Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(Zhaltvyksle @ 2010 09 21, 15:30)
Shopingas, kaip TBS bananu sampnunas ir kondicionierius?  smile.gif

O man nepatiko, ypač balzamas. Šampūnas tai kaip šampūnas, švarina plaukus, bet nieko daugiau, o balzamas tai padrėkina tikrai, bet nervina, kad turi pilt kubų kubais vandens, kad visiškai jį nuplaut doh.gif Ir laiko ir vandens sąnaudų gaila g.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 21, 16:13)
Kaip itk irgi pagalvojau šiandien, kad reik krepšiuką nufotkinti, nes pasikeitę daug kas nuo tada, kai dėjau. Bet reikia palaukti dabar, o tai per daug bus dviejų vienu metu wink.gif  drinks_cheers.gif


Dekit dekit - kuo daugiau, tuo geriau ziuretojoms thumbup.gif

As jau pati mastau kaip is naujo fotografuosiu krepsi (kadangi siame daug priemoniu link pabaigos, tai daug nauju ateis is sandeliuko) biggrin.gif O sandeliuka vakar pradejau fotografuot, bet nusprendziau, kad dar ne laikas - su kitu krepsio pasirodymu desiu (t.y. su viltim, kad visko bus maziau). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 21, 16:13)
Radikal.ru irgi galima nurodyti, iki kiek sumažinti smile.gif
O šiaip tai man paprasčiau prieš tai kompe susimažinti kiek noriu smile.gif
Papildyta:
Kaip itk irgi pagalvojau šiandien, kad reik krepšiuką nufotkinti, nes pasikeitę daug kas nuo tada, kai dėjau. Bet reikia palaukti dabar, o tai per daug bus dviejų vienu metu wink.gif  drinks_cheers.gif

o kaip kompe sumazinat? per kokia programa?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 17:10)
o kaip kompe sumazinat? per kokia programa?


Emm, pas mane mac'as, tai programos kitos... ax.gif
Bet šiaip ACDSee būna, su Paint'u netgi galima. O pas Jus nėra nieko, tik viewer?
Papildyta:
QUOTE(shopingas @ 2010 09 21, 16:48)
Dekit dekit - kuo daugiau, tuo geriau ziuretojoms  thumbup.gif


Ok, vakare bus 4u.gif Foto padariau, bet tuoj į teatrą lėksiu, tai nebespėju dabar surašyti visko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 21 rugsėjo 2010 - 16:25
nu bandau rodyti savo krepsa 4u.gif
veidui
user posted image
kunui
user posted image
rankom, kojom ir dezodorantai
user posted image
prausimosi ritualams
user posted image
sampunai ir kaukes plaukams
user posted image
plauku formavimo riemones
user posted image

Papildyta:
sepetukai
user posted image
pudros, skaistalai ir t.t.t.
user posted image
tusai, piestukai akims
user posted image
lupoms
user posted image
seseliai
user posted image
kvepalai ir vazelinai lupoms uzmirsti buvo blush2.gif
user posted image
Papildyta:
soriukas, bet vistiek dideles gavos blush2.gif
nu bent gerai matosi kur kas ir kaip 4u.gif
Atsakyti
shemsa, kaip tau garnier akiu valiklis, blistex vazelinas ir prestige tusas? 4u.gif
Parsienne kvepalai super .. roozes.. wub.gif
Atsakyti
nu labai geros nuotraukos gavos thumbup.gif viskas kaip ant delno ,krepsys liuks wub.gif turiu kruva klausimu ir iskart dekui uz atsakymus.kuris avedos sampunas labiausiai patinka (kokie tavo plaukai),barefoot kauke veidui ar jaucias poveikis?kas ten is Kiehls , ir prie origins alyvinej dezutej kas ten per geris vienu tarpu gundziaus pirkt kauke veidui bet kazkaip nuplauke tas noras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 09 21, 18:16)
shemsa, kaip tau garnier akiu valiklis, blistex vazelinas ir prestige tusas?  4u.gif
Parsienne kvepalai super .. roozes..  wub.gif

aciukas 4u.gif
valiklis tai man visai neblogas, akcija buvo tai prigriebiau, vazelinas patinka, gerai drekina ir maloniai saldo, o apie kuriuos ce kvepalus konkreciai?apie juliette has a gun?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 18:26)
aciukas  4u.gif
valiklis tai man visai neblogas, akcija buvo tai prigriebiau, vazelinas patinka, gerai drekina ir maloniai saldo, o apie kuriuos ce kvepalus konkreciai?apie juliette has a gun?

Apie YSL. wub.gif Da prasom apie prestige tusa. 4u.gif
Atsakyti
Shemsa, fainulka kasikas bigsmile.gif domina atsiliepimai apie:
Revlon fotoready pudra?
kas ten NARS?
kaip TBS kubikai akim? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2010 09 21, 18:21)
nu labai geros nuotraukos gavos thumbup.gif  viskas kaip ant delno ,krepsys liuks  wub.gif turiu kruva klausimu ir iskart dekui uz atsakymus.kuris avedos sampunas labiausiai patinka (kokie tavo plaukai),barefoot kauke veidui ar jaucias poveikis?kas ten is Kiehls , ir prie origins alyvinej dezutej kas ten per geris  vienu tarpu gundziaus pirkt kauke veidui bet kazkaip nuplauke tas noras  biggrin.gif

avedos sampunas tai gal tas tiesinantis labiausia, daugiau drekina, tas briliant tai nuo jo blizga tikrai plaukai, bet maziau drekina, o to black malva dar nebandziau, plaukai tai sausoki mano.
nu kauke barefoot tai dar kokius tris kart dar tik naudojau, tai sunku pasakyt apie poveiki.
is kiehls tai kremas veidui Açaí Damage-Correcting Moisturizer, tai man patinka jis, nakciai dabar ji tepu, tai ryte minkstute oda buna ir dar eco sertifikata turi thumbup.gif
ten nude kauke ir sveitiklis viename, patinka, pravalo poras kazkiek, bet seip brangoka palyginus.
Papildyta:
QUOTE(Black&White @ 2010 09 21, 18:28)
Apie YSL.  wub.gif Da prasom apie prestige tusa.  4u.gif

aaaaa uzmirsus buvau juos, bet dabar stovi pas mane jie, kadangi esu nestuke.gif tai kvapas nebepatinka.
tusas tai ispradziu patiko, bet dabar doh.gif , daug labai koses uzkrauna ant blakstienu ir dar tokiais gabalais, jauces sunkios tokios schmoll.gif
Atsakyti
Shemsa, kaip Jums L'oreal color riche shine gelee, ar patinka? smile.gif
Atsakyti