Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu.8-oji tema

QUOTE(Jurgachka @ 2010 09 30, 12:36)
Regitros psl raso taip:

'sustoti ir vėl pradėti važiuoti įkalnėje taip, kad transporto priemonė nepariedėtų atgal;'


Speju, pariedet atgal nelabai galima  g.gif
thumbup.gif

na bet kaip skirtingai mokina  g.gif man tai liepie instruktorius butinai rankini uztraukt  g.gif kazin kaip kitas mokina?

o jei sankryžoj netyčia pajudėsi atgal?nes aš kartais net nejaučiu kad reiktų nuo stabdžio pajudėt g.gif
pvz išvažiuojant kaune iš regitros tai patarė su rankiniu,nes sakė jaudinsies ir bus dar sunkiau su tais pėdalais kai kojos drebės...
o dar naivus gal klausimas..aikštelėj regitroj reikia diržą segtis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winona: 30 rugsėjo 2010 - 15:07

o dar naivus gal klausimas..aikštelėj regitroj reikia diržą segtis?
[/quote]
Ne,nereikia.
Atsakyti
tai va, atsiskaiciau aikstelej pravaziavima thumbup.gif Nors vienas dalykas nuo galvos nukrito thumbup.gif . Visur kaip ir gerai buvo, labai grieztai neziurejo taip... . Bet kazkaip dabar kai jau atsipeikejau, tai man rodos, kad as labai skubejau, juk is tikro ten reikia viska letai daryti, neskubant....
Dabar liko mokyklini teorijos testa atsiskaityti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(winona @ 2010 09 30, 16:06)
o dar naivus gal klausimas..aikštelėj regitroj reikia diržą segtis?

va va ir as apie tai pagalvojau, bet gal reikia kai greitumini ruoza vaziuoji, nes man siandien per mokyklini egza, tai liepe uzsisegti vis delto.

O regitroj kai laikai, ar sviesas reikia isijungti?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2010 09 30, 13:25)
aš darau taip,mano mašiniukas dyzeliukas:
užvažiuoju visais keturiais ratais ir sustoju nuspaudusi sankabą ir stabdį-pavara liaka įjungta.Prieš pradedant važiuoti atleidinėju sankabą,o stabdį laikau nuspaudus-kai pajujntu,kad variklis pradeda kitaip dirbti tada atleidžiu stabdį ir lėtai nuvažiuoju ir vualia  thumbup.gif
kai laikai stabdį nuspaududi mašiniukas atgal neparieda  mirksiukas.gif


per pamokas ir aš taip darydavau, bet regitroj matyt mašinos kitaip sureguoliuotos nes pirmą kartą laikydama gesau nors tu ką, nežinojau net ką daryti nes rodos darau viską kaip mokino, o vistiek nesigavo.. tad kitas instruktorius mane pamokino kad atleidus sankabą reikia dar ir gazą šiek tiek paspausti kad apsukos iki 120 sukiltų ir tada atleisti rankinį ir taip labai lengvai užvažiuosi thumbup.gif
QUOTE(aistutėlė @ 2010 09 30, 17:03)

va va ir as apie tai pagalvojau, bet gal reikia kai greitumini ruoza vaziuoji, nes man siandien per mokyklini egza, tai liepe uzsisegti vis delto.

O regitroj kai laikai, ar sviesas reikia isijungti?? blush2.gif

nei diržo nei šviesų aikštelėj nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2010 09 30, 17:38)
reikia dar ir gazą šiek tiek paspausti kad apsukos iki 120 sukiltų ir tada atleisti rankinį ir taip labai lengvai užvažiuosi  thumbup.gif 

bet reikia labai atsargiai, nes gali ratai prasisukti, o man taip daznai ir nutinka.
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2010 09 30, 13:36)
na bet kaip skirtingai mokina  g.gif man tai liepie instruktorius butinai rankini uztraukt  g.gif kazin kaip kitas mokina?

man sakė yra du būdai:rankiniu ir stabdžiu tai aš pabandžiau stabdžiu ,man pavyko,o kito net nesimokinau,nes pabandžius pasirodė sudėtinga g.gif

QUOTE(Semi @ 2010 09 30, 14:26)
Ir man liepia rankini uztraukti,man atrodo su rankiniu lengviau nei su stabdziu darbiniu.

man su stabdžiu pavyko lengvai ir pavyksta ax.gif

QUOTE(winona @ 2010 09 30, 16:06)
pvz išvažiuojant kaune iš regitros tai patarė su rankiniu,nes sakė jaudinsies ir bus dar sunkiau su tais pėdalais kai kojos drebės...

QUOTE(elizabeta_depp @ 2010 09 30, 17:38)
per pamokas ir aš taip darydavau, bet regitroj matyt mašinos kitaip sureguoliuotos nes pirmą kartą laikydama gesau nors tu ką, nežinojau net ką daryti nes rodos darau viską kaip mokino, o vistiek nesigavo.. tad kitas instruktorius mane pamokino kad atleidus sankabą reikia dar ir gazą šiek tiek paspausti kad apsukos iki 120 sukiltų ir tada atleisti rankinį ir taip labai lengvai užvažiuosi  thumbup.gif 

na reik stada ir rankiniu išmokti g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 09 30, 17:40)
bet reikia labai atsargiai, nes gali ratai prasisukti, o man taip daznai ir nutinka.

na tai sakau reikia tik iki 12 kad apsukos užkiltų, tai viskas būna idealiai, o daugiau gazuot nebandžiau ax.gif nereik staigiai spaust, viską daryt lėtai ir viskas gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
Apie estakada... man regitroj egzaminuotojas (cia diskusiju metu tokia kalba isejo), sako tu nors ir koja prilaikyk iskisus, svarbiausia , kad nepariedetu atgal daugiau nei 20-30cm lotuliukas.gif Patogiausia ir naudingiausia mokintis darbiniu (t.y. stabdzio pedalu) stabdziu mirksiukas.gif Del to, kad po regitros nezinia i kokia masina sesi, o rankinis tikrai ne visur veikia, arba gerai sureguliuotas yra, as juo nepasitikiu. Istikruju mokinausi tik su darbiniu, bet, jei reiketu, tai mokeciau ir su rankiniu.
Nei dirzai, nei sviesos aikstelej neprivaloma, nors rekomenduojama .. Bet kai regitroj isijungiau sviesas, sako pataupom akuma, isjungiam fakelus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2010 09 30, 20:37)
Nei dirzai, nei sviesos aikstelej neprivaloma, nors rekomenduojama .. Bet kai regitroj isijungiau sviesas, sako pataupom akuma, isjungiam fakelus  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif oje,kuriam mieste čia taip linksmai?
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2010 09 30, 21:37)
Bet kai regitroj isijungiau sviesas, sako pataupom akuma, isjungiam fakelus  lotuliukas.gif

thumbup.gif koks linksmas egzaminuotojas pasitaikė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 09 30, 11:16)
nesuprantu ir as pati, as truputi gaza paspaudziu, tai per staigiai viskas, gal net per stipriai, todel taip ir gaunasi.... Instruktorius sake gazo is viso nereikia spausti, su sankaba tik. Tai as du kartus nuriedejau atgal..... verysad.gif O idomiausia tai, kad toj aikstelej as 6 karta sukiniejuosi ir anksciau gerai ejo ant to kalniuko.  O dabar nebeina ir plius dar siandien egzas.

O tai per tikra egza regitroj ar galima nuriedeti atgal ir kiek kartu?  g.gif

Ir dar kai jau pagaliau ant to kalniuko uzvaziuoji, tai sankaba reikia paleisti is viso, ar nuspausti iki galo???? g.gif Kaip ten yra?  g.gif Nes kazkokiu atveju masina labai greitai vaziuos ir nebeis issukti, o kitu atveju riedes letai. Gal zinot ? g.gif

PO TRUPUTI ATLEIDINEKit sankaba,ir kai jau masian prades urgst lyg noredama vaziuot,tada atleiskit gaza,ir ji pati soks i prieki ir tada jau nuvaziuosit zemyn smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgachka @ 2010 09 30, 13:36)
Regitros psl raso taip:

'sustoti ir vėl pradėti važiuoti įkalnėje taip, kad transporto priemonė nepariedėtų atgal;'


Speju, pariedet atgal nelabai galima  g.gif
thumbup.gif

na bet kaip skirtingai mokina  g.gif man tai liepie instruktorius butinai rankini uztraukt  g.gif kazin kaip kitas mokina?

galima arba su rankiniu arba su darbiniu stabdziu,su darbiniu stabdziu yra zymiai lengviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inutis @ 2010 10 01, 09:27)
galima arba su rankiniu arba su darbiniu stabdziu,su darbiniu stabdziu yra zymiai lengviau smile.gif

drinks_cheers.gif regitrine ar kokia mazesne, bet su savo audi6 avantu tokiu budu i estakade niekaip neuzlipu doh.gif nuciuoziu zemyn lotuliukas.gif niekaip nespeju kojos greit nuo stabdzio ant greicio permest doh.gif reik trecios kojos g.gif
Atsakyti