Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nėštumo planavimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
L.I.B.
Nepadauginkite vitaminu. Didele tikimybe pagimdyti alergiska kudiki. Gera, pilnaverte mityba, folio rugstis, zuvu taukai. Labai retai gydytojai skiria vitaminu.
zuzla
kadangi iškilo temą į paviršių, papasakosiu, kaip man sekasi smile.gif

pasidariau hormonų tyrimus (primenu, tyriuosi ir lankausi poliklinikoje) - prolaktino, liutropino ir folitropino, mokėjau 98 lt... du normoj, folitropino mažai, o jis kaip tik atsako už folikulų stimuliavimą.. po savaitės tą patį ciklą buvo paskirta echoskopija, gydytoja matė normalų brendantį folikulą - kaip ir keista... todėl išsiuntė mane dar 2-3 mėn bandyti pastoti, laukti kalėdų steuklo doh.gif jei nepavyks, darysim progesterono (jei teisingai išgirdau ir parašiau) tyrimą, kuris atsako už vaisiuko prisitvirtinimą prie gimdos... jei jo neužteks, skirs dufastoną gerti nuo 16 ciklo dienos iki mmm.. kol kas kvepia pasaka be galo..

tokios tokelės unsure.gif
sandira
QUOTE(elmiuke @ 2010 09 01, 18:05)
Sveikutes, kokius vitaminukus patartumet pagert planuojant vaikeli? tikriausiai ankstesnese temose aptarinejot, bet reiktu ne viena puslapiuka praverst. Kazkur skaiciau, kad kai kurios gera folio rugsty, ar neturetu buti, kad jau pastojus ja geria?  g.gif
o kaip del nakvisu aliejaus? ar zuvu tauku? smile.gif
*

na folio rugsti pries nestuma jau patartina pagerti... nors pati jau planuoju, bet dar nepradejau gerti blush2.gif , reikes kada uzbegti i vaistine ir nusipirkti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kaubojey @ 2010 10 21, 15:05)
Sveikos  mirksiukas.gif .

Net nežinau kaip pradėti rašyti smile.gif. Tiesiog artimiausioje ateityje turbūt pradėsime planuoti vaikelį  ax.gif . Šiuo metu geriu KT, dar ir gruodžio mėnesiui turiu lapelį, tai net nežinau - ir jį išgerti, ar jau ne. Bet negi dabar išmesi  biggrin.gif , nors kt ir nėra gėris..

Žodžiu klausimas būtų toks - tarkim, jei aš dar gersiu gruodį kt, ir po to nutrauksiu gėrimą, kada man jau reikėtų pasirodyti ginekologei su savo mintim apie vaikelį? Kada pradėti gerti folio rūgštį, darytis tyrimus visokius ir t.t.?
O galima folio rūgštį gerti ilgiau nei tris mėnesius?

Kažkaip pilna galva visokių klausimų ir neina sudėlioti normaliai...  doh.gif

Planuojančios, kaip jūs darot - metat kt, nebesisaugot ir tuo pat metu geriat folio rūgštį? - ar ją geriat dar kol saugojatės (nesvarbu kokiu būdu)? Nes kiek skaičiau ją reikia gerti tris mėnesius prieš nėštumą, tai kaip tada, jei nebaigus išgert pastoji?
O jei tarkim geri geri ir nepastoji, tai galima ilgiau gert?

Čia jei suprantama bus kam nors, ką parašiau, tai atsakykit  blush2.gif .
*

na viena atsakymuka galiu duoti is savo patirties: nustojus gerti kt (as naudojau kontraceptini zieda, bet tai tas pats), girdejau kad reikia nors pusmeti dar saugotis, kad issivalytu organizmas o tada jau pradeti arbuotis... as taip ir padariau, nuo liepos jau nebenaudojau kontraceptinio ziedo ir va gruodi jau nustojom saugotis smile.gif bet va folio rugsties anksciau nepradejau gerti, kvailele, pamirsau... siandien manau uzbegsiu po darbo i vaistine...
sandira
Uždekime žvakes ir tyliai prisilieskim
Prie Švento Kūčių stalo vakare.
Be pykčio, be skriaudos
Su tyluma susėskim
Ir taip kaskart, kasdien ir visados.
Tesklinda šiluma
Ir į kasdienę būtį
Ateidami visi – savi ir svetimi,
Uždekime širdy po šventinę žvakutę,
Pasidalindami šviesa ir ugnimi.

000054.gif 000054.gif 000054.gif
auxinezuwele
Sveikos,

gal kas žinote, kiek laiko turi praeiti po antibiotikų (Ospamox) gėrimo kurso, kad būtų galima saugiai planuoti vaikelį?Ar antibiotikai neturi įtakos, planuojant nėštumą?
Arvile'
QUOTE(auxinezuwele @ 2011 01 03, 10:41)
Sveikos,
gal kas žinote, kiek laiko turi praeiti po antibiotikų (Ospamox) gėrimo kurso, kad būtų galima saugiai planuoti vaikelį?Ar antibiotikai neturi įtakos, planuojant nėštumą?
*

as dabar irgi juos geriu, nes kazkokia gerkles infekcija pasigavau doh.gif man atrodo, kad baigus juos gerti, reiktu siek tiek pagerti geruju bakteriju, sustiprinti imuniteta ir galima planuoti 4u.gif sunku psakyti kiek tiksliai laiko turi praeiti, gal koks menuo unsure.gif
Beatele
QUOTE(dreaminGirl @ 2010 10 29, 21:09)
o jei folio rugstis yra tarp kitu multivitaminu?ar ja reik gert atskirai? blush2.gif
*

Sveikos, seip pagal viska tai patartina visus vitaminus ipac tokius kaip B komplekso, folio ruksti zinka gerti atskirai .

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Arvile' @ 2011 01 03, 13:03)
as dabar irgi juos geriu, nes kazkokia gerkles infekcija pasigavau  doh.gif man atrodo, kad baigus juos gerti, reiktu siek tiek pagerti geruju bakteriju, sustiprinti imuniteta ir galima planuoti  4u.gif sunku psakyti kiek tiksliai laiko turi praeiti, gal koks menuo  unsure.gif
*

Ehej... Sveikutes... dabar irgi planuojuosi vaikeli, ir pasidomejau butent siuo klausimu, nes nesenai buvau apsirgus ir geriau antibiotikus... stai ka pavyko suzinoti, kad butina isgerti visa kursa jogurto bakteriju, kurios atstatytu zarnino veikla thumbup.gif

O seip reikia kaip reikiant paruosti savo organizma... aisku priklausomai nuo savijautos, bet geriausia yra pagerti folio rugstie bei cinko, B grupes vitaminu ir visai neblogai butu magnis...
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidute&Mantelis @ 2010 11 01, 01:19)
Labutis, norejau paklausti ar kas nors gerete vitaminus : Sanatogen Mother tobe user posted image ? Kaip jums? Galvojame pabaige sia pakuote pereiti prie siu user posted image . Kaip manote ? smile.gif
*

Mano nuomone tai sakyciau, kad nelabai... reikia gerti kuo naturalesnius ir grinesniu vitaminus... o cia yra kompleksas... man jis neatrodo labai patikimas.
kaip ir minejau folio rugstis bei zinka B grupes vitaminai ir viskas atskirai, ir butu idealu kad B grupes vitaminai butu naturalus...
Vaivulka7
Sveikos 4u.gif
Žinau, kad nėštukėms kartais skiria pagerti magnį.

Galbūt žinote, kokios yra rekomendacijos dėl magnio ir B grupės vitaminų vartojimo planuojančioms?
astabil
QUOTE(neringa444 @ 2010 12 17, 22:27)
Nepadauginkite vitaminu. Didele tikimybe pagimdyti alergiska kudiki. Gera, pilnaverte mityba, folio rugstis, zuvu taukai. Labai retai gydytojai skiria vitaminu.
*

Patariu atsargiai ir su foline rugstim,nepadauginkit.Turejau du nesekmingus nestumus ir visi pastojimai buvo po trumpu pertrauku (pastoju lengvai,bet negaliu isnesiot),vartojau foline rugsti,ir dabar esu trecia kart nescia,lyg ir sekmingai,bet pasireiske medikamentine alergija nuo per ilgo naudojimo ta rugsti.Esu visa isberta,man tai praeis,bet bijau,kad neatsilieptu kada vaikui.
Beatele
QUOTE(Vaivulka7 @ 2011 01 06, 21:30)
Sveikos  4u.gif
Žinau, kad nėštukėms kartais skiria pagerti magnį.

Galbūt žinote, kokios yra rekomendacijos dėl magnio ir B grupės vitaminų vartojimo planuojančioms?
*

Sveikute smile.gif

patariu gerti magni ir B grupes vitaminus atskirai... labai geras magnis yra "disporal" galima isigyti vaistineje, parduodamas gerimo (milteliu) bei tableciu pavidalu. 4u.gif o B grupes vitaminai geriausia butu ne sintetiniai o naturalus smile.gif
Vaivulka7
QUOTE(Beatele @ 2011 01 07, 07:17)
Sveikute smile.gif

patariu gerti magni ir B grupes vitaminus atskirai... labai geras magnis yra "disporal" galima isigyti vaistineje, parduodamas gerimo (milteliu) bei tableciu pavidalu.  4u.gif  o B grupes vitaminai geriausia butu ne sintetiniai o naturalus smile.gif
*

Ačiū už atsakymą. Siunčiau vyrą nupirkti diasporal, bet grįžo iš vaistinės su akcijiniu magnio ir B grupės rinkinuku hihihi.gif Atsiklausė, žinoma, prieš pirkdamas.

Šaindien laukia vizitas pas ginę,paklausiu ką Ji mano apie tai 4u.gif
Beatele
QUOTE(Vaivulka7 @ 2011 01 07, 13:58)
Ačiū už atsakymą. Siunčiau vyrą nupirkti diasporal, bet grįžo iš vaistinės su akcijiniu magnio ir B grupės rinkinuku hihihi.gif Atsiklausė, žinoma, prieš pirkdamas.

Šaindien laukia vizitas pas ginę,paklausiu ką Ji mano apie tai  4u.gif
*

Jei nesunku, tai brukstelk ka patare gine 4u.gif nes siuo metu geriu disporal ir atskirai naturalu B vitaminu kompleksa ax.gif na ir zinoma folio rugsti bei cinka smile.gif
ernesin
QUOTE(Beatele @ 2011 01 07, 12:49)
Jei nesunku, tai brukstelk ka patare gine  4u.gif  nes siuo metu geriu disporal ir atskirai naturalu B vitaminu kompleksa  ax.gif na ir zinoma folio rugsti bei cinka smile.gif
*

Galima tiksliau sužinoti kodėl geresnis šis magnis ir koks tai B grupės kompleksas? 4u.gif
Vaivulka7
QUOTE(Beatele @ 2011 01 07, 11:49)
Jei nesunku, tai brukstelk ka patare gine  4u.gif  nes siuo metu geriu disporal ir atskirai naturalu B vitaminu kompleksa  ax.gif na ir zinoma folio rugsti bei cinka smile.gif
*

Gine issireiske taip,kad svarbu gerti folio rugsti, o del vitaminu - jokiu nebutina. Atseit kokius nori, tokius gerk. Paaiskinau,kad magni vartoju del traukiamu blauzdu, tai sake, kad teisingai darau 4u.gif

Isvada tikriausiai ta pati - viskas vartojama turi buti su saiku wink.gif

Na o del folio naudos, argumentu jries jokiu nesu girdejusi 4u.gif
Coneja
Skaiciau skaiciau cia kiek visos visko vartoja ir........... o niekas nebande pastot nevartoje nei folio rugsties nei vitaminu? Juk ir netyciukai kartais gaunasi smile.gif
Mes kol kas bandysim kazka pagamint be vitaminu. Kadangi vyras nori gamint jau, nedelsiant, o as vidurvasari su dideliu pilvu vaiksciot nenoriu ir bandau nukelt, tai taip ir gaminam - jis gamina gamina, o as tai per daug nesistengiu smile.gif
zuzla
QUOTE(Coneja @ 2011 01 08, 01:01)
Skaiciau skaiciau cia kiek visos visko vartoja
*

na tema pagal savo pavadinimą skirta vartojančioms/norinčioms pradėti smile.gif nesukančioms sau dėl to galvos, matyt, čia nėr ką veikt smile.gif
jei jus įsitikinusi, kad esate sveika ir galite pradėti vaikelį be jokių tyrimų, skiepų, vitaminų, aš galiu jus tik pasveikinti ir palinkėti sėkmės mirksiukas.gif
Gule
Suvartojau pakuotę (3 mėn.) Folio rūgšties. Pradėti kitą ar padaryti pertraukėlę, tarkim kokį mėnesiuką?
zuzla
QUOTE(Gule @ 2011 01 08, 12:05)
Suvartojau pakuotę (3 mėn.) Folio rūgšties. Pradėti kitą ar padaryti pertraukėlę, tarkim kokį mėnesiuką?
*

pertaukos daryti nebūtina
Beatele
QUOTE(ernesin @ 2011 01 07, 21:26)
Galima tiksliau sužinoti kodėl geresnis šis magnis ir koks tai B grupės kompleksas? 4u.gif
*

Magnesium Diasporal 300 yra labai kokybiškas vaistas. Jo sudėtyje yra vienintelė veiklioji medžiaga - išgrynintas magnio citratas, kuri paprastai gerai toleruojama. Magnesium Diasporal 300 nėra jokių sintetinių jungiamųjų medžiagų, konservantų ir sintetinių dažų, tik identiškos natūraliai aromatizuojančios medžiagos!
Magnis - gyvybiškai svarbi mineralinė medžiaga...

O B grupes vitaminus geriu pacius gryniausius ir paprasciausius, tai yra naturalius. vadinasi Komplex B thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaivulka7 @ 2011 01 07, 23:22)
Gine issireiske taip,kad svarbu gerti folio rugsti, o del vitaminu - jokiu nebutina. Atseit kokius nori, tokius gerk. Paaiskinau,kad magni vartoju del traukiamu blauzdu, tai sake, kad teisingai darau  4u.gif

Isvada tikriausiai ta pati - viskas vartojama turi buti su saiku wink.gif

Na o del folio naudos, argumentu jries jokiu nesu girdejusi  4u.gif
*

Na folio rugstis yra isties labai reikalinga, mano manymu tesiog butina... Ji ne tik padeda pastoti, bet ir padeda vaisiui issilaikyti gimdoje, kad tesiog nepabektu... Folio rugstis tikrai nepakenks, o tik apdraus nuo tokiu nesekmiu smile.gif

Beabejo, kad jei jauciates labai supper, kupina jegu, nesedite istysas dienas prie kompiuterio, nedirbate stresa sukelencio darbo ir maitinates isskirtinai sveikai ir maistingai... tai tuomet tikrai supper thumbup.gif tuomet tesiog nejauciat poreikio pagerti kokiu vitaminu ir paruosti savo organizma nestumui smile.gif

Bet jei jauciates irzli nuvargusi ir mieguista, tai vieni is pagrindiniu B grupes vitaminu trukumo pozymiu rolleyes.gif
Jei traukia meslungis, trukcioja akis arba skauda raumenis, tai yra magnio trukumas rolleyes.gif

Tuomet tesiok rekomenduotina pagerti vitaminu, del geros nuotaikos ir savijautos mirksiukas.gif

Germutė
Sveikos,

buvau pasikonsultuoti pas savo ginekologę dėl visų planavimo subtilybių smile.gif . Sakė normaliai maitinantis būtina papildomai vartoti tik folio rūgštį ir vitaminą B6. Tai taip ir darome... beje, ne aš viena, o ir vyras, kadangi folio rūgštis padeda ne vien mamytėm mirksiukas.gif . Sėkmės!
Beatele
ax.gif taip, visiškai teisingai... teveliams irgi neprošali pagerti folio rugšti... o aplamai vyrams yra rekomenduotina ir patartina gerti cinką. Cinkas palaiko normalų augimą ir vystymąsi, svarbus moterų ir vyrų lytinėms funkcijoms. Cinkas gali apsaugoti prostatą nuo pažeidimų ir sumažina prostatos piktybinių susirgimų riziką. 4u.gif

Beje su B grupės vitaminais būkite atsargūs, jei po kelių dienų vartojimo pradėtų degti žandai arba nežymiai pakiltų kūno temperatūra, tai gali reikšti, kad esate alergiška kažkuriam iš B grupės vitaminų smile.gif tuomet patartina tesiog nutraukti vartojimą mirksiukas.gif
ernesin
QUOTE(Beatele @ 2011 01 08, 12:35)
Magnesium Diasporal 300 yra labai kokybiškas vaistas. Jo sudėtyje yra vienintelė veiklioji medžiaga - išgrynintas magnio citratas, kuri paprastai gerai toleruojama. Magnesium Diasporal 300 nėra jokių sintetinių jungiamųjų medžiagų, konservantų ir sintetinių dažų, tik identiškos natūraliai aromatizuojančios medžiagos!
Magnis - gyvybiškai svarbi mineralinė medžiaga...

O B grupes vitaminus geriu pacius gryniausius ir paprasciausius, tai yra naturalius. vadinasi Komplex B  thumbup.gif

aciuks.gif
kaulazole
Sveikos merginos planuojancios vaikiukus. Visos planuojancioms nestuke.gif patariu naudoti BUTINAI Vit. B6 ir zinoma folio rugsti. Vit B6 trukumas padidina nestumo toksikoze t.y. pykinima. B6 skonis bjaurus, as laukiuosi dabar, todel vit is vis gerti nebegaliu, nes viska isvemiu. Visi vitaminai smirda. Tik folio r. skrandyje islieka. Todel pradekit naudot kompleksinius vit ar atskirai B grupes vit kaip galima anksciau, kad sumazinti rytini pykinima.Zuvu taukai yra rekomenduojami naudoti tik nuo antro trimestro. Visoms linkiu sekmes.
Gule
Kokią folio rūgštį vartoti: 400 ar 800 ? Kuo skiriasi jų poveikis ?
zuzla
QUOTE(Gule @ 2011 01 11, 18:04)
Kokią folio rūgštį vartoti: 400 ar 800 ? Kuo skiriasi jų poveikis ?
*

400 gert kiekvieną dieną, 800 - kasantrą
Gule
QUOTE(zuzla @ 2011 01 11, 19:17)
400 gert kiekvieną dieną, 800 - kasantrą
*

Ačiū! Anksčiau vartojau 400, bet šiandien vaistinėj tokios negavau, tai paėmiau 800 (ant pakuotės rašo, kad suagusiam kasdien po 1 tab.). Kuo žalingas perteklius ?
ernesin
QUOTE(Gule @ 2011 01 11, 19:23)
Ačiū! Anksčiau vartojau 400, bet šiandien vaistinėj tokios negavau, tai paėmiau 800 (ant pakuotės rašo, kad suagusiam kasdien po 1 tab.). Kuo žalingas perteklius ?
*

Geriau nepadauginti, kažkada buvo rašyta apie tai ax.gif
zuzla
QUOTE(Gule @ 2011 01 11, 19:23)
*

apie neigiamą poveikį mažai kas žinoma, todėl siūlau nepadauginti, nes norma yra vis dėlto 400
Gule
Merginos, nuoširdus ačiū už atsakymus 4u.gif Ir dar knieti sužinoti: kaip geriau vartoti (prieš valgį, valgio metu ar po) ?
zuzla
QUOTE(Gule @ 2011 01 11, 20:10)
Merginos, nuoširdus ačiū už atsakymus  4u.gif Ir dar knieti sužinoti: kaip geriau vartoti (prieš valgį, valgio metu ar po) ?
*

valgio metu
kaubojey
QUOTE(sandira @ 2010 12 22, 16:43)

na viena atsakymuka galiu duoti is savo patirties: nustojus gerti kt (as naudojau kontraceptini zieda, bet tai tas pats), girdejau kad reikia nors pusmeti dar saugotis, kad issivalytu organizmas o tada jau pradeti arbuotis... as taip ir padariau, nuo liepos jau nebenaudojau kontraceptinio ziedo ir va gruodi jau nustojom saugotis smile.gif bet va folio rugsties anksciau nepradejau gerti, kvailele, pamirsau... siandien manau uzbegsiu po darbo i vaistine...
*

Šiandien buvau pas ginekologę. KT nebegeriu jau antras mėnuo, leliuką pradėsim daryti nuo vasario, nes nors šiom dienom man ciklo vidurys, bet pirmiau pasidarysiu tyrimus - dėl toksoplazmozės, nes katytę auginam jau metai, ir paėmė tepinėlį dėl vėžinių ląstelių.

Kas liečia dėl laiko tarpo po KT vartojimo ir pastojimo, tai man gydytoja sakė, kad nėra labai didelio skirtumo kiek laiko tu lauksi ir leisi organizmui valytis. Na bet čia turbūt yra didelis ginčitynas klausimas, kiekvienas gydytojas turi savo nuomonę.

Na ir dar nusipirkau folio rūgšties, pradėsiu geri, va kaip tik valgau - išgersiu. smile.gif
Gule
[quote=kaubojey,2011 01 12, 20:07]
Šiandien buvau pas ginekologę. KT nebegeriu jau antras mėnuo, leliuką pradėsim daryti nuo vasario, nes nors šiom dienom man ciklo vidurys, bet pirmiau pasidarysiu tyrimus - dėl toksoplazmozės, nes katytę auginam jau metai, ir paėmė tepinėlį dėl vėžinių ląstelių.

O kas skyria tokius tyrimus dėl toksoplazmozės ? O tepinėlį dėl vėžinių ląstelių ? Na, aš katytę jau keletą metu auginu.
kaubojey
[quote=Gule,2011 01 12, 21:18]
[quote=kaubojey,2011 01 12, 20:07]

O kas skyria tokius tyrimus dėl toksoplazmozės ? O tepinėlį dėl vėžinių ląstelių ? Na, aš katytę jau keletą metu auginu.
*

[/quote]

Toksoplazmozes tyrima skyre ginekologe, nes pasakiau, kad katyte auginu.
O tepinėlis dėl vėžinių ląstelių.
Vaivulka7
QUOTE(kaubojey @ 2011 01 12, 21:48)
Toksoplazmozes tyrima skyre ginekologe, nes pasakiau, kad katyte auginu.
O tepinėlis dėl vėžinių ląstelių.
*

Aha,ir man skyre kraujo tyrima, paziuret ar turiu imuniteta toksiplazmozei. Nes jei nera imuniteto,pravartu pasiskiepyti 4u.gif

Ir taip pat PAP tyrima paeme (onkocistologini), bet ji kasmet, bent jau man, vis tenka pasidaryti.

kzaze
Ar kuri darėsi skydliaukės hormonų tyrimus? Pas mane tirotropinas normos ribose, bet skydliaukės antikūniai (ATPO) >540. Gydytoja sako, kad nėštumo eigai tas įtakos neturės, bet yra persileidimo rizika.
sadauskyte
Sveikutes,

su vyru planuojame antra vaikeli, tik niekaip neiseina cray.gif
dariausi progesterona 21ciklo diena, jis 11.6 nmol/L gine sake, kad norma, bet kai pasiskaiciau forumus, tai suabejojau. gal kas zinot, kaip ten is tikruju yra? koks turi buti prg norit pastoti ir isnesioti vaikeli... 4u.gif

is anksto dekoju 4u.gif
ernesin
Sakykit, o suplanavus pradėti vaikelį vyrams reikia kokius tyrimus pasidaryti?
Latvė
Na manau jei ilgai nepastotumet ,tai gal ir reiktu vyrui pasitikrinti ,o kolkas manau ,kad ne smile.gif
astukijus
Labas mergytes smile.gif
gal kam reikia, parduodu vitaminus Ženskij doktor po 25 Lt + pasto islaidos, turiu keleta bonkuciu, vienoj bonkutej 60 vnt kapsulyciu, susidomejusios rasykit man az smile.gif
kaubojey
O kaip dėl raudoniukės tyrimų?
Aš nežinau ar sirgau ar ne, bet jei tarkim nesu sirgusi, bet skiepyta vaikystėje, tai ar tie skiepai galioja visam gyvenimui? Ar reikia papildomai pasiskiepyti?

O pvz galima nueiti į polikliniką ir pasidaryti tyrimą, ar turiu imunitetą raudoniukei ar ne, bet be gydytojos siuntimo?

zuzla
QUOTE(kaubojey @ 2011 02 01, 21:23)
O pvz galima nueiti į polikliniką ir pasidaryti tyrimą, ar turiu imunitetą raudoniukei ar ne, bet be gydytojos siuntimo?
*

be gydytojo siuntimo ne.. bet kokioj kitoj privačioj laboratorijoj (pvz. endemike) - taip
kaubojey
QUOTE(zuzla @ 2011 02 01, 23:28)
be gydytojo siuntimo ne.. bet kokioj kitoj privačioj laboratorijoj (pvz. endemike) - taip
*

Ačiū, na pirmiausia aiškinsiuosi, ar sirgau, ar esu paskiepyta ir žiūrėsiu kaip čia elgtis.

Nors gydytoja sakė, kad jei skiepysiuos tai pusmetį reikės laukti. O norėtųsi jau dabar pradėti, nes visi kiti tyrimai geri.
zuzla
QUOTE(kaubojey @ 2011 02 01, 21:36)
Ačiū, na pirmiausia aiškinsiuosi, ar sirgau, ar esu paskiepyta ir žiūrėsiu kaip čia elgtis.

Nors gydytoja sakė, kad jei skiepysiuos tai pusmetį reikės laukti. O norėtųsi jau dabar pradėti, nes visi kiti tyrimai geri.
*

na jei iki šiol nesusirgote raudoniuke, tai kokia tikymybė, kad per ateinančius 9 mėn ja susirgsite?
jurajums
Merginos,

gal kuri zinote kokie skiepai budavo privalomi kudikiams gimusiems apie 1980-uosius?

Mama jau neatsimena, o ne Lietuvos gydytojai juolab nezino, kas ten pas mus buvo privaloma, o kas ne. Klause, o as nezinau unsure.gif
kaubojey
QUOTE(zuzla @ 2011 02 01, 23:53)
na jei iki šiol nesusirgote raudoniuke, tai kokia tikymybė, kad per ateinančius 9 mėn ja susirgsite?
*

Na nežinau, bet pernai iš niekur nieko susirgau vėjaraupiais ir dar likus porai mėnesių iki vestuvių doh.gif .
Papildyta:
QUOTE(jurajums @ 2011 02 01, 23:58)
Merginos,

gal kuri zinote kokie skiepai budavo privalomi kudikiams gimusiems apie 1980-uosius?

Mama jau neatsimena, o ne Lietuvos gydytojai juolab nezino, kas ten pas mus buvo privaloma, o kas ne. Klause, o as nezinau  unsure.gif
*

O internete nerašo? g.gif
Lana33
QUOTE(kaubojey @ 2011 02 01, 23:36)

*

Sveiki,as argi nezinau ,ar sirgau raudonuke,padariau mokamus tyr,ir paaiskejo,kad nesu sirgus,tai pasiskiepijau,bet man sake,kad 3men negalima pastoti,keista,kodel tau sake pusmieti,nes visi daktarai sako apie 3 men mastau.gif
kaubojey
QUOTE(Lana33 @ 2011 02 02, 19:17)
Sveiki,as argi nezinau ,ar sirgau raudonuke,padariau mokamus tyr,ir paaiskejo,kad nesu sirgus,tai pasiskiepijau,bet man sake,kad 3men negalima pastoti,keista,kodel tau sake pusmieti,nes visi daktarai sako apie 3 men mastau.gif
*

Man sakė nuo 4 iki 6 mėnesių. Aš ir parašiau maksimumą smile.gif.
Skambinaus šiandien į endemiką dėl to tyrimo, sakė, galima bet kada atvažiuot ir padarys, tik kad atsakymų gali reikėti laukti iki dviejų savaičių. O be to, šiandien dar apsirgau, peršalau, tai manau, jog tyrimų darytis negalima sirguliuojant, o tai gal netaip parodys...
Galų gale dar gal ir nereikės tyrimų, nes mamą esu įpareigojus išsiaiškint kaip ten buvo, ar aš sirgau ar ne..

O jei vaikystėj buvau skiepyta, tai ar turiu imunitetą visam gyvenimui, ar ne? Nes kažkaip internete to nerandu.

Apskritai jaučiu, kad jau vien dėl mano peršalimo neišeis daryt leliuko... unsure.gif
rudeninuke8
labas mergaites.
turiu jums klausimeli, tikiuosi galesit atssakyt. negaledama pastoti mazdaug metus pradejau darytis tyrimus. atlikus visus tyrimus pastojau smile.gif bet 8 savaite persileidau...
praejus kuriam laikui pasiemiau patyrinet tyrimu rezultatus ir ten radau kad prolactinas padidejes 688miu/l
progesteronas jei neklystu 21 CD1.0 nmol/l o 28 CD 16nmol/l
ir taip pat Androstenedione truputi padidejes 11.7 nmol/l
sakykit prasau ar sie rezultatai gali itakot pastojima ir persileidima? blush2.gif aciu labai
kaubojey
Na ką, sužinojau, kad aš nei sirgau raudoniuke,nei kada buvau nuo jos skiepyta, tad teks pasiskiepyti ir tik vėliau daryti vaikelį rolleyes.gif .

O kaip daryti su folio rūgštimi, nes ją dabar geriu, dar liko du mėnėsiai gerti. Tai gerti toliau, ar nebegerti ir pradėti vėliau...

O skiepytis turbūt geriausia eiti, kai pasveiksiu, nes dabar sirguliuoju... doh.gif
kaubojey
Ir dar norėjau paklausti kas skiepijotės nuo raudoniukės, ar skiepijotės tik nuo jos, ar trigubas skiepas buvo, kur nuo raudoniukės, tymų ir dar kažko? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.