4u.gif
aš būtent taip ir žadu daryti jei nepavyks mokykloj mokyklinio išlaikyti  ax.gif

vakar jau pravedė pirmos pagalbos kursus,bus pažymėjimas,o šiand jau antrą pravažiavimą turėsiu ir vėl paskambino netikėtai ar negalėčiau rytoj  thumbup.gif  ir noriu ir bijau  biggrin.gif ,o dar oras bjaurus lyjažpurškia,bet kaip nors  ax.gif


jums tai niekis tik mokintis per toki ora,o man reik eit i regitra unsure.gif bijau,kad ko bevaziuodama neapteksciau verysad.gif
Atsakyti
Ryt einu laikyt egzamino Regitroj ir turiu klausimą. Kai su instruktorium važinėdavom aikštelėj, tai šitą : http://www.ketbiliet...0aiksteleje.pdf (paskutinis, vadinamoji T forma), darydavom taip pat kaip galinį parkavimą, na pavaziuoji i prieki,kuoliukas buna desineje puseje. O cia parodyta kitaip. Gal kas gali paaiskinti kaip is tiesu reikia daryti si pratima ?biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ommm @ 2010 09 28, 13:09)
Ryt einu laikyt egzamino Regitroj ir turiu klausimą. Kai su instruktorium važinėdavom aikštelėj, tai šitą : http://www.ketbiliet...0aiksteleje.pdf (paskutinis, vadinamoji  T forma), darydavom taip pat kaip galinį parkavimą, na pavaziuoji i prieki,kuoliukas buna desineje puseje. O cia parodyta kitaip. Gal kas gali paaiskinti kaip is tiesu reikia daryti si pratima ?biggrin.gif


reikia ivaziuoti i T forma, pravaziuoti ta vieta i kuria reiks isukti atbulomis ir pagal desini veidrodeli ziureti kad matytum islinkima tada sustoti, po truputi vaziuoti atbulomis ir sukti vaira ziurint kad neuzvaziuotum ant linijos desineje puseje,tada kai jau linija nebesimato desiniame veidrodelyje reikia ziureti i kairi ir pasistatyti mazdaug vienodais tarpais,tada isvaziuojant laikytis kuo kairiau ir kai vaziuojant tiesiai priesais esanti linija dingsta is akiu,sukti vaira i kaire puse ir isvaziuoti smile.gif nezinau ar aisku bet pabandziau paaiskint,bent as tai taip vaziavau smile.gif
Atsakyti
Panos, issilaikiau tik ka praktika! Pries pusvalandi is regitros parlekiau clap.gif yahoo.gif yahoo.gif
Viska is pirmo karto! Kaip smagu ax.gif
Gavau parkavimasi sonu prie bordiuro, aikstelej nei vienos klaidos. Mieste vienoj vietoj virsijau greiti, bet nieko smile.gif bigsmile.gif Visai nebuvo baisu, po savaitgalio pavazinejimo su tata savo jauciausi visiskai atsipalaidavus, jokio streso. Tiksliau jis buvo tol kol neatsisedau i masina, tada automatiskai jis dingo. Buvo tikrai smagu, egzaminuotoja vis pakalbindavau, padiskutavom apie nauja tvarka nuo rugsejo1 dienos smile.gif smile.gif smile.gif


Geriausias prikolas, parvaziavau i aikstele, uzgesinau varikli, sako nu ka , reiks tau ateiti dar karta pas mus, mano veidas tik persikreipe, sakau tai negi jau taip blogai?? Sako pazymejimo atsiimt lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif doh.gif

Vis dar negaliu patiket, kad jau baigta su teisiu laikymu, beliko atsiimt pazymejima bigsmile.gif

Sekmes visoms belaikancioms. Vienas patarimas - relax merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2010 09 28, 15:24)
Panos, issilaikiau tik ka praktika! Pries pusvalandi is regitros parlekiau  clap.gif  yahoo.gif  yahoo.gif

jėga šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o aš po antro važiavimo,būtų pradžia bėgčiau neatsisukdama,bet dabar jau turiu pabaigti ir būtinai išsilaikyti ax.gif

eisiu skaityti temos nuo pradžios,nes kažkada buvo papasakota,kaip kur žiūrėti parkuojantis,net su paveiksliukais,gal kuri turit išsisaugojusi?aš turėjau,bet ištryniau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2010 09 28, 15:24)
Panos, issilaikiau tik ka praktika! Pries pusvalandi is regitros parlekiau  clap.gif  yahoo.gif  yahoo.gif


Saunuole bigsmile.gif Sveikinu 4u.gif

et, kad man tokius saltus nervus...

QUOTE(*Barakuda* @ 2010 09 28, 15:36)
eisiu skaityti temos nuo pradžios,nes kažkada buvo papasakota,kaip kur žiūrėti parkuojantis,net su paveiksliukais,gal kuri turit išsisaugojusi?aš turėjau,bet ištryniau  doh.gif



neturiu ...bet ten tik paaisklinimas, kur ziureti, kai garaze parkuojiesi, kad per giliai neivziuoti:4u: nestresuokit, dar tik antras vaziavimas, dar turi ivykti persilauzimas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgachka: 28 rugsėjo 2010 - 14:46
Paveiksliukai parkuojantis nepades, reik praktikos, praktikos ir dar karta praktikos, kad pajaustum kaip masina juda tavo valdoma 4u.gif Na pades, bet jau tik tada , jei nezinai net i kuria puse vaira sukt. Galiu teoriskai paaiskint , sakyk tik kuri parkavimasi 4u.gif *Barakuda*

Jurgachka Jau tikrai pas mane nera saltu nervu schmoll.gif Pries teorija net pykino, pries praktika vidurius paleido doh.gif Bet sakau, man vaziuot patinka, tai tik pajudejus regitroj is aiksteles automatiskai atsipalaidavau. smile.gif 4u.gif

Aikstelej instruktorius viska pasake kur vaziuot, pakomentavo. smile.gif

O *Barakuda* , tai tikrai nera ko pergyvent, dar tik antras vaziavimas, niekas negime mokedamas, nereikalauk is saves neimanomo doh.gif Del teorijos, tai cia jau niekuo negaliu padet, reik mokytis, mokytis ir dar karta mokytis, t.y. spresti testus. Ar sprendi www.ketbilietai.lt ? ten truputi sunkiau negu regitroj, bet klausimai labai panasus, ten ir saugus eismas yra, viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Passion*: 29 rugsėjo 2010 - 06:07
QUOTE(*Passion* @ 2010 09 29, 07:03)
Paveiksliukai parkuojantis nepades, reik praktikos, praktikos ir dar karta praktikos, kad pajaustum kaip masina juda tavo valdoma  4u.gif  Na pades, bet jau tik tada , jei nezinai net i kuria puse vaira sukt. Galiu teoriskai paaiskint , sakyk tik kuri parkavimasi  4u.gif  *Barakuda*

Jurgachka Jau tikrai pas mane nera saltu nervu  schmoll.gif  Pries teorija net pykino, pries praktika vidurius paleido doh.gif  Bet sakau, man vaziuot patinka, tai tik pajudejus regitroj is aiksteles automatiskai atsipalaidavau.  smile.gif  4u.gif

Aikstelej instruktorius viska pasake kur vaziuot, pakomentavo.  smile.gif

O *Barakuda* , tai tikrai nera ko pergyvent, dar tik antras vaziavimas, niekas negime mokedamas, nereikalauk is saves neimanomo doh.gif  Del teorijos, tai cia jau niekuo negaliu padet, reik mokytis, mokytis ir dar karta mokytis, t.y. spresti testus. Ar sprendi www.ketbilietai.lt ? ten truputi sunkiau negu regitroj, bet klausimai labai panasus, ten ir saugus eismas yra, viskas.


gal galetumet paaiskint kaip statmenai isiparkuoti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2010 09 28, 15:45)
neturiu ...bet ten tik paaisklinimas, kur ziureti, kai garaze parkuojiesi, kad per giliai neivziuoti:4u: nestresuokit, dar tik antras vaziavimas, dar turi ivykti persilauzimas  4u.gif

radau pati savo kompe viską,pasirodo neištryniau thumbup.gif

kai nurimau ,pagalvojau,kad visai ne tragedija schmoll.gif pergalvojau kaip ką dariau ir vėl mokinsiuos ax.gif ,nes aš dar nelabai jaučiu mašiną ir labai po lėto atleidinėju sankabą,net pačiai nusibosta laukti kad amašina pajudės lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o instruktorius tai klausia ar ne tamsta mokytoja,nes man viskas labai tiksliai turi būti ir iš anksto turiu žinoti kur kas ir kaip lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(*Passion* @ 2010 09 29, 07:03)
Paveiksliukai parkuojantis nepades, reik praktikos, praktikos ir dar karta praktikos, kad pajaustum kaip masina juda tavo valdoma  4u.gif  Na pades, bet jau tik tada , jei nezinai net i kuria puse vaira sukt. Galiu teoriskai paaiskint , sakyk tik kuri parkavimasi  4u.gif  *Barakuda*

O *Barakuda* , tai tikrai nera ko pergyvent, dar tik antras vaziavimas, niekas negime mokedamas, nereikalauk is saves neimanomo doh.gif  Del teorijos, tai cia jau niekuo negaliu padet, reik mokytis, mokytis ir dar karta mokytis, t.y. spresti testus. Ar sprendi www.ketbilietai.lt ? ten truputi sunkiau negu regitroj, bet klausimai labai panasus, ten ir saugus eismas yra, viskas.

teorija tai man neblogai 4u.gif mirksiukas.gif

o dėl važiavimo patarimų tai tu nepalik mūsų temos 4u.gif mums jų tikrai reikės mirksiukas.gif




Atsakyti
QUOTE(Inutis @ 2010 09 29, 08:49)
gal galetumet paaiskint kaip statmenai isiparkuoti? smile.gif


Statmenai turi omeni 90 laipsniu? Pravaziuoji stulpelius (dazniausiai buna linija ties kuria reikia sustoti). Jungi atbulini, vaziuoji atgal ir kai tik pamatai soniniam (soniniam galiniam...na ten kur gale sedynes, tai sone) stulpeli, iskar vaira susuki i desine iki galo ir tada veidrodeli ziuri kaip ten ant tos linijos einasi vaziuot, jei matai kad uzvaziuosi desiniu sonu, tai truputi judejime patiesini vaira, jei matai, kad kairej pusej uzvaziuosi, tai pasitaisyt reik smile.gif ir vsio, o sustot reiki kai galines rankeneles pradzia , tai veidrodeli turi kirstis su galine linija. Tada sustoji teisingai.
Ar pakankamai aiskiai?

QUOTE(*Barakuda* @ 2010 09 29, 09:22)
radau pati savo kompe viską,pasirodo neištryniau  thumbup.gif

kai nurimau ,pagalvojau,kad visai ne tragedija  schmoll.gif  pergalvojau kaip ką dariau ir vėl mokinsiuos  ax.gif ,nes aš dar nelabai jaučiu mašiną ir labai po lėto atleidinėju sankabą,net pačiai nusibosta laukti kad amašina pajudės  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o instruktorius tai klausia ar ne tamsta mokytoja,nes man viskas labai tiksliai turi būti ir iš anksto turiu žinoti kur kas ir kaip  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
teorija tai man neblogai  4u.gif  mirksiukas.gif

o dėl važiavimo patarimų tai tu nepalik mūsų temos  4u.gif mums jų tikrai reikės  mirksiukas.gif


O tu istiesu mokytoja? smile.gif Pasistengsiu nepalikti mirksiukas.gif Nenorek pajaust masinos antra karta vaziuojant, as jau biski atvazineju, nejauciu jos normaliai, desinio sono vis nejauciu. O del gazo stabdzio ir sankabos, tai iprasi palaipsniui. Niekas negime mokedamas wink.gif Svarbiausia jaust malonuma vaziuojant wink.gif Tada ir mokymasis sklandziau vyksta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2010 09 29, 10:44)
*Statmenai turi omeni 90 laipsniu?
Ar pakankamai aiskiai?
**O tu istiesu mokytoja? smile.gif Pasistengsiu nepalikti  mirksiukas.gif  Nenorek pajaust masinos antra karta vaziuojant, as jau biski atvazineju, nejauciu jos normaliai, desinio sono vis nejauciu. O del gazo stabdzio ir sankabos, tai iprasi palaipsniui. Niekas negime mokedamas wink.gif Svarbiausia jaust malonuma vaziuojant wink.gif Tada ir mokymasis sklandziau vyksta  mirksiukas.gif

*išsisaugojau,o kai reikės praktiškai tad ajau pakomentuosiu biggrin.gif

**ne aš tik paprasta namų šeimininkė,o su matematika susijus ir susidomėjus tik tiek kiek reikia pinigus skaičiuojant lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o dėl malonumo važiuojant tai aš ir dabar važiuodama jaučiuosi kaip karalienė už vairo,nes visi pasitraukia pro šalį važiuodami lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2010 09 29, 12:03)
o dėl malonumo važiuojant tai aš ir dabar važiuodama jaučiuosi kaip karalienė už vairo,nes visi pasitraukia pro šalį važiuodami  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

mane tai instruktorius is karto perkando, sake- "buvai pirmune mokykloj, ane?". jau taip del kiekvienos klaideles isgyvenu doh.gif
Atsakyti