Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kauno Technologijos Universitetas (KTU)
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Mokslas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ziviliukasss3
QUOTE(Meredaitė @ 2010 10 06, 15:19)
g.gif  g.gif  jei taip vyksta tai gal kažkas negerai vyksta su programos instaliavimu, kažką dėstytoja lyg ir minėjo, tavo kompe turi buti "lietuvybė", jei angliški tai nieko nebus........programa nepažįsta tavo duomenų doh.gif
*

Nu..... doh.gif Cia tai jo.... Pas mane anglu kalba meta.... O tai neminejo kaip ten ka susitvarkyti tada, kad taip nebutu? g.gif
Meredaitė
QUOTE(ziviliukasss3 @ 2010 10 06, 15:52)
Nu..... doh.gif  Cia tai jo.... Pas mane anglu kalba meta.... O tai neminejo kaip ten ka susitvarkyti tada, kad taip nebutu?  g.gif
*

cool.gif Manau reikia perinstaliuoti Windows, bet tai mano subjektyvi nuomonė, nesu aš čia kieta kompiuteristė schmoll.gif , paklausk ko rimtesnio.............
labamba
QUOTE(ziviliukasss3 @ 2010 10 06, 14:52)
Nu..... doh.gif  Cia tai jo.... Pas mane anglu kalba meta.... O tai neminejo kaip ten ka susitvarkyti tada, kad taip nebutu?  g.gif
*

idek print sc.ka ten tau meta 4u.gif pagelbesim nors manau suvedi kazka negerai jei iki cia daejai 4u.gif

QUOTE(Meredaitė @ 2010 10 06, 15:09)
cool.gif  Manau reikia perinstaliuoti Windows, bet tai mano subjektyvi nuomonė, nesu aš čia kieta kompiuteristė schmoll.gif , paklausk ko rimtesnio.............
*

ui tikrai nea biggrin.gif
ziviliukasss3
QUOTE(zuasta @ 2010 10 06, 15:44)
Man atrodo sakė, kad bus 5 atviri klausimai. 1 klausimui 20min.
*

Bet tai destytoja metodiniuose nurodzius, kad vadybininkam 13,00val. o ekonomistam13,30. tai nelabai gali vienam klausimui 20 min........ g.gif
zuasta
QUOTE(ziviliukasss3 @ 2010 10 06, 17:42)
Bet tai destytoja metodiniuose nurodzius, kad vadybininkam 13,00val. o ekonomistam13,30. tai nelabai gali vienam klausimui 20 min........ g.gif
*

Tai gal kazka sumaisiau g.gif
ziviliukasss3
[quote=labamba,2010 10 06, 16:21]
idek print sc.ka ten tau meta 4u.gif pagelbesim nors manau suvedi kazka negerai jei iki cia daejai 4u.gif

as galeciau atsiusti uzpildzius ta lentele parodyti kaip kas atrodo, bet tai kaip man ja ten iskirpti kad perkelti i worda? ax.gif
uragana
[quote=ziviliukasss3,2010 10 06, 18:52]
[quote=labamba,2010 10 06, 16:21]

as galeciau atsiusti uzpildzius ta lentele parodyti kaip kas atrodo, bet tai kaip man ja ten iskirpti kad perkelti i worda? ax.gif
*

[/quote]

Gal pas tave duoti duomenys ne Tšv2 ir Tšv1, o pvz Tšv2 ir Tšv3? daugiau neisivaizduoju, kas gali buti blogai, nes pabandziau ivesti tas raides, man priima
ziviliukasss3
QUOTE(uragana @ 2010 10 06, 18:02)
Gal pas tave duoti duomenys ne Tšv2 ir Tšv1, o pvz Tšv2 ir Tšv3? daugiau neisivaizduoju, kas gali buti blogai, nes pabandziau ivesti tas raides, man priima
*

Na duota kas Tšv1- dirbant viena pamaina-1000
Tšv2 dirbant 2 pamainom -2200. Tai siti visiem vienodi? Na mano yra 5 variantas. tai as suvedu tokius duomenis:
Pa-230;
Kg-0,78;
npamd-2;
Dk-365;
dpš-110
air-11
tpamr-8
cel-0,31
Hgšv-60
Tšv1 - 1000
Tšv2-2200
Hašv-60;
Ir man vistiek meta : Pasirinkot neteisingus pradinius duomenis doh.gif doh.gif doh.gif
ERVInga
ziviliukasss3 jei pas tave ne lietuviškai, tai tada taip tau ir darosi.... Gale lentelės UŽDARYTI????
ji minėjo jei nelietuviškai, tai tvarkytis lietuvybę, kaip sakė nežinanti, nes ji ne kompiuterystė.... unsure.gif
ziviliukasss3
QUOTE(ERVInga @ 2010 10 06, 18:57)
ziviliukasss3 jei pas tave ne lietuviškai, tai tada taip tau ir darosi.... Gale lentelės UŽDARYTI????
ji minėjo jei nelietuviškai, tai tvarkytis lietuvybę, kaip sakė nežinanti, nes ji ne kompiuterystė.... unsure.gif
*

Na ka bandysim per kita kompa daryti g.gif
Merelanta
QUOTE(ziviliukasss3 @ 2010 10 06, 15:42)
*

ne ne tikrai ne vienam klausimui 20 min,ji sake, kad visas atsiskaitymas uztruks apie puslavandi,kol suseda,issidalina lapus ir t.t. tai manau bus testas....
ERVInga
QUOTE(Merelanta @ 2010 10 06, 19:41)
ne ne tikrai ne vienam klausimui 20 min,ji sake, kad visas atsiskaitymas uztruks apie puslavandi,kol suseda,issidalina lapus ir t.t. tai manau bus testas....
*

Man irgi kažkaip užsifiksavo, kad testas g.gif
kometaa
QUOTE(ERVInga @ 2010 10 06, 21:02)
Man irgi kažkaip užsifiksavo, kad testas g.gif
*

Testas, kuris truks 15min 4u.gif
_Ryto_rasa_
QUOTE(ziviliukasss3 @ 2010 10 06, 19:16)
Na ka bandysim per kita kompa daryti g.gif
*

Parsisiųsk sulietuvinimą mirksiukas.gif
zuasta
QUOTE(kometaa @ 2010 10 07, 10:34)
Testas, kuris truks 15min 4u.gif
*

Tai gerai smile.gif
ausra2003
Kas raset pirmadieni planavimo gynimus, gal galit pasakyt ar buvo vien tik uzdaviniai ar dar ir tipo teoriniai, i kuriuos reikejo kelis variantus teisingus pasirinkt?
Gabii__
mergaites, bukit geros apsvieskit.ar socialinei atsakomybei 3 kursas, reikia pokalbiui teorija ruostis normaliai, ar tiesiog pasiskaityti ir labiau bus is bendro issilaivinimo is savo firmos klausimai..labiau teorija, ar toks laisvas pokalbis..gal kuri galit nors viena klausima uzduota kaip pvz parasyti?
v.a.i.d.a.
QUOTE(Gabii__ @ 2010 10 07, 18:23)
mergaites, bukit geros apsvieskit.ar socialinei atsakomybei 3 kursas, reikia pokalbiui teorija ruostis normaliai, ar tiesiog pasiskaityti ir labiau bus is bendro issilaivinimo is savo firmos klausimai..labiau teorija, ar toks laisvas pokalbis..gal kuri galit nors viena klausima uzduota kaip pvz parasyti?
*

jokios teorijos, viskas apie firma , kurioje dirba / dirba kazkas, zodziu apie tai, ka rasysi savo darbe. Ten nieko sudetingo, prasys isvardint soc atsakomybes "atvejus" toje firmoje
pvz: lankstus darbo grafikas, darbuotoju skatinimai, siuksliu rusiavimas, aplinkosauga, kazkoki sertifikatai, saugios darbo vietos, saugi aplinka ir t.t.

ir dar, kadangi uzluzes KTU puslapis "informacija studentams" negaliu ieit ir atsispausdint teorijos sestadienio koliui doh.gif .Gal merginos kas galit imest man i pasta "marketingo tyrimu" teorija?
buciau labai dekinga
vaidamatas@gmail.com
Gabii__
QUOTE(v.a.i.d.a. @ 2010 10 07, 17:32)
jokios teorijos, viskas apie firma , kurioje dirba / dirba kazkas, zodziu apie tai, ka rasysi savo darbe. Ten nieko sudetingo, prasys isvardint soc atsakomybes "atvejus" toje firmoje
pvz: lankstus darbo grafikas, darbuotoju skatinimai, siuksliu rusiavimas, aplinkosauga, kazkoki sertifikatai, saugios darbo vietos, saugi aplinka ir t.t.
ir dar, kadangi uzluzes KTU puslapis "informacija studentams" negaliu ieit ir atsispausdint teorijos sestadienio koliui doh.gif .Gal merginos kas galit imest man i pasta "marketingo tyrimu" teorija?
buciau labai dekinga
vaidamatas@gmail.com
*

viskas aisku:) aciu:)
ausra2003
QUOTE(v.a.i.d.a. @ 2010 10 07, 18:32)
buciau labai dekinga
vaidamatas@gmail.com
*

Permeciau skaidres ir teorija smile.gif
nneringa
Aušra, įmesk ir man (j.neringa@gmail.com)
Ačiū 4u.gif
Mylimuke007
Svaikos gal kas turit aantreprenerystes darbeli?

buciau dekinga labai, galiu atsilyginti..

galit siusti regvita.zivatkauskaite@gmail.com
ausra2003
QUOTE(nneringa @ 2010 10 07, 19:55)
Aušra, įmesk ir man (j.neringa@gmail.com)
Ačiū 4u.gif
*

Kol perskaiciau zinute, tai jau siandien veikia KTU puslapis smile.gif
ziviliukasss3
Sveikutes, as cia vis dar su tais laboratoriniais( planavimo) unsure.gif
Truputi nesuprantu kaip 6 laboro apskaiciuoti pelno mokesti, kad ivesti i KITU MOKEJIMU APSKAICIAVIMUS. nes man gaunasi jog PELNO NUOSTOLIU ATASKAITOJE; pelno mokestis yra -461564,96.(ryskus nuostolis smile.gif ) Bet neleidzia man irasineti su minusu. Gal kam nors ir taip gavosi? Ir gal kas zinot kaip cia ka daryti?? doh.gif doh.gif doh.gif
Liusii
QUOTE(ausra2003 @ 2010 10 07, 19:17)
Kas raset pirmadieni planavimo gynimus, gal galit pasakyt ar buvo vien tik uzdaviniai ar dar ir tipo teoriniai, i kuriuos reikejo kelis variantus teisingus pasirinkt?
*

buvo ir teorijos, labai praverte skaidres mirksiukas.gif
ziviliukasss3
QUOTE(ziviliukasss3 @ 2010 10 08, 13:48)
Sveikutes, as cia vis dar su tais laboratoriniais( planavimo) unsure.gif
Truputi nesuprantu kaip 6 laboro apskaiciuoti pelno mokesti, kad ivesti i KITU MOKEJIMU APSKAICIAVIMUS. nes man gaunasi jog PELNO NUOSTOLIU ATASKAITOJE; pelno mokestis yra -461564,96.(ryskus nuostolis smile.gif ) Bet neleidzia man irasineti su minusu. Gal kam nors ir taip gavosi? Ir gal kas zinot kaip cia ka daryti?? doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Tai ka niekam taip nesigavo? verysad.gif Net nezinau ka daryti niekaip nesuprantu....
ERVInga
QUOTE(ziviliukasss3 @ 2010 10 08, 20:26)
Tai ka niekam taip nesigavo? verysad.gif  Net nezinau ka daryti niekaip nesuprantu....
*

Dėstytoja sakė kad pelno(nuostolių) ataskaita negali gautis nuostolių, t.y. neigiamas skaičius.... rolleyes.gif
v.a.i.d.a.
QUOTE(ausra2003 @ 2010 10 07, 19:46)
Permeciau skaidres ir teorija smile.gif
*

ACIU LABAI
ausra2003
Gal kas turit Tarptautines prekybos pagrindu kursini? Tiktu belekokia tema smile.gif
Merelanta
QUOTE(ausra2003 @ 2010 10 11, 07:54)
Gal kas turit Tarptautines prekybos pagrindu kursini? Tiktu belekokia tema smile.gif
*

o gal kartais tarptautines prekybos pagrindu namu darbo pvz turi? blush2.gif
ausra2003
QUOTE(Merelanta @ 2010 10 11, 13:28)
o gal kartais tarptautines prekybos pagrindu namu darbo pvz turi?  blush2.gif
*

Oj dar sito neziurejau... Bus sestadieni paskaita, gal pamatysim destytoja, tada ir suzinosim aiskiau smile.gif
Merelanta
QUOTE(ausra2003 @ 2010 10 11, 12:03)
Oj dar sito neziurejau... Bus sestadieni paskaita, gal pamatysim destytoja, tada ir suzinosim aiskiau smile.gif
*

oi tikiuosi,kad ji kazka papasakos,nes kol kas tia nieko ...tyla blink.gif
ERVInga
Jau yra planavimo laborų gynimo rezultatai 4u.gif
rencė - pavarei blink.gif . Šaunuolė 4u.gif
Gabii__
mergaites gal kas turit kazka makroekonomikos 2 egzaminui kokiu speru???gal galetumet pasidalinti?turiu omeny testus..gali buti be atsakymu.

ir klausimas del ekonometrikos.buvo jum pernai kolis ir egzaminas? kokio tipo tas koliokumas?sunku? nes ji tokia siaip ziuriu visai gera destytoja, idomu ko cia tiketis.
ir skaiciau, akd pernai snekejote, jog jei turi 5, nereikia laikyti egzamino, ar taip istikruju buvo?
zuasta
QUOTE(Gabii__ @ 2010 10 17, 09:31)
mergaites gal kas turit kazka makroekonomikos 2 egzaminui kokiu speru???gal galetumet pasidalinti?turiu omeny testus..gali buti be atsakymu.

ir klausimas del ekonometrikos.buvo jum pernai kolis ir egzaminas? kokio tipo tas koliokumas?sunku? nes ji tokia siaip ziuriu visai gera destytoja, idomu ko cia tiketis.
ir skaiciau, akd pernai snekejote, jog jei turi 5, nereikia laikyti egzamino, ar taip istikruju buvo?
*

Parašyk el.paštą, atsiųsiu ką turiu. Ekonometrika dėstė Maskvytis- tai pas jį kam užteko ir išėjo 5, nereikėjo laikyti egzo smile.gif
Gabii__
QUOTE(zuasta @ 2010 10 17, 10:19)
Parašyk el.paštą, atsiųsiu ką turiu. Ekonometrika dėstė Maskvytis- tai pas jį kam užteko ir išėjo 5, nereikėjo laikyti egzo smile.gif
*

parasiau i az.aciu labai 4u.gif
na idomu kaip bus pas moteriske..

dar klausimas.kai reikejo rinktis spcialybe.nuo kurio vidurkio ziurejo, na kuris buvo svarbus rudens ar pavasario, jei netycia perdaug susidaro grupeje ir ziuri pagal ji.taip pat i finansus sunku patekti?ar paklausiausia specialybe?
zuasta
QUOTE(Gabii__ @ 2010 10 17, 11:46)
parasiau i az.aciu labai 4u.gif
na idomu kaip bus pas moteriske..

dar klausimas.kai reikejo rinktis spcialybe.nuo kurio vidurkio ziurejo, na kuris buvo svarbus rudens ar pavasario, jei netycia perdaug susidaro grupeje ir ziuri pagal ji.taip pat i finansus sunku patekti?ar paklausiausia specialybe?
*

Permečiau.. Vidurkį ima bendrą visų semestrų. Pateko beveik visi kur norėjo. Paklausiausia finansai- ten labiausiai ir žiūrėjo į vidurkius
Gabii__
QUOTE(zuasta @ 2010 10 17, 10:51)
Permečiau.. Vidurkį ima bendrą visų semestrų. Pateko beveik visi kur norėjo. Paklausiausia finansai- ten labiausiai ir žiūrėjo į vidurkius
*

viskas aisku.aciu:)
anglė
Jeigu galetumete pagelbeti ir atsakyti i anketos klausimus.ACIU!

[url=http://www.######/f/dadu-ledu-vartotoju-tyrimas-zyrrnph
zuasta
O kokiam čia psl.?apklausa? g.gif
love_spell
sweikos, gal turit mikroekonomika2 kokios medziagos kursini ar namu darba.. imeskit i pasta busiu dekinga labai busne2000@yahoo.com
sincity
gal kas turite SSGG anlizes pavyzdi?buciau labai dekinga,jei imestumete i pasta antheaa@yahoo.com
zuasta
QUOTE(love_spell @ 2010 10 17, 20:13)
sweikos, gal turit mikroekonomika2 kokios medziagos kursini ar namu darba.. imeskit i pasta busiu dekinga labai busne2000@yahoo.com
*

Permečiau smile.gif
love_spell
aciu bet atsiuntet makrp, o man mikro reikia smile.gif gal rasit ka bigsmile.gif
Liusii
QUOTE(zuasta @ 2010 10 17, 12:51)

nu jo pateko visi, bet jau mokintis tai sunkiausia palyginus su kitom specialybem doh.gif
zuasta
QUOTE(love_spell @ 2010 10 18, 22:19)
aciu bet atsiuntet makrp, o man mikro reikia smile.gif gal rasit ka  bigsmile.gif
*

Permesiu vakare, kai grišiu iš darbo smile.gif
Doviand
Laba diena, esu 3 kurso studente is neakivaizdinio skyriaus smile.gif gal kam buvo paskaita politines sitemos ir konstitucionalizmas? smile.gif gal galite kokia nors medziaga pasidalinti? buciau labai dekinga....
Gabii__
QUOTE(Liusii @ 2010 10 18, 23:16)
nu jo pateko visi, bet jau mokintis tai sunkiausia palyginus su kitom specialybem  doh.gif
*

o kas butent sunku, pasidalinkit jei nesunku:)
Emukas21
Labas smile.gif
gal kas turi teorines mechanikos namu darbu sprendimus? 4u.gif
Liusii
QUOTE(Gabii__ @ 2010 10 19, 13:29)
o kas butent sunku, pasidalinkit jei nesunku:)

patys dalykai sunkus, vien uzdaviniai , daug formuliu , jau kas matematikos nemegsta tai geriau rinktis ne finansus doh.gif siaip tikrai kitose specializacijose jiems lengviau, kai pakalbam, daugiausia finansistus spaudzia biggrin.gif nu bet viska galima ismokti jei tik yra noro mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.