Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikas gimęs Anglijoje gali gauti UK pasą?

QUOTE(Snaige-uk @ 2013 06 03, 19:45)
Ačiū už atsakymą labai  mirksiukas.gif

Jeigu gerai supratau, tai pašte vistiek turiu parodyti P60?Ir dar viena problema, nerandu gimimo liudijimo, to kur mūsų ( tėvu) vardai yra, tai tas kitas turbut netiks? Ir dar gal papasakotum kokius dar dokumentus turėjote? Ryt norėčiau išsiųsti greituoju būdu kur 90 £ mokestis, nes labai skubu mum .
Ačiū  rolleyes.gif

Del P60, bent jau as skambinau i pasu skyriu ir klausiau kokiu papildomu dokumentu reikia, tai sake, kad P60 arba payslipu paskutiniu 5 metu. Dar reikejo savo pasa siusti. Gimimo liudijoma gali vel issiimti ( jei ne klystu). Veliau visus dokumentus grazina.
Papildyta:
QUOTE(Daivuskinas @ 2013 06 03, 19:36)
Labas, as issiunciau forma ketvirtadieni,siandien gavau sms,kad jie gavo.Nesiunciau jokiu P60 formu... nes emiau paste check and send service-ten man pasake,kad nereikia jokiu P60(sake jei jiems reiks gali pakviesti interviu,tada ir pasiimti visus popierius),bet reikejo ant atskiro lapo surasyti mano ir vyro tevu gimimo datas,gimimo miesta ir vestuviu datas.
Laukiu atsakymo...
Papildyta:
taip, formoj apie P60 nieko neraso,o kodel mamytes siuncia-nezinau...gal kas taip patare...

Keista , nes as taip pat sia paslauga naudojau, bet man visus dokumentus paeme ir issiunte. Ir jei gerai supratau, kad interviu eina tie kam 16 ir nori issiimti pirma pasa. Geriau issiusti visus reikiamus dokumentus is karto, nei po to dar atskirai siuntineti.
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2013 06 03, 21:59)
Del P60, bent jau as skambinau i pasu skyriu ir klausiau kokiu papildomu dokumentu reikia, tai sake, kad P60 arba payslipu paskutiniu 5 metu. Dar reikejo savo pasa siusti.  Gimimo liudijoma gali vel issiimti ( jei ne klystu). Veliau visus dokumentus grazina.
Papildyta:

Keista ,  nes as taip pat sia paslauga naudojau, bet man visus dokumentus paeme ir issiunte. Ir jei gerai supratau, kad interviu eina tie kam 16 ir nori issiimti pirma pasa. Geriau issiusti visus reikiamus dokumentus is karto, nei po to dar atskirai siuntineti.


Dekui už atsakymus ! mirksiukas.gif

Ryt jeigu issiimsiu gimimo liudijimą, tai iškart ir siusiu.Labai tikiuosi gauti pasiuka.

Labai idomu ar yra mamyciu bandziusiu, bet negavusiu arba kaip tik gavusių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(salomeja007 @ 2010 10 16, 14:26)
Sveikos mamikes smile.gif,

As jau antra karta su jais duoduos, esme tame kad as cia jau nuo 2004metu bet neturejau kaip irodyti ,irodymai prasdideda tik nuo 2005metu, pirma karta atmete atseit la la la to ano, gavau rezidenta vien tam ji tvarkiaus kad vaikui del to paso ( kaip jie man aiskino irodymas), dabar vel issiunciau atsiuncia atgal, sako irodyk kad 5metus pries vaiko gimima gyvenai.


Na paskaitinejau ir vėl nusviro rankos... Tai turi 5 P60 būti pries vaiko gimimą taip išeina schmoll.gif

Ar aš jau čia stresuoju perdaug... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaige-uk @ 2013 06 03, 21:30)
Na paskaitinejau ir vėl nusviro rankos... Tai turi 5 P60 būti pries vaiko gimimą taip išeina  schmoll.gif

Ar aš jau čia stresuoju perdaug... doh.gif


Taip. 5 metu P60 turi būti pries vaiko gimimą...

Atsakyti
Noreciau paklausti tu,kurios neseniai gavo pasus.Mes pries 2sav.gavome SMS,kad dokumentus gavo musu,bet iki siol atgal ju mums negrazino.Ar tevu issiustus dokumentus grazina su vaiko jau nauju pasu ar tevu dokumentus pirmiau atsiuncia? Aciu
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2013 06 04, 16:46)
Noreciau paklausti tu,kurios neseniai gavo pasus.Mes pries 2sav.gavome SMS,kad dokumentus gavo musu,bet iki siol atgal ju mums negrazino.Ar tevu issiustus dokumentus grazina su vaiko jau nauju pasu ar tevu dokumentus pirmiau atsiuncia? Aciu

Mums pirma grazino dokumentus, o kt diena atejo jau ir vaiko naujas pasas.
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2013 06 04, 18:40)
Mums pirma grazino dokumentus, o kt diena atejo jau ir vaiko naujas pasas.

Kiek mazdaug laiko visas procesas vyko?
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2013 06 04, 19:19)
Kiek mazdaug laiko visas procesas vyko?

Kazkur keturias savaites, bet dabar vasaros sezonas, manau gali uztrukt ir ilgiau, dauguma jug keicia pasus pries vasaros atostogas. Mes tvarkemes rudeni.
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2013 06 04, 16:46)
Noreciau paklausti tu,kurios neseniai gavo pasus.Mes pries 2sav.gavome SMS,kad dokumentus gavo musu,bet iki siol atgal ju mums negrazino.Ar tevu issiustus dokumentus grazina su vaiko jau nauju pasu ar tevu dokumentus pirmiau atsiuncia? Aciu

mums parsiunte pirma dokumentus ir kita diena pasa.uztruko viskas dvi su puse savaites darem geguzes menesi smile.gif
Atsakyti
As manau,kad nesiusk greituoju pastu,nes daug kainuoja-praktiskai tas pats gaunasi, tik pgiau imti chen annd send service.Kaina beveik £9,jie sutikrina(neziurejo mano P60) ir isiuncia patys greitu pastu(i ta pacia kaina ieina) ir dokumenati pasu poskyryje buna kita diena iki 1pm...
Na, ziuresim kaip cia man bus...
Tiesa, mano pasa kartu issiunte...
Atsakyti
Jau 3sav.,bet dar jokiu ziniu ir dar negrazino musu pasu
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2013 06 09, 18:08)
Jau 3sav.,bet dar jokiu ziniu ir dar negrazino musu pasu

Mums uztruko virs 4 sav. pirma atsiunte vaiko pasa o musu dokumentus po keliu dienu 4u.gif
Atsakyti