Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(Germutė @ 2010 09 10, 12:15)
o būsimam tėčiui ar yra kokių preparatų - gal kokių vitaminų papildomai reikėtų pavartoti... na gal kas ką girdėjote ar praktikavote 4u.gif .


čia yra tema apie tai smile.gif
Atsakyti
Labukas, noriu prisijungti prie jūsų smile.gif Planuoju pastoti iki metų galo, nors turbūt per daug optimistiškai žiūriu į pasaulį, bet daktarė sakė kad tikrai įmanoma.
p.s. mano vyrui kaip ir man liepė taip pat gerti folinę rūgštį, atseit spermotozoidų gyvybingumą padidina. ax.gif
Atsakyti
sveikos busimos/esamos mamytes
noriu paprasyt jusu patarimu. bandziau ieskot visur bet tai ko man reikia ir nerandu.
pries savaite persileidau, bet kabinuosi ir galvoju kaip greiciau sustipret ir galvot apie leliuka. truputeli nusilpo kraujas tai nusipirkau gelezies (kraujuj stiprint) pagert, bet ten kartu su multivitaminais kazkiek ir folio rugsties. dar papildomai geriu vitamina E(kiausidem pastiprint) bet ir cia i sudeti ieina tiek A ir C, plius dar turiu folio rugsties, bet nebezinau ar gert kad per daug nebutu. g.gif Zinau kad moteriai sveika nakvisu aliejaus tabletes gal ir tu verta pagert? g.gif
Visada buvau pries vitaminus doh.gif , bet po to nelaimingo ivykio galvoju gal is tikruju man ju reikejo, nors ir nesijauciau blogai, o dabar noriu kuo greiciau sustipret ir kad pakankamai vitaminu liktu busimam leliukui, bet aisku ir persistengt bijau.
laukiu atsakymu aciu brangiosios rolleyes.gif
Atsakyti
Mano situacija panasi. Laikykis 4u.gif
As irgi geriu gelezi, kur yra folio rugsties, tai papildomai jos jau negeriu. rolleyes.gif
O nakvisu aliejus, manau, nepakenks mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu Arvile smile.gif
sekmes tau ir mums visoms kuo greiciau sulaukt mazyliu! wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
norejau paklaust kaip del sirgimo nestumo metu, as labai daznai sergu slogom, gerkle skauda, sia vasara net ledu bijojau valgyt, nes tuoj gerkle pradeda skaudet
kaip laukiantis vaikeliui tai gali pakenkti jeigu daznai sirgsi ir kaip to butu galima isvengti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 09 13, 14:15)
čia yra tema apie tai smile.gif

Ačiū smile.gif , pati ieškojau, bet rasti nepavyko, nors taip ir maniau, kad turėtų kas būti... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vikutuke @ 2010 09 22, 10:28)
Labukas, noriu prisijungti prie jūsų  smile.gif  Planuoju pastoti iki metų galo, nors turbūt per daug optimistiškai žiūriu į pasaulį, bet daktarė sakė kad tikrai įmanoma.
p.s. mano vyrui kaip ir man liepė taip pat gerti folinę rūgštį, atseit spermotozoidų gyvybingumą padidina.  ax.gif

Sveika smile.gif , mūsų planuose tas pats tikslas ax.gif . labai tikiuosi, o vyras be proto nori smile.gif ... tikėkimes mums abejoms pavyks 4u.gif .
Atsakyti
Sveikutes,

mudu su vyru taip pat jau planuojam lelių 4u.gif Folio rūgštį geriame abu, daugiau nieko special nevartojame, nes dar tik kelios savaites kai kibome i darbus blush2.gif
Problema yra tame, kad namuose yra pūkų kamuoliukas, t.y. katytė. Girdėjau, kad yra tokia baisybė kaip toksiplazmozė. Ar poliklinikoje daro tyrimus, ar reikia kreiptis į privačią?
Atsakyti
QUOTE(Smiltele82 @ 2010 09 28, 00:00)
toksiplazmozė. Ar poliklinikoje daro tyrimus, ar reikia kreiptis į privačią?


daro ir poliklinikoje, tyrimas mokamas
Atsakyti
Ačiukas už atsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kaip cia iseina: nejaugi norint pastoti reikia visus tyrimus pasidaryti kuo sirgai ir kuo ne ir t.t?? Ar tai butina?? Man toks ligu ieskojimas is neturejimo ka veikti tik nervus gadina...
Atsakyti
QUOTE(Zemuogiuke @ 2010 10 16, 15:29)
Tai kaip cia iseina: nejaugi norint pastoti reikia visus tyrimus pasidaryti kuo sirgai ir kuo ne ir t.t?? Ar tai butina?? .


ne, nebūtina smile.gif jei gerai jautiesi ir neabejoji savo sveikata, gali ir nesidaryt
Atsakyti