Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

Vakar dienos Lietuvos ryto priede Gyvenimo budas 15 psl. yra straipsnelis, kaip bioenegetike J.Malinauskiene vienai mergaitei padejo...Gal kas nores paskaityti...
Atsakyti
Skaičiau straipsnelį,nežinau ar verta tiketi bioergetikais.Man drauge liepe taip pat kreiptis,bet nesigundau.O kaip jus manote?
Atsakyti
QUOTE(ausryciukas @ 2007 12 09, 22:51)
Skaičiau straipsnelį,nežinau ar verta tiketi bioergetikais.Man drauge liepe taip pat kreiptis,bet nesigundau.O kaip jus manote?


Aš prieš kelias savaites praėjau visą kursą seansų pas bioenergetiką biggrin.gif Žiūrėsim kaip čia bus toliau. Ėjau kai tik pasidariau IVF'ą. Deja jis buvo nesėkmingas verysad.gif .

Na, o bioenergetikas sako, kad poveikis bus po 3mėn. Tai vat dabar lauksim biggrin.gif
Atsakyti
Ar galesite parašyti kaip sekesi ,ar pas ta buvote apie kuria rašo?
Atsakyti
QUOTE(ausryciukas @ 2007 12 09, 23:55)
Ar galesite parašyti kaip sekesi ,ar pas ta buvote apie kuria rašo?


Būtinai parašysiu kaip sekėsi biggrin.gif O buvom ne pas tą apie, kurią rašo. Aš šiaip visais tokiais dalykais nelabai tikiu. Todėl nusprenžiau neiti pas visai nepažįstamą žmogų blush2.gif Lankėmės abu su vyru, pas jo giminaitį bioenergetiką smile.gif Šiaip nuotaiką tai tikrai jis man pakėlė lotuliukas.gif
Atsakyti
labas mergaites,
rasau pirma karta tikiuosi mane priimsite i savo rata ,nezinau ar cia pataikiau parasyti,bet..noriu pasipasakoti savo istorija ..su draugu jau gyvename penkti metai ... pries puse metu sugalvojome ,kad jau gal butu laikas pradeti galvoti apie leliuka,bet..man nuo pat paaglystes ,kai tik prasidejo men jo nereguliarios..cia matyt paveldimas dalykas,nes panasiai buvo ir mano mamai,bet ji del pastojimo neturejo problemu,nes esu as su sese smile.gif visa ta laika as panasiai per metus sirgdavau puse metu,menesi buna,du nebuna,iseiles du kartus buna nu ir taip toliau,bet ..kai pradejome ,kaip sakant daryti leliuka tai va jau panasiai puse metu ir dingo man visai men ir nepastoju..ir visko as jau prisigalvojau,esu begalo bailiuke del tu daktaru ..man drauge aiskino,kad gal pas mane per daug vyrisku hormonu,man reikia pagerti moterisku..nelabai as suprantu apie visa tai..kazka supratau ,kad reikia kazkaip man sukelti sirgima,kad galeciau pastoti..bet vat kad jau kelias savaites,man kazkaip keistai tepliova,kai tik pamaciau kraujuko nu sakau valio susirgau pagaliau,bet ne taip man po turputi ir tepliova,buvo praeja kelias dienas,dabar ziuriu vel..nebezinau ka galvoti.ir neturiu dabar realios galimybes nueiti pas daktarus,nes esu ne lietuvoje..nezinau,gal kam panasiai buvo,ar kas gali patarti?
Atsakyti
Alira, vargu ar tau kas nors ką patars. Kad yra negerai akivaizdu, tau būtini visų pirma hormoniniai tyrimai. Bet kokių hormonų be gydytojų paskyrimo nėra prasmės gerti. Taip, gali hormonais priversti organizmą kas mėnesį turėti mėnesines, bet net ir tada vargu ar pastosi, jei nebus reguliuojami dar ir kiti hormonai, gal net kiaušidžių stimuliacijos gali prireikti. Jei tikrai norit vaikiuko, reikia ieškoti galimybių eiti pas gydytoją - kitos išeities nėra.
Atsakyti
Merginos, nezinau, ar ka sudomins, bet zurnale "Burimas (ai)" rolleyes.gif , yra senoviniai "burimai" kaip greiciau pastoti nestuke.gif (Pagaminus lelyte ir ja pasidejus prie pagalves) biggrin.gif Gal kas jau pasiruoses viskam,ir noretumet pabandyt ax.gif
Palinkesiu tik sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2007 12 12, 21:15)
Merginos, nezinau, ar ka sudomins, bet zurnale "Burimas (ai)"  rolleyes.gif , yra senoviniai "burimai" kaip greiciau pastoti  nestuke.gif (Pagaminus lelyte ir ja pasidejus prie pagalves)  biggrin.gif Gal kas jau pasiruoses viskam,ir noretumet pabandyt  ax.gif
Palinkesiu tik sekmes  mirksiukas.gif


O iš ko tą lėlytę gaminti neparašyta?? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2007 12 09, 10:38)
Vakar dienos Lietuvos ryto priede Gyvenimo budas 15 psl. yra straipsnelis, kaip bioenegetike J.Malinauskiene vienai mergaitei padejo...Gal kas nores paskaityti...

skaičiau ir aš, geras straipsnis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule3 @ 2007 12 12, 21:22)
O iš ko tą lėlytę gaminti neparašyta??  biggrin.gif    biggrin.gif  biggrin.gif


Daabr tisklai nepamenu, reik susirasti zurnaliuka, bet lygtais is molio ax.gif
Atsakyti
o gal galit pasakyt koki vyna gerti, as megstu saldu raudona, o gal geriau kad paprastas sausas butu?
pas mane pacia nepraeinami kiausintakiai, tai as nuejau pas netradicines medicinos daktara ir jis man israse tokia kinieciu naturaliu zoleliu arbata gerti tris kartus i diena, ziuresiu ar pades, jeigu ne tai vienintele mano iseitis ivf verysad.gif
aisku dar ir vyneli dabar pradesiu gerti smile.gif
Atsakyti