Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai vaikams (2 dalis)

Nu gal kvailai nuskambės,bet ar adata jungiat tuos rutuliukus? man labai įdomus tas darbelis pasirodė wub.gif thumbup.gif Nieko panašaus dar nesu darius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2006 05 24, 00:28)
Nu gal kvailai nuskambės,bet ar adata jungiat tuos rutuliukus? man labai įdomus tas darbelis pasirodė wub.gif  thumbup.gif Nieko panašaus dar nesu darius ax.gif

nesu jungus adata schmoll.gif , o siaip galima ir vaseliu jungti is karto arba veliau sujungineti vaseliu, kai visi nunerti, bet labai daug vargo manau, geriausiai jungti is karto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 05 24, 09:42)
nesu jungus adata  schmoll.gif , o siaip galima ir vaseliu jungti is karto arba veliau sujungineti vaseliu, kai visi nunerti, bet labai daug vargo manau, geriausiai jungti is karto  thumbup.gif


O kaip jungt vąšeliu reikia,kažkaip fantazija neneša blink.gif blush2.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2006 05 24, 09:46)
O kaip jungt vąšeliu reikia,kažkaip fantazija neneša blink.gif  blush2.gif  cool.gif


Labai paprastai..Neriant paskutinę eilutę..paprasčiausiai užkabini už kitos gelytės jungimo vietos..ir suneri.. rolleyes.gif Tikrai nėra sudėtinga..priprantama prie to..ir tikrai daug greičiau..ir mažiau darbo..negu nunerti visas gelytes..ir paskui jas jungti.. doh.gif
Atsakyti
Mergičkos, kaip man išmegzti gražų katiną virbalais? Gal matėte kur nors kokių šaunių paveiksliukų išmegzti? Noriu numegzti gražų vokelį.

Tiesa, kaip įdėti paveiksliuką? Ne nuorodą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasandra: 24 gegužės 2006 - 19:54
QUOTE(Rasandra @ 2006 05 24, 19:53)
Mergičkos, kaip man išmegzti gražų katiną virbalais? ...

user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
ČIA dar daugybė katinų
Atsakyti
Aš čia gal ne į temą, bet norėčiau paklausti visų mamų, ar verta leliukams vokelius megzti. Laukiasi mano draugė, gimdys velyva rudenį, manau praverstų, bet vaikai taip greit auga, gal tai visiškai nepraktiška ir mano, kaip ne mamos mintys, nelabai naudingos būtų būsimai mamytei?
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2006 05 25, 17:18)
Aš čia gal ne į temą, bet norėčiau paklausti visų mamų, ar verta leliukams vokelius megzti. Laukiasi mano draugė, gimdys velyva rudenį, manau praverstų, bet vaikai taip greit auga, gal tai visiškai nepraktiška ir mano, kaip ne mamos mintys, nelabai naudingos būtų būsimai mamytei?

As manyciau, kad verta 4u.gif
pati gimdziau lapkricio pabaigoj, o visa ziema iki pavasario tai kazkur daugiau nei 4 menesius pravaiksciojom su vokeliu, tik maniskis buvo siutas ax.gif , bet laaaabai patogu, bent jau man buvo, o zinant kad kiti vaikai nemegsta buti rengiami, tai jis labai patogus mirksiukas.gif , pas mane su uztrauktuku per sonus buvo.
I vidu kailiuka gali isiuti, tai is vis bus fainas vokelis 4u.gif
Atsakyti
O mano vokeliai stovėjo nepanaudoti - vienas megztas, vienas siųtas, bet nėjo maniškės ten įgrūs, o taip norėjau. Bet manau kad verta, jei dar biškutį didesnis, tai iki kokių metukų gali jame miegot g.gif O gal ir biškį mažiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 05 25, 21:14)
O mano vokeliai stovėjo nepanaudoti - vienas megztas, vienas siųtas, bet nėjo maniškės ten įgrūs, o taip norėjau. Bet manau kad verta, jei dar biškutį didesnis, tai iki kokių metukų gali jame miegot  g.gif O gal ir biškį mažiau  lotuliukas.gif 

as supratau, akd ji klause apie vokelius ne miegojimui g.gif blink.gif , o vietoj kombinezono,
na as toki turejau siuta, gant ilga laika galima tokiame vaika nesioti, zinoma jei nereikia deti i automobiline kedute (arba is karto padaryti sklylute klynelyje)
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 05 25, 22:03)
as supratau, akd ji klause apie vokelius ne miegojimui  g.gif  blink.gif , o vietoj kombinezono,
na as toki turejau siuta, gant ilga laika galima tokiame vaika nesioti, zinoma jei nereikia deti i automobiline kedute (arba is karto padaryti sklylute klynelyje)

Tai jis tinka ir tam, ir tam. Aš nei miegojimui neįgrūsdavau, nei vietoj kombinzono. Su tuo vokeliu galima ir nakčiai migdyt, kad kaldros nenusispardytų, ir į lauką. Tik gal ne tą patį reiktų naudoti g.gif
Atsakyti