Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai vaikams (2 dalis)

QUOTE(Susiena @ 2006 04 26, 16:37)
Nesusilaikiau neįdėjusi.  :wub: Schemos nėra.
user posted image

Rožyčių mezgimas
user posted image
Atsakyti
Gal kas išverstų, kaip tas rožytes megzti blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sesilija @ 2006 05 26, 20:21)
Gal kas išverstų, kaip tas rožytes megzti  blush2.gif .

Tai ką, panelytė nepersigalvojo, teks mamai megzti lotuliukas.gif
Jei atvirai - tikrai nežinau kaip, bet pabandžiau megzti taip: uždėjau 10 a.
1 e. - geros a.,
2 e. ir visos kitos lyginės - blogom.
3 e. - iš 10 a. išmezgiau 20 a.
5 e. - iš 20 - 40 a.
7 e. - 60 a.
9 e. - 80 a.
Užbaigiau mezginį ir susukau gėlytę, kartu padarydama ir lapelį. Gavosi gal ne visai taip, kaip duotoj nuotraukoj, bet... ax.gif numezgiau 2 eilėm mažiau ( blush2.gif , bet laaabai jau daug akių gaunasi, todėl patingėjau) ir tik susukau, gal sujungta ir prisiūta geriau atrodytų user posted image
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2006 05 27, 11:39)
Tai ką, panelytė nepersigalvojo, teks mamai megzti  lotuliukas.gif
Jei atvirai - tikrai nežinau kaip, bet pabandžiau megzti taip: uždėjau 10 a.
1 e. - geros a.,
2 e. ir visos kitos lyginės - blogom.
3 e. - iš 10 a. išmezgiau 20 a.
5 e. - iš 20 - 40 a.
7 e. - 60 a.
9 e. - 80 a.
Užbaigiau mezginį ir susukau gėlytę, kartu padarydama ir lapelį. Gavosi gal ne visai taip, kaip duotoj nuotraukoj, bet... ax.gif numezgiau 2 eilėm mažiau ( blush2.gif , bet laaabai jau daug akių gaunasi, todėl patingėjau) ir tik susukau, gal sujungta ir prisiūta geriau atrodytų user posted image

Edinka, kur tau persigalvos doh.gif . Taigi nori puoštis. Tik dabar aš nelabai laiko turiu rankdarbiaums. Bet per porą savaičių "apsikuopsiu" su darbais. Tada galėsiu sau leisti pamegzti.
Tik dėl lapelių man neaišku ax.gif . Kaip tą lapelį padarei?
Atsakyti
QUOTE(Sesilija @ 2006 05 27, 12:56)
Tik dėl lapelių man neaišku  ax.gif . Kaip tą lapelį padarei?

Čia to paties mezginuko galas. Taigi pabandyk nusimegzt pavyzdėlį ir pamatysi, kas gaunasi. Susuksi ir suprasi, arba savaip gal kaip nors išmąstysi...
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Baigiu numegsti naujagimiui megztuka, bet uzstrigau ties kapisonu. Gal kas turite kapisono mezgimo schema?

Busiu labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sesilija @ 2006 05 26, 21:21)
Gal kas išverstų, kaip tas rožytes megzti  blush2.gif .


Kažkas labai panašaus.. 4u.gif Gal tiks.. g.gif
user posted image

Ir aprašymas
user posted image
Atsakyti
Pasigirsiu ir as savo grozybemis... ziauriai daug savo mergytei mezgu, neriu... tik neviskas fotkinama... blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamka-Blonde @ 2006 06 08, 09:57)
Pasigirsiu ir as savo grozybemis... ziauriai daug savo mergytei mezgu, neriu... tik neviskas fotkinama...  blush2.gif
user posted image

ei niu taip negerai blush2.gif bent jau aš norėčiau pamatyt tą grožį kurį tu kuri bigsmile.gif man neužtenka minčių, aš tik pradedu savo mažei kąnors daryt, tai prašau pagalbos prašau pakišti man kokį lengvą raštuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2006 06 08, 17:49)
ei niu taip negerai  blush2.gif  bent jau aš norėčiau pamatyt tą grožį kurį tu kuri  bigsmile.gif  man neužtenka minčių, aš tik pradedu savo mažei kąnors daryt, tai prašau pagalbos prašau pakišti man kokį lengvą raštuką  ax.gif


Sveika, pabandysiu paaiskint,nea modeliukas nelabai pozuot norejo, tai gal nelabai kas ir matos... ax.gif
Tai va, cia paprasciausiai megzta lygiuoju rastu, tik kad siulai margi. o paskiau nuneriau gelytes, pridejau kiseniu vietoj ir vsio.kaklas status, dvigubas.Labai jau cia paprastas daiktas.Nius gal siand pabandysiu vien megztuka nufotkint. Siulu dabar ispardavimas "Verpaluose", nu tokiu groziu yra... Bent jau Klaipedoje drinks_cheers.gif
Atsakyti
O gal kas turit schemutę megztuko 1 metukų berniukui, norėčiau užsegamo/užtraukiamo per priekį, gerai būt ir kapišonas smile.gif
Pasidalinkit, jei kas turit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Opa @ 2006 06 05, 14:10)
Laba diena 4u.gif

Baigiu numegsti naujagimiui megztuka, bet uzstrigau ties kapisonu. Gal kas turite kapisono mezgimo schema?

Busiu labai dekinga uz pagalba  4u.gif



Aš savo būsimam lialiui mezgu štai tokį megztuką su kapišonu, kurio aprašymas čia . Gal pritaikysi, Opa, ir savajam mezginiui blush2.gif
Atsakyti