Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(Olesta @ 2010 08 27, 18:03)
niu aš atsakiau aukščiau irgi apie tą patį....

Taigi tortų papuošimų temoj 57 žinutė berods pastilažas baibokų lipdymui ir ten kažkur šalimais yra ir dengimui pagal Cipciuką  4u.gif

aciu radau 4u.gif
59 zinute thumbup.gif
issisaugojau
Atsakyti
ačiū merginos už gerus žodžius 4u.gif nepatinka man kai tortukai blizga,bet jie blizga ax.gif bandysiu pastilazu kita karta dengt victory.gif
Atsakyti
o gal galit parasyt, kaip ta pastiliaza padaryt? blush2.gif gal yra kokiu nuotrauku? nes niekada nedarius tokiu papuosimu, neisivaizduoju kaip.... pvz. drugeliams gal yra trafaretai pirkti ar pacios juos pasidarot? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2010 08 27, 17:17)


lobis liux bigsmile.gif

ir vestuvinis visai fainas jei neblizgėtų ax.gif aš ir iš tų kur nemėgsta ax.gif man iškart asociacijos kad šlapiuoja scare.gif

QUOTE(karapuzike @ 2010 08 27, 17:26)
as net specialiai slapia ranka paglostau- pablizginu

swoon.gif

QUOTE(wingaile @ 2010 08 27, 17:27)
gal pastilažas kai apdengi  neblizga?

nu kad ir mmg ne visad blozga... ty dažniausiai bent jau man neblizga... tik per karščius du tortukai šlapiavo kaip reikalas doh.gif

QUOTE(k.lapelyte @ 2010 08 27, 17:42)

medutis. mmg mase,beze,blizguciai ruputi pasipile per daug vienoj vietoj

barbe liemenį pametė kažkur unsure.gif

man tas krištynų su meškučiu labai gražus wub.gif paprastas ir toks mielas wub.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 08 27, 17:45)
K.Lapelyte, nesakyk, kad tas biustas 60-mečiui skirtas 

nu o gal jis koks našlas ar šiiap senbernis tai kiti senberniai draugeliai va pradžiugins dieduką... o kodėl diedukas bendrai.. va mano tėčiui po kelių metų 60, tai tikrai nematau nieko keista jei bendradarbiai ja tokį tortą padovanotų lotuliukas.gif

gerai čia rašė... žilė galvon, velnias uodegon hihihi.gif nuo žmogaus priklauso ax.gif

QUOTE(kriziukas @ 2010 08 27, 17:50)
  o is ko tie drugeliai? ar tiktu toks papuosimas ant mascarpones torto?

žinoma tiktų 4u.gif
Atsakyti
ogo kiek nuo ryto tortuku uzderejo bigsmile.gif
Labiausiai isimine Pirasos Upsy Daisy,Akvilytes ramunelinis tortukas labai labai,as is viso dievinu tuos kringelius aisinginius,tik pati nemoku verysad.gif Kirbes tortukai kaip visad profesionalus,dailus,zuliaskos krikstynukas melynasis dailutis,gazutis ir visos kitos kepejeles saunuoles
na,o as tai turbut einu i ,,pensija,, su tortu kepimu,total kosmar- pirmas ir ,deja, paskutinis tortukas ne sau,niekad ,niekad, niekada schmoll.gif nu nesekasi i ,,kak s nim barotsa,, doh.gif trukumus matau,o zvake sita tai visai man grazi gavosi ax.gif
tortas medutis su vaisiais,virsus saldainine mase , papuosimai -pastilazas,sonai grietinele,aisingas
P.S. Asseni aciu uz patarima nuvalyti fotoobjektyva 4u.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2010 08 27, 19:06)


o kas negerai tam tortui g.gif man tai jis labai dailus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 08 27, 19:09)
o kas negerai tam tortui  g.gif  man tai jis labai dailus  wub.gif  wub.gif  wub.gif

aisingas virsuje isplaukes,juo ir sonus bandziau tepti-nuciuoze doh.gif viska nugramdziau,begau i parduotuve pirkti grietineles,tai tepiau po to ja,apacioj tuos kringelius nuemiau -dariausi nauja aisinga,tai jau standesnis,be to is tu nervu(nes nesiseke dar ir biskvita iskepti,tai pakeiciau i meducio lakstus),rankos drebejo,tai kringeliai negrazus,nelygus,iseidavo anksciau tikrai grazesni
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2010 08 27, 15:52)
  Dar noriu i roziu lipdymo kursus pas kuria nors. Kuri priimsit ?  unsure.gif


VISADA PRAŠOM......
QUOTE(kice @ 2010 08 27, 15:52)
nu neisejo man tavo rozes.. nu.. stengiausi, stengiausi, bet jauciu kad dar mazai stengiausi biggrin.gif
  o kiekviena karta ziuriu ir geriuosi, kokios jos fainos smile.gif

NA TADA DAR REIKS PASISTENGTI..... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(wingaile @ 2010 08 27, 17:17)
kodėl žmonės ant tortų nori gyvas gėles matyt?  g.gif



NA GAL AŠ IŠ TU KEISTUOLIU,KUR MAN ANT TORTO GYVOS GELES LAAAAAABAI GRAŽU.....
TAVIŠKIAI SU GYVOM GELEM PUIKUS,O TAS 2 AUKŠTU,TAI IŠVIS NUOSTABUS..... thumbup.gif

Zuliaska ,melynas kvadratinis tortas n-u-o-s-t-a-b-u-s thumbup.gif
50-aš bučiau dengus kitaip....juosta bučiau šonus apjuosus,o po to viršu....sujungima butum apkringeliavus va kaip ir dabar ir butu greita,gražu ir lygu.....

Pintike ,o kas negerai g.gif graži,tvarkinga knyga......tikrai viskas gerai..... 4u.gif
mano dar vienas medutis...Lietuvos čiampionams...... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 08 27, 19:29)
VISADA PRAŠOM......

NA  TADA DAR REIKS PASISTENGTI..... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
NA GAL AŠ IŠ TU KEISTUOLIU,KUR MAN ANT TORTO GYVOS GELES LAAAAAABAI GRAŽU.....
TAVIŠKIAI SU GYVOM GELEM PUIKUS,O TAS 2 AUKŠTU,TAI IŠVIS NUOSTABUS..... thumbup.gif

Zuliaska ,melynas kvadratinis tortas n-u-o-s-t-a-b-u-s  thumbup.gif
50-aš bučiau dengus kitaip....juosta bučiau šonus apjuosus,o po to viršu....sujungima butum apkringeliavus va kaip ir dabar ir butu greita,gražu ir lygu.....


ačiū už info, aš jau kaip apdengiau tortą pastokai tai ir pagalvojau reikėjo taip daryti... gal tokių nebereiks daryt, nes tokius gigantus apdengti mase tai aš patyliu. vakar dengiau 28cm skersmens, atrodo juokų darbas smile.gif)) po tų gigantinių...
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2010 08 27, 19:06)
P.S. Asseni aciu uz patarima nuvalyti fotoobjektyva 4u.gif  lotuliukas.gif

laugh.gif
geram zmogui nieko negaila lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 27 rugpjūčio 2010 - 19:38
Eikit sau mergos,uzejau pasidairyt,o cia tiek tortu prideta,kad tikrai jau tingisi atskirai kiekviena komentuot,tad visos saunuoles

O va istrigo i galvele-Rugiageles elektriko tortas ir Vaidoses sauni mamyte esi 4u.gif
Ai dar labai grazios spalvos Akvilytes torto man rods blush2.gif
Atsakyti
Jone, as irgi prisijungiau, pirma buvau diena, tai bada nepatikejau , net 4 puslapiai prideta tortu. Siaip super. LAbai grazus lietingas tortu savaitgalis.

Is tikro, ant greicio net nieko neparasiau.

Bet Akvilytes tortas man pasakiskas, jau taip viskas dera, svelnu, nuostabu. LAbai , labai patiko

K. Lapelyte, saunu, daug darbu idejai, siaip man viskas plius minus patiko, ir ney 60 metu nekliuvo.
Zuliaska, tas berniukiskas labai grazus, ta aisinguota juosta ziurisi super.

Rugiagele, isirasiai i tikrus meistus. Labai viskas gerai apgalvota. JAuciu torto gavejas apsidziaugs labai.


Vestuvinis tortas

Apacia trapios teslos, virsus medaus. PAstilazas, aisingas

user posted image

user posted image



Atsakyti