Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

sveiki 4u.gif
jei leliuka planuojam minimum po 3menesiu (neseniai turejau persileidima), kada reiktu pradet atlikinet tyrimus? dabar ar pries pat kimbant i darbus? mano gines nuomone yra isvis tokia, jog kazkokius tyrimus reiktu daryt tik po antro persileidimo.. g.gif bet as noriu atlikti juos pries antra kart pastojant ax.gif
Atsakyti
paskutinės naujienos iš mano stovyklos smile.gif LPL (chlamidijų, mikoplazmos ir ureoplazmos) tyrimas kainuos ~130 lt, o hormonų (prolaktino, liuteino (atrodo..) ir folikūlus formuojančio) tyrimas ~110 lt - čia poliklinikos kainos
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 10 16, 15:38)
ne, nebūtina smile.gif jei gerai jautiesi ir neabejoji savo sveikata, gali ir nesidaryt


Na... as tokios nuomones buvau kai paciai nepradejo daryt tyrimu.
Jauciausio puikiausiai bet rado makstyje pakitusias epitelio lasteles su chlamidijom... nu zodziu...
Taip kad as jau dbr kitaip galvoju, jog reikia darytis tyrimus kad ir jautiesi gerai doh.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif .

Net nežinau kaip pradėti rašyti smile.gif. Tiesiog artimiausioje ateityje turbūt pradėsime planuoti vaikelį ax.gif . Šiuo metu geriu KT, dar ir gruodžio mėnesiui turiu lapelį, tai net nežinau - ir jį išgerti, ar jau ne. Bet negi dabar išmesi biggrin.gif , nors kt ir nėra gėris..

Žodžiu klausimas būtų toks - tarkim, jei aš dar gersiu gruodį kt, ir po to nutrauksiu gėrimą, kada man jau reikėtų pasirodyti ginekologei su savo mintim apie vaikelį? Kada pradėti gerti folio rūgštį, darytis tyrimus visokius ir t.t.?
O galima folio rūgštį gerti ilgiau nei tris mėnesius?

Kažkaip pilna galva visokių klausimų ir neina sudėlioti normaliai... doh.gif

Planuojančios, kaip jūs darot - metat kt, nebesisaugot ir tuo pat metu geriat folio rūgštį? - ar ją geriat dar kol saugojatės (nesvarbu kokiu būdu)? Nes kiek skaičiau ją reikia gerti tris mėnesius prieš nėštumą, tai kaip tada, jei nebaigus išgert pastoji?
O jei tarkim geri geri ir nepastoji, tai galima ilgiau gert?

Čia jei suprantama bus kam nors, ką parašiau, tai atsakykit blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2010 10 21, 15:05)
*po to nutrauksiu gėrimą, kada man jau reikėtų pasirodyti ginekologei su savo mintim apie vaikelį?

**Kada pradėti gerti folio rūgštį, darytis tyrimus visokius ir t.t.?

***Nes kiek skaičiau ją reikia gerti tris mėnesius prieš nėštumą, tai kaip tada, jei nebaigus išgert pastoji?

****O jei tarkim geri geri ir nepastoji, tai galima ilgiau gert?


*mesit tai ir pasirodykit, tuo pačiu profilaktiškai pasitikrinsit (ir šiaip rekomenduojama tikrintis kas pusmetį)

**pas ginekologę to ir paklausit, ji gali jums rekomenduoti gerti folio rūgštį, gali rekomenduoti, kaip pvz. man, vitaminų kompleksą... kas dėl tyrimų, tai kiekviena gydytoja turi savo nuomonę smile.gif jei ją pasitikit, paklauskit ir dėl tyrimų

***o kiek moterų pastoja ir gerai išnešioja negerdamos jokios folio rūgšties? smile.gif

****galima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 21 spalio 2010 - 19:47
o jei folio rugstis yra tarp kitu multivitaminu?ar ja reik gert atskirai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dreaminGirl @ 2010 10 29, 20:09)
o jei folio rugstis yra tarp kitu multivitaminu?ar ja reik gert atskirai? blush2.gif


jei jos yra 400 µg, nereikia

pratęsiant temą dėl mano tyrimų, LPL man nerado, taip kad 130 lt "į balą" dry.gif (tokia nuotaika tik todėl, kad dabar kiekvieną lt skaičiuoju...)
Atsakyti
nea, tai yra gera naujiena, nes kiekviena LPL kerta vaisingumui..Taip sakant, gerai sioj srity, pasidedi pliusiuka ir pirmyn toliau...
Atsakyti
Labutis, norejau paklausti ar kas nors gerete vitaminus : Sanatogen Mother tobe user posted image ? Kaip jums? Galvojame pabaige sia pakuote pereiti prie siu user posted image . Kaip manote ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidute&Mantelis: 31 spalio 2010 - 23:20
Kur visi dingo? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 10 29, 21:20)
jei jos yra 400 µg, nereikia

pratęsiant temą dėl mano tyrimų, LPL man nerado, taip kad 130 lt "į balą"  dry.gif (tokia nuotaika tik todėl, kad dabar kiekvieną lt skaičiuoju...)


Sveikute, o kur tu dareisi ta LPL tyrima?
Ji reikia daryt jei yra kokiu itarimu ar siaip profilaktiskai rekomenduoja?
Aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliroja @ 2010 11 09, 13:02)
Sveikute, o kur tu dareisi ta LPL tyrima?

Ji reikia daryt jei yra kokiu itarimu ar siaip profilaktiskai rekomenduoja?


rašiau aukščiau kad tyrimus darausi poliklinikoje

jei ilgesnį laiką nepastoji, rekomenduoja pasitikrinti, nes infekcijos gali trukdyti pastojimui.. na ir šiaip, jei turi/turėjai daugiau kaip vieną partnerį, kartais reikia pasitikrinti ir profilaktiškai smile.gif
Atsakyti