Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(Deimantilija @ 2011 07 14, 22:17)
nesenei buvau pas infektologe eimutiene tai ji isvis rekomendavo tyrimus darytis tik pastojus, nebent reiks pas genetike vel eit, bet jauciu musu planai ir liks planais  cry.gif

tikrai viskas bus gerai ir supuosi savo mažylį....tik reikia kantrybės (žinau, kad sunku su ja), tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujoke4 @ 2011 07 14, 20:53)
Oi vargšė, kaip tave iškankino, baisu...tau  4u.gif   4u.gif   4u.gif 
Ko gero tavo visos bėdos susijusios su šia bacila...jei turi galimybių, nueik pas urologą, išsigydžius viską ir išsiaiškinsi tiksliai, juk per nėštumą viskas pataps jautriau ir kad tada nebūtų bėdų... g.gif

Oi, nebelaiko nervai, jaučiu kad depresija man jau visai ant nosies, nu negaliu savęs suvaldyti, verkiu ir verkiu dėl menko nieko, dėl balso tono kitokio, dėl rimtesnio aplamai nebekalbu, siaubas, čia gal pmsas man toks žiaurus buvo, bet mmm šiandien atėjo, tikiuosi pagerėjimo. Nenoriu pas tuos daktarus, tikiuosi išgėrus antibijotikus pagerės blush2.gif
QUOTE(Myciute @ 2011 07 14, 20:54)
pasidaryk sita ir bendra tepineli, nes po antibu vartojimo gali pakisti mikroflora ten wink.gif kai abu sitie tyrimai bus geri, drasiai planuok wink.gif sekmes!

Ačiū labai. Ir čia ko gero reikia daryti viska endemike, nes ginekologė tai man, kaip minėjau, sakė, kad nėra tikslo kartoti tyrimo, tai ir tepinėlio ji man nedarys blush2.gif Aš nusipirkau dar ir gerūjų bakterijų, gersiu kartu, nes man ir nuo paprastų antibijotikų atsiranda pienligė, tai nuo tokių stiprių, turėtų būti, gal kiek padės tos bakterijos.
O kurį tepinėlį vertėtų daryti?
1. Tepinėlis iš lyties takų, dažytas Gramo būdu
2. Tepinėlis iš lyties takų, dažytas Metileno mėliu
Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 15 liepos 2011 - 12:55
QUOTE(Jennifer @ 2011 07 15, 13:50)
Oi, nebelaiko nervai, jaučiu kad depresija man jau visai ant nosies, nu negaliu savęs suvaldyti, verkiu ir verkiu dėl menko nieko, dėl balso tono kitokio, dėl rimtesnio aplamai nebekalbu, siaubas, čia gal pmsas man toks žiaurus buvo, bet mmm šiandien atėjo, tikiuosi pagerėjimo. Nenoriu pas tuos daktarus, tikiuosi išgėrus antibijotikus pagerės  blush2.gif

Ačiū labai. Ir čia ko gero reikia daryti viska endemike, nes ginekologė tai man, kaip minėjau, sakė, kad nėra tikslo kartoti tyrimo, tai ir tepinėlio ji man nedarys  blush2.gif  Aš nusipirkau dar ir gerūjų bakterijų, gersiu kartu, nes man ir nuo paprastų antibijotikų atsiranda pienligė, tai nuo tokių stiprių, turėtų būti, gal kiek padės tos bakterijos.
O kurį tepinėlį vertėtų daryti?
1. Tepinėlis iš lyties takų, dažytas Gramo būdu
2. Tepinėlis iš lyties takų, dažytas Metileno mėliu
Ačiū už patarimus  4u.gif

nesijaudink taip, cia smulkmena. Pigiausi tyrimai yra buvusioj Aids centro laboratorijoj, dabar pakeite pavadinima, kazkaip Nac. Visuomenes sveikatos centras ar pan. Tyrimus daro Geliu g.9. Susirask internete tel. ir pasiskambink. O paprasta/bendra tepineli padarys, o tie dazymo budai man nieko nesako blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujoke4 @ 2011 07 14, 12:31)
Nepergyvenk tiek, beveik pas kiekvieną randa ką nors iš trijulės - ureaplazmos, clamidijų ir mikoplazmų berods. O su šlapinimosi sistema esi turėjusi bėdų? pvz., dažnai vaikštai į wc, po smileysex.gif dažniau į wc ir pan? čia dar maža bėda playginusi su citomegalu ir pan...tik tiek, akd jos sunkiai pasiduoda gydomos, bet viskas įmanoma...lauksim naujienų iš gyd  mirksiukas.gif

blink.gif buvau pas gine, nusiunte pasitikrinti tik chlamidiju... o mikoplazmos, ureaplazmos ir citomegalo ne. Pries tai geriau stiprius antibijotikus, ir tuos dalykus visus jau ir taip jie butu sunaikine? g.gif Gal zinot kokios rusies antibijotikus paskiria urea ir mico plazmoms?
Atsakyti
Labuk,
dariau neseniai keleta tyrimu. Tai biskutuka papasakosiu savo ispudzius.
Kankina pasikartojantys pienliges pozymiai, viena menesi prageriau antibioptikus, po menesio vel pasikartojo doh.gif
Nuejau vel pas daktara - sako, kad reikai ieskoti rimtesnes priezasties, atseit po tu antibu neturejo pasikaroti. Kai isgirdau, kad turesiu pasidaryti tyrimus del tu zarazu chlamidiju, mycopkazmu ir ureplazmu, vos is kedes neisvirtau, taip liudna pasidare, nu galvoju doh.gif Net apsizliubiau.
Jenifer, puikiai suprantu Tave, per tras dienas kol laukiau atsakymu, galvojau isprotesiu. Bet pasiskaiciau daugiau apie tai, is tikruju, nieko ten baisiai tragisko, tai ir Tu nepergyvenk, aisku tai keicia planus, bet paziurek i tai is kitos puses, gerai, kad tai aptiko dabar, kol tik planuoji, pasigydysi ir bus ramu ! O be to mycoplazmos is tos trijules yra kone lengviausiai pasiduodancios gydymui !

Dabar konkreciai apie tyrimus :
toksoplazmoze IgG/IgM ir citomegal IgG/IgM dariausi antradieni Endemike. Rezultatus gavau emailu penktadieni po pietu - abieju virusu IgG - teigiamas, IgM- neigiamas + kazkokie skaiciukai. Zodziu nezinojau gerai tai ar blogai, o pas gydytoja tik po savaites. Paskambinau i Endemika, paprasiau, kad man pakomentuotu mano rezultatus, gerai ten viskas ar blogai. Gavau izulu atsakyma, kad jie nekomentuoja rezultatu, kad turiu eit pas savo daktara, o as gi tik vienu zodziu prasiau paaiskinti blogai ar gerai doh.gif
Treciadieni gi po ginekologo is karto nuvariau i Sorpo del tu chlamidiju, ureplazmu, mycoplazmu ir antibiotiku reakcijos i juos. Tyrimas aisku bee koks nemalunus doh.gif Bet as tokio soko busenos buvau, kad viskas kazkaip automatu vyko, nespejau issigasti dar labiau. Beje paprasius man padare 10% nuolaida (tai isejo ne ka brangiau nei Endemike). Aptarnavimas cia malonesnis. Rezultatu pasake skambinti penktadieni. Paskambinau is karto po 12 val., maloniai man pasake, kad viskas gerai, nieko nerasta thumbup.gif Po darbo nuvaziavau pasiimtu rezultatu, jau zinojau kad nors sitom zarazom buvo ramu, bet vis slege del tu tokslopazmu ir citomegalu doh.gif Atejus i Sorpo, dar man karta paaiskino del tu tyrimu, pasake, kad sveika ir kad viskas gerai. Galvoju, nu jau neleisiu dar savaitgali save grauzt del tu kitu dvieju neaiskumu. Paklausiau, kiek pas juos kainuoja konsultacija, paasikinau, kad dariausi endemike ir kad nenorejo man paaiskini rezultatu. Moteris priemime sako - traukit tuos rezultatus, ir man viska paasikino - atseit kazkada prasirgus, bet yra imunitetas ir viskas gerai thumbup.gif
Tai va suma sumarum - kita karta eisiu i Sorpo, tiesiog kitoks poziuris i pacientus, kazkaip zmogiskiau reaguoja i issigandusius pacientus. O juk kai daraisi tyrimus del sveikatos, tai savaime suprantama, kad stresas ir taip norisi palaikimo ir supratingumo...

Per tuos pora dienu kol laukiau rezultatu, prisikaiciau jau tieeek, tiek visokiu uzrasu padariau, jau atejus pas daktara zinosiu ko klaust. Beliko atsikratyti to niezulio, tikiuosi nieko baisaus man nera, sakau gal man kokia sistemine kondidoze ar bakterine vaginoze g.gif Taip norisi susiplanuos viska graziai ir dziaugtis kiekviena nestumo akimirka ....
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2011 07 23, 21:30)
Paskambinau i Endemika, paprasiau, kad man pakomentuotu mano rezultatus, gerai ten viskas ar blogai. Gavau izulu atsakyma, kad jie nekomentuoja rezultatu, kad turiu eit pas savo daktara

Tai va suma sumarum - kita karta eisiu i Sorpo, tiesiog kitoks poziuris i pacientus


teisingai, nes tik gydytojas turi pakankamą kompetenciją pakomentuoti tyrimus, o ne laborantė.. kas dėl įžulaus atsakymo, tai kiekvienas girdi, taip kaip jam tuo metu atrodo 4u.gif

už tai ir moki daugiau.. kaip ir visur kitur - už šypseną, už vardą už firmą ir pan.. smile.gif

bet kokiu atveju, džiaugiuosi, kad tyrimai tavo geri 4u.gif
Atsakyti
Aš visus tyrimus dariausi Sorpo. Likau labai patenkinta. Atsakymų lape buvo viskas parašyta aiškiai. Prie hormonų tyrimų- priimtinumo ribos, prie vsokių zarazų-nerasta(mano atveju). Kai pirmus rezultatus paėmiau, taip pat buvau pasimetus. Bet paklausus registratorės ji viską maloniai paaiškino. Visi atsakymai buvo su gydytojo štampu. Bėje, nemanau, kad tik gydytojas gali pakomentuti rezultatus. Jei pateiktos priimtinumo ribos arba rezultatas tiesiog teigiamas arba neigiamas, tai aiškiau būti negali. Žinoma teigiamus atvejus įvairiai galima kažkiek interpretuoti. Suprantu, kad būna išskirtinių atvejų, tačiau annushkos atveju, tai norėjo,kad dar kartą ateitų į Endemiką ir ten paliktų pinigėlius.
Va tokia mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2011 07 23, 20:30)

*Jenifer, puikiai suprantu Tave, per tras dienas kol laukiau atsakymu, galvojau isprotesiu. Bet pasiskaiciau daugiau apie tai, is tikruju, nieko ten baisiai tragisko, tai ir Tu nepergyvenk, aisku tai keicia planus, bet paziurek i tai is kitos puses, gerai, kad tai aptiko dabar, kol tik planuoji, pasigydysi ir bus ramu ! O be to mycoplazmos is tos trijules yra kone lengviausiai pasiduodancios gydymui !

** Beliko atsikratyti to niezulio, tikiuosi nieko baisaus man nera, sakau gal man kokia sistemine kondidoze ar bakterine vaginoze  g.gif  Taip norisi susiplanuos viska graziai ir dziaugtis kiekviena nestumo akimirka ....

*Aš iš tos pusės ir žiūriu mirksiukas.gif Pas mane ureaplasma, ne mycoplasma ax.gif
**Galėjai ir šitų tyrimus pasidaryti, tai tikrai būtum žinojusi. na, bet svarbu, kad tyrimai geri ir puikiai tave suprantu bei pritariu paskutiniam sakiniui, to paties ir aš siekiu, gaudyk 4u.gif
QUOTE(zuzla @ 2011 07 23, 21:02)
teisingai, nes tik gydytojas turi pakankamą kompetenciją pakomentuoti tyrimus, o ne laborantė..
už tai ir moki daugiau.. kaip ir visur kitur - už šypseną, už vardą už firmą ir pan.. smile.gif

Būtent, sutinku, visiškai dėl visų pasisakymų, bet iš žmogiškosios pusės galėjo pakomentuoti.
QUOTE(Amarok @ 2011 07 24, 09:42)
Aš visus tyrimus dariausi Sorpo. Likau labai patenkinta. Atsakymų lape buvo viskas parašyta aiškiai. Prie hormonų tyrimų- priimtinumo ribos, prie vsokių zarazų-nerasta(mano atveju). Kai pirmus rezultatus paėmiau, taip pat buvau pasimetus. Bet paklausus registratorės ji viską maloniai paaiškino. Visi atsakymai buvo su gydytojo štampu. Bėje, nemanau, kad tik gydytojas gali pakomentuti rezultatus. Jei pateiktos priimtinumo ribos arba rezultatas tiesiog teigiamas arba neigiamas, tai aiškiau būti negali. Žinoma teigiamus atvejus įvairiai galima kažkiek interpretuoti. Suprantu, kad būna išskirtinių atvejų, tačiau annushkos atveju, tai norėjo,kad dar kartą ateitų į Endemiką ir ten paliktų pinigėlius.
Va tokia mano nuomonė  smile.gif

Na, ne visiems įkandamos Sorpo kainos vien dėl šypsenos ar gražaus žodžio. Aš dariausi viską endemike ir likau patenkinta, viską paaiškino, patarė ir tikrai gražiai elgėsi, atsargiai ir panašiai. Visos ribos bei išvados ir endemiko lapuose yra parašytos, be to, man buvo aišku, nes ir čia apie viską merginos kalba, tad atėjusi čia dar prieš tyrimų rezultatų gavimą išsiaiškini viską. O kas darė tyrimus parašytos pavardės, gydytojo štampo buvimo tikslingumo absoliučiai nesuprantu, nes juk laborantės atlieka tyrimus, ne daktarai, o jei ir pas ji neinama konsultuotis, tai daktaro štampas man absoliučiai nei prie ko. Čia gal irgi dėl to, kad daugiau moki, tai ir daktarai štampų prideda?
Manau tai kiekvieno pasirinkimo reikalas, nors kišenė tai parenka, bet man endemikas iš jūsų pasakojimų niekuo nesiskiria, tik gydytojo štampu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ėjau i sorpo ne dėl kainos ar šypsenų, o dėl to kad labai pergyvenau ir norėjau išsiaiškinti persileidimo priežastį. O ši įstaiga buvo arčiausiai namų. Aš tiesiog parašiau savo įspūdžius kas kaip man buvo..ir tikrai nenorėjau pabrėžti štampų šypsenų ar panašiai... kadangi dariau daug tyrimų, tai gavau nuolaidą ir kaina gavosi tokia pati kaip endemike.
Jennifer, nereik čia varyti ant mano pasisakymo, nenorėjau aš nieko nei kelti, nei žeminti. Tiesiog pasidalinau savo patirtimi. O po tavo pasisakymo man jau nebesinorės čia jokia savo patirtimi dalintis. aciu tau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarok @ 2011 07 24, 11:21)
Ėjau i sorpo ne dėl kainos ar šypsenų, o dėl to kad labai pergyvenau ir norėjau išsiaiškinti persileidimo priežastį. O ši įstaiga buvo arčiausiai namų. Aš tiesiog parašiau savo įspūdžius kas kaip man buvo..ir tikrai nenorėjau pabrėžti štampų šypsenų ar panašiai... kadangi dariau daug tyrimų, tai gavau nuolaidą ir kaina gavosi tokia pati kaip endemike.
Jennifer, nereik čia varyti ant mano pasisakymo, nenorėjau aš nieko nei kelti, nei žeminti. Tiesiog pasidalinau savo patirtimi. O po tavo pasisakymo man jau nebesinorės čia jokia savo patirtimi dalintis. aciu tau  doh.gif

Aš nevarau ant nieko, nereikia čia įsižeidinėti, ne to siekiau ir ne to mes čia renkamės. Tiesiog paskaičius tavo postą tokį įspūdį susidariau. O savo postu norėjau paaiškinti, kad ir endemike yra tas pats, tik pigiau, nors, aš pasakoju iš savo patirties, man pasitaikė tokios darbuotojos, gal kitai pasitaiko kitokios, su kitokiom nuotaikom, maža kas gali nutikti. O dėl kainos, manau vis gi tai yra didelis ir svarbus kriterijus kodėl dauguma pasirenka endemiką. Asmeniškai aš, ieškojau info internete, derinau kainas ir rinkausi kur pigiau. Buvo mano gyvenime irgi daug įvairių pergyvenimų, jei nėra išeities, moki tiek kiek reikia, bet jei yra galimybė, ieškai kur pigiau. Bet, manau čia ne tyrimų kainų skirtumų tema.
Atsiprašau jei įžeidžiau, tikrai to nesiekiau.
"O po tavo pasisakymo man jau nebesinorės čia jokia savo patirtimi dalintis. aciu tau doh.gif"
Ir čia jau taip įsižeisti, atsiprašau, bet tikrai nesijausiu iki tiek kalta doh.gif
Atsakyti
Amarok > Sutinku su tavimi, kad Sorpe yra žymiai profesionaliau ir geriau nei Endemike...čia kalbu apie Klp įstaigas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesibarkim, cia dalinamės savo rupesciais ir patirtim. Kiekvienas postas vienodai svarbus ir kiekvienas cia suranda info sau ir savaip pritaiko.
4u.gif Po baliona kiekvienai mergaitei 4u.gif
Atsakyti