Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

red69 - ta kempiniuko torta, mano dukra suvalgytu viena pati lotuliukas.gif ji kempiniuko fane. Labai dailus visi tavo torciukai, bet si ideja su visais kempiniuko draugais - man patiko labiausiai, as ja issisaugojau 4u.gif

rutyte11, o kaip ir is ko taures tokias elegantiskas jus darote? ax.gif Maciau pas kazkuria ir batukus tokiais pat azurais israitytus - nu man taip grazus tas lengvumas bigsmile.gif
Atsakyti
Rutyte, šaunuolė Tu thumbup.gif žiūrėk, o tvorytę pinant tai nežinau kaip paaiškint, Tu toks jausmas, kad atitraukei ranką kai baigei horizontaliąsias juosteles, arba ne taip dedi vertikalę, juk vertikalė turi uždengti horizontalės galus...o kai iš kairės vėl dedi horizontales, jos pasislepia po vertikale 4u.gif
Atsakyti
Merginos pametekit linka is kur jus perkat raidziu ir skaiciu formeles ax.gif
Atsakyti
aciu labai uz atsiliepimus mergytes. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2010 08 29, 20:09)
Merginos pametekit linka is kur jus perkat raidziu ir skaiciu formeles  ax.gif

As atsisiunciau is ebay, pirma kart siunciau tai blogas atsisiunciau , arba nemoku su jomis naudotis g.gif
blogos
va tokios

O antra karta siunciaus va tokias
geros
tai super kaip patiko su jomis, sakiau dar mazasias reikes uzsisakyti thumbup.gif

Bet maciau ir kulinarijos mene yra tik nezinau kokios unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2010 08 29, 19:32)
Rutyte, šaunuolė Tu  thumbup.gif  žiūrėk, o tvorytę pinant tai nežinau kaip paaiškint, Tu toks jausmas, kad atitraukei ranką kai baigei horizontaliąsias juosteles, arba ne taip dedi vertikalę, juk vertikalė turi uždengti horizontalės galus...o kai iš kairės vėl dedi horizontales, jos pasislepia po vertikale 4u.gif

nu reikes jauciu ant kokio popieriaus pasibandyti. Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutyte11: 29 rugpjūčio 2010 - 19:19
aciu labai smile.gif

o galetum imest pardavejo linka ebay'juje tu geresniu formeliu
Atsakyti
Labas, mergaites
Aciu visom, kas parase komentarus ir nuomone mano tortui 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, kepejeles smile.gif .
O jau tortu tortuku gausybe, ir visi tokie grazus bigsmile.gif
Parodysiuir as savo pora tortuku, nieko blatno, ale vistiek ax.gif .
Skirtas Ramunei, 40-ecio proga ( visos 40 ramuniu padaryta be jokiu formeliu, maniau, kad nusisausiu biggrin.gif ) Medutis su persikais, dengta marcipanu, pastilazas, plikytos teslos lapeliai, ideja Cipciuko blush2.gif user posted image
Ir dar vienas. rafaelo biskvitas, pertepimas velgi grietineles- persiku ir kitas jogurtinis. Marcipanas ir pastilazas.user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2010 08 30, 09:33)
Labas rytas, kepejeles  smile.gif .
O jau tortu tortuku gausybe, ir visi tokie grazus  bigsmile.gif
Parodysiuir as savo pora tortuku, nieko blatno, ale vistiek  ax.gif .
Skirtas Ramunei, 40-ecio proga ( visos 40 ramuniu padaryta be jokiu formeliu, maniau, kad nusisausiu  biggrin.gif  ) Medutis su persikais, dengta marcipanu, pastilazas, plikytos teslos lapeliai, ideja Cipciuko  blush2.gif user posted image
Ir dar vienas. rafaelo biskvitas, pertepimas velgi grietineles- persiku ir kitas jogurtinis. Marcipanas ir pastilazas.user posted image

Labai grazu su ramunem- yra isradingu zmoniu thumbup.gif , as ir dairaus NO kokiu formu gelytem, bet nerandu...Saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eda.dita @ 2010 08 29, 18:38)
:

rutyte11, o kaip ir is ko taures tokias elegantiskas jus darote? ax.gif Maciau pas kazkuria ir batukus tokiais pat azurais israitytus - nu man taip grazus tas lengvumas  bigsmile.gif


aš atsakysiu....taures vienkartines. apipuoštos beze......ju....buna pirkti prekybos centruose..vakar kaip tik akcija Maximoj buvo ,tai prigriebiau pora pakuočiu.... lotuliukas.gif
o batukai,tai ten iš medžiagos ORGANZA,berods vadinasi ...po to apippuošta aisingu arba beze...
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 08 30, 08:19)
as ir dairaus NO kokiu formu gelytem, bet nerandu...


siaip parduotuvese nelabai ir rasi, keletas daiktu puosybai yra parduotuvej Panduro dar Jernia

galima internetu nusipirkti kai ka va cia cacas.no
arba cia bakekake.no
dar cia spiseligekunstverk.no
Atsakyti
saunuoles visos mergaites,daug nuostabiu tortu prigaminot 4u.gif
atnesu ir as viena,apelsininis tortas,puostas grietinele smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 30 rugpjūčio 2010 - 11:20