Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
akvilyte
nu bet ir tortų pridėjot blink.gif thumbup.gif vieni už kitą gražesni wub.gif

greit lietuvaitės ne tik kaip rankdarbiautojos garsės bet ir kaip tortų kepėjos thumbup.gif
Atize
norejau paklaust, ar kuri jusu kada nors daret tortus su valgomom fotkem? Jeigu yra apie tai kokia tema pametekit linka, nes kazkaip nerandu nieko apie tai blush2.gif
rutyte11
QUOTE(Atize @ 2010 08 29, 21:16)
aciu labai smile.gif

o galetum imest pardavejo linka ebay'juje tu geresniu  formeliu
*

Va prasau formeles
skristyn
Liaba visoms smile.gif net vardint neverta visu is eiles ne tortu o sedevru 4u.gif
Atnesu savo darbeli (zinoma tai ne vienintelis sia vasara, bet tai foto nespejau, tai laiko nera vien zodziu milijonas pasiteisinimu smile.gif

- - - - - - - - - - -
Medutis, pastiliazas, beze, aisingas, Aciu Asseni uz ideja 4u.gif

user posted image
user posted image
naitas
QUOTE(skristyn @ 2010 08 30, 15:13)
Liaba visoms smile.gif
*

Sveika pražuvėle oro_buckis.gif Prisimenu prisimenu Tavo zefyrinę beze bigsmile.gif Pasigedau..
skristyn
QUOTE(naitas @ 2010 08 30, 14:57)
Sveika  pražuvėle oro_buckis.gif  Prisimenu prisimenu Tavo zefyrinę beze  bigsmile.gif  Pasigedau..
*

Man kitaip nesigauna, ir sikart zefyras lotuliukas.gif Plaku kad mazai nepasirodytu, kol mano zefyras is bliudo islipa blush2.gif
sia vasara vien vestuves, krikstynos ir baliai, tai kur cia spesi, plius statybos ax.gif
rugiagele26
Aviukas sonas, aviukas sonas, na na na smile.gif liuks!

--------------------------------------------------------

Mano bandymas su beze... nu nevykes darbas, tikrai... spalvos zoles ryskios neisgavau... tampesi ji man ten is to antgalio... arba dzibai gavosi, velniam as tuos zalius lapus sudejau doh.gif nors is tikro sakiau pridengsiu nelabai graziai gavusia zole prie kamuolio. Realiai taip nekrenta i akis.. nu zodziu.. vistiek as ismoksiu dirbt su ta beze..
Su mase dengtas butu daug geriau ziurejesis... verysad.gif

Tortas "Snickers", beze, kamuolys dengtas pastilazu dengimui, kamuolio vidus - biskvito trupiniai, sviesto-rududu kremas. Geles pastilazines, boruzeles - marcipanas. Prasymas buvo - kad butu 15-meciui ir mazai mergytei kartu.

user posted image
skristyn
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 30, 16:11)
Aviukas sonas, aviukas sonas, na na na smile.gif liuks!

--------------------------------------------------------

Mano bandymas su beze... nu nevykes darbas, tikrai... spalvos zoles ryskios neisgavau... tampesi ji man ten is to antgalio... arba dzibai gavosi, velniam as tuos zalius lapus sudejau  doh.gif nors is tikro sakiau pridengsiu nelabai graziai gavusia zole prie kamuolio. Realiai taip nekrenta i akis..  nu zodziu.. vistiek as ismoksiu dirbt su ta beze..
Su mase dengtas butu daug geriau ziurejesis...  verysad.gif

*

o an asmeniskai bezas labiau patinka, kad isgautum spalva reikejo deti daugiau dazu, bent jau man zalia gana prastai dazo, as ant triju dideliu baltymu sudejau visa pokele t cukriniu (rusisku ) dazu blink.gif kai raudonu reikia daugiau nei per pus maziau.
ir labai grazu, man tokie pasteliniai tortai patinka, nes tie ryskus taip ir saukia ( vien dazai) ypac jeigu skirtas vaikams 4u.gif
pritariu tu zaliu lapeliu nereikejo schmoll.gif
o zole pati visai grazi mirksiukas.gif
kirbe

Tortas "Snickers", beze, kamuolys dengtas pastilazu dengimui, kamuolio vidus - biskvito trupiniai, sviesto-rududu kremas. Geles pastilazines, boruzeles - marcipanas. Prasymas buvo - kad butu 15-meciui ir mazai mergytei kartu.

man čia viskas gražu.....na spalva blyškoka žoles,bet kai žinau kaip sunku beze išgauti ryškia spalva,tai man viskas ok.....o kamuolys koks fainas....prašom smulkiau pasaaiškinti kaip jus tuos kvadračiukus taip lygiai nudažot...kaip atmatuojat kur juodas,kur baltas..... g.gif
akvilyte
QUOTE(skristyn @ 2010 08 30, 14:13)

kokie aviuuuuukai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif iš ko kūnas padarytas g.gif nu liux thumbup.gif

o kamuolio tas juodas vietas priklijavai papildomai ar visas kamuolys apdengtas iš gabaliukų g.gif
rugiagele26
Norejau lyk jau lupt tuos lapukus is po kamuolio, ale neturesiu kuo uzmaskuot isdraskytos bezes... unsure.gif geriau paliksiu kaip yra si karta..

Kamuoli pirma apdengiau balta mase visa, o is juodos issipjausciau tas juodas formeles ir pries tai pasibraiziusi ant mases konturus, sulipdziau. Tik reikia jau teisingai nusibrezt iskart viska, nes pataisyt neis
(kas man ir buvo nutike)... ir su adata dar pastrigavau, kad atrodytu kaip susiuta. Ten tuos juodus siek tiek patepliojau su degtine, kad pablizgetu, nors saldytuve jau nieks ten neblizga.

Aaa, o del spalvos... as bijau kad geliniu dazu daugiau idejusi nepaskydinciau beze...
Asseni
skristyn, ar man pasirode, ar senokai matyta.

Smagu, kad patiko ideja.

As irgi su vaikisku tortuku su bezine zole.

user posted image
zibute77
[quote=Asseni,2010 08 30, 17:00]
[b]skristyn
, ar man pasirode, ar senokai matyta.

Smagu, kad patiko ideja.
[/B]

labai grazus torciukas, zolyte tai tarsi tikra ir toks skanutis atrodo, tikrai nuostabus 4u.gif
Na , bet jusu torciukai visi issiskiria kruopstumu ir savitumu, turite nuostabias rankas. wub.gif
Papildyta:
aisku ir kitu mergyciu nuostabus torciukai. tiek daug detaliu buna.
kartais ziuri ir mastai g.gif kiek laiko reik sedeti prie tokio torciuko puosimo?
rugiagele26
QUOTE(Asseni @ 2010 08 30, 19:00)
skristyn, ar man pasirode, ar senokai matyta.

Smagu, kad patiko ideja.

*

Nieko sau zole... man tik sleptis su savo tortu... o spalva kokia ryski... wub.gif
spyglis2
asseni, labai gražu thumbup.gif alia, žiūriu saulytė populiarėja wub.gif

tai ir aš ta proga vieną saviškį parodysiu, su saulyte ax.gif viduj berods varškinis su vyšniom, bet jau tiksliai nebeprisimenu blush2.gif MMG, aisingas, kokoso drožlės
user posted image
simisimi84
Laba,

gražu pažiūrėti į jūsų kūrinius, kai kurie nelabai, asmeniškai, bet daugelis tai ech... net pavydu.

Pasirodau su savu. Pirmą kart dariau batukus, gavosi labai maži (norėjau padaryti didesnius ir prisodinti ten meškiukų), daugiau nebedarysiu jų, pirmą kart kažką lipdžiau, norėjau meįškiukų, o gavosi žiurkiukai. Labai nelygus, net nesmagu žiūrėti į jį... Cipciuko medutis su daug želė, MMG, pastilažas.

user posted image

gavosi didesnis nei planuota, galvojau bus apie 3 kg, neaukštas, o gavosi beveik 30 cm skersmens, 4,5 kg svorio ohmy.gif celiulitinis, nes: pritrūkau sviesto su kondensuotu, tad nebeužteko pritept, o du tortus apdengiau kiek daugiau nei su puse MMG normos (cukraus pudros suėjo apie 600 gr jai). doh.gif
p.s. dariau savo sūnelio krikštynoms smile.gif
kice
geri tie tavo meskiukai smile.gif Kai lipdysi meskiukus 1500-taji karta - bus idealus, tokie kokiu noresi biggrin.gif
Ba_Bochka
QUOTE(JOLKA999 @ 2010 08 30, 11:20)
saunuoles visos mergaites,daug nuostabiu tortu prigaminot 4u.gif
atnesu ir as viena,apelsininis tortas,puostas grietinele smile.gif

user posted image
*

Ar labai sudetinga taip padaryti? blush2.gif Nuo ko pradet reiketu?
Man cia aukstasis pilotazas doh.gif gal daug priemoniu reikia?
akvilyte
QUOTE(spyglis2 @ 2010 08 30, 20:34)
, su saulyte

o tai čia gatavas tas saulytes perkat ar kaip??? nes man jos visos kaip viena ax.gif

šiaip tai fainas labai wub.gif ir tokia proga wub.gif ir šiiap liux idėja toms (nu tarp jų ir man blush2.gif ) kurios nemoka gražios beze žolytės padaryt bigsmile.gif pasinaudosiu ax.gif
Asseni
spyglis2, man tai tos saulutes labai patinka. Pirma karta kai padariau balandzio menesi, tai daba daznai mielai pakartoju ta saulute. LAbai faina ir linksma.

O meskiukai, tai, jauciu, mano krikstynu tortu firminis zenklas greitai bus. Kaip pas Olesta batukai, taip pas mane meskiukai su kiskiukais.

Dar vienas mazuliuks krikstynu tortukas su meskiuku

user posted image

rugiagele26
QUOTE(Asseni @ 2010 08 30, 21:43)
spyglis2, man tai tos saulutes labai patinka. Pirma karta kai padariau balandzio menesi, tai daba daznai mielai pakartoju ta saulute. LAbai faina ir linksma.

O meskiukai, tai, jauciu, mano krikstynu tortu firminis zenklas greitai bus. Kaip pas Olesta batukai, taip pas mane meskiukai su kiskiukais.

*

Karvavolio man... ir einu gult...
jav
sveikos visos kepejeles.na ir groziu priderejo.atnesu ir as savo savaitgalio kurinukus

user posted image

user posted image

user posted image
ir sitas paskutinis skirtas mano mazyles gimtadieniui,kuri dievina meskucius
user posted image
spyglis2
QUOTE(akvilyte @ 2010 08 30, 20:42)
o tai čia gatavas tas saulytes perkat ar kaip??? nes man jos visos kaip viena  ax.gif

*

ne, darom pačios 4u.gif

QUOTE(Asseni @ 2010 08 30, 20:43)

*

man jos irgi labai, kai radau ją, iškart sukosi galvoj kur galėčiau panaudot, nu labai gražu drinks_cheers.gif

gražūs tie meškiukai tavo drinks_cheers.gif o pas mane tai batukai aisinguoti eina į trasą karsta.gif
kice
tiesiog nuostabus tortukai.. Negaliu akiu atitraukti nuo Mikiu pukuotuku su Knyliuku.. nu.. biggrin.gif
Asseni
QUOTE(spyglis2 @ 2010 08 30, 22:08)
o pas mane tai batukai aisinguoti eina į trasą karsta.gif
*

Tai kad jau su krikstynom pabaiga ax.gif
spyglis2
QUOTE(Asseni @ 2010 08 30, 21:31)
*

visa laimė, nes nusibodo blush2.gif neleidžiama pasireikšt doh.gif
Olesta
niu pavarot vaizdelių, niu pavarot thumbup.gif gražu žiūrėti thumbup.gif
neli
Kiek gražių torčiukų bigsmile.gif labai dailus kamuolys thumbup.gif ir papuliai bigsmile.gif o meškių kiek atrisnojo lotuliukas.gif šaunuolės, tikrai miela čia užsukti. bigsmile.gif
Gegas
sveikos,
mane domina kada konkreciai ir kiek reikia i MMC deti dazus (reikalinga pakankamai intensyvi geltona spalva). is sios citatos nesupratau g.gif

"Turi gautis elastinga, dar kažkiek vos vos prie rankų limpanti masė, bet šiek tiek, taip, kad nusiplovus rankas ir vėl paėmus minkyti praktiškai ir nebekimba, jei ir kibs šiek tiek, nieko tokio, palikit ramybėje, susukam į maišelį arba maistinę plėvelę ir pamirštam ją pusvalandukui. Po pusvalandžio darykit ką norit – dažykit, kočiokit, lipdykit ir t.t. ir pan."
Asseni
QUOTE(Laurencija2 @ 2010 08 30, 23:23)
sveikos,
mane domina kada konkreciai ir kiek reikia i MMC deti dazus (reikalinga pakankamai intensyvi geltona spalva). is sios citatos nesupratau  g.gif

"Turi gautis elastinga, dar kažkiek vos vos prie rankų limpanti masė, bet šiek tiek, taip, kad nusiplovus rankas ir vėl paėmus minkyti praktiškai ir nebekimba, jei ir kibs šiek tiek, nieko tokio, palikit ramybėje, susukam į maišelį arba maistinę plėvelę ir pamirštam ją pusvalandukui. Po pusvalandžio darykit ką norit – dažykit, kočiokit, lipdykit ir t.t. ir pan."
*

Kalbi apie MMG?
Gali dazyt kada nori, is kart, po pusvalandzio, po dienos. Nesvarbu. Is kart dazosi geriau, negu jau pagulejusi mase
Gegas
QUOTE(Asseni @ 2010 08 30, 23:39)
Kalbi apie MMG?
Gali dazyt kada nori, is kart, po pusvalandzio, po dienos. Nesvarbu. Is kart dazosi geriau, negu jau pagulejusi mase
*

o tai dazoma - tai tiesiog ipilama dazu ir minkoma?
as blondine siame reikale, niekada to nedariau blush2.gif
nusizurejau situs - rytoj vaziuosiu nusipirkt http://www.scilis.lt/1/catalog/184/
kiek man ju i 1kg pudros ir 250gliukozes pilti, kad butu intensyvi geltona spalva?
Asseni
QUOTE(Laurencija2 @ 2010 08 30, 23:44)
o tai dazoma - tai tiesiog ipilama dazu ir minkoma?
as blondine siame reikale, niekada to nedariau  blush2.gif
nusizurejau situs - rytoj vaziuosiu nusipirkt http://www.scilis.lt/1/catalog/184/
kiek man ju i 1kg pudros ir 250gliukozes pilti, kad butu intensyvi geltona spalva?
*

reikia ziuret intensyvuma . Kas cia per dazai, nezinau, man rodos skysti. Kiek ju reikia irgi nezinau
Gegas
o tai tas intensyvumas minkant matosi? nebuna taip, kad paskui dar paryskeja ar spalva kaip tik nublanksta.
issirinkau kelis pertepimus, gal galite pakomentuoti, kuri naudoti virsutiniame suoksnyje plius sonai, kad gerai uzsidetu MMG?
o gal isvis kazkuris ne i tama g.gif
siaip nemegstu vienodu blush2.gif aisku kiekius pasiredaguociau pagal biskvitus

Paukščių pieno pertepimas, aš jį pilu ant viršaus plono biskvito su aguonomis
40 g želatinos,
1 stiklinė pieno,
300 g sviesto,
10 kiaušinių,
2 stiklinės cukraus,
1 valgomasis šaukštas miltų.
Želatiną ištirpinti 150 g šalto vandens, laikyti 30 min. Trynius ištrinti su 1 stikline cukraus, įpilti pieno, išmaišyti, įpilti 1 šaukštą miltų ir išmaišyti, užvirinti įstačius į indą su vandeniu. Masę ataušinti ir į ją pridėti 300 g ištrinto sviesto, vanilino (galima dėti ir kitokiu kvapų). Viską išplakti. Želatiną pašildyti (aš šildau mikrobangėje), truputį ataušinti. 10 baltymų išplakti su 1 stikline cukraus ir į juos supilti želatiną ir skubiai gerai išmaišyti.

450g grietines betkokios
1/2 stiklines cukraus
2 pak citrinines zele
1 citrina
Plius graikiški riesutai
grietine reikia sumaisyti su cukrumi, tarkuota citrinos zievele, visos citrinos sultimis. Zele (abu pakeliai) istirpinti 1 stiklinej karsto vandens ir supilti i grietine. Ideti i saldytuva ir truputi sustingdyt (kad laikytusi ant sauksto). Situo misiniu pertepti biskvitus ir papuosti vaisiais. Gaunasi labai gaivus tortas.

Avieciu zele su avietėmis

4 šaukštai tirpios kavos,
300g sviesto,
indelis kondensuoto pieno [ geriau rududu]
kavą ištirpinti trijuose šaukštuose verdančio vandens. Sviestą išsukti su virtu kondensuotu pienu [ jei rududu- virti nereikia ]. Pamažu supilti ištirpintą kavą [4 arbatinius šaukštelius ].

labai aciu 4u.gif
Agniuk@s
Asseni nu kaip visuomet tobula,bet ta ruzava spalvyte nu tokia svelni grazi,tokia... wub.gif o jau zoles grazumas tai nenoreciau pjauti ir darkyti tokio veslumo.

jav sauniai padirbejai,tvarkinga dailu thumbup.gif

spygli mielas tortukas, lb grazi saulyte, bet tu man pasakyk kaip dazei drozles? as vkr kai daziau tai niekaip paskui rankos neatsiploviau lotuliukas.gif

jolka niuuuuuu ar cia kampas blogas ar tikrai barbe pernelyg sukista i sijona? unsure.gif

o cia mano vakaryksciai darbukai.

abu citrusiniai malonumai (nu nepatiko man sio torto skonis .... net gaila )
visa kita pastiliazas

user posted image

user posted image sis tik 900g biggrin.gif
Asseni
QUOTE(Laurencija2 @ 2010 08 31, 00:33)
................. kad gerai uzsidetu MMG?

*

Paskaityk cia 1 punkta http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...&p=37808109

Viduje esantis kremas neturi reiksmes.

Gegas
aciu 4u.gif
as isivaizduoju kaip Jus, profes, uzkniso tokios kaip as blush2.gif
Eveneirka
QUOTE(Asseni @ 2010 08 30, 19:43)

*

tobula..labai mielas wub.gif
Olesta
oij klausimai klausimėliai tongue.gif niu nieko...

spalvos intensyvumas priklauso nuo dažų ir nuo masės... marcipanas pavyzdžiui labai greitai perima ir intensyvina spalvas, elektrines spalvas paskutinį kartą kažkokias įsigijau keistas unsure.gif jos linkusios pablukti dienos šviesoje, kol stovi šaldytuve, viskas gražu, jei tik dekoracijas palaikyčiau dienos šviesoje, jos gerokai pablunka... jei kalbame apie gel paste konsistencijos dažus, tai jau kokius įsiminkom į masę, tokia ir būna, bent jau aš nepastebėjau, kad būtų kitaip. Jūsų minimų dažų nėra tekę čiupinėti, kiek žinau jie skysti... tai imsite masės gabalą ir po truputį pilsit minkysit kol išgausite norimo intensyvumo spalvą...jei koncentratas dažų stiprus, turėtų pakakti nedidelio kiekio, jei pigmentas silpnas, tada gali ir buteliuko prireikti... čia kaip sakant reikia bandyti 4u.gif

Agniuk@s, paskutiniu metu labai tobulėja Tavo tortukai link profesionaliosios pusės, tikroviškėja figūrytės, džiaugiuosi už Tave, laikyk frontą 4u.gif

JAV, Tavo tortai su išskirtiniu braižu, charakteriu, visada miela į juos žiūrėti 4u.gif

Asseni, lietuvių kalbos žodynas per skurdus epitetais Tavo tortų idilėms aprašyti, tai tau ir taip 100 balų už juos 4u.gif

Spyglis2, va pas Tave tai buvo užslėptas talentas, kuo tolyn tuo įdomyn thumbup.gif

Simisimi84, nelygumai kaip nelygumai, nekrenta labai į akis, man per daug mėlynos spalvos, tiksliau vienodo mėlynumo per daug, tų drugelių norėtųsi pamaišytų 4u.gif

Skristyn, smagu ir vėl Tave čia matyti bigsmile.gif labai gražus avyčių kailis thumbup.gif

Rugiagėle, nesinervinam, mano žolytė iš bezė irgi blanki doh.gif naudoju gel paste ir amžiais bijau praskystinti bezė, beintensyvindama, o kamuolys iš ties labai puikus, esu darius, žinau kaip nelengva pagaminti, liuks darbelis thumbup.gif
wingaile
WAU kokie tortukai visų gražūs wub.gif wub.gif yra į ką akis paganyti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
rugiagele26
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 08 31, 00:34)
spygli mielas tortukas, lb grazi saulyte, bet tu man pasakyk kaip dazei drozles? as vkr kai daziau tai niekaip paskui rankos neatsiploviau  lotuliukas.gif

*

Nelabai supratau... kokoso drozliu buna spalvotu jau pirkt, kam jas dazyt?... ar as cia kazka sumaisiau.. unsure.gif
spyglis2
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 08 30, 23:34)
bet tu man pasakyk kaip dazei drozles? as vkr kai daziau tai niekaip paskui rankos neatsiploviau  lotuliukas.gif

*

niekada nedažau schmoll.gif gi maximoj pokutis nė lito nekainuoja cool.gif
neli
Agniuk@s, dali gyvūnėlių brigada thumbup.gif O rūžavo torto padėkliuko lyg mažesnio norėtųsi. g.gif
Olesta
dažytos kokoso drožlės prabanga, kokoso drožles labai nesudėtinga nudažyti, sudedam drožles į maišiuką dar geriau į du, įpilam dažų, išleidžiam orą ir trinam trinam, kol nusidažo 4u.gif rankomis nereikia liestis nei prie dažų, nei prie drožlių, o nudažytos jos rankų jau nebedažo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
zuliaska
QUOTE(Olesta @ 2010 08 31, 10:07)
dažytos kokoso drožlės prabanga, kokoso drožles labai nesudėtinga nudažyti, sudedam drožles į maišiuką dar geriau į du, įpilam dažų, išleidžiam orą ir trinam trinam, kol nusidažo  4u.gif rankomis nereikia liestis nei prie dažų, nei prie drožlių, o nudažytos jos rankų jau nebedažo  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

o aš paimu bliudel;į į jį supilu, įdedu dažu ir dar vandens įpilu ir viską maišau ir viskas labai gerai nusidažo. bet tavo mintis geresnė smile.gif
kirbe
QUOTE(Olesta @ 2010 08 31, 08:17)

JAV, Tavo tortai su išskirtiniu braižu, charakteriu, visada miela į juos žiūrėti  4u.gif

Asseni, lietuvių kalbos žodynas per skurdus epitetais Tavo tortų idilėms aprašyti, tai tau ir taip 100 balų už juos  4u.gif

Spyglis2, va pas Tave tai buvo užslėptas talentas, kuo tolyn tuo įdomyn  thumbup.gif

oi pritariu Olestai 100proc...... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
mmergyte
QUOTE(Asseni @ 2010 08 30, 22:31)
*

kodel? unsure.gif
Agniuk@s
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 31, 08:36)
Nelabai supratau... kokoso drozliu buna spalvotu jau pirkt, kam jas dazyt?... ar as cia kazka sumaisiau..  unsure.gif
*

o kam pirkti spalvotas jeigu galima nusidazyti? lotuliukas.gif ne visos spalvos man patinka tu dazytu kokosu ,beto ne visada visu spalvu buna, o cia pasiemei baltas,pasiemei dazus ,ras dva ir nudazyta 4u.gif
Tik kitakart dazysiu maiselyje
Agniuk@s
QUOTE(neli @ 2010 08 31, 09:05)
Agniuk@s, dali gyvūnėlių brigada thumbup.gif  O rūžavo torto padėkliuko lyg mažesnio norėtųsi. g.gif
*

Aha, per didelis padekliukas, bet neturiu mazesniu ,nes neplanuoju tokiu mazu daryti .....o nakti ieskoti kartono ir pan kad daryt padekliuka nebuvo noro.
Cia nesemes pas teta prie kavos tai suejo ir su tokiu padekliuku biggrin.gif
Vaidosee
Laba dienukę smile.gif
Didelis ačiū už mano traukinuko įvertinimą 4u.gif
Olesta,net nesiginčinu,padirbėti,dar daug kur buvo galima,man vis problema su išlyginu iškyla,atrodo sutepu,aptepu,lygus lygus,bet kai dedu mase,viskas pabega,susipaudžia ir t.t. jaučiu per plonai kočioju masę,bet kai aš jos pati nemėgstu,tai vis noriu kuo mažiau jos dėti doh.gif
Didžiausias pagyrimas visoms kepėjoms,visu torčiukai mieli ir gražūs thumbup.gif
O aš,aišku,jei jau rašau,tai ir torčiuką turiu lotuliukas.gif ,paprastutis,bet juk mano,aš vis dar džiaugiuosiu,kiekvienu savo torčiuku blush2.gif
Tortas medutis,dukrytei į darželį,lankys meškučių grupę smile.gif .Puošimas grietinėlė,juoda spalva aisingas.
user posted image

Čia ,kad suprasti,kokio jis didumo,turiu ,dar vieną problemą,amžinai neapskaičiuoju dydžio,galvojau daryti,daug mažesnį doh.gif
user posted image
Olesta
oooooooooooooooo, čia visas meškinassssss thumbup.gif labai labai dailus, NET LABAI wub.gif wub.gif wub.gif

aš čia irgi paprastutį tokį varškės tortuką su želė gabaliukais, porą zuikučių į mokyklą išleisiu smile.gif dengtas MMG, zuikučiai marcipanininiai, kitos detalės aisingas ir pastiliažas...

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.