Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys -5

QUOTE(Azija @ 2011 02 04, 00:18)
Oi, ilga istorija. Zodziu, gyvenu su zmogum, kuris mano vaiko nekencia... Ir aplamai, aplinkoj yra zmoniu, kurie pikta linki


Tai gal vertėtų pradėti nuo domėjimosi, kodėl būtent tokie žmonės tau reikalingi?
Pati geriausia apsauga nuo bet kokio blogio- Meilė.
Atsakyti
Vaižgante, gal galėtumėte priiminti pratimą, kur ryte apsaugą užsidėti ? Kiek pamenu tai reikia įsivaizduoti save piramidėje veidrodinėje ir apsviesti save violetine spalva ar kazkas pan. kai pasidarydavau ryte taip tai labai gerai jausdavausi. ir dar kažkoks pratimas duris kažkokia spalva apšviesti
Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Demetra_ @ 2011 02 04, 13:29)
Vaižgante, gal galėtumėte priiminti pratimą, kur ryte apsaugą užsidėti ? Kiek pamenu tai reikia įsivaizduoti save piramidėje veidrodinėje ir apsviesti save violetine spalva ar kazkas pan. kai pasidarydavau ryte taip tai labai gerai jausdavausi. ir dar kažkoks pratimas duris kažkokia spalva apšviesti
Dėkoju 4u.gif


Auksinis kiaušinis veidrodiniu vidum. ? Daug tų visokių apsaugų yra, jei viduje meilės per mažai...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 04, 13:40)
Auksinis kiaušinis veidrodiniu vidum. ? Daug tų visokių apsaugų yra, jei viduje meilės per mažai...

Kur jų galėčiau rasti ? Gal galėtumėte pasidalinti ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Demetra_ @ 2011 02 04, 14:13)
Kur jų galėčiau rasti ? Gal galėtumėte pasidalinti ? 4u.gif


Nežinau, kur galima rasti...Mokiausi visokiuose kursuose...
Pastebėjau, kad kuo toliau, tuo mažiau man tokių dalykų reikia...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 04, 12:42)
Tai gal vertėtų pradėti nuo domėjimosi, kodėl būtent tokie žmonės tau reikalingi?
Pati geriausia apsauga nuo bet kokio blogio- Meilė.

Visada maniau, kad zmogus traukia panasius i save. O su kuo konfliktuoju, tai visiskos priesingybes man. Galeciau, tureciau kur eit, sia pat minute susikrauciau daiktus ir iseiciau, gal taip sumazetu pykciu, bet nera galimybiu.
O su meile... Sunku man zmogu mylet kuris mano vaiko nekencia, kuris 1.5metuku maziuka pravaro kaip šunelį.Sunku ir apsakyt kaip viduj viskas apsivercia matant tokius vaizdus, i meile visai nepanasu. Nors, padariau siokia tokia pazanga-pradejau suprast ja, kad ji (tas zmogus)nesugeba kitaip elgtis, nemoka. SEna jau, niekur nebeiseina, su visais susipykus, ner su kuo bendraut, prisigalvoja sau visokiu istoriju, paskui uz jas ant visu issilieja. Kaip viska nutraukt jau neismanau...
Atsakyti
QUOTE(Azija @ 2011 02 04, 15:11)
Visada maniau, kad zmogus traukia panasius i save. O su kuo konfliktuoju, tai visiskos priesingybes man. Galeciau, tureciau kur eit, sia pat minute susikrauciau daiktus ir iseiciau, gal taip sumazetu pykciu, bet nera galimybiu.
O su meile... Sunku man zmogu mylet kuris mano vaiko nekencia, kuris 1.5metuku maziuka pravaro kaip šunelį.Sunku ir apsakyt kaip viduj viskas apsivercia matant tokius vaizdus, i meile visai nepanasu. Nors, padariau siokia tokia pazanga-pradejau suprast ja, kad ji (tas zmogus)nesugeba kitaip elgtis, nemoka. SEna jau, niekur nebeiseina, su visais susipykus, ner su kuo bendraut, prisigalvoja sau visokiu istoriju, paskui uz jas ant visu issilieja. Kaip viska nutraukt jau neismanau...


Mums patiems yra sunku pažvelgti savo vidun...Taip pat mes dažnai nežinom, kodėl būtent taip su mumis elgiasi žmonės...Priežastys neretai praeityje, kurios nepamename...Juk viskas grįžta bumerangu- ir tai, ką gera padarei, ir tai, ką blogo...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 04, 16:21)
Mums patiems yra sunku pažvelgti savo vidun...Taip pat mes dažnai nežinom, kodėl būtent taip su mumis elgiasi žmonės...Priežastys neretai praeityje, kurios nepamename...Juk viskas grįžta bumerangu- ir tai, ką gera padarei, ir tai, ką blogo...

Ir kaip butu galima tokioj situacijoj pasielgt? Bandziau pries miega, atsipalaidavus linket sveikatos, ramybes, bet po tokiu geru noru, tik daugiau pykciu budavo. Gal as pati kokia nuo setono? biggrin.gif kai nelinkiu nieko tai namie ramybe atsirado, nekalbam ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Azija @ 2011 02 04, 16:35)
Ir kaip butu galima tokioj situacijoj pasielgt? Bandziau pries miega, atsipalaidavus linket sveikatos, ramybes, bet po tokiu geru noru, tik daugiau pykciu budavo. Gal as pati kokia nuo setono? biggrin.gif kai nelinkiu nieko tai namie ramybe atsirado, nekalbam ir tiek.

Nes jai nereikia sveikatos ir ramybes smile.gif jai reikia pykciu ir barniu, kad galetu issilieti, tik tada jai palengveja. Bet jus neprivalote, net savo karmos ispirkimui, kenteti ir leisti kankinti save ir vaika. Paaukojusi savo ramybe, padarytumete dar blogiau, blogis padvigubetu. Iseiti matau tik - atleisti jai ir svarbiausia atleisti sau uz tai, kad pritraukete toki zmogu, kad jums prireike tokios pamokos. Kai is tikruju sau atleisite, nesijausite del nieko kalta, jusu keliai issiskirs kokiu nors budu, jums net jokiu pastangu tam nereikes prideti.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 02 04, 16:49)
Nes jai nereikia sveikatos ir ramybes smile.gif  jai reikia pykciu ir barniu, kad galetu issilieti, tik tada jai palengveja. Bet jus neprivalote, net savo karmos ispirkimui, kenteti ir leisti kankinti save ir vaika. Paaukojusi savo ramybe, padarytumete dar blogiau, blogis padvigubetu. Iseiti matau tik - atleisti jai ir svarbiausia atleisti sau uz tai, kad pritraukete toki zmogu, kad jums prireike tokios pamokos. Kai is tikruju sau atleisite, nesijausite del nieko kalta, jusu keliai issiskirs kokiu nors budu, jums net jokiu pastangu tam nereikes prideti.

Oi kaip sudetinga... Siaip galeciau gincytis, kad jai nereikia ramybes ir sveikatos. Visai neseniai ji pargriuvo ir nuo to laiko niekur nebeiseina. Anksciau vis i baznycia vaziuodavo, ji labai tikinti, prasiblaskydavo ir tu problemu lyg maziau buvo. Beje, kai ji susilauzius slanksteli kelis menesius buvo prikaustyta prie lovos as vienintele buvau kas ja galejo priziuret. Ir gailejau, rupinaus kaip savo artimu, o dabar, kai jau gali atsikelt ir pati savim pasirupint, va kas daros. Uztat dvigubai skaudu, kad taip neteisingai elgias. Ir tie nervai juk ne i sveikata, sirdis tai silpna... BET, ka norejau visu tuo pasakyt, kadangi neismanau tokiu dalyku kaip jus, tai ir nesigincysiu smile.gif

Va ka is savo rasliavos dar supratau dabar- reikia kazkaip nustoti "sirgii kitu ligomis". Ka megstu, ta tai megstu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Azija @ 2011 02 04, 16:12)
Oi kaip sudetinga...


Va būtent- tai, ką pasiūlė gluosnis, yra puikus, bet labai sudėtingas receptas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 04, 16:35)
Va būtent- tai, ką pasiūlė gluosnis, yra puikus, bet labai sudėtingas receptas smile.gif

Sudėtingas, bet jei yra noras - įmanomas. Tiesiog reiks nuolatos prie to "dirbti".
Atsakyti