Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dvasinės ligų atsiradimo priežastys -5
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
gluosnis
QUOTE(_Demetra_ @ 2011 02 06, 13:24)
jei noreciau as su lazeriu pasalinti apgamus, kazkur skaiciau kad tai nelabai gerai del karminiu dalyku. Ka manot ?
*

Manau neverta salinti, kol nezinai del ko jie butent toj vietoj atsirado. Apgamo vieta buna tam tikram taske, kuris energetiskai susijes su kazkokiu organu, kuris gali susirgti (nezinau ar butinai suserga) po apgamo pasalinimo.
gluosnis
QUOTE(flesi @ 2011 02 06, 14:49)
Mergaitės, pasakykit ką nors apie vaiko astigmatizmą?  4u.gif
*

Zmogus ziuri ir nemato, ar nesupranta ka mato, ar nenori matyti ir suprasti. Jo pasaulio matymas iskreiptas.
Paprastai kai zmogus blogai mato, tai jam signalas, kad maziau ziuretu i kitus ir daugiau i save.
mėnulis
QUOTE(gluosnis @ 2011 02 06, 16:54)
Manau neverta salinti, kol nezinai del ko jie butent toj vietoj atsirado. Apgamo vieta buna tam tikram taske, kuris energetiskai susijes su kazkokiu organu, kuris gali susirgti (nezinau ar butinai suserga) po apgamo pasalinimo.
*

pasisalinau viena, issokes buvo jis, ir trukde, uzgaudavau kraujuodavo. Negrazus. Bet dabar atrodo lyg kazko truktu. Nors patogiau ax.gif
Lliucija6
Sveiki,pas jus daznai randu atsakymus i savo problemas,noreciau ir dabar patarimo.Visiskai neturiu energijos,neturiu noro, net megstamais uzsiemimais uzsiimti zodziu kazkokia apatija viskam,nuotaika lyg ir normali. blink.gif
vaižgantė
QUOTE(Lliucija6 @ 2011 02 07, 19:50)
Sveiki,pas jus daznai randu atsakymus i savo problemas,noreciau ir dabar patarimo.Visiskai neturiu energijos,neturiu noro, net megstamais uzsiemimais uzsiimti zodziu kazkokia apatija viskam,nuotaika lyg ir normali. blink.gif
*

Kaip gali būti normali nuotaika ir apatija?
_Demetra_
Vis dazniau pati suprantu kaip as nepazystu saves. biggrin.gif ech
tai myliu save tai nemyliu bet to pozityvo wis daugeja mano gyvenime
traukias nuo manes lygu maisas
Lliucija6
Na save aisku sunku apibudinti,bet nuotaika stengiuosi paveikti,neisileisti sleganciu minciu,o gal nera tos energijos,kad ilgiuosi namu,mat truputi esu emigravus.
LinguLingu
QUOTE(Lliucija6 @ 2011 02 08, 09:42)
Na save aisku sunku apibudinti,bet nuotaika stengiuosi paveikti,neisileisti sleganciu minciu,o gal nera tos energijos,kad ilgiuosi namu,mat truputi esu emigravus.
*

Ilgesys gali sukelti energijos trukua, bet viskas ka reiketu daryti tai save priziureti - pasportuoti, pabuti daugiau ore, gerai maitintis ir susitelkti i galutini tiksla - jei jau emigravai, tai turejo buti priezastis, kodel tai padarei:)
Tik deja visa tai nebe itema 4u.gif
Lliucija6
Na jo ir pati jau nusiteikineju,kad reikia pasportuot daugiau,o siaip as mielai jau namo mauciau ,bet vyro mastymas kitos,tai jis pas mus, del pinigu nerimauja laugh.gif
gluosnis
QUOTE(Lliucija6 @ 2011 02 08, 19:18)
Na jo ir pati jau nusiteikineju,kad reikia pasportuot daugiau,o siaip as mielai jau namo mauciau ,bet vyro mastymas kitos,tai jis pas mus, del pinigu nerimauja laugh.gif
*

1.kaltes jausmas
Чувство вины вызывает у человека слабость, усталость, депрессию, апатию, восприимчивость к болезням.

2.priverstine padetis
Стоит лишь освободить принудительное положение, как привычная работа станет легкой и радостной. Уйдет усталость, состояние отупелости, ощущение бессмысленности и безнадежности. Мир станет прекрасным, а работа - все более результативной. И тогда Вы поймете, сколько энергии затрачивалось впустую на собственное принуждение, сколько мучений Вы себе доставляли вместо того, чтобы быть счастливыми.

3. saves gailejimas
Жалость к себе вызывает упадок жизненных сил, или бессилие.
aha
Sveikos merginos,

Kraujavimas is nosies.
Kiek pati suprantu, tai kraujas simbolizuoja gyvenimo dziaugsma, o kraujo netekimas, kaip ir to dziaugsmo trukuma arba gal trukdyma sau dziaugtis gyvenimu... bet niekaip nepritempiu prie to...
Gal dar kokiu minciu turesite... prasau pasidalinkit..
Ajurweda
QUOTE(aha @ 2011 02 09, 10:01)
Sveikos merginos,

Kraujavimas is nosies.
Kiek pati suprantu, tai kraujas simbolizuoja gyvenimo dziaugsma, o kraujo netekimas, kaip ir to dziaugsmo trukuma arba gal trukdyma sau dziaugtis gyvenimu... bet niekaip nepritempiu prie to...
*

Kokie jūsų santykiai su mama? Kraujo bėdos simboliuozuoja kraujo ryšius dažniausiai.

Papildyta:
gluosni, jeigu atsiųstumėte šių žinių šaltinį rusų kalba, būčiau labai dėkinga 4u.gif
LinguLingu
Sveikos merginos,

Kraujavimas is nosies.
*

Poreikis buti pripazintai.Jausmas, jog niekas nepastebi ir nepripazysta.Verksmas MEILES

AS MYLIU ir priimu save tokia, kokia esu.
AS PATI IZVELGIU SAVO VERTE.ESU NUOSTABI
aha
AS MYLIU ir priimu save tokia, kokia esu.
AS PATI IZVELGIU SAVO VERTE.ESU NUOSTABI

Aciu 4u.gif

Cia turbut daugeliui aktualus prisipazinimas smile.gif
grazute42x
Gal galite pasakyti, kodel vaikas viena ausyte negirdi ji uz bugnelio uzsikimso,reikalinga operacija jai isvalyti. unsure.gif
LinguLingu
QUOTE(grazute42x @ 2011 02 09, 22:49)
Gal galite pasakyti, kodel vaikas viena ausyte negirdi ji uz bugnelio uzsikimso,reikalinga operacija jai isvalyti.  unsure.gif
*

Bet kokios galvos traumos siejamos su neapykanta
vaižgantė
QUOTE(grazute42x @ 2011 02 09, 21:49)
Gal galite pasakyti, kodel vaikas viena ausyte negirdi ji uz bugnelio uzsikimso,reikalinga operacija jai isvalyti.  unsure.gif
*

Jei tai būtų mano vaikui, pirmiausia padaryčiau inkstų echoskopiją.
grazute42x
Aciu
*kakava*
gal kokį patarimą gausiu ax.gif
pastovus kelių sąnarių skausmas... ar gali būti kokių gilesnių priežasčių? g.gif
vaižgantė
QUOTE(*kakava* @ 2011 02 10, 14:27)
gal kokį patarimą gausiu  ax.gif
pastovus kelių sąnarių skausmas... ar gali būti kokių gilesnių priežasčių?  g.gif
*

Siūlau nepatingėti paskaityti temą- tikrai neseniai apie kelius šnekėjom.
*kakava*
QUOTE(vaižgantė @ 2011 01 29, 22:28)
Kad ir dėl nenoro nusileisti, atsiklaupti, atleisti... ax.gif
*

jei supratau, tai šis atsakymas kaip ir būtų.
temą skaičiau, tik man pasirodė, kad čia kitoks truputį klausimas buvo, dėl kelių "nirimo". na, gal tai ir panašu. pas mane tik skausmas. atsakymą supratau rolleyes.gif

loja5
ne cia parasiau blush2.gif
~Bambolina~
Atsakymas *kakavai*

QUOTE(vaižgantė @ 2010 12 09, 20:36)
Kiek žinau,- kategoriškumas, nenoras nusileisti, atsiklaupti, gali būti šykštumas.
*

vaižgantė
Ir kiek vėliau dar buvo rašyta, kad jeigu esama bėdų su sąnariais (kelis yra sąnarys), reikėtų pasidomėti tulžies pūslės būkle. ax.gif
BonaDona
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 10, 21:07)
Ir kiek vėliau dar buvo rašyta, kad jeigu esama bėdų su sąnariais (kelis yra sąnarys), reikėtų pasidomėti tulžies pūslės būkle.  ax.gif
*

O jei tulžies pūslė pašalinta, o sąnarius kartais skauda, tai čia kaip tada g.gif
vaižgantė
QUOTE(RožėGrožė @ 2011 02 10, 20:30)
O jei tulžies pūslė pašalinta, o sąnarius kartais skauda, tai čia kaip tada  g.gif
*

Kai nupjauna koją, žmogui vis vien ją skauda, jis ją ilgai jaučia, nes lieka eterinis kūnas. Tas pats ir su tulžies pūsle. Jeigu ją pašalino, vadinasi, ligos priežastis tebėra ir normalu, jei sąnarius skauda...
LinguLingu
QUOTE(*kakava* @ 2011 02 10, 15:27)
gal kokį patarimą gausiu  ax.gif
pastovus kelių sąnarių skausmas... ar gali būti kokių gilesnių priežasčių?  g.gif
*

Gilesnes priezastys gali buti ivairios - viena is pagrindiniu priezasciu yra - nepaslankumas.Sanariai yra mums duoti tam , kad kunas butu lankstus, judrus.Todel skausmas gali rodyti sustabarejima, nenora keisti gyvenimo krypties, nenora nusileisti ir rpiestaravimus tiek isoreje tiek ir vidujai.
Kelienu skausma padeda iveikti pripazinimas savo trukumu, suvaldymas savo isdidumo, nuolankumas bei nuosirdumas.Tada pasidaro lengviau ATLEISTI bei susitaikyti su tuo, ko asmeniskai pakeisti negalime, del ko mumyse vyrauja baime ir del tos pacios priezasties mes negalime ar nesugebame keisti savo gyvenimo.Visa yra susyje:)

AS sugebu suvokti, as sugebu atleisti.
Mano gyvenimas lengvas ir lankstus.
Visa kas vyksta vyksta lengvai ir su MEILE

girene
QUOTE(LinguLingu @ 2011 02 11, 13:52)
AS sugebu suvokti, as sugebu atleisti.
Mano gyvenimas lengvas ir lankstus.
Visa kas vyksta vyksta lengvai ir su MEILE

*

drinks_cheers.gif

moterys,pasakykit,nuo ko tarpsonkauliniu nervu lasteliu uzdegimas.man ziema kasmet buna.pakelt rankos negaliu,pasilenkt.
*kakava*
dėkui atsakiusioms 4u.gif
LinguLingu
QUOTE(girene @ 2011 02 11, 15:57)
drinks_cheers.gif

moterys,pasakykit,nuo ko tarpsonkauliniu nervu lasteliu uzdegimas.man ziema kasmet buna.pakelt rankos negaliu,pasilenkt.
*

Visumoje uzdegiminis procesas atsiranda nuo ilgalaikio pykcio:) O tas kyla is baimes, tai matymas visko raudonai, ikaitintai, isitempus."uzsideges" mastymas, nesugebejimas sustoti ir pazvelgti i viska is salies:)
girene
QUOTE(LinguLingu @ 2011 02 11, 17:52)
Visumoje uzdegiminis procesas atsiranda nuo ilgalaikio pykcio:) O tas kyla is baimes, tai matymas visko raudonai, ikaitintai, isitempus."uzsideges" mastymas, nesugebejimas sustoti ir pazvelgti i viska is salies:)
*

aciu,pykciu neturiu,bet isitempusi esu
gluosnis
Sveikos merginos,

Kraujavimas is nosies.
*

Приведу небольшой пример. Человек хочет, чтобы все было хорошо и во имя этого лезет из кожи вон. Он не знает, что в жизни не бывает такого, чтобы все было слишком хорошо, и не должно быть, иначе жизнь остановится. Страх меня не любят заставляет его удваивать энергию. В спешке он допускает ошибку. Ему указали на промашку, и в нем навечно засела обида. От обиды возникает насморк. Имея склонность все преувеличивать, человек этот обладает крайне чувствительной натурой. Всегда обиженный, он видит в других постоянных своих соглядатаев, которые не верят в то, что он - хороший. Он пытается делать как можно больше добра и боится попусту потерять лишнюю минуту. Как только он ложится спать, у него возникает отек слизистой оболочки носа, что может привести даже к состоянию удушья. Отек и иные разбухания вызываются злобой, связанной с преувеличением. Болезнь вынуждает человека бодрствовать и творить дальше добро либо осознать, что счастье состоит не только в работе. Недуг этот пройдет не раньше, чем человек освободится в достаточной степени от чувства обиды и сумеет понять, что мыслил неправильно. Если же человек реагирует на обиду взрывом эмоций, то в помощь ему открывается спасительный клапан в виде кровотечения из носа, что предотвращает куда более опасный исход - внутреннее кровоизлияние в мозг. Болезнь учит человека любить себя в бесконечном течении жизни.
4u.gif

QUOTE(girene @ 2011 02 11, 15:57)
drinks_cheers.gif

*

LinguLingu jau atsake del uzdegimo, as papildysiu del nervu. Nervai musu kune yra kaip laidai, kuriais bega informacija. Kai informacija "uzstringa", toje vietoje susidaro kamstis, kamstis susidaro del musu zinojimo kaip yra ir kaip turi buti ir jokiais budais ne kitaip. Ta informacija mus zemina, mes pykstame, ieskame kaltu ir t.t. - nervu uzdegimas.
Priekis - jausmu sfera, nugara - valios energija, kaire puse - vyrai, desine- moterys, apacia- praeitis, per viduri kuno- dabartis, virsus - ateitis.
pvz. ausu nervu uzdegimas - informacija, kuria mes girdime mus zemina, mes jos nepriimam, bet negalime nuo jos pabegti.
grazute42x
Sveikos, merginos,
gal galite patarti del koju venu: jos padidejusios ir stipriai, melinos linijos kojas vagoja.
Man atrodo cia ne vien kaltas darbas ant koju? g.gif Turetu buti gilesne priezastis dvasine ax.gif
vaižgantė
QUOTE(grazute42x @ 2011 02 12, 09:19)
Sveikos, merginos,
gal galite patarti del koju venu: jos padidejusios ir stipriai, melinos linijos kojas vagoja.
Man atrodo cia ne vien kaltas darbas ant koju? g.gif Turetu buti gilesne priezastis dvasine ax.gif
*

O mažakraujystės neturit?
Kraujagyslės, venos kartu su krauju po kūną nešioja gyvenimo džiaugsmą. Kai jo trūksta, plečiasi venos, trinka kraujotaka.
Kiek žinau, atstatyti gyvenimo džiaugsmo trūkumą yra sunku, nes reikia ir save pamilti,ir gyvenimą.
gluosnis
QUOTE(grazute42x @ 2011 02 12, 10:19)
Sveikos, merginos,
*

Venos simbolizuoja vyrus
Arterijos simbolizuoja moterys

Koju venos padideja, jei moteris kaupia savyje pykti del ukiniu problemu. Jei ji prie to pyksta ant vyro (vyru) del ekonominiu problemu , arba siaip pyksta del ekonominiu problemu be konkreciu zmoniu (ekonomika - vyru sritis)- atsiranda venu uzdegimas. Paprastai moterys pyksta del to, kad vyrai bejegiai sutvarkyti ekonomika taip, kad visi moteru norai issipildytu. Tai priestarauja visatos desniams, nes moterims is pradziu reikia duoti ir tik po to gauti. Taip liga moka, kad pykciu nieko nepasieksi smile.gif tik meile ir sielos ramybe dovanoja noru issipildyma.
Dar tai parodo gobsuma, nes dosnus zmogus net nepagalvos pykti ir kaltinti kita del to, kad kazko neturi.
grazute42x
Aciu. 4u.gif Gyvenimo dziaugsmo tikrai truksta ir meiles sau stoka. verysad.gif Ir del ukio darbu irgi tiesa pykstu kai man reikia vyriski darbai dirbti doh.gif . Del ekonomikos net nezinau, atrodo nepykstu, nes pati irgi uzsidirbu g.gif
LinguLingu
QUOTE(grazute42x @ 2011 02 12, 12:23)
Aciu.  4u.gif  Gyvenimo dziaugsmo tikrai truksta ir meiles sau stoka. verysad.gif  Ir del ukio darbu irgi tiesa pykstu kai man reikia vyriski darbai dirbti doh.gif  . Del ekonomikos net nezinau, atrodo nepykstu, nes pati irgi uzsidirbu  g.gif
*

Mieloji, koju venos pleciasi kai mes "uzsistovime" nemegstamoje situacijoje ir nieko nedarom, jog tai pakeistume. Issiplete koju venos - tai uzsistovejes kraujas, todel neatlaike spaudimo jos pleciasi:)
vaižgantė
QUOTE(LinguLingu @ 2011 02 12, 19:03)
Mieloji, koju venos pleciasi kai mes "uzsistovime" nemegstamoje situacijoje ir nieko nedarom, jog tai pakeistume. Issiplete koju venos - tai uzsistovejes kraujas, todel neatlaike spaudimo jos pleciasi:)
*

O kai užsistovim, dingsta gyvenimo džiaugsmas smile.gif Užburtas ratas...
grazute42x
Aisku ax.gif . Aciu Jums merginos uz paaiskinimus. 4u.gif
Tik kaip dabar man susigrazinti gyvenimo dziaugsma? g.gif
nika70
Labas,merginos,gal galit pasakyt plauku slinkimo kuokstais dvasine priezasti.aciu
LinguLingu
Turiu pasiulyma - aiskeja, jog uzduodami vieni ir tie patys klausimai - gal atsiras savanoriu, kurio surink dazniausiai uzduodamus klausimus ir sukels i atskira tema? Tada jei jau bus neiaskumu bus galima aiskintis individualiai...smile.gif

Viena is pagridniniu priezasciu yra stresas.Zmones, kurie mano jog neturi streso labai klysta - vertetu issiaiskinti i ka reaguoji su didele emocine iskrova/itampa tiek samoneje tiek ir pasamoneje, su tuo padirbeti ir turetu reikalai pagereti:)
Caridian
Noriu paklausti del tokio dalyko kaip isielektrinimas biggrin.gif nezinau,ar sitam skyreliui priskirti toki klausima,bet visgi. Sia ziema kaip niekad elektrinuosi, i vandeni net beganti is siaupo,nekalbant apie rubus,megztinius,chalata,i drauga ax.gif idomu,kodel taip kitais metu laikais nebuna?
LinguLingu
IDomus reiskinys.Yra tikima jog mumyse tekanti energija yra ta pati elektros energija.Gal vilki daugiau sintetinius rubus ziemos metu? Atkreipk demesi taip pat ir i svo jausmus - pasek kokiu ;aros laiku kruviai didesni, kada dazniau tave trenkia, o tada akreipk demesi i savas mintis.Su laiku vistiek turetum rasti savus atsakus.MAne vienu metu irgi krete, bet kai neusreiksminau tai taip ir praslinko, td negaliu paskyti kas buvo:) Ipac budvo nemalonu pakisti rankas po vandeniu smile.gif lol
girene
LINGU IR TEISI,BET TAS ELEKTRINIMASIS YRA SAUSAS,PER SAUSAS ORAS ZIEMOS METU.REIK DREKINT.AS DREKINU KAMBARIUS,IR MES JAU NESIELEKTRINAM.O ANKSCIAU,KAI ISIJUNGIA SILDYMAS,OI,IR DAR KAIP
LinguLingu
QUOTE(girene @ 2011 02 16, 14:51)
LINGU IR TEISI,BET TAS ELEKTRINIMASIS YRA SAUSAS,PER SAUSAS ORAS ZIEMOS METU.REIK DREKINT.AS DREKINU KAMBARIUS,IR MES JAU NESIELEKTRINAM.O ANKSCIAU,KAI ISIJUNGIA SILDYMAS,OI,IR DAR KAIP
*

Puiki Girenes mintis. Teks pasiskaitineti kaip gamtoje susidaro kruviai.Kita vertus vasara irgi buna sausru, bet tokio elektrinimosi neteko patirti.Persasi isvada jog turi buti sausa ir didesnis temperaturu skirtumas, kad susidarytu kruviai:) KAip idomu... bigsmile.gif
aleasta
Sitas klausimas jau seniai kankina mane - nuo pat menesiniu atsiradimo pradzios, jos man labai retos, t.y. 1-2 k. per metus. Ir tesiasi jau 12 metu. Lankiausi pas dvi ginekologes, tai israsydavo kontraceptiniu, ju isgerus, menesines atsirasdavo, bet jei negeriu, tai nera. O ju gerti visa gyvenima nenoriu. Kiek ieskojau informacijos, tai gali buti susije su saves, kaip moters, suvokimu. Jei daugiau moksliskai: "Amenorėja, tai yra mėnesinių nebuvimas. Tai laikoma sutrikimu tuomet, kai mėnesinės dingsta ilgiau nei 6 mėnesiams. Apie pusei moterų, kurioms diagnozuojama amenorėja, tai atsitinka dėl genetinių priežasčių."
Gal tai gali buti susije su tuo, kad mama manes laukdamasi gere psichoropinius vaistus? Ar kad vietoj manes tevai labiau lauke berniuko, nei mergaites?

vaižgantė
QUOTE(aleasta @ 2011 02 16, 22:24)
Sitas klausimas jau seniai kankina mane - nuo pat menesiniu atsiradimo pradzios, jos man labai retos, t.y. 1-2 k. per metus. Ir tesiasi jau 12 metu. Lankiausi pas dvi ginekologes, tai israsydavo kontraceptiniu, ju isgerus, menesines atsirasdavo, bet jei negeriu, tai nera. O ju gerti visa gyvenima nenoriu. Kiek ieskojau informacijos, tai gali buti susije su saves, kaip moters, suvokimu. Jei daugiau moksliskai: "Amenorėja, tai yra mėnesinių nebuvimas. Tai laikoma sutrikimu tuomet, kai mėnesinės dingsta ilgiau nei 6 mėnesiams. Apie pusei moterų, kurioms diagnozuojama amenorėja, tai atsitinka dėl genetinių priežasčių."
Gal tai gali buti susije su tuo, kad mama manes laukdamasi gere psichoropinius vaistus? Ar kad vietoj manes tevai labiau lauke berniuko, nei mergaites?
*

Nemanau, kad į šį klausimą įmanoma atsakyti nepažįstant žmogaus...
gluosnis
QUOTE(aleasta @ 2011 02 16, 23:24)
"Amenorėja, tai yra mėnesinių nebuvimas.
*

Saknys motinoje, bet pats zmogus periima toki mamos mastyma, pritaria tam.
pvz. berniukui buti geriau nei mergaitei, moterys nesvarios, moteriskos dienos baisus vargas ir t.d.

ir pvz. is knygos smile.gif
Есть два стресса, которые у женщины связаны с грехом. Первый стресс вызывает нарушения менструального цикла, то есть опаздывание менструаций или вообще их отсутствие, а второй – приводит к невозможности получить оргазм.

Пример из жизни.

Пришла ко мне на прием женщина, ей 42 года, но у нее в жизни ни разу не было менструаций. Она хотела тоже испытать менструации. Несмотря на то что другие женщины говорили ей, какая она счастливая, что у нее этого нет: это противно, и так плохо, и так грязно. К сожалению, таково женское отношение к природному очищению! Ведь менструация чистит женщину.

Я задаю себе вопрос, если нет менструаций, какой стресс не дает им начаться? Вижу – это желание доказывать, что она чиста. Говорю женщине об этом. Она отвечает: «Конечно, это ведь было самое главное для меня в жизни». Она была учительница, очень скромная, умная, внешне привлекательная. Больше у нас разговора с ней не было, женщина ушла. Она прочитала все мои книги, поработала с собой и поняла, что менструация – необходимость. На повторный прием пришла через полгода. У нее было уже три менструации точно через 28 суток. Значит, нарушение менструального цикла стояло за желанием доказывать свою чистоту. Пожалуйста, доказывай. Ты такая чистая, что даже менструаций у тебя нет.....
aleasta
Aciu uz atsakymus, priverte susimastyti gluosnio pateiktas pavyzdys is knygos. Ir mano pacios mintys bei atsakomybe, t.y. net nesusimasciau, kad vaikysteje uzfiksuoti/isgirsti dalykai taip istrigtu, kad pasiliktu pasamoneje kaip negincijama tiesa, ir turetu tiek itakos dabarciai..
klaara
QUOTE(aleasta @ 2011 02 16, 23:24)
*

Tikrai gali būti susiję su tuo,ką paminėjote..Mėnesinės merginoms pilnai sureguliarėja tuomet,kai jos pripažįsta save kaip Moterį..O koks jūsų pačios kontaktas su mėnesinėmis?Ką mama pasakojo apie jas,kai tik atsirado jos?-tokie ir panašūs klausimai sau gali duoti teigiamų poslinkių šitoj srity..Dar labai rekomenduočiau NŠP(natūralaus šeimos planavimo) kursus-gali pasirodyti,kad jie skirti apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo,bet ten pateikiama daug vertingos informacijos apie tai,kaip sekti savo ciklą,kaip atpažinti vaisingumą ir tai pritaikius savo gyvenime-gerėja moteriška sveikata smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.