Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Medicinos pažyma Vairuotojo pažymėjimui
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
another
QUOTE(jolkiss @ 2007 07 14, 00:05)
As irgi pries keleta savaiciu buvau priversta pereiti gydytoju komisija del tos nelemtos sveikatos pazymos. Tiesa is pradziu bandziau "brangiau, bet greiciau" metoda, deja... nepavyko.
*

Kodėl nepavyko ir kur bandei? ax.gif

QUOTE(denaxa @ 2007 07 14, 00:19)
...o vairavimo mokykloje(nuejau visai kaip pasalinis asmuo)mokejau45lt. Taigi tik 5lt. brangiau ir per 5min. thumbup.gif
*

Kuriame čia mieste? ax.gif
denaxa
QUOTE(Will @ 2007 07 14, 15:51)
Kuriame čia mieste?  ax.gif
*

Vilniuje biggrin.gif
another
QUOTE(denaxa @ 2007 07 14, 15:59)
Vilniuje biggrin.gif
*

Papasakok kurioje mokykloje buvai mirksiukas.gif Kaip sužinojai kada ten bus med komisija ir ar lengvai jie priėmė? ax.gif
denaxa
QUOTE(Will @ 2007 07 14, 16:54)
Papasakok kurioje mokykloje buvai  mirksiukas.gif  Kaip sužinojai kada ten bus med komisija ir ar lengvai jie priėmė?  ax.gif
*

As buvau Zukausko VRC Antakalnyje,dar zinau Jasucio buna,ir man rodos visose mokyklose organizuoja sita dalyka,tie patys daktariukai vazineja po visas ir konvejeriu tas pazymas kepa lotuliukas.gif As tiesiog uzejau ir paklausiau,kada komisija bus,atvaziavau ta diena,o dar po sav. nuvaziavus pazyma atsiemiau,ir viskas.Nieks nieko neklause,niekam ten neidomu,mokaisi tu toj mokykloj ar ne,juk tokia mase zmoniu praeina doh.gif bigsmile.gif O pries tai as skambinau instruktoriui ir klausiau,ar galima is pasalies ateit,tai pasake, kad aisku galima bigsmile.gif Tiesa,as profesionalo teisem ejau,tai dabar dvi pazymas turiu lotuliukas.gif
another
QUOTE(denaxa @ 2007 07 14, 20:33)
As buvau Zukausko VRC Antakalnyje,dar zinau Jasucio buna,ir man rodos visose mokyklose organizuoja sita dalyka,tie patys daktariukai vazineja po visas ir konvejeriu tas pazymas kepa lotuliukas.gif As tiesiog uzejau ir paklausiau,kada komisija bus,atvaziavau ta diena,o dar po sav. nuvaziavus pazyma atsiemiau,ir viskas.Nieks nieko neklause,niekam ten neidomu,mokaisi tu toj mokykloj ar ne,juk tokia mase zmoniu praeina doh.gif  bigsmile.gif O pries tai as skambinau instruktoriui ir klausiau,ar galima is pasalies ateit,tai pasake, kad aisku galima bigsmile.gif Tiesa,as profesionalo teisem ejau,tai dabar dvi pazymas turiu lotuliukas.gif
*

Supratau smile.gif Ačiū 4u.gif
juravy
O as pazyma bandziau is Femina Mobile (Luksio g., Vilnius) gauti, bet deja, sake tas pazymas daro tik tos mokyklos mokiniams... verysad.gif
denaxa
QUOTE(juravy @ 2007 07 17, 09:40)
O as pazyma bandziau is Femina Mobile (Luksio g., Vilnius) gauti, bet deja, sake tas pazymas daro tik tos mokyklos mokiniams... verysad.gif
*

Cia reikia i didesnes mok.eiti,jie ten nesuziuri paprasciausiai,arba pasakyti,pvz.,kad nori sveikata pasitikrinti pries eidama mokytis... tongue.gif biggrin.gif As tai buciau instrukt. skambinus ir uztarimo prasius,jei nebutu prieme,bet jie ten net nepasidomejo,mokausi as pas juos ar ne tongue.gif .Gavau net kopija tipo instruktoriui,nors man jos visai nereikia lotuliukas.gif
Babe
As tai tik pinigus sumokejau bet taip to daktaro ir nepamaciau, bet popieriuka gavau biggrin.gif
Heaven
Aš kai pradėjau lankyti kursus,atvažiavo komisija,sumokėjom po 45 litukus ir pažyma jau kitą savaitę buvo pas mus thumbup.gif
denaxa
QUOTE(Heaven @ 2007 07 17, 22:34)
Aš kai pradėjau lankyti kursus,atvažiavo komisija,sumokėjom po 45 litukus ir pažyma jau kitą savaitę buvo pas mus  thumbup.gif
*

Tai cia tie patys daktarai per visas mokyklas vazineja.UABas,vnz.,neblogas uzdarbis jiems gaunasi lotuliukas.gif
Gaziulka
Galiu pasidalinti patirtim - mums pazymos reikejo greitai. Tai va kaip butu galima susisukti per viena diena Vln:

1) Is pat ryto skambinat i koki nors Seimos medicinos centra (Mes skambinom i Antakalnio 38, nesam ten registruoti, galima i Northway ar kt), uzsirasot pas BPG.

2 - varot i Gerosios Vilties g (Priklausomybiu ligu centra), ten greit israso pazyma, kad nesat pas juos registruotas. Turet pasa. Pase turi buti registracijos vieta nurodyta (VLN). 2lt

3 - paskui mes nuejom i Antakalnio poliklinikos psichikos sveikatos centra - ten isduoda pazyma, kad nesate pas juos registrtuotas (bet cia tinka tik tiems,kurie Antakalny registruoti, kurie ne - kreiptis i savo pol psichiatra matyt). 1lt

4 - jeigu neturit pase ar kur kitur kraujo grupes - aNTAKALNIO poliklinikoj pasidarot (iki 12 krauja priduot), 12.50lt - uz tokius pinigus daro absoliutiskai visiems.

5 -varot pas gydytoja, kur usiraset is ryto su visom pazymom, ji vsk padaro. varot i Regitra.

Siek tike ilgesnis variantas, krui siule Northway - vsika darote pas juos, kainuotu 70 + 21 (jeigu kraujo gr neturit), uztruktu 2-3 dienas.

4
denaxa
QUOTE(Gaziulka @ 2007 07 23, 14:47)
Galiu pasidalinti patirtim - mums pazymos reikejo greitai. Tai va kaip butu galima susisukti per viena diena Vln:

1) Is pat ryto skambinat i koki nors Seimos medicinos centra (Mes skambinom i Antakalnio 38, nesam ten registruoti, galima i Northway ar kt), uzsirasot pas BPG.

2 - varot i Gerosios Vilties g (Priklausomybiu ligu centra), ten greit israso pazyma, kad nesat pas juos registruotas. Turet pasa. Pase turi buti registracijos vieta nurodyta (VLN). 2lt

3 - paskui mes nuejom i Antakalnio poliklinikos psichikos sveikatos centra - ten isduoda pazyma, kad nesate pas juos registrtuotas (bet cia tinka tik tiems,kurie Antakalny registruoti, kurie ne - kreiptis i savo pol psichiatra matyt). 1lt

4 - jeigu neturit pase ar kur kitur kraujo grupes - aNTAKALNIO poliklinikoj pasidarot (iki 12 krauja priduot), 12.50lt - uz tokius pinigus daro absoliutiskai visiems.

5  -varot pas gydytoja, kur usiraset is ryto su visom pazymom, ji vsk padaro. varot i Regitra.

Siek tike ilgesnis variantas, krui siule Northway - vsika darote pas juos, kainuotu 70 + 21 (jeigu kraujo gr neturit), uztruktu 2-3 dienas.

4
*

Sakes doh.gif Nusisaut vietoje,kiek visko aplakstyt reikia doh.gif Cia gi mase laiko uzima...O jei zmogus dirbantis? blink.gif
optuke
QUOTE(optukas @ 2007 07 06, 12:33)
Sveikutes,gal yra siame forume klaipedieciu,noriu paklaust kur jus issiemet pazyma savo poliklinikoj ar taip vadinamoj 3-ioj poliklinikoje?, kokius gydytojus reikia praeit? kokia kaina dabar? ir siaip ka dar tureciau zinoti?
*

gal atsilieps klaipedietes?
Gil
O kiek blogas turi būti regėjimas, kad jau išvis nebeduotų teisių?
Su akiniais matau kelio ženklus, bet neaišku, ar toli iki ribos biggrin.gif
denaxa
QUOTE(Gil @ 2007 09 09, 19:00)
O kiek blogas turi būti regėjimas, kad jau išvis nebeduotų teisių?
Su akiniais matau kelio ženklus, bet neaišku, ar toli iki ribos biggrin.gif
*

0,8 uztenka matyt su megejiskoms teisems.As su viena akim nei vienos eilutes nematau,ir gavau profesionalo teisem pazyma,tik pazymeta,kad tik su akiniais vairuot galiu.Neduoda,jei tarp linziu skirtumas daugiau nei trys dioptrijos,ir dar kazkokiu ten niuansu yra.Duoda net tada,kai viena akim zmogus visai aklas,tik tada kita turi vieneta matyti.
Gil
Mano viena akis -5,5, kita -5,25, tai gal viskas gerai. smile.gif
denaxa
QUOTE(Gil @ 2007 09 09, 20:32)
Mano viena akis -5,5, kita -5,25, tai gal viskas gerai. smile.gif
*

Jei su akiniais matai bent 0,8,tai bus gerai biggrin.gif
Gil
Hihi, gerai lens.gif
gretchene
QUOTE(optukas @ 2007 08 09, 14:03)
gal  atsilieps klaipedietes?
*

As ejau i buvusia 3 poliklinika. 701kab. 8-17 val. uzregistruoja komisijai ir pasiuncia per visus gydytojus. Jei nueisi pries pietus, tai gali ir per 1 diena apsisukt. Turek nuotraukyte, pasa ir 35 Lt. mirksiukas.gif Sekmes 4u.gif

Beje, pastebejau, kad tavo dukryte gimus ta pati men. ir diena kaip ir as, ir dar vardas tas pats doh.gif
optuke
QUOTE(gretchene @ 2007 09 10, 17:04)
As ejau i buvusia 3 poliklinika. 701kab. 8-17 val. uzregistruoja komisijai ir pasiuncia per visus gydytojus. Jei nueisi pries pietus, tai gali ir per 1 diena apsisukt. Turek nuotraukyte, pasa ir 35 Lt.  mirksiukas.gif  Sekmes  4u.gif

Beje, pastebejau, kad tavo dukryte gimus ta pati men. ir diena kaip ir as, ir dar vardas tas pats  doh.gif
*

Ačiū,bet jau turiu pažymą mirksiukas.gif
vau koks sutapimas bigsmile.gif man šis vardas labai gražus thumbup.gif
Kastanke
Kaune,Kalnieciuose yra,Pakrascio gatveje,o siaip galima ta sveikata pasitikrint bet kokioje klinikoje,kur esi prisiregistravusi.
illiusion81
sveikos, nusprendziau pradet vairuot ir draustis KASKO, tai protingi zmones pasake kad butinai reik pasidaryt sveikatos pazymejima, nes jei senasis negaliojantis, tai draudimas gali neatlygint nuostoliu(jeigu tokiu butu) blush2.gif
ar tikrai taip? nes visiskai neturiu laiko lakstyt po poliklinikas, o beto ir nezinau ko ten reik.
ar galima eit i bet kuria poliklinika? nes as prisiregistravus net ne vilniuj, tai ar man reik vaziuot i savo miesta kad praeit ta apziura? ka reik turet su savim?- kaip su tom pazymom is narkologinio ir psichiatrinio? is kur man jas gaut? ar poliklinika pati issiima unsure.gif zodziu milijonas klausimu verysad.gif
sincera_trahatur
yra alternatyva- sveikatos tikrinimo centras, Šeimyniškių g. 21, (5) 2750031
Visus daktarus praėjau ten per pusvalandį, iš narkologinio pažymas nebūtina pačiam vežtis, galima pas juos užsisakyt. Prieš ateinant būtina užsiregistruot.
eglincia
as irgi seimyniskiu g ejau,tai patikrino,apklausinejo...dar nuejau paduot kruajo,kad duotu ta lapa kokia mano kraujo grupe,nes siaip zinojau,bet neirodysiu gi biggrin.gif
illiusion81
aciu labai 4u.gif o tai ten jau eiliu ner? pries kiek laiko reik registruotis ir kiek kainuoja unsure.gif
eglincia
nepamenu,man rodos 45lt mokejau kazkur,atejau,iskart mane prieme daktaras,pamatao spaudima,pazejo regejima,nervus su plaktuku ir paleido,apie 10min truko
Čika
Užtrukau 10 min ir sumokėjus 40lt gavau pažymėjimą štai čia Pirmiausia ėjau į savo polikliniką, tai be paros būčiau turbūt neišėjus... doh.gif Taigi sumokėjau 5 lt daugiau ir be jokių eilių ir greit gavau smile.gif Tik reikia iš anksto užsiregistruot telefonu dėl info iš narkologinio (jie patys susižino, ar nėra sąrašuose).
sincera_trahatur
Siaip paskabint reik tuo nr kur nurodziau ir uzsiregistruot, tad atejus nebetenka eiliu laukt.
Buvau praeita sav ir mokejau 43 berods ax.gif
Debesiukee
dabar yra atskiri kabinetai profilaktiniai patikrinimai ar kaip ten vadinasi biggrin.gif nuejau ten parode knygyte tokia su zaliais ir raudonais taskiukais ir klausinejo kokias figuras, raides ir skaicius kokius matau, paskui taip patikrino regejima i toli, paklause kraujo grupes ir liepe eit i kasa susimoketi, tada gryzau atgal ir nusiunte pas psichiatra pasitikrinti, tas paziurejo kad nebuvau nei karto registruota ju sarasuose, uzdejo stampa ir viso gero biggrin.gif tada vel i ta kabineta nuejau paprase nuotraukos, uzklijavo uzdejo stampa ir viskas thumbup.gif netrukau nei 15 minuciu thumbup.gif
Skambanti tyla
Aš susirenku pinigus iš tų kuriems reik-nueinu-parašo-ir išeinu- smile.gif keletas minučių. sau , vyrui, draugams..... smile.gif
BIELĖ
QUOTE(aige @ 2008 04 14, 23:59)
Aš susirenku pinigus iš tų kuriems reik-nueinu-parašo-ir išeinu- smile.gif keletas minučių. sau , vyrui, draugams..... smile.gif
*

ŠAUNUOLĖ
spurrga
Tema jau gerokai primiršta, gal kas turite naujesnės info, kur greitai Vilniuje pasitikrinti sveikatą. Centro poliklinikos Vytenio filialas netinka...Gal žinote kt vietų?
šypt
Sveikos, turiu klausimėlį dėl regos 4u.gif
Mano viena akis mato idealiai 1, o kita 0,5 ar net šiek tiek mažiau. Ar reikės akinukų vairuojant? g.gif
insi
neprivalėsit rolleyes.gif
šypt
QUOTE(insi @ 2008 07 05, 16:43)
neprivalėsit rolleyes.gif
*

Ačiū, nuraminot bigsmile.gif
Erdnija
Sveiki. Palnuoju laikytis teises, taigi reikia sveikatos patikrininmo. Dar kol kas kursai neprasidėjo, tai poliklinikoj neklausiau kaip ten ką (Gyvenu ne didmiestyje). Bet būtų labai įdomu sužinoti viską. Ką ten daro? Man gyvenime nėra ėmę kraujo iš venos (na vos gimus ten ėmė iš kažkur, tai kraujo grupę nustatė, tai baisiai bijau. Išvis su daktarais aš mažai susidūrus. Kaip dabar viskas vyksta? Visgi tema sena, tai manau ir info kiek pasenus. Ačiū 4u.gif
LapeUrsa
QUOTE(Erdnija @ 2009 01 27, 13:28)
Sveiki. Palnuoju laikytis teises, taigi reikia sveikatos patikrininmo. Dar kol kas kursai neprasidėjo, tai poliklinikoj neklausiau kaip ten ką (Gyvenu ne didmiestyje). Bet būtų labai įdomu sužinoti viską. Ką ten daro? Man gyvenime nėra ėmę kraujo iš venos (na vos gimus ten ėmė iš kažkur, tai kraujo grupę nustatė, tai baisiai bijau. Išvis su daktarais aš mažai susidūrus. Kaip dabar viskas vyksta? Visgi tema sena, tai manau ir info kiek pasenus. Ačiū  4u.gif
*

Mokykloje tikrins smile.gif tik tai kainuos apie 40- 50 Lt...
Poliklinikoj irgi gali, ten tikrina regejima, spaudima... Kraujo turbut neims... smile.gif
Erdnija
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 01 27, 13:27)
Mokykloje tikrins  smile.gif  tik tai kainuos apie 40- 50 Lt...
Poliklinikoj irgi gali, ten tikrina regejima, spaudima... Kraujo turbut neims...  smile.gif
*

Ačoū smile.gif Būtų tikrai gerai, kad mokykloj tikrintų 4u.gif
Zydraite
reiktu jau seno modelio teises pasikeist i naujas... Ar reikai sveikatos tikrinimo pazymejimo? Ar galios senasis?
Gudri lape
Turbut reiks naujojo, nes pazyma galioja tik menesi. Ta naujoji pazyma irgi 4u.gif
Zydraite
aciu... Pirmaja pazyma gavau beveik pries 10metu... Kas nors pasikeite nuo laiko? Dar reikia pas ginekologa, psichologa eit? ax.gif
Gudri lape
Nueini i savo poliklinika, jie turbut paskirs tau komisijos praejimo laika- o ten per 20 min. viska praeisi. Okulistas, LOR, chirurgas, neurologas. Taip bent jau buvo Seskines pol., kur skirtu laiku buvo sukviesti ateiti i viena vieta visi siu specialybiu medikai. Dar pries tai reikejo is narkologinio pristatyti pazyma- jog ten iskaitoje nestovi.
Zinau, kad kazkur privaciai( galima susirasti internete) Basanaviciaus g. Vilniuje galima praeiti. Kainuoja 50lt, bet turi atsinesti is okulisto pazyma ir pazyma del savo kraujo grupes. O ten jau jie greitai sutvarko viska.
l'eau
QUOTE(Zydraite @ 2009 01 28, 14:26)
aciu... Pirmaja pazyma gavau beveik pries 10metu... Kas nors pasikeite nuo laiko? Dar reikia pas ginekologa, psichologa eit? ax.gif
*

pas ginekologą - tikrai ne.
Erdnija
O kodėl seniau reikėdavo eiti pas ginekologą? Žiauriai nesusiję su važiavimu blink.gif
Zydraite
tai jau taip... tikrai nesusije...
Ypac, kai mus visas vos 18 sulaukusias ten prei duru susodino... Tda buvo labai baisu...
Kiek pamenu veliau buvo kiles triuksmas - kodel vyrams nereikia pas urologa... Juk irgi nepakenktu karta per kelis metus pasitikrinti. Turbut po to ir panikino...
Kartais lygiu teisiu kovotojai pasiekia ir naudingu dalyku.
Aciu visoms!
Subjektyvi
Nuo š.m. reikalinga nauja sveikatos pažymos forma. Ir dar tokia nauja tvarka, kad išsiimti pažymą leidžiama tik toje gydymo įstaigoje, kurioje esi registruotas. Anksčiau buvo galima ten, kur nori ar moki pinigus.
Erdnija
Gal kas tikrinotės sveikatą neseniai? Man per kitą savaitę būtų gerai susitvarkyti viską, todėl norėčiau šiek tiek info. Mokykloje netikrins, reikia eiti į polikliniką. O kaip minėjote, keičiasi ir tvarka. Noriu jaustis šiek tiek drąsiau, kai eisiu, ką nors žinoti.
satanele
Norint pasikeisti teises ,ty buvo laminuotos,ar vel reikia is naujo medicinine?
denaxa
QUOTE(satanele @ 2009 02 17, 20:20)
Norint pasikeisti teises ,ty buvo laminuotos,ar vel reikia is naujo medicinine?
*

Jei sena galiojanti-ne,jei negaliojanti-taip.Visada turi tureti galiojancia medicinine.
zivukas
Nuo š.m. reikalinga nauja sveikatos pažymos forma. Ir dar tokia nauja tvarka, kad išsiimti pažymą leidžiama tik toje gydymo įstaigoje, kurioje esi registruotas. Anksčiau buvo galima ten, kur nori ar moki pinigus.

galima pazyma issiimti kur tik nori, skambinau, issiaiskinau wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.