Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

QUOTE(Skorpione @ 2007 12 13, 09:04)
Daabr tisklai nepamenu, reik susirasti zurnaliuka, bet lygtais is molio  ax.gif

as irgi skaiciau straipsni,kad ja reikia daryti is molio su dideliu pilwuku,kaip nestuke.gif ,prilipdyti lelei galwa,plaukus is wirwes,iwynioti ja i swiesia medziaga,ir pasiguldyti ja salia prie pagalwes,ir laikyti ja ten tol kol pastosi.pries waikuciui gimstant,leles plaukus susukti i kuoda,kad gimdymas butu lengwas ir kudikis gimtu stiprus ir sweikas.
Atsakyti
QUOTE(braskyte81 @ 2008 01 11, 20:58)
o gal galit pasakyt koki vyna gerti, as megstu saldu raudona, o gal geriau kad paprastas sausas butu?
pas mane pacia nepraeinami kiausintakiai, tai as nuejau pas netradicines medicinos daktara ir  jis man israse tokia kinieciu naturaliu  zoleliu arbata gerti tris kartus i diena, ziuresiu ar pades, jeigu ne tai vienintele mano iseitis ivf  verysad.gif
aisku dar ir vyneli dabar pradesiu gerti  smile.gif


manau vynas tinka koks patinka biggrin.gif žinau porų, kurios pastodavo, kai nustodavo stengtis ir atsipalaiduodavo... ir daug kur esu girdėjus, kad net medicina tai pripažįsta - tos didelės pastangos, psichologinė įtampa neleidžia ateit vaikučiui, kai net nėra fiziologinių priežasčių.... tai įtariu, ar nebus tas vynas irgi kad atsipalaiduot? tongue.gif
o šiaip tai norėjau pasakyt alirai, jei ji dar čia užeina - atsargiai su hormonais!!!!! aš irgi turėjau problemų paauglystėj su nereguliariom ir išvis dingstančiom mėnesinėm unsure.gif tai viena gydytoja nieko per daug nesiaiškindama kad paskyrė man Progesterono arkliškų injekcijų... blink.gif tai aišku, mėnesinės atsirasdavo, kol hormonus leisdavo, bet paskui žinok organizmas taip išsiderino, kad vargau labai ilgai.... o viena gydytoja tai sužinojus, kad 16 metų tiek hormonų man prileista tik už galvos susiėmė verysad.gif
darė man visokius tyrimus, bet nieko blogo nerado... pasakė - kai turėsi vyrą, tai ir susitvarkys... ir tikrai - mėnesinės susitvarkė iškart, kai tik pradėjau gyvent lytinį gyvenimą, nors jau paskui 10 metų bet kokių vaistų vengiau. o mažylio, deja, taip ir nepavyksta sulaukt.... verysad.gif bet dar tikiuosi....
o tau galiu patart, ką aš pati esu išbandžius hormonų pusiausvyrai, natūralios priemonės:
1. dideli kiekiai dilgėlių arbatos, mažiausiai po litrą kasdien. dilgėlės turi kažkokių unikalių hormonus veikiančių medžiagų
2. vitaminai - bet čia jau reikia pasitart su gydytoju, ko trūksta. paprastai skiria A, E, C, bet pirmuosius du pavojinga perdozuot!
3. žuvų taukai - man asmeniškai tiko labai
4. nakvišų aliejus
5. natūraliu pagrindu gaminami vaistukai - ovuliavit ar pan. aš dabar geriu agnucaston. čia irgi vis tik geriau pasitart su gydytoju.... ir pačiai stengtis pajust, ar tinka organizmui....
6. alijošiaus (3 metų) sultys, sumaišytos lygiom dalim su medum ir 1-2 šaukštais konjako. palaikyt šaldytuve apie savaitę, ir gert po šaukštą.
6. kuo mažiau stresų, kuo daugiau gerų minčių, teigiamų emocijų ir meilės sau ir viskam aplink smile.gif
SĖKMĖS TAU ir kai turėsi galimybę - būtinai nueik pas gydytoją

o aš asmeniškai žinau ir daugiau liaudiškų receptų.... tik man kažkaip nerimą kelia vienas dalykas - ar niekas nesusidūrėt? kad ir apie imbiero arbatą skaičiau.... ar aliejai, aromaterapija.... galų gale - kad ir rūtos.... jos irgi naudojamos nevaisingumui gydyti. bet tuo pačiu yra ir stipri persileidimą sukelianti priemonė.... kaskart pagalvoju - o jeigu begeriant alijošių, kurio sako vien buvimas šalia gali sukelt persileidimą, ar kažkokią kitą priemonę naudojant,imčiau ir pastočiau?
gal gydymosi metu reikia labai saugotis?

Atsakyti
Gydymosi metu reikia eiti pas gydytoją.
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2008 01 21, 19:04)
6. alijošiaus (3 metų) sultys, sumaišytos lygiom dalim su medum ir 1-2 šaukštais konjako. palaikyt šaldytuve apie savaitę, ir gert po šaukštą.

.... tik man kažkaip nerimą kelia vienas dalykas ... kaskart pagalvoju - o jeigu begeriant alijošių, kurio sako vien buvimas šalia gali sukelt persileidimą, ar kažkokią kitą priemonę naudojant,imčiau ir pastočiau?
gal gydymosi metu reikia labai saugotis?


Sveikutes
As geriau alijosiu sumaisyta su medumi ir vynu. Nezinau kaip jis mane veike, bet i pabaiga vos paejau kojom, buvau labai silpna ir pageltusi, skaudejo desini sona. Pas gydytojus aisku as nuejau veliau, kai jau galejau paeiti. smile.gif Nerado nieko, kepenys tvarkoj, tulzies pusle taip pat, ir net kiausides kuriose kiekviena cikla budavo 3 cm cistos buvo tvarkoj. Pirminis gydymosi tikslas ir buvo issigydyti cistas, kurios jau pora kartu buvo plysusios sad.gif .
Gal reiktu procedura pakartoti su tikslu pastoti ? O apie persileidima sukelianti poveiki as ir nezinojau. Tada tikriausiai reiktu saugotis smile.gif
O tradicine medicina as netikiu, man atrodo kad jie nemato visumos, nejaucia, neiesko priezasciu. Isskyrus chirurgija tais atvejais kai ieskoti, jausti ir matyti nera laiko.
Atsakyti
Gal kas nors lanketes pas zolininke Zana Jankovskaja? Mano pazystama buvo jos seminare, tai ji minejo,kad siuo metu labai padaugejo besikreipianciu vyru,kurie turi problemu su spermos kokybe. Sakau,gal kas lanketes, gal padejo,tai patarimais pasidalintumet....nes mano vyro labai prasti grikiukai sad.gif
Atsakyti
Daug kas čia lankės, "gydės", iš daug ko išviliojo pinigų, o apčiuopiamos naudos turbūt nerasta.
Atsakyti
Nu kad ten tu pinigeliu, tai ne per daugiausiai, 20 lt. uz apsilanyma,o priima tik viena karta per mentus g.gif Manau yra didesniu pinigu viliotoju. Bet jei sakai, kad nepadejo niekam,tai nuliudinai tu cia mane verysad.gif
QUOTE
Aga Paskelbta Šiandien, 13:49
  Daug kas čia lankės, "gydės", iš daug ko išviliojo pinigų, o apčiuopiamos naudos turbūt nerasta
Atsakyti
Žinok jei padėtų, tai jau visos mūsų skyrelio panos eitų ir vyrus urmu temptų, per naktis eilėse stovėtų.
Atsakyti
Bet man vistiek idomu butu,kad kuri nors savo patirtim pasidalintu ir papasakotu,ko ji ten prisneka ir kokiom zolelm bando gydyt. Kiek girdejau,tai ten tas zoles apie puse metu reik gert...neisivaizduoju,kaip savo vyra privesciau tai daryt...
Bet jei zinotu,kad kam nors padejo,tai gal ir susigundytu g.gif
Atsakyti
Sveikutės, iš karto atsiprašau, jei jau apie tai rašėte ir aš praleidau, bet labai įdomu, ar kas nors išbandėte SPA - Vilnius centre šią, sakyčiau, taip pat netradicinę gydymo programą?

Programa - VILTIS, nevaisingumo gydymas
8 dienos, 7 nakvynės
7 Nakvynės 4* viešbutyje
Maitinimas 2-3 kartus per dieną
Chalatas
Automobilių stovėjimo aikštelė

Programos kaina 1 asmeniui nuo 1589 Lt
2 Ginekologo konsultacijos
3 Kartus grupinė kineziterapija
2 Aerofito-muzikos terapijos
3 Purvo-mineralinio vandens ir vaistažolių vonios
3 Mineralinio vandens ir vaistažolių vonios
6 Ginekologinės irigacijos su mineraliniu vandeniu
3 Klasikiniai masažai (30 min.)
4 Fizioterapijos
Atsakyti
QUOTE(aushen @ 2008 01 11, 23:05)
as irgi skaiciau straipsni,kad ja reikia daryti is molio su dideliu pilwuku,kaip nestuke.gif ,prilipdyti lelei galwa,plaukus is wirwes,iwynioti ja i swiesia medziaga,ir pasiguldyti ja salia prie pagalwes,ir laikyti ja ten tol kol pastosi.pries waikuciui gimstant,leles plaukus susukti i kuoda,kad gimdymas butu lengwas ir kudikis gimtu stiprus ir sweikas.


blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chada @ 2008 03 27, 05:02)
Sveikutės, iš karto atsiprašau, jei jau apie tai rašėte ir aš praleidau, bet labai įdomu, ar kas nors išbandėte SPA - Vilnius centre šią, sakyčiau, taip pat netradicinę gydymo programą?

Man rodos, Paidukė buvo SPA.
Atsakyti