Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 20:51)
o del raudonio negaliu pasakyt nes neturiu su tuo dideliu problemu,

o tas kitas tai per riebus man, bet jau i pabaiga jis man  4u.gif
nu atrodo i viska atsakiau  4u.gif


Del Clinique galvojau gal cia bus tokia spec. raudoniui spalva - pudra buna geltona geltona ir ja tepama paraudimai, juos kartu maskuoja ir gydo, o jau ant virsaus riekia normalia pudra tept.

Badger esu turejus balzama - kiek pamenu riebus jis, bet man patiko. Tik paskui vyras ji is manes konfiskavo. Atrodo man jis luzdavo ar pan. Nebezinau, bet kazka su juo prisimenu. O siaip sios firmos man patinka balzamai (shea, kokosu ir pan) - tokiose metalinese dezutese. Laukiu kol apsinaudos turimi kremai/losjonai ir galesiu ju uzsipirkt.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 09 21, 21:00)
Del Clinique galvojau gal cia bus tokia spec. raudoniui spalva - pudra buna geltona geltona ir ja tepama paraudimai, juos kartu maskuoja ir gydo, o jau ant virsaus riekia normalia pudra tept.

Badger esu turejus balzama - kiek pamenu riebus jis, bet man patiko. Tik paskui vyras ji is manes konfiskavo. Atrodo man jis luzdavo ar pan. Nebezinau, bet kazka su juo prisimenu. O siaip sios firmos man patinka balzamai (shea, kokosu ir pan) - tokiose metalinese dezutese. Laukiu kol apsinaudos turimi kremai/losjonai ir galesiu ju uzsipirkt.

o tie metalinese dezutese irgi tokie kaip vazelino konsistencijos irgi lupom tik skirti ar ir kunui pavyzdziui?
Atsakyti
Kaip A'kin kaukė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2010 09 21, 21:35)
Kaip A'kin kaukė?  4u.gif

patinka visai, gerai pamaitina, padrekina, skalsi.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 21:23)
o tie metalinese dezutese irgi tokie kaip vazelino konsistencijos irgi lupom tik skirti ar ir kunui pavyzdziui?


Ten kunui - apie $15 kakzur kainuoja, bet uztenka laaabai ilgam. Turejau megini, tai ilgai ilgai tepiau juo, bet tepiau ir veida, tai man labai patiko. O ir kvapai superiniai.
Atsakyti
Shemsa, kaip revlon colour stay kremine pudra? ar ilgai islieka, kaip maskuoja ir ar nekemsa poru? ax.gif aciu uz ats is anksto ax.gif

Atsakyti
Shemsa, gražus krepšiukas smile.gif
O ir nuotraukų dydis pats tas thumbup.gif
Kaip MAC skaistaliukai? Koks ten numeris?
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2010 09 22, 02:11)
Shemsa, kaip revlon colour stay kremine pudra? ar ilgai islieka, kaip  maskuoja ir ar nekemsa poru? ax.gif aciu uz ats is anksto  ax.gif

maskuoja neblogai ir poras, kad kimstu irgi nepastebejau islieka neblogai ant mano misrios odos, bet man dienai persunki, vakarine ji tokia. o dienai tai man labiau photoready
Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 22, 08:42)
Shemsa, gražus krepšiukas smile.gif
O ir nuotraukų dydis pats tas  thumbup.gif
Kaip MAC skaistaliukai? Koks ten numeris?

mac skaistaliuku nr.Dainty, visai patinka, spalvyte dienai kaip tik, labai skalsus, nereikia desimt kart bruzint, karta perbrauki ir fsio 4u.gif , man patinka, kad duoda toki svytejima, bet dar noreciau kokiu daugiau persikiniu, nes dabar tai vienus tik turiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 09 22, 11:07)
maskuoja neblogai ir poras, kad kimstu irgi nepastebejau islieka neblogai ant mano misrios odos, bet man dienai persunki, vakarine ji tokia.

Abi Revlon pudros turbut pirktos ne LT? ax.gif apie color stay neblogu atsiliepimu esu girdejusi.
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2010 09 22, 13:23)
Abi Revlon pudros turbut pirktos ne LT?  ax.gif  apie color stay neblogu atsiliepimu esu girdejusi.

jus teisi pirktos londone, seip gera pudra, bet man ji vakarine daugiau, dienai kiek persunki 4u.gif
Atsakyti
Na, kraunu ir aš savo "turtų" nuotraukas biggrin.gif Tokia tamsi popietė vakar buvo, kad fotografavau po virtuvės spintelės apšvietimu, kad tik matytųsi gerai (nes blico tai labai nemėgstu...) smile.gif
Didžiąją dalį mano priemonių sudaro natūralios ir ekologiškos, išskyrus (deja deja) dekoratyvinę blush2.gif Ties ja lūžis dar neįvyko, bet link to judama biggrin.gif

Plaukų priemonės: šampūnai, kondicionieriai, putos, lakai, vaškas ir kaukė. Dešinėje užsilikusios dvi sintetinės priemonės, kurios laaabai retai benaudojamos smile.gif
user posted image

Kūno priežiūra: dušo geliai, kūno losjonai, savaiminio įdegio kremai, rankų ir kojų kremai, šveitiklis.
user posted image

Kvepalai: 2 CK kvapai - Euphoria ir Secret Obsession bei Diesel Fuel for life smile.gif
user posted image

Nagų lakai:
user posted image

Veido priežiūros priemonės: molio kaukė, prausikliai, kremai, serumas, sav. įdegis ir guli kelios kaukės bei šveitiklis.
user posted image

Dekoratyvinė kosmetika veidui: presuotos pudros, meteoritai, kreminė pudra, maskuokliai, skaistalai.
user posted image

Dekoratyvinė kosmetika akytėms smile.gif : blakstienų kuokšteliai, Isadora, Clinique, Estee Lauder, Mac ir Nivea šešėliukai, Artdeco pagrindas, Artdeco blakstienų klijai, Pupa tušas, Manhattan, Bourjois, Collistar, Estee Lauder ir Lumene pieštukai akims bei antakiams.
user posted image

Dekoratyvinė kosmetika lūpytėms smile.gif : balzamai, VS, Loreal, Clinique blizgesiai, Gyvenchy, Loreal, Manhattan ir Clinique lūpdažiukai.
user posted image

O pabaigai tai, kas nepriskiriama kokiai nors konkrečiai funkcijai, o yra naudojama visur ir labai įvairiai - aliejai, eteriniai aliejai, miltukai, moliai ir t.t.
Nuotraukoje iš kairės: šilkas, augalinis glicerinas, pelargonijų hidrolatas, savos gamybos veido tonikas iš hamamelio žievės ir ananasų miltelių, kakavos sviestas, kokosų, avokadų, migdolų, pasiflorų aliejai, vanilės fitolis sezamų aliejuje bei ricinos aliejus.
user posted image
Šioje foto iš kairės viršuj: rozmarinų, levandų, citrinų, anyžiaus, ylang-ylang, pačiulių, pelargonijų, arbatmedžio ir manukos eteriniai aliejai. Iš kairės apačioje: milteliai skysto muilo gamybai, gintaro pudra, alavijų, granatų, rožių, varnalėšų, žaliosios arbatos bei hamamelio žievės milteliai, papainas, fitokeratinai bei rasulo ir žaliasis moliai.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 22 rugsėjo 2010 - 13:27
labai fainas krepsiukas thumbup.gif
tikiuos ir mano greit beveik viskas bus naturalu ir ekologiska irgi letai judu link to blush2.gif
iskart uzverciu jus klausimais blush2.gif
kaip lavera priemones? tiek veidui tiek kunui tiek plaukam 4u.gif
kaip dr.hauscka pudryte? kokia mazdaug spalva yra ten? ir kokia jusu veido spalva?
kaip natuderm priemones? ir kas ten tiksliai yra?
ir kaip jum clinique pudra skysta? nes mano turima i9tariu, kad poras kemsa g.gif
Atsakyti