Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikas gimęs Anglijoje gali gauti UK pasą?

na,kaip pasai,Linelem ?
Atsakyti
QUOTE(Daivuskinas @ 2013 06 03, 21:36)
Labas, as issiunciau forma ketvirtadieni,siandien gavau sms,kad jie gavo.Nesiunciau jokiu P60 formu... nes emiau paste check and send service-ten man pasake,kad nereikia jokiu P60(sake jei jiems reiks gali pakviesti interviu,tada ir pasiimti visus popierius),bet reikejo ant atskiro lapo surasyti mano ir vyro tevu gimimo datas,gimimo miesta ir vestuviu datas.
Laukiu atsakymo...
Papildyta:
taip, formoj apie P60 nieko neraso,o kodel mamytes siuncia-nezinau...gal kas taip patare...

O,man paste prase p60 formu.
Ir senelius vaiko reikejo surasyti ant atskiro lapo,kaip ir jums drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes mazyliui pasa padarem pries kelias dienas mirksiukas.gif Sudetinga tik is pradziu atrode .Pildem forma vyro vardu nes jis turi rezidento kortele ,tai su ja jau p60 formu nereikia 4u.gif Na ir seneliu vestuviu datu neprireike.Tiesa mes uzsiregistravom internetu ir vykom tiesiai i Peterborouh pasu poskyri ....https://www.gov.uk/ips-regional-passport-office
ten viska sutikrino ir pasa kurjeris atveze uz 3 dienu

Atsakyti
Gavom ir mes siandiena,dvi savaites ir pasas rankose thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi jau gavome pasa!!!!! Is tiesu man veliau atejo uzklausa,kad atsiusciau tecio pasa ir kuo daugiau abieju dokumentu,irodanciu,kad cia gyvenam,dirbam ir t.t. Surinkau visus P60, vyro payslipus ir issiunciau-po 5 darbo dienu gavome pasa.
Tarp kitko,cia kazkas rase,kad jeigu esi buvusi and benefitu-neduoda paso...Turbut ne tai lemia,nes as esu buvusi ant Housing benefitu apie metus laiko, Job centre buvau,bet kaip matau tas itakos neturejo.Gal todel,kad as rezidenta turiu nuo 2009 metu...Nes pas teti su dokumentais tai nekas...daug tarpu,ne visus payslipus turi ir t.t.,tai manau,kad gavom pasa tik del mano dokumentu...O gal yra kazkaip kitaip-nezinau...
Atsakyti
QUOTE(Daivuskinas @ 2013 06 03, 18:36)
Labas, as issiunciau forma ketvirtadieni,siandien gavau sms,kad jie gavo.Nesiunciau jokiu P60 formu... nes emiau paste check and send service-ten man pasake,kad nereikia jokiu P60(sake jei jiems reiks gali pakviesti interviu,tada ir pasiimti visus popierius),bet reikejo ant atskiro lapo surasyti mano ir vyro tevu gimimo datas,gimimo miesta ir vestuviu datas.
Laukiu atsakymo...
Papildyta:
taip, formoj apie P60 nieko neraso,o kodel mamytes siuncia-nezinau...gal kas taip patare...



QUOTE(Daivuskinas @ 2013 07 06, 13:35)
mes irgi jau gavome pasa!!!!! Is tiesu man veliau atejo uzklausa,kad atsiusciau tecio pasa ir kuo daugiau abieju dokumentu,irodanciu,kad cia gyvenam,dirbam ir t.t. Surinkau visus P60, vyro payslipus ir issiunciau-po 5 darbo dienu gavome pasa.
Tarp kitko,cia kazkas rase,kad jeigu esi buvusi and benefitu-neduoda paso...Turbut ne tai lemia,nes as esu buvusi ant Housing benefitu apie metus laiko, Job centre buvau,bet kaip matau tas itakos neturejo.Gal todel,kad as rezidenta turiu nuo 2009 metu...Nes pas teti su dokumentais tai nekas...daug tarpu,ne visus payslipus turi ir t.t.,tai manau,kad gavom pasa tik del mano dokumentu...O gal yra kazkaip kitaip-nezinau...


tai va, reikia P60 , neturint korteles ,o ir ja turint, daznai ju reikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 27 rugsėjo 2013 - 14:36
Na, va ir mamo sese vaikas gavo Uk pasa jau. Jai,kadangi truko 2 men irodymo,kad cia gyveno ir dirbo,o ji tuos pora menesiu dirbo nelegaliai,tai Pasu poskyris paprase,kad atsiustume laiska is Job centro,kad niekada neprase jokiu benefitu. Kai tik gavo ta laiska-atsiunte pasa.
Atsakyti
Sveikos mamytes skaiciau skaiciau cia viska bet tiksliai ir nesupratau gal galit padeti vaikui 4 metai baigiasi paso galiojimas turejom LT dabar galvoju ar galima UK pasa gauti kokiu tiksliai dokumentu reikia?
Ar uztenka tik forma uzpildyti ir 5 metu irodymo?
aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainiuke8 @ 2013 10 11, 11:17)
Sveikos mamytes skaiciau skaiciau cia viska bet tiksliai ir nesupratau gal galit padeti vaikui 4 metai baigiasi paso galiojimas turejom LT dabar galvoju ar galima UK pasa gauti kokiu tiksliai dokumentu reikia?
Ar uztenka tik forma uzpildyti ir 5 metu irodymo?
aciu smile.gif



Kadangi turite Lt pasa, tai nesu tikra ar gausit Uk...
Atsakyti
QUOTE(saldainiuke8 @ 2013 10 11, 14:17)
Sveikos mamytes skaiciau skaiciau cia viska bet tiksliai ir nesupratau gal galit padeti vaikui 4 metai baigiasi paso galiojimas turejom LT dabar galvoju ar galima UK pasa gauti kokiu tiksliai dokumentu reikia?
Ar uztenka tik forma uzpildyti ir 5 metu irodymo?
aciu smile.gif

O vaikas UK gimęs ar Lt? Jei Lt, tai jokiu šansų, nebent patys turėtumėt pasidare UK pasus. Šiaip, jei jau turit Lt pasą, abejoju ar gausit UK...
Atsakyti
Laba, pasinaudojau passportdirect.gov.uk paslauga ir jau gavau is HM passport office passport application jau supildyta forma ( sumokejau uz tai £69, per ziopluma, nepamaciau sitos paslaugos kainos doh.gif , na bet jau padaryta), db reikia dvieju nuotraukyciu ir jau sukasi galva nuo info ka dar reikia siusti, nelabai randu info tikslios siuo klausimu, birth certificate butinai, ar ne? ka dar? gal kas nesenai gavo pasa? musu lelius gime sausio 21 siemet. Labai lauksiu info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JuliaVa @ 2014 02 12, 12:50)
Laba, pasinaudojau passportdirect.gov.uk paslauga ir jau gavau is HM passport office passport application jau supildyta forma ( sumokejau uz tai £69, per ziopluma, nepamaciau sitos paslaugos kainos doh.gif , na bet jau padaryta), db reikia dvieju nuotraukyciu ir jau sukasi galva nuo info ka dar reikia siusti, nelabai randu info tikslios siuo klausimu, birth certificate butinai, ar ne? ka dar? gal kas nesenai gavo pasa? musu lelius gime sausio 21 siemet. Labai lauksiu info 4u.gif

taip 2 nuotraukyciu ant vienos,kad kas pasirasytu,kad pazista jus ilgesni laika tai turetu buti koks gp,mokytoja,bosas, birth certificate,paso ir 5 metu irodyma,kad gyvenat cia ir mokat mokescius smile.gif
Atsakyti