Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(maye @ 2011 08 06, 14:30)
tesiingai??


ką reiškia "teisingai"? kiekviena pati pasirenka, kokius tyrimus ir kada darytis.. aš pvz nei vėjaraupių, nei raudonukės nesityriau ir nesitirsiu..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 06, 15:08)
ką reiškia "teisingai"? kiekviena pati pasirenka, kokius tyrimus ir kada darytis.. aš pvz nei vėjaraupių, nei raudonukės nesityriau ir nesitirsiu..

drinks_cheers.gif tikrai taip, tai labai individualu, reikia atsisėsti susirašyti, pagalvoti ir išsirinkti kokius tikslinga darytis ax.gif
O folio rūgštį aš geriu seniai po 400mg ir nemąstau didinti, kas per daug tas nesveika smile.gif
Atsakyti
Aciu uz informacija 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 06, 12:19)
tikrai nebūtinai smile.gif

Man ginė pasakė būtinai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2011 08 07, 22:02)
Man ginė pasakė būtinai  mirksiukas.gif


o man pasakė kitaip mirksiukas.gif kitom išvis nieko nesako, kiek žmonių/gydytojų, tiek nuomonių smile.gif
Atsakyti
na ir kodėl nei viena neužsiminėt, kad endemike atskirai reikia už kraujo paėmimą mokėt? g.gif ar nežiūrit į čekiuką? o kaip kitose laboratorijose?
jei kažkam įdomu dėl aptarnavimo, tai jis toks, koks ir turi būti smile.gif

pridaviau kraują skydliaukės hormonams (TTH, FT4, ATPO), rytoj atsakymai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 09 rugpjūčio 2011 - 07:44
sorpo kainyne irgi maciau yra kraujo paemimas, tik man rodos pora lt brangesnis 4u.gif
zuzla linkiu sulaukt geru atsakymu ax.gif
o man gine folio sake gert po 400 ir ne daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 09, 07:42)
na ir kodėl nei viena neužsiminėt, kad endemike atskirai reikia už kraujo paėmimą mokėt? g.gif ar nežiūrit į čekiuką? o kaip kitose laboratorijose?
jei kažkam įdomu dėl aptarnavimo, tai jis toks, koks ir turi būti smile.gif

pridaviau kraują skydliaukės hormonams (TTH, FT4, ATPO), rytoj atsakymai smile.gif

Man net čekiuko niekas nedavė, negrįžau prašyti, nes susivokiau tik namie blush2.gif o kad kraujo paėmimas kainuoja, žinoma, niekas neužsiminė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantilija @ 2011 08 09, 10:05)
zuzla linkiu sulaukt geru atsakymu  ax.gif


aš kaip tik blogų laukiu blush2.gif kad bent jau čia problemą rasčiau..

QUOTE(Jennifer @ 2011 08 09, 10:16)
Man net čekiuko niekas nedavė, negrįžau prašyti


man davė iškart čekį, ir paciento lapelį davė, nurodė kontaktus ir pasakė skambinti, jei iškils klausimų smile.gif

dar dariau vieną nesusijusį su nestuke.gif problemomis tyrimą, pasakė kainą viso 20 lt brangiau, nei buvau pasiskaičiavus iš kainininko internete, nu galvoju melagiai, ale paskui supratau, kad pati buvau apsiskaičiavus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 09 rugpjūčio 2011 - 09:28
tada linkiu greiciau rast problema ir ja sekmingai pasalint ir greiciau but nestuke.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
o kad paemimas kraujo kainuoja tai ne kiek nenustebau, nes ir poliklinikoi kur mokami tyrimai man sake paemimas mokamas g.gif tik nepagalvojau cia parasyt kad ir uz tai reikia moket blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantilija @ 2011 08 09, 11:14)
tada linkiu greiciau rast problema ir ja sekmingai pasalint ir greiciau but  nestuke.gif  mirksiukas.gif

ir poliklinikoi kur mokami tyrimai man sake paemimas mokamas  g.gif


4u.gif

niekada nemokėjau papildomai mastau.gif ateinu priduoti kraują jau apmokėjus tyrimus, su čekiu, o ten būna surašyti tik tyrimai, atskiros kraujo paėmimo kainos nėra.. nebent kažkas per kelis mėnesius pasikeitė
Atsakyti
cia ne uz visus ir ne visur, as citomegalo norejau daryt tai ir kl ligonines konsultaciniam buciau mokejus uz paemima ir uz tyrima ir dar brangiau butu nei endemike ar sorpe blush2.gif
Atsakyti