Įkraunama...
Įkraunama...

Medicinos pažyma Vairuotojo pažymėjimui

QUOTE(denaxa @ 2007 06 21, 17:04)
Nieko jiem ten nereikia,akis vietoj patikrina,o jei kraujo grupes nezinai,tai ir krauja vietoj nusiurbia lotuliukas.gif


Sveikatos pazima gavau. Kraujo grupes niekas net neklause (is tikruju net nezinau). Bet kiek zinau i teises isiraso kraujo grupe. O gal klystu g.gif ? Butina zinoti kraujo grupe ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2007 06 21, 20:40)
Sveikatos pazima gavau. Kraujo grupes niekas net neklause (is tikruju net nezinau). Bet kiek zinau i teises isiraso kraujo grupe. O gal klystu  g.gif ? Butina zinoti kraujo grupe ar ne?




As kai pries metus praeidinejau,tai kas nezinojo grupes,tiem krauja eme,o mano pase buvo,nurase nuo paso.Ir teisese irasyta.Bet siaip,sakyciau,ji dabar nebent savo smalsumui patenkint reikalinga,arba jei i donorus taikai g.gif O del zinojimo-tai nelabai suprantu,kaip galima savo kraujo gr. nezinot,juk dar gimdymo namuose visiems naujagimiams nustatineja.Net mano vaikai ja zino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 06 21, 23:09)
As kai pries metus praeidinejau,tai kas nezinojo grupes,tiem krauja eme,o mano pase buvo,nurase nuo paso.Ir teisese irasyta.Bet siaip,sakyciau,ji dabar nebent savo smalsumui patenkint reikalinga,arba jei i donorus taikai  g.gif O del zinojimo-tai nelabai suprantu,kaip galima savo kraujo gr. nezinot,juk dar gimdymo namuose visiems naujagimiams nustatineja.Net mano vaikai ja zino lotuliukas.gif




O vat ir ne-nenustatinėja visiems. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2007 06 26, 16:07)
O vat ir ne-nenustatinėja visiems. biggrin.gif



O cia nuo kada idomu?
Papildyta:
O siaip tai kraujo grupe nustatyti minutes reikalas,o jei reikia perpylima daryti-krauja parenka pagal individualius tapatybes meginius,o ir pila ne krauja,o jo produktus-eritrocitu mase,pvz.,ar kraujo plazma,ziurint,ko reikia.Gal but dabar uztat ir neaktualu taip ta grupe zinot ax.gif
Atsakyti
Ar kas nors keičiat med. pažymas po 5 metų ar ne? ax.gif Jų juk visvien nereik su savim vežiotis lotuliukas.gif


QUOTE(denaxa @ 2007 06 26, 19:55)
O cia nuo kada idomu?

Šiaip tai nei kai aš gimiau nenustatinėjo (kraujo grupę nustatė tik prieš gaunant teises, nors neoficialiai žinojau visą laiką), nei dabar nustatinėja, jei nėra būtinybės mirksiukas.gif


QUOTE(denaxa @ 2007 06 26, 19:55)
O siaip tai kraujo grupe nustatyti minutes reikalas,o jei reikia perpylima daryti-krauja parenka pagal individualius tapatybes meginius,o ir pila ne krauja,o jo produktus-eritrocitu mase,pvz.,ar kraujo plazma,ziurint,ko reikia.Gal but dabar uztat ir neaktualu taip ta grupe zinot ax.gif

Perpilant kraują kraujo grupę žinot būtina, bet dabar prieš perpilant visvien yra tikrinama, dėl to tas įrašas pase, teisėse ir t.t. netenka prasmės, nes niekas nedaro taip, kad tipo pase įrašyta tavo karujo grupė ir viskas, paėmė ir perpylė, ne, taip darydavo tik anksčiau, bet deja pasitaikydavo atvejų, kai įrašyta būdavo klaidinga kraujo grupė, o pasekmės tada liūdnos...
Ir eritrocitai nėra kraujo produktas, jei sakytum kraujo dalelė tai dar sutikčiau, bet tik ne produktas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eni: 27 birželio 2007 - 00:21
dėl kraujo, tai tikrai visiems privalomai nedaro...
aš savo pirmo vaiko kraujo grupės nežinau, o va mažajam ištyrė, nes hematoma buvo, kurią reikėjo punktuoti smile.gif

aš savo kraujo grupę irgi jau žinau, senokai.

Dabar gal ir kvailas klausimas, bet ar tai pažymai reikalinga nuotrauka?
blush2.gif
Atsakyti
o jei keitiesi vairuotojo pazymejima, nes istekejus keitesi pavarde, tai vistiek reik sveikatos pazyma turet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cin mudra: 27 birželio 2007 - 09:59
O jei man paauglystėje nustatinėjo kraujo grupę ir uždėjo antspaudą apie tai, kokia ji, ant gimimo liudinijmo. Tai ar man užtenka gydytojui tą parodyti, ar man iš naujo nustatinės?
Atsakyti
aš manau, kad pasikeitus pavardę pažymos iš naujo išsiiminėt nereikia, jei ji dar galiojanti...
nes juk vistiek ten turėtų būti susieta su asmens kodu, o juk jis tai nesikeičia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 06 27, 11:49)
aš manau, kad pasikeitus pavardę pažymos iš naujo išsiiminėt nereikia, jei ji dar galiojanti...
nes juk vistiek ten turėtų būti susieta su asmens kodu, o juk jis tai nesikeičia smile.gif

Tik asmens kodą ir žiūri, jau 5 metai kaip ištekėjus, o teisių dėl pavardės nepakeičiau (niekaip neprisiruošiu), tai kai pirkau mašiną savo vardu pavardė viena, ant teisių kita, technikinį variau ir ką, tik asmens kodą sutikrino ir viskas ax.gif o sveikatą vieną kart buvau, nors jau 11m. stažas, niekad jos neprireikė. Tik vis žadu teises pakeist, tada ir nueisiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(agnita @ 2007 06 27, 11:54)
Tik asmens kodą ir žiūri, jau 5 metai kaip ištekėjus, o teisių dėl pavardės nepakeičiau (niekaip neprisiruošiu), tai kai pirkau mašiną savo vardu pavardė viena, ant teisių kita, technikinį variau ir ką, tik asmens kodą sutikrino ir viskas  ax.gif  o sveikatą vieną kart buvau, nors jau 11m. stažas, niekad jos neprireikė. Tik vis žadu teises pakeist, tada ir nueisiu  tongue.gif

o ar ant tos pažymos nuotrauka klijuojama?
Atsakyti
Gal kas galite parasyti Lazdynu poliklinikos (Erfurto g. 15 ) 312 ar 313 kab. tel.nr.? ax.gif
Atsakyti