Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

QUOTE(vredna @ 2007 03 13, 18:19)
Tolokai  g.gif  O pačiai ar teko su ja pabendraut? Nes šiaip kažkur girdėjau kad moteriškė nelabai maloni...

Bendrauti neteko.
Atsakyti
girdejau is vienos senutes,kad reikia gerti BALTUJU dilgeliu arbata,toms moterims kurios negali susilaukti leliuku.pasakojo ne viena atveja,kad padejo joms susilaukti vaikuciu.taigi-SEKMES!!! thumbup.gif
Atsakyti
O jei leliuko nesusilaukiam dėl vyro problemų, tai jam gerti tą arbatą? lotuliukas.gif
Atsakyti
idesiu mokslini paaiskinima apie ta dilgele:

Baltažiedė notrelė -baltoji dilgėlė (Labium album L)

ATSARGIAI - augalo nepatartina vartoti, jei sumažėjęs kraujo spaudimas.
Plačiai vartojama kaip kraują stabdanti priemonė, ypač kraujuojant iš plaučių ar gimdos. Ramina nervų sistemą, gerina širdies veiklą, ramina skrandžio bei galvos skausmus, mažina temperatūrą, stiprina ir tonizuoja organizmą.

Toliau - spreskite pacios....... g.gif
Atsakyti
QUOTE(slove @ 2007 04 05, 15:17)
girdejau is vienos senutes,kad reikia gerti BALTUJU dilgeliu arbata,toms moterims kurios negali susilaukti leliuku.pasakojo ne viena atveja,kad padejo joms susilaukti vaikuciu.taigi-SEKMES!!! thumbup.gif

Na priklauso kokios problemos yra. Nieko nesakau gal kam ir padetu, bet nemanau kad dilgeles gali padeti jei rimtos problemos yra g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif ....

QUOTE(garnelis @ 2007 04 05, 16:21)
idesiu mokslini paaiskinima apie ta dilgele:

Toliau - spreskite pacios....... g.gif

Atsakyti
Mes irgi jau seniai norim antro leliuko, bet deja verysad.gif
Belandziodama po interneta radau tokia reklama http://www.fertility...ty/newindex.htm Skamba labai itikinamai unsure.gif Gal kas zino daugiau metodo ar paprastu patarimu, skatinanciu vaisinguma?
Atsakyti
Sveikos,

norejau suzinoti ar kas bande, ar padeda. Kokia Jusu nuomone...
Atsakyti
Nežinau ar čia kas bandė. Nelabai dar ir paplitę Lietuvoje, nors aš kalbėjau su giminaičiu daktaru (jis plastine chirurgija užsiima), jo nuomone labai gerai valo organizmą dėlės. Be to, aktyvina kraujotaką.
Aš labai norėjau prieš 2 IVF eiti "pašvarinti" apatinę kūno dalį biggrin.gif bet niekaip neperlipau per save - vis vaidenosi kaip tie kirmėliukai ant manęs raitosi biggrin.gif
Atsakyti
O kiek laiko ten su jom reikia but? Ant kokios kuno vietos jas deda? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 04 27, 10:32)
Nežinau ar čia kas bandė. Nelabai dar ir paplitę Lietuvoje, nors aš kalbėjau su giminaičiu daktaru (jis plastine chirurgija užsiima), jo nuomone labai gerai valo organizmą dėlės. Be to, aktyvina kraujotaką.
Aš labai norėjau prieš 2 IVF eiti "pašvarinti" apatinę kūno dalį biggrin.gif  bet niekaip neperlipau per save - vis vaidenosi kaip tie kirmėliukai ant manęs raitosi biggrin.gif


as vakar perlipau smile.gif nu bet sokas dar yra...Tiek kraujo buvo po proceruros....Man tai kazkaip skaudejo, kol jos mane valge...o kolegei nieko....
Papildyta:
QUOTE(vredna @ 2007 04 27, 10:36)
O kiek laiko ten su jom reikia but? Ant kokios kuno vietos jas deda?  blink.gif


as tai buvau apie 0,5 valandos...labai jau greit jos prisigere...o des 1 karta ant uodegikaulio, o kita ant pilvo (gaktikaulio)...is viso 10 proceduru...nezinau ar antra kart eit isdrisiu...
Atsakyti
pas mus yra tokia tema "Netradiciniai gydymo budai", ten kaip tik darviena rase apie galimybe pasigydyti delemis. Bukit geros, pries kurdamos nauja tema (tai kaip taisykle daro tik naujokes) pasiskaitykite visas temas, ir tikrai rasite kur butu apie tai kalbeta 4u.gif
Atsakyti